Proč čtete Módní Peklo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.14 00:59

Lebo nemožem spať. :-D

Go-lightly
3429 příspěvků 20.12.14 06:31

Rozhodně kvůli diskusím. Většinou jsou chytré a probírané ze všech úhlů. Bez cukrlinkování a tleskánků, ale i bez invektiv, což je na webu vzácné. No a protože tady ventiluji svou jedovatost a můžu se lidem kolem mě jevit jako andělská bytost (no, skoro).

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.14 08:30

.

Příspěvek upraven 15.12.15 v 19:18

Beaufort
67 příspěvků 21.12.14 15:09

Protoze tomu Ada rozumi a pise o tom hezky… Vetsina se mnou asi nebude souhlasit, ale mam mnohem radsi clanky, kde ukazuje, jak se to delat ma, nez ty, kde kritizuje lidi, kteri to delaji blbe.

Torrah
361 příspěvků 21.12.14 22:33

Pro odreagování.
A popravdě, dost se toho tu i dozvím. Tipy na knížky, filmy, ale i na oblečení. A taky se víc hlídám, tedy v tom oblečení, když už chodím po tom Brně, abych se náhodou jednou neoctla v hledáčku, to bych nerada. A tak si myslím, že mi vlastně docela Peklo prospívá :-D

zluvav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.15 12:12

Já tu jsem ze všech důvodů, které uvedli všichni výše. :)

Holkazpodkroví
278 příspěvků 10.1.15 15:01

Můj život, co se týče oblekani by se dal s klidem rozdělit na dobu před peklem a po něm (o; byla jsem opravdu pekelná a tušila to, ale nevěděla, jak na to… Jednou sem dam fotku z promoce-to byl nářez ;) a první pul rok jsem se peklem tak moc bavila-cetla jsem články a smála se na cele kolo. A když mam třeba blbou naladu, kouknu na peklo a nálada jde nahoru. A kdyby me sem někdo dal mou fotku z „predpekli“, kde vypadam jak lulin, a dostala bych konstruktivní kritiku, asi bych poděkovala, protoze bych konečně začala tušit, ze takhle ne ;)

Holkazpodkroví
278 příspěvků 10.1.15 15:06

A ještě doplnim: ostuda neni, ze se ma momentka ocitne v pekle, ale ze dostanu šanci se přestat oblikat jak magor! :) je to vlastně dobrý skutek, posle-li sem někdo takovou fotku! :)

profesorka
122 příspěvků 11.8.17 10:09

Vyhledala jsem ho z článku z Ona MfD, protože se mi líbil sloupek Ady. Škoda, že článů Ady ubylo, články z redakce postrádají ten její říz. NaMP chodím ráda, škoda jen, žse diskutérky přiznávají ke škodolibosti, tu jsem pocítila v reakcích na své příspěvky. Ale co, je to peklo!

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek