Proč oblékat děti jako dospělé?

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Campanelle
1991 příspěvků 19.12.14 09:09

@Giulietta Asi si pořídím nějaké dítě. :))

DanielaS
5169 příspěvků 19.12.14 09:21

Kurnik, a ja se znala s jejich danovym poradcem, co za financni kouzla dostaval porad nejake darky z nejnovejsich kolekci. Jenze mne se ty mapove veci nelibi, jsou hrozne proflakle, neco jako LV monogram. Tak mam jednu platenou jednobarevnou kabelku a dva satky. Jsem vas mohla zasobovat.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 09:58
@DanielaS píše:
Kurnik, a ja se znala s jejich danovym poradcem, co za financni kouzla dostaval porad nejake darky z nejnovejsich kolekci. Jenze mne se ty mapove veci nelibi, jsou hrozne proflakle, neco jako LV monogram. Tak mam jednu platenou jednobarevnou kabelku a dva satky. Jsem vas mohla zasobovat.

To preto, že žijete v Itálii. :-D Tu o nich nikto ani netuší. (aspoň v mojom okolí)

sarah123
2137 příspěvků 19.12.14 10:14

@DanielaS @Giulietta
Jsem to presne chtela napsat, ze to tady clovek potka fakt na kazdem kroku, takze by mi prislo divny, dat klukovi treba toho motylka s timto vzorem… Tohle a Borbonese Luna Bag je hit bolonskych ulic u mladych.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 10:27

@sarah123 Oni sú v Itálii lacnejší ako na oficiálnom eshope? Alebo sú aj z tejto značky fake? Veď u nich najlacnejšia taška nejde pod 500€. Alebo mám pokrivené názory na príjem mladých v Bologni? :-D

Jordaan
9177 příspěvků 19.12.14 10:28

@Giulietta

na forzieri jsou levnejsi

sarah123
2137 příspěvků 19.12.14 11:03

@Giulietta
Spis na zivotni styl… Brejle za 500 euro musi byt, i kdyby na chleba nebylo, a tak. Ale jinak Bologna je velice bohate mesto - a ty kabelky s tim mapo-vzorem jsou levnejsi, tak kolem 250, 300 euro.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 14:25

Ale štýl „blogerína“ mi pripadá aj na decku príšerný a nevkusný.
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…b5c4b0ae.jpg

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 14:26

Niektoré sa mi tak páčia, že asi navlečiem do takéhoto modelu syna. :-D
http://media-cache-ec0.pinimg.com/…931dc2b0.jpg

Linie
2020 příspěvků 3.1.15 14:30

Musíte mít hodně klidné dítě. Můj mladší měl na každou vycházku jiné/čisté oblečení.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 14:30

@Giulietta Ta předposlední holčička je jak z toho pořadu o malých miss (nevím, jak se to jmenuje). Viděla jsem toho kousek a co s dcerami ty většinou tlusté a podivně oblečené a namalované matky dělaly, to bylo až nechutné. Chudáci děti.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 14:36

@Kokoska1 To som videla pár časti, ale zhnusenie nad tými matkami zvíťazilo a tak to už nepozerám. Teraz pozerám turné 4 mostíkov a tam mal jeden chlapček perovú bundu, ktorá sa zapínala ku krku a tá kapucna mala zapínanie zvlášť, cez límec a páčilo sa mi to, tak to hľadám. Našla som však len bundy, kde je kapucna vložená do límca a zapína sa len límec, tak sa kochám ostatnými modelmi čo mi popritom padnú do oka. Asi sa budem musieť ísť poradiť do outdooru k @LCH ako sa to volá. :-D

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 14:40

@Kokoska1 Na to taky občas kouknu, na TLC to běží několikrát denně pod názvem „Caparti a čelenky“. No, je to síla. Od 3 let je vychovávají k pózám, falešným úsměvům, nepřirozenému nakrucování, oblékají do vyzývavých oblečků a docela silně malují…Někdy je mi těch malých stvoření až líto, když vidím, do čeho je matka nutí. Některé holčičky se rády předvádí, to je fakt, ale tohle mi připadá jako přehlídka pro pedofily, je to prostě otřesné. V USA je to velký trend, velká zábava, pro ně to asi znamená, že dívka „něčeho dosáhla“. Tady v Čechách to naštěstí neexistuje, maximálně tak Miss mléko, nebo tak něco, což je hodně slabej odvar těch amer. soutěží. Mám dva syny, ale kdybych měla dceru, tak tomuhle se vyhnu velkým obloukem.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 14:42

@ještěřička Ale veď tam súťažia aj chlapci. Teda aspoň v tých častiach čo som videla bola aj kategoria s chlapcami.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 14:43

@Giulietta Nééé! Vidím, že jsem ještě života neznalá :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 14:47

@ještěřička Ja si to pamätám len preto, že jedno dievčatko sa tam rozhodlo, že už súťažiť nechce a matka na otázku či jej to nevadí oznámila, že nie, lebo syn vyhral svoju kategoriu a tak bude tie súťaže obrážať ďalej so synom. Bolo mi z toho smutno.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.15 20:05

@ještěřička Taky tam byla kategorie 0-2 roky, nosili tam kojence s tou pitomou čelenkou na holé hlavě, mávali mu ručičkama… a v jiné zemi stačí, aby holčička řekla ve školce, že jí tatínek dal pusu, a je z toho málem odebrání dítěte. Je to spravedlivé?

Setare
1887 příspěvků 4.1.15 05:43

@ještěřička Toddlers and tiaras je fakt silenej porad, ale je treba si uvedomit, ze je to reality show a podle toho to vypada. Jinak bych rekla, ze to rozhodne neni v US nejakej velkej, masove rozsirenej trend, i kdyz se to tak po zhlednuti poradu muze jevit. Alespon jsem se nikdy ani vzdalene nesetkala s nikym, kdo by to praktikoval.

Timto samozrejme nepopiram existenci techto ujetych soutezi.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.15 15:47

@Setare Na Toddlers and tiaras se mi nejvíc líbila ta geniální parodie s Tomem Hanksem v roli ambiciózního otce. Někde tady na MP na to byl link, ale na you tube to půjde určitě snadno najít.

čokoteniska
41 příspěvků 7.1.15 08:53

@Kokoska1 Onehdy jsem to zahlédla, když jsem měla puštěnou televizi jako kulisu, a bylo mi strašně líto těch holčiček. Obzvlášť té jedné - měla jít na pódium, ale dostala strach a když vyvolávali její jméno, tak stála vzadu, křečovitě se držela závěsu a bylo vidět jak strašně je vystresovaná. Neumím si představit proč bych záměrně svoje dítě vystavovala takovému stresu. Netuším, jestli těm „slabším“ potom ty matky doma vynadají nebo je utěšují, ale je to prostě hrůza. A z toho co jsem viděla - ty matky se tam daly rozdělit do dvou skupin: 1. tlusté a ošklivé, příšerně ostříhané a za 2. naprosto nevýrazné šedé myši. Je vidět, že si tím něco kompenzují.. :(

EDIT: Jo a ještě mi bylo hrozně smutno v momentě, kdy jedna holčička chtěla v zákulisí obejmout svou mámu a ta ji odstrčila se slovy: „Nech toho, rozmažeš si make-up..“ Co na to říct :(

Campanelle
1991 příspěvků 14.1.15 22:25

@Giulietta Ta poslední holčička má strašnou obuv. Bude mít ploché nohy. Ale jinak je roztomilá.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek