Proč se mi nelíbí nová Carrie

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
bestia
2300 příspěvků 29.3.13 19:48

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:21

stric
762 příspěvků 29.3.13 19:50

@bestia Ano, přesně tak

Akitaken
4960 příspěvků 29.3.13 21:03

Dík. Konečně někde můžu otevřeně říct, že nemám nejlepší kamarádku a nebudu za asociálního blba…

chinin
2788 příspěvků 30.3.13 01:42

@stric
„…Mě hlavně fascinuje, že i taková samozřejmost, jako kdo s kým a jak se kamarádí a co s kamarádkami dělá nebo nedělá, zřejmě potřebuje extra článek, kde se teda veřejnosti vysvětlí, jak se to má dělat správně.
Neuvěřitelné“

Souhlasim. Tak zbytecny clanek jsem uz dlouho necetla. Snad vim, jestli mam kamaradku, nebo nemam, kde jsem ji poznala, jestli pratelstvi trva… A pokud nejlepsi kamaradku nemam, tak snad nepotrebuji clanek na to, aby mi nekdo „posvetil“, ze jsem uplne normalni… Ach jo.

malakaja
349 příspěvků 30.3.13 03:19

No, nova Carrie je takova bla… neslana nemastna. Prvni se mi vybavila jako mlada Carrie Aly Michalka, http://www.google.cz/search?… ale koukam, ze te uz je taky 24… Hruza jak stárneme…:) SATC mám ráda v originále jako kulisu, je to lehká angličtina. Povrchní, no tak asi jako povrchní život svobodných zen, Jinak povrchní, než povrchní život vdaných žen. Resp, asi chapu ze blizky v podstate denodenni vztah obsahuje dialogy denni povrchni potreby vice, nez hlubokou a konstantni filozofii. Když něco ale nesedí, nedá se svítit, já taky nevím o čem jsou starwars, několik pokusu, u Vsech dílu usínám. Nicmene SJP se mi libi i nemalovana, spise je to jisty obdiv k vyraznym ostrym rysum, (já jsem taky bla;)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.13 07:49

@malakaja docela jste to vystihla, ostatně my všichni se k našim životním moudrům prokousáváme právě přes hory obyčejných povrchních a nezajímavých dnů, tak když to má být seriál na několik let, těžko čekat v každém díle intelektuální nálož.

bublinka4
11 příspěvků 31.3.13 17:00

Mě přijde SJ Parker naopak hrozně krásná.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.13 17:20

Vzhledem k tomu, že si tento seriál občas pustím jako pohádku před spaním, což také na uspání celkem dobře funguje, bylo by celkem fajn, kdyby mne neuspával kůň /Sarah/, ale někdo s lidskou tváří. Ačkoli v normálním životě vzhled ostatních fakt neřeším, v pohádkách bych uvítala lidi hezké, nepotřebuji se s nimi konfrontovat a utěšovat se, že jsem možná hezčí. Obecně vyhledávám pohledy na pěkné věci, dkokonce i na mladé a krásné lidi, je to inspirující.

oliviax21
65 příspěvků 31.3.13 19:02

K Sexu ve městě - on je taky velký rozdíl mezi životem v ČR a v NYC, ještě k tomu na Manhattanu - jiné možnosti, jiné priority, jiné vyžití, jiný způsob života hrdinek, než je u nás obvyklé, atd. SVM miluju a je pravda, že jsou v seriálu jisté nesrovnalosti (např. Miranda někdy má kočku, jindy ne - to je jeden detail, který mě napadá). Ale myslím, že to nikdo nebere úplně smrtelně vážně, je to oddychovka. Navíc se v některých situacích většina žen dokáže v té či oné postavě tak říkajíc najít, to je i můj případ - někdy jsem bláznivá Carrie, někdy cudná Charlotte, někdy racionální Miranda, někdy dračice Samantha :-D. A proto je seriál tak atraktivní, většina žen se v něm - někdy a někde - najde. Plus samozřejmě ty šatičky a botičky! Ach!

JedovatéHádě
350 příspěvků 31.3.13 20:37

@oliviax21 Já právě, když na to koukám, se nepoznávám ani v jediné, je to jako když koukám na Deník Bridgette Johnesové-prostě pořád jen žasnu. V NY jsem nikdy nebyla, ale odehrává se tam i HIMYM a ti mi připadají celkem normální…

Přesto význam seriálů, jako tento chápu a mají své opodstatnění, třeba k žehlení, k čemuž podobné seriály využívám, jen mě pak může klepnout, když sem tam slyším, jak se chlapi na toto téma baví, že jsou to typické ženské. Protože s tím nějak nedokážu souhlasit a trochu mě to uráží(podobně jako reklamy na vložky, kde ženám ke štěstí stačí ta správná savost(mimochodem přítel říkal, že mu podobně vadí reklamy na pivo)).

Např. Carriino komentování na začátku, v průběhu a konci každého dílu mi připadá strašně nudné a neobjevné, spíš mi připadá, že jí toho dost uniká. Kdyby to tam nebylo, měla bych ten seriál určitě radši :)

oliviax21
65 příspěvků 31.3.13 22:00

@JedovatéHádě To žehlení chápu, já žehlím hodně u TBBT, protože na SATC se ráda i dívám. Je pravda, že když mám období, kdy se dívám na Sex třeba každý den na jeden, dva díly, dokud neprojedu všechno od 1. do 6. série, a můj manžel se k tomu nachomýtne, kroutí nevěřícně hlavou a říká mi, že tenhle díl už díky mně nechtěně viděl nejmíň 5× :-D. A směje se u toho seriálu, ne že ne :-).

VivaItalia
596 příspěvků 31.3.13 22:33

Nová Carrie se mi nelíbí, protože to není Carrie a už to nemá co dělat se seriálem SATC. Takže ať si nová Carrie hraje v čem chce, já se budu dívat stále dokola na starý SATC se starou Carrie (která mimochodem není dle mě vůbec ošklivá) ve skvělém NYC…

Sibyla
2646 příspěvků 1.4.13 08:46

@VivaItalia Absolutně! To je jako kdyby někdo napsal povídku, jak malý Sherloček ve škole vyřeší záhadu zmizelého utírátka na pera. Mrzí mě, že ten někdo je (zčásti) sama autorka.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 08:54

Mně se líbí Californication. U něj se vždycky pobavím a David Duchovny v něm hraje a vypadá dost dobře.
SJP je podle mě ošklivá, šlachovitá, ale připadá mně sympatická. Takovou kámošku bych docela brala, určitě by s ní nebyla nuda

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 09:37

@edge Tak já naopak nemůžu Californication ani vidět, Duchovnyho nemám ráda a „plešatej Žid“ tam taky přišel o všechny moje sympatie :D

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 11:01

@Cinkitoo Plešatej Žid :-) Mně se strašně líbí manželka Duchovnyho, taková dlouihovlasá kočka je to. A ta jejich dcera, co vypadá, jako z Adams family, ta je taky dobrá :-)

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 11:03

@edge Jo, ta manželka je pěkná. Ale na mě je tam moc sprostejch slov.

TinkaH
917 příspěvků 30.4.13 12:32

@oliviax21 mám hloupý dotaz co je TBBT??

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 12:35

@TinkaH
The Big Bang Theory, česky Teorie velkého třesku
http://www.csfd.cz/…keho-tresku/

NellieLovett
2314 příspěvků 30.4.13 12:42

Miluju Sex ve městě, právě kvůli Carrie a jejímu šatníku a také rozhovorům, které hlavní představitelky vedou. A The Carrie Diaries s tímto seriálem nemá nic společného, možná kudrny hlavní představitelky a New York. Mladou Carrie jsem zkoukla celou sérii, nebylo to špatné, ale Sex ve městě to prostě není.

TinkaH
917 příspěvků 30.4.13 12:44

@Lalita Aha, ježiš já jsem,,, to mě vůbec netrklo :-D

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:03

Ježkovi voči, viděla jsem 1 minutu „nové Carie“…neskutečná Q#&@!

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:07
@Cinkitoo píše:
@edge Tak já naopak nemůžu Californication ani vidět, Duchovnyho nemám ráda a „plešatej Žid“ tam taky přišel o všechny moje sympatie :D

Duchovnyho jsem nemohla ani v Aktech X, i když ten seriál na něm stál, naštěstí měl i druhou nohu v podobě Scullyové. V totálním nebi jsem byla od chvíle, když Muldera odnesli ke všem čertům malé okaté zrůdičky a nahradil ho Robert Patrik, kterej byl se Scullyovou stokrát více sexy než celý Duchovny.

malakaja
349 příspěvků 7.5.13 00:09

Zrovna jsem se sprchovala, kdyz se mi vybavila hláška ze SATC. " There could be something microscopic!" " Like his dick!!„! Excuse me, do you have cancer or Tourrets?“ Nemohla jsem, než se začít smát. A už jela lavina: I´ve found a grey hair!" „In food?!?“ " No, down there!„… " I dyed it, left it too long and its wrong colour.“… " Nobody wants to fuck grandma´s pussy!!"… Ano, ta témata rozhodně nejsou hluboká, ale v tom podání, a navíc jak se clovek pomalu blíží věku postav, jsou prostě likvidační. Ačkoliv dodnes nechápu některé zvraty a jednání, ten humor, a ty hadry… nirvána na nervy.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 08:04

SVM som jeden čas dosť „sjížděla“, asi do polovičky sa mi páčil, ale potom ma začalo neuveriteľným sposobom iritovať ako sa skoro v každom diele musí urputne riešiť nejaké tabu a rúcať stereotypy.. SJP sa mi nepáči, má obrovskú hlavu na scvrknutom šlachovitom telíčku a v tvári si myslím dosť ubližuje maľovaním spodnej linky, ale mám pocit, že sa do seriálu hodí. Je fajn, že to nieje partička unifikovaných nádher ktorým by stačilo prehodiť parochne a farebné šošovky a divák by bol zmetený kto je kto.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek