Proč oblékat děti jako dospělé?

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Oldyn
6401 příspěvků 2.11.14 17:06
@yako píše:
@Garfie já bych mu to nedovolila, aby se mu děti nesmály. A už ani nedávám dětem do školy kabátky, ale jenom bundy. Kluk šel se školou do divadla v kabátu a bekovce a děti mu od té doby říkají dědku. (Dědkovsky to fakt nevypadalo) Tak jim nebudu dělat zle, i když je mi to líto.

Znám něco podobného, syn na to oblečení zanevřel a dcerka se bránila do krve, pošklíbání řešila fackou. Hodně záleží na povaze dítěte. :D

sagiti
362 příspěvků 8.11.14 23:11

@RenaLange Protože na počátku sedmdesátých let bylo období kdy na děti nebylo nic. Prostě nic, v porodnici jste dostali potvrzení že dítě je naživu, s tím jste šli tuším že tehdy do lékárny a mohli jste si koupit 10! plenek.
Tyhle vzpomínky tedy nemám. První dítě se mi narodilo v roce 1972 a plínek bylo v obchodě dost-bez potvrzení.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.14 23:23

@sagiti já to zažila jinak bych to nepsala. Díky Bohu je ta doba pryč. Zlatý kapitalisti:-).

sagiti
362 příspěvků 8.11.14 23:35

@RenaLange Já vám to samozřejmě věřím. V místě vašeho bydliště byl zřejmě nedostatek plínek. Před narozením dítěte jsem měla nakoupeno 40 plen.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.14 23:44

@sagiti zato dnes sháním klasickou šlapací tříkolku a není. Buď jen odrážedla, koloběžky, nebo zase různé čtyřkolky, traktůrky, no parkujte to v činžáku v centru velkoměsta. Druhá babička jednu má schovanou ještě z pravěku " šak si može přijet když se chce povozit ".
Ono si asi dvouleté dítě zajede samo pár set kilometrů! Baba jedna, asi na tom jezdí do Kauflandu.

MP_Emi
107 příspěvků 9.11.14 13:16

@RenaLange Co něco takového:
tříkolka s vodící tyčí
nebo
tříkolka bez tyče

Praktičtější mi připadá ta s tyčí, když se dítě unaví, můžete mu pomoci a uvidíte na něj, ale určitě by to chtělo vidět obě naživo.

Jordaan
9608 příspěvků 9.11.14 13:31
continuity
5853 příspěvků 9.11.14 13:40

@RenaLange jestli je na kolo s pomocnyma koleckama vnouce jeste male, doporucuji odrazedlo typu first bike. jak se mi to zdala draha kravinka, tak starsi jsme poridili kolo. mladsi na nej nechtela, tak ma FB a je to genialni vynalez.

nauci se na tom rychle, je to skladne, je to lehke, takze kdyz uz robe nemuze, lze to poponest nebo pridelat na rodicovske kolo a nauci je dobre drzet rovnovahu. akorat potrebuje helmu a vyhradit jedny boty na odpis, protoze ty dostanou zabrat.

edit: toto
http://www.firstbike-odrazedlo.cz/…-pink-01.jpg

Aroosak
648 příspěvků 9.11.14 14:05
@RenaLange píše:
@sagiti zato dnes sháním klasickou šlapací tříkolku

Na šlapací trojkolku si vzpomínám, měla jsem ji ráda. Ale myslím, že je to vzhledem k malým kolečkům spíš za trest. Můj syn měl nejřív toto a teď má verzi pro starší. Pro dvouleté dítě už bych spíš doporučila to druhé, dá se tomu i snížit/zvýšit sedátko, takže pár let na tom určitě jezdit bude, a určitě helmu, protože ty děti dovedou vyvinout děsnou rychlost :D

Edit: FB, z příspěvku nad mým, je taky dobrá značka. Obecně pro takhle malé děti (2 / 3 roky) nemá smysl pořizovat odrážedlo s brzdou, protože ještě nejsou schopné si to zkoordinovat a spíš by její náhodné použití mohlo zapříčinit úraz než mu předejít.

shanimplavkynahrocha
4604 příspěvků 9.11.14 14:11

@continuity Není potřeba vyřazovat boty na odpis - existují chrániče na špičky bot.

continuity
5853 příspěvků 9.11.14 14:18

@Aroosak to 4 kole pukylino jsme meli taky a ani jedno dite se na tom nenaucilo poradne jezdit. hlavne je oproti tim plastovym motorkam hrozne tezke na noseni, dvoulete dite je rozhodne na to velke.

k brzde: je to individualni, nase dite sice ani jedno brzdit neumi, ale znam takhle male kluky, kteri to zvladli. brzda se da odmontovat.

top topic
967 příspěvků 9.11.14 14:48

.

Příspěvek upraven 05.05.15 v 18:09

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.14 14:54

@continuity přesně tohle máme a je to k ničemu. Ci číkolku! :-)
Dámy, já mám těch vnoučat pět. Jestliže tahle vnučka chce tříkolku, tak tříkolka pod stromečkem bude i kdybych ji měla vysoustružit sama :-).
Líbí se mi ta od Jordaan!
Starší vnučka i vnuk drandí na kole bez koleček od dvou a půl roku, je to individuální jako všechno.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.14 15:01

@Jordaan tohle vypadá krásně! Kúpím! Aj koňa a kolotoč když si to bude přát, viz. Bolek Polívka v K***a hoši guten Tag :-).
Děkuju!

Aranel
935 příspěvků 9.11.14 16:26

@continuity …má FB a je to geniální vynález… pobavilo :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.14 16:37

@RenaLange takovou podobnou máme, ne tak hezkou, ale stejný princip šlapání, a půjde do šrotu. Nevím proč teď tříkolky mají všechny šlapky na předním kole, dětem se s tím špatně jezdí. To už se nedělají tříkolky se šlapkama uprostřed jako dřív?

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.14 16:47

@stricc jo! To je to co mi nesedí, děkuju! U klasické staré tříkolky po jaké vnučka touží( a dobře se jí s ní rejdí po dvorku ) jsou ty šlapky uprostřed!
Tak asi zas nic nemám(.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.14 16:50

@MP_Emi děkuju, tohle je ona! tříkolka a šlapky uprostřed, děkuju Ježíšku! @stricc koukněte, Emi ji našla!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.14 16:55
@RenaLange píše:
Druhá babička jednu má schovanou ještě z pravěku " šak si može přijet když se chce povozit "

To je ale baba jaga! Dúfam, že zoženieš, držím palce.

majam
271 příspěvků 9.11.14 17:32

@Jordaan Kochám se, a ty kočárky…to je něco

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.14 17:44

@RenaLange koukám, perfektní :-)

Jordaan
9608 příspěvků 9.11.14 18:46

@majam

na ty jsem taky koukala, jsou fakt roztomily. hezky veci maji i na www.connox.de, kategorie Kinder.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek