Proč se plusuje?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 14:45

@pavla.kub nešlo by to korigovať tak, aby na výlet išli len tí, čo majú na jedno červené dve zelené? :-D

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 14:51

@gulietta
Vy jste skutečně rafinovaná, první jste identifikovala nesmyslnost absolutních čísel v tomto klání. Blahopřeju.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 14:52

Hej já chci taky do Číny můžu s váma jet? Mám hodně červených ramínek :D

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 14:55

Já můžu akorát nabídnout účast na rautu a otvíračce Pietra Filipi na Chodově… Hm.

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 16:08

@Já První To je plnohodnotná náhrada za cestu do Číny:-)Co je to za otvíračku, Pietro je na Chodově už dlouho.

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 16:26

@pavla.kub
No vidíte, pro mne vše, co je za řekou, je „hic sunt leones“ území. Takže o tomhle vůbec nevím. Já si přečetla o tom rautu a vše ostatní mám v mlze.
Takže asi nová kolekce předváděčka, jako vzorná zákaznice jsem dostala email, abych jako přišla a nakoupila se slevou a nechala se taky nalíčit a tak. Ale hlavně ten raut, že.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 16:30

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:43

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.12 18:46
sekačky a traktory

@uu můžete klidně založit.:-)Napíši, že k traktoru se hodí jednobarevné tepláky nejlépe s detailem v barvě traktoru. Toto vlákno/Proč se plusuje/ založila MP Barbucha jako odlehčenou diskuzi, tak to myslím všichni taky pochopili.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.12 07:28
@Já První píše:
Já můžu akorát nabídnout účast na rautu a otvíračce Pietra Filipi na Chodově… Hm.

No tak to né, to nejedu.

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.12 10:51
@gulietta píše:
@pavla.kub nešlo by to korigovať tak, aby na výlet išli len tí, čo majú na jedno červené dve zelené? :-D

gulietta: Nepanikařte, nekorigujte, ještě je čas. Každý večer v 8 hodin nenápadně kontrolujte jestli už jste fish)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.12 10:56

@pavla.kub a nestačí byť first? :-D

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.12 11:25

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:42

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 18:53

@gulietta nesmlouvejte:-) Dívala jsem se do překladače jak se řekne slovensky nesmlouvejte, je tam nezjednávajte. Je to tak?

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.12 19:12

@pavla.kub ano, ale zjednávanie je najdoležitejšia činnosť akú ženská potrebuje ak kupuje pravú vuitonku na čínskom trhu, tak to budeme potrebovať. :-D

pavla.kub
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 12:34

@gulietta Takže Vy budete zjednávať, to je jasné, s sebou nůžtičky na párání kabelek, odborné rozpárání kabelky a opětovné sešití by si mohla vzít na starost @GreatSusan, @seznam.mih se místo angličtiny začne učit čínsky, @MP Barbucha se stane Kung pao queen, @Soňa3 vezme insekticidy proti johanám, @Sekhmet doporučíme pro tuto akci nosit výhradně kabelku značky BIOR, @uu nás všechny bude chápat a @mujercita využije svůj selský rozum pro popsání průběhu akce, @Mylady2 na východ sice nechce, ale určitě nám obstará letenky s vhodnou leteckou společností, @JáPrvní před odjezdem musí absolvovat zkoušku odvahy.Tj. výlet na území hic sunt leones/ do OC Chodov/.Plán ještě můžeme doplnit.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 12:44

@pavla.kub
jasny, nuzky uz jsou nabrouseny a zabaleny. Krome toho pracuju na dosazeni limitu cervenych raminek - a ani pro to nemusim moc delat. I kdyz jsem totiz moc nediskutovala, tak se stav cervenych zvysil od 2.10. (1700) ke dnesku, tj. 9.10. o uzasnych 227 cervenych. Neni to fantasticke? Zrejme mi je ta cesta do Ciny souzena :-D

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:01

Jak může mít někdo 4 tisíce červených ramínek, to nechápu…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:02

@Soňa3 ani ja a predsa ich mám. :-D

Curlygirl
1901 příspěvků 9.10.12 14:03

:-) jsem já to ale břídil oproti vám všem!

@gulietta píše:
@Soňa3 ani ja a predsa ich mám. :-D
Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:09

Nemohla by se ta červená ramínka vážit počtem příspěvků, abych se kvalifikovala taky?

Curlygirl
1901 příspěvků 9.10.12 14:14

@Mori dobrý nápad.. Vážně - udělat analýzu vůči počtu příspěvků a uvádět to v procentech… proč to tak ale vlastně není?! Dávalo by to větší logiku, než jen počet jako takový.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:15

@Curlygirl Nevěš hlavu, cvičení dělá mistra.
@Mori Ne nemohla, to by si pak do té Číny moh jezdit kde kdo, kam bychom přišli?

(Já jsem si původně myslela, jak mám hrozný skóre, a vůbec mě nenapadlo kouknout ostatním na profily, až když pavla.kub vypsala tu sestavu nahoře, začalo mi to být podezřelé).

Karoleenah
2322 příspěvků 9.10.12 14:18

Ach jo, já bych se taky ráda kvalifikovala, nabízím znalosti ze zatím dvou semestrů standardizované čínštiny. :D Ovšem jak jde o červená ramínka, jsem na tom oproti některým poměrně bledě (až nazelenale), nechcete vy zkušenější zveřejnit nějaké tipy, nejlíp i s ilustračními frázemi, hm?

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 15:02

@Karoleenah obávám se, že se jedná spíše o kouzlo osobnosti. Pro začátek doporučuji nějaké kontroverzní téma, kde doporučuji se striktně držet postoje, který v diskusi vysondujete jako menšinový. Pak také je třeba odpovídat na veškeré vám určené příspěvky, které jsou očividně určeny k tomu vás vyprovokovat. Tím dáte milovníkům ramínek dostatečný prostor se projevit, čím více příspěvků, tím víc ramínek. Omlouvám se, že nejsem příliš konkrétní, musím zkouknout moje nejhůře hodnocené příspěvky a pouvažovat, které body jsou ztěžejní a snad i nějakou tu frázi najdu. Jistě vám tady pomůže některá z mých schopnějších kolegyň. Každopádně přeji mnoho úspěchů.

Alizon
1235 příspěvků 9.10.12 15:18

Taky to nechapu, parkrat jsem vylozene napsala ze za tento svuj prispevek OCEKAVAM hromadu cervenych raminek… ale at si me klidne uraminkuji… a nic, pristalo tam par zelenych potvurek.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek