Proč se mi nelíbí nová Carrie

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
katango
1356 příspěvků 7.5.13 14:20

SJP se mi taky dost nelíbí, co ale nejsem schopna pochopit, je proč je ten její osudovej pán zvám božským? Mně se teda nelíbí a ani mi nepřipadá sexy. Možná je akorát zajímavej tím, co neukazují (myslím, že v originálu se zove Mr. Big), pro mne by to i tak bylo málo, aby mi připadal zajímavý a posedlost Carrie uvěřitelná.

kajiksuk
143 příspěvků 7.5.13 14:29
@katango píše:
SJP se mi taky dost nelíbí, co ale nejsem schopna pochopit, je proč je ten její osudovej pán zvám božským? Mně se teda nelíbí a ani mi nepřipadá sexy. Možná je akorát zajímavej tím, co neukazují (myslím, že v originálu se zove Mr. Big), pro mne by to i tak bylo málo, aby mi připadal zajímavý a posedlost Carrie uvěřitelná.

Jestli to nebude tím, že je označován jako nový Donald Trump (říká Samantha v prvním díle). :)

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 19:09

Nevím, jestli už to někdo nepsal, ale nová Carrie byla zrušena. Nejsem překvapená :)

Anne-Ladybug
76 příspěvků 17.5.13 08:14

Já jsem asi přišla na to, proč na mĕ SJP působí tak divně. Páč má dětsky hubený tělo a k tomu velkou starou hlavu. No.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek