Proč se mínuskuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 13:16

@emilly82 Co znamená drzé provokativní správanie?

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 13:21

@seznam.mih
To je zcela subjektivní, myslím, že se ani nemá smysl ptát. Každý za to považuje něco jiného.
Ignorujte to.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 13:27

@Já První No právě tak abych měla jasno, co se tím myslí, pač jak se už tady ví, že na jeden pojem má spousta lidí jinou představu, tak jestli to drzé správanie má být jako kdybych řekla, že jsou tady samé konzervatiní slepice, nebo zdali bych řekla, že Hitler byl bůh (obojí samozřejmě nemyslím vážně, ale snad chápete, co myslím)

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 13:52
@seznam.mih píše:
@emilly82 Co znamená drzé provokativní správanie?

Dokonalý príklad je Niftus.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 13:53

@emilly82 Tak to už je mi jasné.

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 14:01

Ono sa tu nájde zopár exotov, ktorí sú neškodní, sú len na spestrenie miestneho koloritu, tí mi nevadia. Ale pokiaľ tu niekto príde ako veľká voda, som tu obdivujte ma aká/ý som dokonalá/ý a iný názor nie je schopná/ý akceptovať a uráža ostatné užívateľky, tak tam to je bez pardónu červené.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 14:03

@emilly82 kdo je treba mistni exot?

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 14:08
@GreatSusan píše:
@emilly82 kdo je treba mistni exot?
Ťažko povedať. Nesledujem to tu až tak pravidelne, tak neviem povedať, či sa už náhodou nezvrhli. Navyše si to nechcem popliesť s Arome. Pre mňa je občas ťažko pochopiteľná Nanynka.
Curlygirl
1901 příspěvků 20.10.12 14:12

@emilly82 docela si odporujete - pravidelne to tu nesledujete, ale zaroven uz takto hodnotite.. zajimava bilance a pristup po vsehovsudy sesti prispevcich…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 14:16

@emilly82 pro me je tezko pochopitelne, ze se jako novacek v nejake diskusi uvadite tim, ze drbete ostatni diskutujici a prohlasujete o nich, ze jsou exoti. Chodi sem diskutovat spousta ruznych lidi a kazdy ma svuj nazor, prave ta ruznorodost je hybnou silou mistnich diskusi. Rict o nekom, ze je „neskodny exot“ mi pripada urazlive, to same, kdyz nekdo jen tak z vysoka zacne mluvit o „mistnim koloritu“.

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 14:18

To že mám len 6 príspevkov neznamená, že sem nechodím dlhšiu dobu. Proste sa najprv rozkukám a až potom začnem prispievať. Nanynku som si zapamätala s jednej diskusie o avataroch. Ale to zase neznamená, že jej pri každom príspevku fláknem červené.

Curlygirl
1901 příspěvků 20.10.12 14:19

@GreatSusan predtim jsem takto vubec nepremyslela, ale nyni uz mam take vlastniho neskodneho exota :-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 14:22

@Curlygirl ja spis blbce k veceri :-)

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 14:23
@GreatSusan píše:
@emilly82 pro me je tezko pochopitelne, ze se jako novacek v nejake diskusi uvadite tim, ze drbete ostatni diskutujici a prohlasujete o nich, ze jsou exoti. Chodi sem diskutovat spousta ruznych lidi a kazdy ma svuj nazor, prave ta ruznorodost je hybnou silou mistnich diskusi. Rict o nekom, ze je „neskodny exot“ mi pripada urazlive, to same, kdyz nekdo jen tak z vysoka zacne mluvit o „mistnim koloritu“.

Opýtali ste sa tak som Vám odpovedala. Pôvodne som ani nechcela písať mená. Je to len subjektívny názor.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 14:26

@emilly82 no jiste, takze ja muzu za to, ze Vy mluvite o diskutujicich (tedy i o mne) jako o exotech zapadajicich do mistniho koloritu :-D. Ale bezte.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 14:26

@emilly82 Tím místním exotem myslíte ty lidi, co mají odlišný názory od zbytku zdejšího osazenstva?

Curlygirl
1901 příspěvků 20.10.12 14:30

Pokud to je tak, jak pise Seznam, znamena to, ze je pro Emily kazdy tady exot snad krom ji same… nikdy se tu vsichni v jedne veci neshodnem a kazdy nekdy vybocuje svym nazorem z rady… takze bud jsou vsichni az na Emily exoti, nebo to je uplne jinak (coz je asi pravdepodobnejsi).. at si kazdy doplni ;-)

@seznam.mih píše:
@emilly82 Tím místním exotem myslíte ty lidi, co mají odlišný názory od zbytku zdejšího osazenstva?
emilly82
29 příspěvků 20.10.12 14:36
@GreatSusan píše:
@emilly82 no jiste, takze ja muzu za to, ze Vy mluvite o diskutujicich (tedy i o mne) jako o exotech zapadajicich do mistniho koloritu :-D. Ale bezte.

Nepísala som, že všetci sú exoti a vás tak už vôbec neberiem.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 14:41

@emilly82 takze ja podle Vas nejsem exot. Hmm, ani nevim, jestli me to tesi nebo jestli je mi to lito.

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 14:43
@Curlygirl píše:
Pokud to je tak, jak pise Seznam, znamena to, ze je pro Emily kazdy tady exot snad krom ji same… nikdy se tu vsichni v jedne veci neshodnem a kazdy nekdy vybocuje svym nazorem z rady… takze bud jsou vsichni az na Emily exoti, nebo to je uplne jinak (coz je asi pravdepodobnejsi).. at si kazdy doplni ;-)

Nie je to tak, už predtým som písala, že s tým nemám problém. Skôr je to pocitové a každý proste máme pár ľudí, ktorí nám celkom nesedia. A už vôbec si o sebe netrúfnem tvrdiť, že môj názor je ten jediný správny, lebo viem, že to tak nie je. Každý sme niečím iný, niečím výnimočný, len si proste so všetkými nemôžeme sadnúť.

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 14:44
@GreatSusan píše:
@emilly82 takze ja podle Vas nejsem exot. Hmm, ani nevim, jestli me to tesi nebo jestli je mi to lito.

Tak ja neviem, čo by sa vám aktuálne viac páčilo :)

Curlygirl
1901 příspěvků 20.10.12 14:45

@emilly82 souhlas, jen, ze timto vystupem jste snizila sance, ze vy si s nekym sednete…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 14:48

@emilly82 nejste mi sympaticka ani vzhledem, ani komentarema - takze pro Vas bych s dovolenim radsi zustala exotem

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 14:55
@Curlygirl píše:
@emilly82 souhlas, jen, ze timto vystupem jste snizila sance, ze vy si s nekym sednete…

Vo všeobecnosti celkovo málo prispeviam do diskusií, len keď mám čo povedať k téme, ale aj to len vtedy, ak nie som lenivá :) Takže nejaké kolízie veľmi nehrozia.

emilly82
29 příspěvků 20.10.12 15:05
@GreatSusan píše:
@emilly82 nejste mi sympaticka ani vzhledem, ani komentarema - takze pro Vas bych s dovolenim radsi zustala exotem

Som skôr pozorovateľ ako písateľ. Občas sa vyjadrujem trošku ťažkopádne, ak som sa vás nechtiac dotkla, tak sa ospravedlňujem.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek