Proč se pořád bojíme módních výstřelků?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Klotylka
568 příspěvků 2.3.14 21:33

@SagaN :-) Jen jsem chtěla najít nějakou fotku jako doplněk (nebo možná kontrast) k fotografii maminky Dadoo. Tahle je o pár let mladší, o hodně vrásčitější a přece taky vypadá skvěle.
A omlouvá se za obr fotku, vkládala jsem poprvé.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.14 21:37

@Klotylka Ta vrascita tvar je bohuzel dan za velmi hubenou postavu, ja ji hadala spis k 80, ale rikam, bezne nehadam, tak se dost casto seknu.

Dadoo
5536 příspěvků 2.3.14 21:41

@bertulka Nejsme ve při :-) Já tohle taky neřeším. Jen vím, že je to dnes oficiální označení, resp. dělení, z demografického hlediska věkového složení populace.
Spousta lidí se cítí „staře“ mnohem dřív. Znám staré padesátníky i mladé osmdesátníky. Každý jak se cítí!
Je to prostě v genech a v hlavě :-)

Dadoo
5536 příspěvků 2.3.14 21:43

@Klotylka Tak já myslela, že je mnohem starší a úžasně vypadá. :-D

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.14 21:43
@Klotylka píše:
Tahle je o pár let mladší, o hodně vrásčitější a přece taky vypadá skvěle.

A to je právě to. Botox každých 14 dní a jednou ročně plastika ještě neznamená, že dotyčná bude vypadat dobře, pokud se jí nedostává na osobnosti.

Klotylka
568 příspěvků 2.3.14 21:44

@bertulka
Mám to stejně jako vy, při pohledu na pěknou ženu mně nenapadne přemýšlet, kolik jí asi je.
Na druhou stranu si myslím, že paní Dadooová vypadá extrémně dobře a ty tipy na věk přes 70 mě vážně překvapily, zvláště s tím, že tak a lépe vypadá něčí maminka/teta/příbuzná… z téhle diskuse to vypadá, že je to takový standad. No, upřímně neuvěřím tomu asi tak stejně jako vy té Gullietině zámé co vypadá na 40.

Dadoo
5536 příspěvků 2.3.14 21:46

@Klotylka paní Dadooová :-D :-D

Klotylka
568 příspěvků 2.3.14 21:47
@SagaN píše:
A to je právě to. Botox každých 14 dní a jednou ročně plastika ještě neznamená, že dotyčná bude vypadat dobře, pokud se jí nedostává na osobnosti.

JO! Pěkně řečeno.

Klotylka
568 příspěvků 2.3.14 21:50
@Dadoo píše:
@Klotylka paní Dadooová :-D :-D
:-) Se Vám to směje, když po ní máte geny, že? :-)
lorens
2267 příspěvků 2.3.14 21:50

@bertulka To vekove cleneni podle Hartla tusim. I kdyz starnuti je spis „ombre“ proces nekde se z prakticky duvodu ta cara namalovat musi.
Takze:18-24 let mladí dospělí, 25-44 let mladší střední věk, 45-64 starší střední věk, 65-74 starší dospělí, nad 75 let stáří. :D

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.14 21:52

@Klotylka no musim rict, ze me mamince bylo v patek 65 a tak dobre, jako pani Dadoova nevypada. pani Bertulkova ma mozna min vrasek ( podle toho jsem vek hadala), ale celkovy look ma pani Dadoova mladistvejsi, proto jsem na prvni pohled hadala mene.

sarah123
2137 příspěvků 2.3.14 22:02

@Dadoo
Ty vrasky jsou mocne presvicene, ale rekla bych, ze ji bude k sedmdesati. Ten uces (a hlavne barva) ji ale (hlavne z dalky) omlazuji.

EDIT: tak jsem se mezitim docetla, ze mamince je 72, takze jsem nebyla uplne daleko - ale chtela bych se zeptat tech, ktere hadaly 55, 60… to byste fakt chtely v tom veku takhle vypadat? Jiste pani to moc slusi, hlavne to bude v tom, ze je upravena, spis nez zazracne mlada, ale ty vrasky kolem ust, na krku, kolem oci… To ani moje tchyne, s kterou se zivot nemazlil (mimo jine alkoholicka zhruba 10 let) nema v 66 letech takove vrasky (ovsem nijak mlade taky nevypada, protze udrzuje delsi vlasy a sediny a takhle pekne se upravit neumi/nechce).

Příspěvek upraven 03.03.14 v 00:53

bc2
323 příspěvků 2.3.14 23:12

Zaujali mě zprávy o Jessice Lange (64) a Charlotte Rampling (68) jako modelkách pro kosmetické firmy. http://www.harpersbazaar.com.au/…ge-as-faces/

http://uk.eonline.com/…c-jacobs.jpg
Na fotky Charlotte Rampling pro NARS jsem moc zvědavá.
Doufám, že tento trend bude pokračovat. Líbilo by se mi, kdyby se na reklamách Lancome znovu objevila Isabella Rossellini, šedesátnice a krásná - po tom, co byla v roku 1996 „příliš stará“.

Příspěvek upraven 02.03.14 v 23:20

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 2.3.14 23:19

@bc2 Akorát by je tedy neměli tak moc retušovat…
http://img.blesk.cz/…e-keaton.jpg

bc2
323 příspěvků 2.3.14 23:27

@Potrefenáhusa No tak to je opravdu moc a je to směšné, retušování do voskova je katastrofa i u mladších (třeba Monica Bellucci nebyla na fotkách pro Dior k poznání). Ale myslím, že ta fotka Jessicy Lange tak nevypadá. Proto jsem zvědavá, jak vyfotí Ramplingovou, protože její víčka nezamaskují.

Robena
1257 příspěvků 3.3.14 00:40

Ja se citim stare, kdyz jsem mezi mladymi a mlade mezi lidmi duchodoveho veku.
A byvaly spoluzak nam vypravel toto: Jeho mlady kolega ma zalibu ve vyrazne starsich partnerkach (zde jsem ho prerusila a zadala jeho tel. cislo). Sblizil se s vdanou pani, aferka praskla a rozliceny manzel zazvonil u kolegovych dveri. Otevrel jeho otec, dostal mezi futry policek a TAK TY BUDES S…T MOJI ZENU? Tatinku, to bude asi pro me…

bestia
2300 příspěvků 3.3.14 00:55

Nemame tak trochu pokazene vnimanie?
za poslednych 20+ rokov sa rapidne zdokonalili jak photoshop, tak kozmeticke zasahy v roznej miere. vidime celebrity 60+ a zda sa, ze ten vek nedosahuju ani nahodou. denne vidame nase matky/babky v rovnakom veku a jaksi to nekoresponduje s titulkami casopisov…
kde je to posolstvo? vecne mlada a superstihla? rychlym tempom a do najhorucejsich pekial s tymto.

lorens
2267 příspěvků 3.3.14 03:06

@bestia no, hlavne to neni povinne. Kazdy se muze svobodne rozhodnout, kam az zajde. Pokud se teda nerozhodne pojednat to na zpusob Cachticke pani. :D
O zachovani mladistveho vzhledu se podle me lide snazi skoro od pocatku sve existence. Aspon ti, co si to mohli dovolit. A hned tak s tim neprestanou.

Isca
960 příspěvků 3.3.14 06:43

@Dadoo Gratuluji, máte hezky vypadající maminku, na 72 let se mi těch vrásek zdá přiměřeně, spíš míň (hubenější ženy je prostě mívají).

Co mě vyděsilo, je poznámka, že bychom kvůli vyššímu životnímu tempu měly stárnout pomaleji. Nevolám po rezignaci na radost ze života, a chápu význam přiměřené fyzické a duševní aktivity v jakémkoli věku. Ale spousta lidí je ne vlastní vinou ve vyšším věku tak trochu vyčerpaných, a kdyby se mělo stát normou, že se jim dostane rady, že si za to můžou sami a mají ještě přidat…

Go-lightly
3429 příspěvků 3.3.14 07:44
@lorens píše:
O zachovani mladistveho vzhledu se podle me lide snazi skoro od pocatku sve existence. Aspon ti, co si to mohli dovolit. A hned tak s tim neprestanou.

Nedávno jsem se dočetla o Dianě de Poitiers, (v 35 se stala milenkou šestnáctiletého krále Jindřich II. a držela ho dvacet let, kdy už měla vnoučata, královna Kateřina Medicejská byla vedlejší figurkou, o všem rozhodovala paní vévodkyně) že v jejích ostatcích našli nepřiměřené množství zlata - podle všeho pila nápoj mládí, který ji předčasně zabil.

Judith11
1168 příspěvků 3.3.14 10:14

Mě tedy zarazilo, že paní Dadoové tipujete nad 70. Upřímně, já bych bývala tipla tak 60 let. A myslím si, že je to spíš ojedinělý případ (pokud nemá nějaké korekční zásahy) a že spousta žen v jejím věku takhle dobře nevypadá.

Judith11
1168 příspěvků 3.3.14 10:19

@Klotylka, naopak, této paní bych tipla víc než Dadoo-mamince, a to podstatně víc. Hádala bych, že je jí tak kolem 75 let. Tipuju, že tato paní nějaké korekce rozhodně má, už podle mimiky. A jediné, co ji nějak „vyčleňuje“ z kategorie, je určitý styl, podepřený barvou srsti pudlíka k vlasům.

Eleanor Rigby
611 příspěvků 3.3.14 13:57
@bertulka píše:
@Dadoo takze den pred svymi 75. narozeninami budu zrala a v den narozenin uz stara( pokud tedy budu jeste ziva)? Podle me je toto nazvoslovi jen poplatne dobe s kultem mladi a krasy, tak to stari odsouvame na co nejpozdeji. Vzhledem k tomu, ze mnoho lidi se toho veku ani nedozije, tak vlastne umiraji ve zralem veku. Proc se porad bojime nazyvat veci pravymi jmeny? Ja proste vim, ze v 70 uz budu stara, ale budu rada, kdyz budu zdrava, aktivni, budu mit chut se hezky obleci, sledovat deni kolem sebe, pestovat sve konicky…rozhodne pro me nebude zasadni, jestli me nekdo oznaci za zralou nebo za starou. Ale o tom uz jsme tu diskutovaly mnohokrat a jsem si vedoma, ze s timto nazorem jsem na MP moc souhlasu nesklidila.

V 75 letech jeden můj děd lezl po stromech, druhý osobně tahal fošny a kolečka se sutí. Taky bych při popisu použila spíš termín starý, ale fakt je, že klasické představě významu termínu „starý člověk“ neodpovídal ani jeden. Babičky podobně. Takže tohle rozlišení mezi zralostí a stářím mi připadá vlastně smysluplné.

Matmys
2534 příspěvků 3.3.14 14:58

@Eleanor Rigby
Můj děda v 68 letech spadl ze střechy, když tam lezl opravit umístění antény.
Na tu střechu se dostal takto : na trávník pod střechu umístili s babčou stůl, na ten stůl postavil žebřík a ten položil našikmo na střechu. Babča držela žebřík, děda vyšplhal na střechu a posunoval anténu. Fungovalo to do té doby, dokud nezavolal na babičku: „jdi se podívat teď, jakej je obraz“. A babča šla… :)

Milli
2524 příspěvků 3.3.14 15:29

Mého dědu v 93 letech srazilo auto, když jel na kole (vina řidiče). V té době běžně jezdil na běžkách a lezl na stromy sbírat ovoce.
Jeho tatínek zemřel v 97 letech na následky poranění - porazil ho beran a při pádu mu žebra propíchly plíce.
Vzhledově odpovídali svému věku. Ale energií a celkovou vitalitou byli tak o 20 let mladší.

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek