Proč oblékat děti jako dospělé?

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.15 21:24

Je peklo, kdyz sve dceri necham usit stejnou sukni jako mam ja? Ja chapu, ze na fotkach to vypada dobre ale ve skutecnosti?

Pavlena
841 příspěvků 26.1.15 09:41

@candance A jako budete ty stejné sukně nutně nosit zároveň?
V oblečení mojí dcery se nutně promítá můj vkus, takže dost kousků máme docela podobných (jo vlastně jeden klobouk máme úplně stejný), ale dávám pozor, abychom se neoblékaly jako dvojčata. To už by mi docela divné přišlo.

Go-lightly
3429 příspěvků 26.1.15 09:56

@candance Ale coby, pokud to bude sukně, jakou by dítě nosilo i samo, může to být i roztomilé.

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.15 12:35

Obcas bychom to mely spolecne, vrch bychom asi stejny nemely a sukne dcera (3r) miluje, myslim, ze bude nadsena, ze mame stejnou. Necham ji usit, v nejhorsim pripade ji spolecne nosit nebudeme

007bohunka
658 příspěvků 26.1.15 13:33

Já si koupila bundu do pasu.No a už jí nemám nosí jí dcera. A nehledě na to kabelky mi mizí u ní ve skříni.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.15 15:12

@candance Ja by som tú sukňu kľudne nosila aj naraz. Ak k tomu nedáte rovnaké boty, nemyslím dcére jehly, ale napríklad aj Vy baleríny a rovnaké tričko, kabát, šperky, tak mi to ako peklo nepripadá. To že ma dieťa rovnakú sukňu ako mamička mi pripadá pekné.

007bohunka
658 příspěvků 27.1.15 07:01

Taky nic nemám proti tomu mít stejnou sukni jako maminka. Nedávno jsem viděla maminku, která vedla holčičku do školky a druhou měla v kočárku. Všechny tři byli oblečené stejně. Přišlo mi to kouzelné.

Jordaan
8768 příspěvků 27.1.15 09:27

@007bohunka

No nazdar :-D

Denyna
4105 příspěvků 27.1.15 14:29

Omyl

Příspěvek upraven 27.01.15 v 14:30

Denyna
4105 příspěvků 27.1.15 14:29
@Denyna píše:
Tak ono dost záleží na stylu. Nedávno jsem viděla cca 7letou holčičku taky sladěnou a stejně oblečenou jako matka. Jenže ta matka měla bokové slimky, k nim rozšmajdané baleríny a mikinu do pasu.
candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.15 16:09
candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.15 16:10

@007bohunka no uplne stejne oblecene uz je asi moc, podle me je jeden stejny kus akorat

defilenaiguille
2824 příspěvků 28.1.15 08:58

@candance
Udělejte dceři radost a noste je společně.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.15 16:47

Pri tejto fotke ma napadlo, že radšej budem obliekať dieť ako dospelé, ako mu mám dať tú príšernú čelenku.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.15 16:47

Aby vyzerali dobre. :-)

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.15 16:52

@Giulietta Tyhle čelenky, to je fakt příšernost. Nechápu, kdo to vymyslel a proč se to tak ujalo :(

catherinne
13497 příspěvků 1.10.15 16:54

@Giulietta oba maj skvělé vlasy :-)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.15 17:03

@Pinot Noir Taky nechápu, vídám to docela často. Musí to být tomu dítěti docela nepříjemné, mít takovou věc na hlavě.

meky.v
105 příspěvků 2.10.15 18:51
@Pinot Noir píše:
@Giulietta Tyhle čelenky, to je fakt příšernost. Nechápu, kdo to vymyslel a proč se to tak ujalo :(

mám pocit, aby bylo poznat, že je to holka… je to tedy čistě můj osobní názor, ale fakt si myslím, že někoho už nebavilo donekonečna vysvětlovat, že to jejich (možná ne úplně nejkrásnější) miminko je holčička a vymyslel tuhle hrůzu. já tedy mám samé kluky, ale stejně mi v létě čepici s kšiltem okamžitě z hlavy servali - té holce to museli na hlavu dávat odmalička, že je na to zvyklá :/

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 2.10.15 19:32

@meky.v Nase dieta celenku dostalo od nadsenej svagrovej, ale uz v 4 mesiacoch bola schopna si ju sundat :-D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.15 19:37

@meky.v
Na toto téma byl jeden díl Přátel. Rachelina a Rossova dcera Emma neměla náušnice, tak ji všichni měli za chlapečka, proto jí Rachel dala takovouhle čelenku. Čelila pak dotazům „proč má ten chlapeček čelenku?“

let fenixa
213 příspěvků 2.10.15 19:57

Dnes som videla cca 1,5 rocne dievcatko v bezovom trenckote, lakovkach a medzi tym bolo vidno kusok ciernych asi slimiek :) krasne bolo

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek