Proč oblékat děti jako dospělé?

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Wiolla
586 příspěvků 11.7.13 12:54
@Juliect píše: … A já jsem chtěla věci dětské, ale pěkné a ne infantilní…

Takové chci taky. A mám dojem, že je to obrovský problém i dnes. Tedy aspoň já se u toho strašně nadřu, něco takového najít…

Denyna
4105 příspěvků 11.7.13 13:15

@Juliect Plenková výbava pro mladší dceru 4 roky zpátky :)
http://rodina.cz/…lbum/a_6.jpg

Klasický zavinovačky teda nemusím vůbec, dokud byly děti hodně malé, měly merino zavinovačku, která se pozěji používala jako deka
http://www.babylovemerino.com/…allery-1.jpg

Pavlena
841 příspěvků 11.7.13 14:40

@Denyna @Juliect
Holky, já posílání na MMB fakt nemám ráda, řada mých příspěvků zde zmiňuje moji dceru, ale teda plenkovou výbavu zde, prosím, fakt nedávejte!
Nehledě na to, že z pracích plínek se mi navaluje, jakkoliv je vidím pouze na obrázku či vyprané. Představivost dělá své.
Díky.

Juliect
301 příspěvků 12.7.13 07:50

@Pavlena omlouvám se za vyvolaný dávivý reflex, ale jak jsem napsala bylo to pro pobavení. pokoušela jsem se fotku z příspěvku smazat ale pořád tam je. Z mého pohledu to ale taky byla součást oblečení pro dceru.
Ráda bych vložila pro ukázku šité oblečení pro syna (opravdu nebylo tak šílené jako ta veselá nohavice) ale v té době digitální foťáky nebyl a veškéré fotky jsou jen papírové. Ani jsme tak nefotili…
@Giulietta je to pěkné, ale nějak mi to strašně připomíná látku na závěsy - ten potisk.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 11:41

@Giulietta to dítě vypadá jak porcelánový hrníček

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 13:53

@stricc Malo by mať malé čierne podľa Coco Chanel?

yako
3225 příspěvků 13.7.13 14:12

@Giulietta krom těch korálků v poho, když je správná příležitost.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 14:18

@yako Ja som synovi dala niečo také do krstu. :-) Ps. nie je to fotka mojho dieťaťa.

yako
3225 příspěvků 13.7.13 14:22

@Giulietta krásné, takhle mi vrací děti máma, když je má na hlídání, jí to děsně baví a já to oceňuji. Ještě jsem přemýšlela nad tou příležitostí - kamarádi mají agenturu, kde si můžete objednat svůj vlastní pohřeb, abyste si užili zaživa, tak třeba na ten :). Moje větší holka tenhle rodinný úlet už sdílí taky, na doma - tedy louka les - nosí romantické kytičkové dlouhé sukně a šaty a je jí líto, že v tom nemůže „mezi lidi“.

yako
3225 příspěvků 13.7.13 14:27

@Giulietta :), na křtiny jsem sehnala námořnický obleček, když jsme pak křtili mladšího, oblékla staršího máma - béžové kalhoty, hnědé sáčko, béžová košile a sametka v barvě k sáčku - byl k sežrání. Když jsme pak křtili nejmenší holčičku, kluci měli oba sametové obleky a bílé košile a vázanky, holčička bílé šatičky a od babičky upletený bílo-růžový svetříček a balerínky, já měla v barvě šaty a tatínek košlili. Jsem v pokušení vložit fotku, ale nedám :).

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 14:48

@yako Nedávajte vlastnú fotku, zvrhne sa to tu. :-D

yako
3225 příspěvků 13.7.13 15:20

@Giulietta nedám, buďto můžu anonymně diskutovat, nebo dávat fotky a radit se. pod jedním nickem rozhodně ne :). Na to mě zná (a je na mě zvědavých) příliš mnoho lidí.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 15:28
@Giulietta píše:
@yako :-)
http://media-cache-ak0.pinimg.com/…055d7a1d.jpg

jé. Málem by mě mrzelo, že nemám vnučku ale vnoučka.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 19:20

@stricc Až na tie boty u holčičky. :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 19:21

http://media-cache-ak1.pinimg.com/…db78831b.jpg
A idem čitať rozprávku tomu vlastnému. :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.13 19:27
@Giulietta píše:
http://media-cache-ec3.pinimg.com/…870ba673.jpg

Jo, něco jako ten chlapeček napravo máme doma. Dokonce i lacláče má podobné :-)

666mahu
1490 příspěvků 13.7.13 20:14

@Giulietta, @stricc, laclove kalhoty jsou pro deti slusive a modni snad stale, podobne nosil bratr i syn. :-)

malakaja
349 příspěvků 13.7.13 22:22

Oblekam svym detem co chteji ony. Dcerka rada demanty a ruzovou, synek tricka se zviraty.Co je jim nepohodlne vyradime. Synek by nehradej chodil v sestrinych baletnich sukynkach.Doma muze, do obchodu mu to rozmlouvam…i kdyz taky premyslim, proc mu branit.Kdyz chtela dcera v riflich a klucicim triku nikdo se ani nepozastavil. Kluci to maji tezke, v mnoha ohledech predsudky svázané a nesvobodne…

Nian
124 příspěvků 14.7.13 13:11

Bože, moje dítě si právě oblíbilo seprané červené tričko s Rooneym, ve velikosti pro školáka… Vyhrabalo ho někde ve skříni a řve, když mu chci dát něco jiného :-D Řešíte něco podobného, nebo děti necháváte třeba po zahradě lítat v sebestrašnějším oblečení, když si ho samy vyberou? Do města jsem mu vnutila aspoň dinosaura…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek