Proč se mínuskuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Atinka
262 příspěvků 20.10.12 15:08

Len do nej damy!!!

Nanynka_02
450 příspěvků 20.10.12 19:29

Tak jsem si po dlouhé době přečetla tuhle diskusi a nevěřím svým očím. To má u nás opravdu TOLIK lidí problém s tím, že s nimi někdo - zcela slušně, jenom jedním kliknutím na symbol - nesouhlasí???

A když tu čtu tohle: „Ramínkování je druh kyselých hroznů – ramínkuje se, že má někdo svoji dentální hygienistku, že si někdo kupuje boty za 15 000, že má kabelku od Vuittona… možná by to chtělo dát tlačítko „závidím“ (jako je na facebooku líbí se mi).“ tak si říkám - v čem se autorčin přístup liší od zatracované Niftus?

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 20:05

To je legrační diskuse. Jdu si najít něco od Niftus :-)
Našla! Ještě o něco legračnější! :-D

Nanynka_02
450 příspěvků 20.10.12 21:00

Teď jsem si přečetla i vršek téhle stránky a zjistila, že je i o mně.

Děkuji GreatSusan i Curlygirl za zastání, ale když o tom tak uvažuju, titul „exot“ může být vlastně i lichotkou. Protože jestli se „místní kolorit“ pozná např. podle téhle diskuse, tak je pozitivní se vymykat ;-)

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.12 18:00
@seznam.mih píše:
@Mylady2 Tak mě to žíly netrhá :) ale jak na to koukám, už mám taky svoje mínusovače, i kdybych řekla, že Země je kulatá :D

Koukám koukám jenom sedm, já jich mám 12, musíte na sobě ještě pracovat :-)

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.12 18:16
@GreatSusan píše:
@emilly82 takze ja podle Vas nejsem exot. Hmm, ani nevim, jestli me to tesi nebo jestli je mi to lito.

Tak jako vo mě někdo říct, že nejsem exot, tak se urazim stejně smrtelně, jako by o mý mámě řekl, že neumí plavat. Na to jsem pes!

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.12 18:56

Já myslím, že je to lichotka, a na tomhle webu obzvlášť :-)

Kerstin
516 příspěvků 22.10.12 10:20

Otevřeně se přiznávám k tomu, že jsem exot! :D

emilly82
29 příspěvků 22.10.12 13:52

Veľmi dlho som rozmýšľala, či ešte napíšem do tejto témy. Zdalo sa mi, že nech sa to akokoľvek pokúsim vysvetliť, aj tak stále môže dochádzať k ďalším nedorozumeniam. Vôbec som nechcela naznačiť, že je to tu šedý priemer. Všímam si individualitu, jedinečnosť rôznych užívateľov a rozhodne ju oceňujem :) Páči sa mi, že napriek rôznorodosti názorov sa tu diskutuje slušne a bez osobných útokov, čo je dnes skôr výnimkou. Celkovo takto vnímam už asi len 3 fóra.

V minulosti som chodila občas sa baviť na Aukro fórum, dnes už len čítam, teda ak mám žalúdok to zapnúť. Keď si spomeniem na náladu aká tam panovala cca 3,5 roka dozadu a aká je tam teraz, tak mi je do plaču :( Za hlavnú príčinu sú tam považované prevažne obálkové nicky ( čiže neoverený ).Neviem, čím to je, či to je len môj pocit, ale zdá sa mi akoby sa ľudia potrebovali viac urážať a slušnosť sa niekde vytrácala. Nevnímam to len na internete, všímam si pomaly všade naokolo a je mi z toho ťažko.

Za pôvodným výrokom si stojím, aj keď uznávam, že som sa ho mohla pokúsiť zformulovať ináč, tak aby bolo presne jasné čo mám na mysli. Je zaujimavé ako má človek sformulovanú v hlave myšlenku, ale kým to príde ku klávesnici, tak sa stane niekde chyba.

To že nemôžem byť každému sympatická je naprosto jasné. Myslím si, že si niektorí ľudia o mne myslia, že som namyslená, ale ja som skôr vlk samotár a svoje vnútro odhaľujem, len v správnej konštelácii ľudí. Prípadne občas nejaké čriepky aj na nete, ale aj to len veľmi málo, lebo niektoré veci sú u mňa tak špecifické, že by som bola ľahko indentifikovateľná.

Zároveň sa ospravedlňujem Nanynke, že som ju do toho zaplietla. Uznávam, že zmieňovať konkrétneho človeka bola blbosť extra triedy. Aj keď ju teraz asi sklamem, ale pri písaní pôvodného výroku som mala hlave úplne iného človeka a ona v tejto kategórii vôbec nefigurovala.

Myslím, že je na čase pokúsiť radšej vysvetliť čo bolo pôvodne myslené ako exot. Takže pôvodne to bolo myslené ako poblúdenec, ktorý sa sem asi len zatúlal, ale nakoniec sa tu zabýval. Móda ho teda rozhodne vôbec nezaujíma. Dokáže diskutovať aj slušne, ale často neviem ako to sformulovať, tak aby si to zase niekto nenapasoval na seba, pôsobí ako výtržník, je ako päsť na oko, burina medzi kvetmi ( aj keď niektoré buriny tiež pekne kvitnú :) ).

Mala som takto napísať hneď, ale v rýchlosti keď som to písala, (len na okraj jednou rukou, druhú mám žiaľ zranenú :( )som to napísala, tak ako som to napísala.

PS: kto tento guláš dočítal do konca, nech sa prihlási, má u mňa zelené ramienko :)
PS2: smolila som to pekne dlho, tak dúfam, že som zase niečo nezkonila :)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 15:17

Hezky vysvětlené. Líbí se mi definice exota: „poblúdenec, ktorý sa sem asi len zatúlal“ - pořád se zařazuji do této kategorie (a hrdě! :-)) No, dorozumět se kdekoliv jen přes písemné komentáře není jednoduché, k nepochopení dojde raz dva.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 17:07

@emilly82 Váš postoj má problematický aspekt a to ten, že vaše hodnocení je čistě subjektivní. Já můžu považovat ze exoty úplně jiné uživatele, než vy. Je dost složité na toto téma argumentovat v internetové diskusi, chybí nám totiž exaktní fakta. Vzpomeňte si na Spilence slasti. Co když tady v diskusi sbíráme bodíky líbivými komentáři a ohromujeme svým vyspělým pohledem na svět a po nocích si do nosu strkáme kuličky…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.13 12:10

@catherinne podľa mínusu čo mki tám pristál som prirýchla. :-)

Norielle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.13 12:16
ad vešiak

Strasne oneskorenie, ale tusim @gulietta tu vysvetlovala rozdiel medzi vesiakom a ramienkom. Bohuzial okrem vesiaka stojaceho je vesiakom aj ten „ramik na vesanie siat do skrine“, aspon podla Kratkeho slovnika slovenskeho jazyka :)

Syslik1
95 příspěvků 14.6.13 12:31

Nejoriginálnější červená ramínka, která jsem dostala, jsou za poděkování jiné uživatelce (děkovala jsem za radu)…

HertaDeOran
866 příspěvků 14.6.13 12:32

@Moir
Neřešte to. Já jsem včera někomu pochválila kočku ve vlákně Kočka nebo pes a šup - už mám jednoho červeňáka, asi někdo nesouhlasil s tím, že je hezká a roztomilá, co se dá dělat, snad to přežiju. :)

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.13 13:19

@HertaDeOran
Ve stejném vláknu dostal červené někdo, kdo tam poslal fotku svého labradora, který nedávno uhynul. Také jsem se zrovna dnes zamyslela nad důvodem. Možná osobní červený fanoušek. Mimochodem já jsem zelený fanoušek Vaší dogy, je skutečně krásná.

Moir
2334 příspěvků 14.6.13 13:23

@HertaDeOran neřeším, teď jsem dostala mínus za informaci, že existuje iberia na vyšisované/oprané džíny, což je prostě fakt, ne něco, s čím se nějak souhlasí, či nesouhlasí

notrends
514 příspěvků 14.6.13 13:58

To je přece jasné, anonymně si můžeme někoho podat, zkrouhnout ho aniž bychom se mu museli podívat do očí.

Adéla93
11 příspěvků 16.3.15 22:46

Já jsem dostala hned 4 mínusky za to, že jsem se ptala v diskuzi o vlasech na vhodného kadeřníka :-D Takže už fakt nevím, jak těm červeňáskům uniknout…

Go-lightly
3429 příspěvků 16.3.15 23:34

@Adéla93 Ále, proč jim unikat? Bolí? Nebolí. Platí se z nich daně? Neplatí. Nechte to být. Třeba jsou 4 osoby z principu proti kadeřníkům!

arpa
1250 příspěvků 17.3.15 07:01

Ono by to mínuskování IMHO dostalo úplně jiný rozměr, kdyby bylo vidět (podobně, jako třeba u lajkování na FB), kdo ten příspěvek omínuskoval (nebo kdo mu naopak dal zelená ramínka).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek