Proč se mínuskuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Kerstin
516 příspěvků 2.10.12 10:01

@Soňa3 ještě si uprdnu ke zrušení ramínek - to není nutné, představ si, jaká by nastala ramínková revoluce, kdyby se odanonymizovala :D Jinak já to beru docela s humorem, protože jsem si za svou celkem krátkou existenci na pekle uvědomila, že někteří dostavají ramínka jenom za přezdívku. Obsah netřeba. Jeb ho tam.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 10:03

Osobne si myslím, že ani jedno jedinné červené ramienko nie je pri žiadnom príspevku bezdovodne. Ten čo ho tam dal na to dovod mal. A ten dovod nebol len chuť dať ramienko komukoľvek za čokoľvek. To, že to ten postihnutý ramienkom a zopár ďalších, ktorí sa s ním utešujú navzájom o tom, že existujú bezdovodné ramienka nevidia je ich problém. Príspevky „začo mám červené“ a „pozrite na ten príspevok aj on má červené a ja nevidím dovod“ si červené zaslúžia za blbosť.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 10:07

@GreatSusan jo, ale on smysl dává, jen použila dvakrát stejné sloveso a tak to je to matoucí.

Taky nechápu tu potřebu dávat červené ramínko ke každému prdu, ale docela to chápu. Je to totiž anonymní… (tady spíš mohlo být něco jako: ale proč by to nedělali, když je to anonymní, že jo?).

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 10:09
@Kerstin píše:
@Soňa3 ještě si uprdnu ke zrušení ramínek - to není nutné, představ si, jaká by nastala ramínková revoluce, kdyby se odanonymizovala :D Jinak já to beru docela s humorem, protože jsem si za svou celkem krátkou existenci na pekle uvědomila, že někteří dostavají ramínka jenom za přezdívku. Obsah netřeba. Jeb ho tam.

a Vy byste chtela taky, ze jo? :-D

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.10.12 10:11

Od teď má každý příspěvek s dotazem, zač má kdokoliv a cokoli červené ramínko ode mě červené ramínko. Pokud zrovna budu online tedy:-)
Pokud někdy takový příspěvek napíšu já, sama si červené ramínko dát nemůžu, proto prosím všechny, kdo toto čtete, abyste mi to červené dali, pokud takovou blbost udělám.-)

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 10:11

@gulietta Aha, možná by stálo za to omezenému idiotkovi vysvětlit, proč mu to červené dáváte, i když vy políbená můzou geniality to pokládáte za naprosto jasné (nebo že by lenost zformulovat myšlenku?).

Nevíš za co to máš, seš blbej - brilantní konstrukce, tleskám. (asociuje mi to otce, bijícího chlapce páskem - „Jo tak ty nevíš, za co to máš, tak ti ještě přidám.“ - Víte o tom, že lidé, kteří neustále častují ostatními negativní reakcí na to co činí, aniž by jim jakkoliv vysvětlili svůj postoj, se řadí mezi manipulátory?

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 10:12
@Kerstin píše:
@Soňa3 ještě si uprdnu ke zrušení ramínek - to není nutné, představ si, jaká by nastala ramínková revoluce, kdyby se odanonymizovala :D Jinak já to beru docela s humorem, protože jsem si za svou celkem krátkou existenci na pekle uvědomila, že někteří dostavají ramínka jenom za přezdívku. Obsah netřeba. Jeb ho tam.

Neverte tomu, to sí len tí čo majú červené ramienka nahovárajú. Ja píšem na zelené, ale ľudia mi dávajú červené, koli nicku.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 10:13

@GreatSusan Počkejte, tuším, že v upozorněních někde bylo i upozorňování na to, kdo vám dal jaké rameno, někde to tam bude. Já jsem si to zrušila, protože mě to otravovalo a zpětně to tam nemůžu najít.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 10:18

@Soňa3 nie som polibená genialitou, ale ak si to myslíte, tak vám to nebude vyvracať. A nepísala som nevíš za co to máš-seš blbej, ale furt se ptáš za co ho máš-seš blbej.

Lady Carneval
92 příspěvků 2.10.12 10:24
@Soňa3 píše:
Prosím vás, u těch příspěvků zůstala „bodka“, jen proto, že jsem ho v tu chvíli editovala, nebo to byl dablovaný příspěvek a mazala jsem ho, protože byl v diskusi kvůli pomalému počítači třeba třikrát vložený a protože už ho někdo oramenoval, tak nešel smazat čistě, to si fakt myslíte, že mám potřebu MAZAT všechny svoje příspěvky, kde je červené rameno? Váš pozorovací talent je vážně chabý.

Já jen konstatuju, že ty ramena jsou kravina, ale jestli na nich trváte, tak si ramínkujte třeba celý den.
A na editaci netrvám, ve většině diskusí není ani mi tam nechybí.

To je fakt téma. Radši nebudu editovat nic a nechám všechny překlepy, protože se z toho prostě někteří nemohou vzpamatovat.

Kecáte. Měníte smysl. To vy se z těch červených nemůžete vzpamatovat. Perlíte někdy tak, že se nedivte, když část vyjádří nesouhlas. Jak jsem si všimla, vysvětlovat vám nemá smysl. ;-))

@gulietta píše:
Osobne si myslím, že ani jedno jedinné červené ramienko nie je pri žiadnom príspevku bezdovodne. Ten čo ho tam dal na to dovod mal. A ten dovod nebol len chuť dať ramienko komukoľvek za čokoľvek. To, že to ten postihnutý ramienkom a zopár ďalších, ktorí sa s ním utešujú navzájom o tom, že existujú bezdovodné ramienka nevidia je ich problém. Príspevky „začo mám červené“ a „pozrite na ten príspevok aj on má červené a ja nevidím dovod“ si červené zaslúžia za blbosť.

Super! :-)) Jedno rameno může být omyl. 3, 5 a víc těžko.

Ani já nechápu, proč se zabíjí tolik prostoru dohadováním o hodnocení příspěvků. Ramínka je třeba brát jako fakt nebo si jich nevšímat.

Diankenstein
1895 příspěvků 2.10.12 10:31

Myslím, že problém spočívá v interpretaci červeného ramínka jako čistého „Nesouhlasím!“ a přitom to může znamenat : jste sprostá (česky i slovensky), nesouhlasím, překlikl jsem se(výjimečně), nemám vás rád, mám rád červenou, nesouhlasím protože jsem špatně pochopil příspěvek, jsem zklamán… (a koneckonců i tahle informace mě překvapila :P)
Ramínka bych nerušila, je to zábavné a do jisté míry i informativní.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 10:36

@Diankenstein ja Vám budem dávať červené a zelené a nevysvetlím vám už ani ťuk! :-D

Kerstin
516 příspěvků 2.10.12 10:43

@Soňa3 Nojo, myslela jsem to tak, že nechápu tu potřebu, ale zároveň chápu, že anonymita usnadňuje naházet cokoliv kamkoliv bez ohledu na nějaký pádný důvod. Gramatická chyba je vážně s prominutím hovno, každej se občas uklepne. (To moje nebyla záležitost gramatiky, jen tak btw). Stejně jako podle mě není důvodem tady tohle stádní „Héle, pět červených a žádné zelené, tak té krávě ještě jedno přihodím“, jak je zde naprosto kolektivně nadužíváno. Jo a já ramínkuju červeně jenom úplné žvásty a rádobyskryté urážky.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 11:05
@Diankenstein píše:
Myslím, že problém spočívá v interpretaci červeného ramínka jako čistého „Nesouhlasím!“ a přitom to může znamenat : jste sprostá (česky i slovensky), nesouhlasím, překlikl jsem se(výjimečně), nemám vás rád, mám rád červenou, nesouhlasím protože jsem špatně pochopil příspěvek, jsem zklamán… (a koneckonců i tahle informace mě překvapila :P)
Ramínka bych nerušila, je to zábavné a do jisté míry i informativní.

Vy jste mistryně interpretací, dávám vám ZELENÉ ramínko!! :-) :-)

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 11:10

@Lady Carneval No neměním smysl příspěvku, ale stalo se mi, že jsem po přečtení svého příspěvku zjistila, že jsem napsala větu tak, že nedávala smysl, případně mohla být pochopena jinak, než jsem mínila. Vážně se nedivím, když část vyjádří nesouhlas, ostatně moje skóre to potvrzuje. Trochu mě unavuje pořád někomu vysvětlovat, co jsem před měsícem někde zeditovala. Měla jsem k tomu důvod, příspěvek teď lépe vyjadřuje, co jsem měla na mysli a hotovo. Mě třeba editace jiných absolutně nevytáčejí. Kolikrát tady lidi zeditovali příspěvek s tím, že napsali něco moc tvrdě apod. Tak nevím, proč bych měla být z tohoto práva výjimka. Nebaví mě zrovna před vámi obhajovat něco, co fakt nemusím.

Kerstin
516 příspěvků 2.10.12 11:14

@Soňa3 a proto tam máš červené! (Já se vážně bavím :D)

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 11:17
@LadyPapajka píše:
Asi ybch se přikláněla k tomu (sem zvedavá kolik tech červených dostanu:D) aby uživatelé s negativním hodnocením převyšující kladné nemohli třeba 14 dní přispívat nebo tak. Samozřejmě ne u lidí, u kterých je to o jeden, ale třeba o třetinu a tak.Příspěvek upraven 09.08.12 v 17:28

Navrhuji, aby se lidé vyfocení v outfitech, jejichž počet červených ramínek přesáhne 25, šli neprodleně zastřelit!

JarkaJar
432 příspěvků 2.10.12 11:34

Já bych si z ramínek, hlavně červených, vůbec nic nedělala. Sem tam nějaké zelené docela potěší, ale vemte to tak, že klikání na červená ramínka dává někomu pocit hrdinství - to jsem se odvážila! To jsem jí to nandala! Podle mě jsou lepší červená ramínka než slovní vyjádření, jak moc někdo někoho štve. Třeba jenom tím, že ten někdo nerozumí nicku toho druhého nebo kvůli nějaké jiné maličkosti.

Sibyla
2646 příspěvků 3.10.12 06:51
@JarkaJar píše:
Podle mě jsou lepší červená ramínka než slovní vyjádření, jak moc někdo někoho štve. Třeba jenom tím, že ten někdo nerozumí nicku toho druhého nebo kvůli nějaké jiné maličkosti.

Nu, červená ramínka u reakcí jako: „Ta sukně vám dělá velký zadek“ nebo „Toužím po vaší kabelce“ v Inspiraci a Co jsem měla na sobě prostě znamenají: „Mám opačná názor,“ ie: sukně dámě sluší, ta kabelka mi nic neříká. Rozhodně je to šikovnější než to vypisovat. Osobně mi červená ramínka nevadí (někdo má prostě jiný vkus nebo názor, no!) a nechápu vyšilování vyšinutých (nemnohých a spíše exotických) jedinců. Ale zas je zábava…

Příspěvek upraven 03.10.12 v 06:52

Sibyla
2646 příspěvků 3.10.12 06:52
@Soňa3 píše:
Navrhuji, aby se lidé vyfocení v outfitech, jejichž počet červených ramínek přesáhne 25, šli neprodleně zastřelit!

A pokud možno v těch hanebných outfitech, aby je tak sprovodili ze světa!

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 07:50

Já už to nějak nechápu

V diskuzi Dotazy a stížnosti pro Adminy jsem vložila screenshot stránky s galerií, kde najednou chybí jedna fotka a za tuten příspěvek sem dostala dva mínusy. Proč jako? :D

Mylady2
12413 příspěvků 20.10.12 09:05

@seznam.mih protože asi nemáte nárok na dotaz;-) vůbec bych to neřešila!

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 10:47

@Mylady2 Tak mě to žíly netrhá :) ale jak na to koukám, už mám taky svoje mínusovače, i kdybych řekla, že Země je kulatá :D

peknyden
97 příspěvků 20.10.12 11:14

Hihi tato diskuse mě po ránu pěkně pobavila :-)) Masakr! Nepochopím, že to opravdu někdo řeší. A nejlepší je, jak tu někdo napíše milión příspěvků, o tom, jak to jako že neřeší a hned volá po jejich zrušení.
Mno přečetla jsem zatím jen čtvrtou stránku, ale až nebudu mít do čeho píchnout, tak se tu určitě vrátím - s teplým čajíkem a oplatkami :-) Dobrý relax!

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 12:13

Nešetrím ramienkami ako zelenými tak aj červenými. Červené dávam väčšinou za drzé provokačné správanie. Nedávam za opačný názor pokiaľ to nie je totálna blbosť a je vyjadrený slušne. Na nick sa pri udeľovaní nepozerám, hodnotím len obsah príspevku, takže občas schytajú červené aj moji obľúbenci :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek