Proč sem ráda chodím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
MaláMyš
201 příspěvků 24.9.12 19:59

@gulietta Díky za příspěvek Jsem ráda, že jsem vás moc nenaštvala tím červeným ramínkem za placatej zadek :-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.12 20:18

@MaláMyš ale kašlať na placatý zadok. :-) Pani neuviedla kam to oblečenie bude nosiť, na akú príležitosť, aký štýl obliekania atd, tak som neradila seriózne. Je tam zadok a babo raď. :-D

MaláMyš
201 příspěvků 24.9.12 20:25

@gulietta Mě taky nejdřív nadzvedávala nějaká témata, připadala mi stupidní. Obzvlášť Jé koukněte se jak tenhle člověk děsně vypadá, naposledy mě to naštvalo u Šafránkové. Ale musím uznat, že se tu stýkají jiní lidé než u plenkodebat a někteří ví i něco o módě (a o životě :-) )

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 19:00

Som rada ze som objavila tuto stranku, same inspiracie.
Nasla som tu fakt zaujimave veci, je tu co citat, huraa :).

Len mozno ludia by tu mohli byt spravni, taki v pohode, a nebrat vsetko vazne.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.12 19:15
@ModroOcko112 píše:
Len mozno ludia by tu mohli byt spravni, taki v pohode, a nebrat vsetko vazne.

Ale ľudia sú tu správny a taký v pohode a neberú sa vážne až na jedneho človiečika. :-D
Ale no tak nebudte urazená, čo bolo, to bolo terazky ste majorom. :-D

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 19:50

@gulietta ja vobec niesom urazena, skor mam pocit ze su tu nejaki vyvoleni ludia, a prave vobec nie v pohode :)) lebo sa vyzivaju jak kto napise vetu a to nestihol dokopy nic napisat, riesia veci, ktore sa toho fora vobec netykaju

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 19:54

Keby tu boli v pohode ludia ako pisete, nedavaju len tak za to ze napisem pravdu aka je, cervene ramienka :)) ze? gulietta?? :D Tak kto je tu vazny?

Rosalyn
925 příspěvků 26.9.12 19:54

Tak určitě jsou tu i pohodoví lidé, ale těch, co berou všechno vážně, je tu taky dost.

MaláMyš
201 příspěvků 26.9.12 20:08

Zase na druhou stranu, kdyby nikdo nic nebral vážně a jen tak nezávazně plácal, tak je ta debata vo ho..ubelesu. Mám ráda konfrontaci, ráda si vyslechnu opačný názor a hlavně důvod, proč ten názor má.
Lidi si sami škodí, když jiný názor berou jako osobní útok.

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 20:19

@MaláMyš Tak ale zase si myslim, ze sakra, viem sme vselijaki ludia, ale toto mam citat? Clovek pride s niecim a je buzerovany pre nic za nic? chore :)
To povazujem za vazne. Tak napr. teraz nechce sa mi hladat ten nick, v mojom prispevku, ale mala pravdu ta osoba co pisala, ze vela ludi tu ramienkuje len tak, a dalej sa spustila vazna debata, ze nie lebo toto a hento..to uz kde som?

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 20:21

Beriem vazne veci jasne, ak to ma dovod, nieco sa stalo, prip. som niekomu ublizila ale toto? uplne rypanie

Kay_Adams
1614 příspěvků 26.9.12 20:25

@ModroOcko112
Prosím, skúste si naozaj vziať k srdcu rady z vašej minulej diskusie. Ľudia sa tu navzájom „nebuzerujú“ pre nič za nič.
Akurát miestny štandard diskusie, vyjadrovania a sebaprezentácie je trochu inde, než je obvyklé na iných anonymných diskusných fórach.

Takže ak sem vletíte ako víchor, píšete ako 13ročná puberťáčka (lebo dôležité je len obsah, nie forma), keď je vám vysvetlené, kde je chyba, tak ste vzťahovačná…
Naozaj to s vami nemyslí nikto zle.

Příspěvek upraven 26.09.12 v 20:26

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.12 20:26

@ModroOcko112 zkuste tuhle stranku - www.mimibazar.cz , slysela jsem, ze tam jsou lidi vic v pohode, neraminkujou, nestihaji dokopy nic napsat a vubec je tam vsechno fajnove a slunickove.

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 20:31

A vy ste kto? Kto druhych ma posudzovat? aby som vedela s kym mam tu cest :)

Vztahovacna nie, len riesite neriesitelne, lebo ja som niesom spisovatelka.
Kazdy clovek ma svoj nejaky tu prejav. A teraz nech niekto napise ze kto je vazny?
Ja som len prekvapena, lebo s kazdym sa normalne bavim, ci pisem ci hovorim ale za cely zivot nikto mi ziadnu vadu nevytkol, teraz mam nejak inak pisat? Mam sa sledovat kazde slovo, pismenko?

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 20:34

@GreatSusan jaj uz ma aj vyhanate? no fajn ked az tak sme dosli k tomu

Co vam vadi? skuste popisat :) mozno prideme na problem co vy na to?

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 20:36

Ak dovolite, ja si budem citat co chcem, kde chcem a tak isto aj sa bavit kde chcem. Aj ked je to Vase ceske forum, zial :).

carries
1319 příspěvků 26.9.12 20:38

Tento web som objavila keď bol v jednom blogu odkaz naň. Odvtedy som prečítala všetky články a bola som nadšená. Teraz moje nadšenie už trochu opadlo, ale zvyk ostal, chodím sem každý deň. Sú tu diskutérky, ktorých odkazy rada čítam a keď pozerám diskusie a prestanú má baviť, tak ich len zbehnem očami, či tam niektorá z nich nie je a jej odkaz si prečítam :)

MaláMyš
201 příspěvků 26.9.12 20:41
@ModroOcko112
@ModroOcko112 píše:
@MaláMyš Tak ale zase si myslim, ze sakra, viem sme vselijaki ludia, ale toto mam citat? Clovek pride s niecim a je buzerovany pre nic za nic? chore :)
To povazujem za vazne. Tak napr. teraz nechce sa mi hladat ten nick, v mojom prispevku, ale mala pravdu ta osoba co pisala, ze vela ludi tu ramienkuje len tak, a dalej sa spustila vazna debata, ze nie lebo toto a hento..to uz kde som?

To je přímo na mě? Udělala jsem vám něco? Moc ten příepěvek nechápu a to jsem ještě z generace, která má slovenštinu jako druhý rodný jazyk. Někdo vás dneska naštval? Svěřte se, ale prosím, ať tomu rozumím.

MaláMyš
201 příspěvků 26.9.12 20:43

@carries Díky za příspěvek. Oblékáte se a češete podle zásad tohoto webu? Máte co poradit? Nebo spíš hledáte inspiraci?

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 20:44

@MaláMyš Nie urcite nie, mne sa zdate v pohode, to bolo preto toho : Adamsa :)
len som nedala ze „zminit“

sa ospravedlnujem.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.12 20:46

@ModroOcko112 ten Adams je žena. Mám na Vás poslednú otázočku, ak smiem. Koľko máte rokov?:-)

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 20:47

@MaláMyš
Len ma to proste uz unavuje, ak chapete, dookola to iste ako u blbcov.
Jeden skonci, druhy zacne.

Myslela som ze to forum je o niecom inom.

MaláMyš
201 příspěvků 26.9.12 20:56

@ModroOcko112 forum je jaké je. Běžte si uvařit kafe nebo něco takového a až se vrátíte, bude to lepší. A jaký jste jinak měla dneska den? Ten opravdový, ne tady na fóru.

ModroOcko112
58 příspěvků 26.9.12 21:04

Ja tiez som zvedava, alebo skor ma uprimne zaujima, co robim zle, alebo aky maju problem ti dvaja, traja ludia.
Konkretne, lebo vztahovacna niesom, ak som zle nieco napisala, ospravedlnila som sa nic sa nedeje.

MaláMyš
201 příspěvků 26.9.12 21:07

@ModroOcko112 Přestaňte se vztekat a povězte mi, jak jste se dnes měla?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek