Proč vlastně chodíte na Módní peklo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Pirek
7060 příspěvků 12.8.14 11:31

Ježíš né, prosím né, musí se Simbli řešit i tady?!

Sekáček
73 příspěvků 12.8.14 11:37

Mi přijde MP jako takové novodobé distingované omlazení. cz

Eden_Prime
3472 příspěvků 12.8.14 12:04

Oproti pocatkum se naopak peklo zmenilo z uzavrene skupiny na otevrenou:-D

Edit: ja si sem chodim pokecat se zenskyma, omlazeni jsem pred peklem ani neznala.

Příspěvek upraven 12.08.14 v 12:06

Draki
114 příspěvků 12.8.14 12:05

Poslední dobou si kladu tu samou otázku. Na MP jsem začala chodit, protože se mi strašně líbily články o hrozné tvorbě některých „návrhářek“ a protože je pro mě móda španělská vesnice. Články mého oblíbeného typu však nepřibívají a v módě se nevyznám pořád, načerpala jsem zde však rady, jak se vyhnout základním chybám a víc asi nepoberu. Nejsem prostě typ, co by sledoval trendy. A mám pocit, že se MP poslední dobou dává právě tímto směrem. Připadá mi, že ze stránky pro pobavení a pohoršení se stává obsáhlejší módní blok. A to mně osobně nebaví. Navíc mám strašně nízké sebevědomí, takže se nezapojuji ani do diskuzí ze strachu, že plácnu blbost. Takže občas se na něco zeptám, našla jsem tu pár tipů a trýčků a tím pro mě MP bohužel asi končí.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 12.8.14 12:10

@Sekáček Jaké si to děláte, takové to máte!

muslik
48 příspěvků 12.8.14 12:25

Jak jiz nekdo psal vyse, take ja sleduji peklo temer od sameho pocatku, nicmene trochu z lenosti sem neprispivam.
Nicmene, musim rict, ze me osobne peklo v posledni dobe dosti zformovalo - ve svych 30 letech jsem pochopila, ze je cas trochu provetrat satnik, zbavit se nekterych kousku, ktere v satniku zustaly skoro od puberty, a oblekat se vice zensky a kvalitneji (coz vzhledem k me pravnicke profesi jiz bylo opravdu asi potreba). Takze nejradeji chodim na diskuzi Co jsem dnes mela na sobe a dosti se mi stava inspiraci, ac vyslovene kolektivnim kouskum neholduji. Je to pro me zkratka prijemny relax i vitana inspirace a pomoc.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.14 12:29

@gummybee, zalezi na tom, co povazujes za legraci.

Oldyn
6166 příspěvků 12.8.14 16:07
@bosorkáňa píše:
Já s tím ale souhlasím, párkrát se mi stalo, že jsem měla něco rozepsaného a pak to smazala, protože jak říkáte, nemá to smysl a jakmile se člověk snaží někoho přesvědčit, jde to jen víc a víc do extrému…

Pokud narazíte na někoho s Dunning-Kruger efektem, nemá diskuze cenu. :D
Vítejte, ať se Vám tu líbí.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.14 18:20
@Draki píše: … takže se nezapojuji ani do diskuzí ze strachu, že plácnu blbost.

Ja plácam hlava-nehlava, tak sa nebojte a pridajte sa tiež, v dave ľahšie zapadnem. :-D

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.14 19:54

Já na MP chodím každý den už pár let, protože mě zaujaly fotky pekelných lidí z ulice. Líbí se mi i ostatní Adiny články. Po čase jsem si založila profil, abych mohla přispívat do diskuzí. Nikde jinde na netu ničím nepřispívám, pouze tady mě to baví. Je tu určitá skupina lidí, jejichž příspěvky ráda čtu a baví mě reagovat na ně. Není tu žádná přiblblá komunita maminek z e-mimina a podobných serverů (a to jsem na mateřské s dvěma malýma klukama, jednomu jsou 3 týdny).

arpa
1250 příspěvků 12.8.14 21:00

Důvodů se najde… :-)

1. Mám tu některé oblíbené uživatelky a ráda je šmíruju (nejen jejich oblečení, ale i příspěvky).

2. Někdy mi už mozek vypovídá poslušnost a musím se odreagovat.

3. Někdy se nudím. Nebo mi chybí někdo na pokec.

Pavlena
841 příspěvků 12.8.14 21:09

@Zebra33 Moje dosud nezveřejněná konspirační teorie je, že @Giulietta byla dočasně Gudrun. ;)

Papla
516 příspěvků 12.8.14 21:26

Chodím se sem pobavit a vždycky když se téma zvrhne na moc vážno, prchám.

Mirt
444 příspěvků 12.8.14 21:59

Přišla jsem kvůli článkům, které jsem poměrně rychle pročetla, potom jsem přešla na diskuse. Články mi už nepřijdou, co to bývalo, ale kvůli některým přispěvatelkám a tématům se sem stále vracím. Jednak je to jedno z mála „míst“ na internetu, kde se lidé baví převážně slušně a kultivovaně, zkrátka inteligentně. Navíc řada pravidelných přispěvatelek má originální smysl pro humor i způsob vyjadřování, jaký je mi sympatický. Jsou zde i tací, co mi někdy lezou na nervy, ale těm se zase daří úspěšně čeřit klidné vody a to je dobře.

No a v neposlední řadě si tu procvičují sebeovládání. Učím se tiše přihlížet a nereagovat na vše, k čemu bych mohla něco říct. To bych tu totiž potom trávila až moc času diskutováním, je lepší, když spíše přihlížím :D

Aranel
935 příspěvků 12.8.14 22:03

Ještě pořád čtu články, i když už to dlouho není, co bývalo. Každopádně hlavním motorem jsou pro mě teď diskuse, protože se poučím, co letí, co se k sobě hodí a nehodí, jak se kam obléknout, kam jít na večeři, kam jet na dovolenou, jak vychovávat děti, čím si zařídit byt, jak si nepřipadat stará, čím si nalíčit oči, jak pečovat o vlasy, co je nového na super.cz a co si o tom všem myslí @Giulietta :-).

Těch uživatelek, jejichž příspěvky vyhledávám, by bylo ještě víc, než kolik už jich padlo, a napříč generacemi (i pohlavími… teď mi z toho vypadli @BEZDOMOVEC a @Turako!). Hlavně se mi ale velmi líbí, jaká tu panuje diskusní kultura. Nejde jen o to vykání, spíš prostě, že diskuse jsou obvykle na úrovni, vtipné, slušné a informačně bohaté - nebo taky ne, ale jakýmsi samoregulačním mechanismem odsud mizejí agresivní provokatéři, extremisti, trollové, reklamní agenti a podobní. Může to pak vypadat jako sekta a některé diskuse se zacyklí, ale i tak: Peklo mě nepřestává bavit. Jakkoli se ta zábavná část zužuje víceméně na diskuse.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.14 22:17

Na MP chodím, protože jsem se kdysi úplně odjinud proklikala na tenhle obrázek z jednoho článku a pobavilo mě to. No a už jsem tu tak nějak zůstala, chodím se sem bavit i poučit, občas i uklidnit nebo zašít, když se mi nechce pracovat (a pak to doháním po večerech, protože termíny nepočkají). Dokážu přežít i bez Pekla, ale stejně se vždycky po dovolené těším, co se tu vylíhlo nového :)

Betonová
6 příspěvků 12.8.14 23:08

@Kokoska1 To jste přesně vystihla i za mne. Já se ovšem nenachytala na slepičinec, ale na svatební devatero. Ale až toto diskusní téma mě přinutilo se po letech tajných návštěv zaregistrovat. Poslední dobou mi to tu však začíná místy připadat takové názorově zaprděné..

Dadoo
5536 příspěvků 12.8.14 23:45

@Simbli To, že za červenými ramínky v CJMDNS bývá závist, už bude spíše zdejší UL, nebo spíše zbožné přání neúspěšných postovatelek. „Nelíbí se vám, jak jsem se oblékla? To proto, že mi závidíte!“ Mohla byste napsat, co konkrétně se tu závidí vám?

Závidět by se mohlo nejvíce těm, které nic neukazují :-D Že za červenými ramínky je závist, mi tedy přijde jako nehorázná, byť vytoužená, BLBOST :-D

catherinne
13498 příspěvků 13.8.14 00:09

@Betonová tak třeba vaše názory pročistí vzduch :-)

Bowle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.14 10:02

Dříve jsem na MP chodila kvůli článkům. Teď hlavně kvůli diskuzím jako Vtipy související s módou, Pekelné celebrity, CJMDNS atd.

Betonová
6 příspěvků 13.8.14 10:10

@catherinne Třeba jo, třeba ne ;)

Ghost B.C.
3847 příspěvků 13.8.14 10:25

@Dadoo Já hlavně už strašně dlouho přemýšlým nad tím, proč by třeba konkrétně má závist měla vyventilovat zrovna do červeného ramínka. Kdyby se zneuznané diskutující odvolávaly na nějaké jedovaté komentáře, tak prosím. Ale ramínka?

Jednou jsem tu narazila na takový strašně dlouhý elaborát, už nevím, kdo ho smolil, ohledně červených ramínek. Jakože ty s hodně červenými jsou kontroverzní osobnosti. A ten příspěvek měl samozřejmě tunu červených. A mě u čtení toho pamfletu napadlo akrorát: Ne, máš je proto, že meleš ho…na.

Oldyn
6166 příspěvků 13.8.14 10:35

@ještěřička
Tak ono máte jedno jestli komunita řeší jak kdo pere, kolikrát se sprchuje a jestli má kabelce čouhat zip, nebo látkové pleny, příkrmy a jesle. Podle mého je to slpičárna prašť jak uhoď. :D

bosorkáňa
215 příspěvků 13.8.14 10:47

Já moc nechápu tu strategii červených ramínek u vyjádření neříká to absolutně nic, u outfitů to chápu, ale jinak mi to přijde naprosto zbytečná vychytávka..

Oldyn
6166 příspěvků 13.8.14 11:09

@bosorkáňa
Ramínka neřešte, v anonymní formě nemají vůbec žádnou hodnotu. Jo kdyby se admini chtěli pekelnicím pomstít a naráz zveřejnit který nick Vám to červené dal, tak to by bylo takové peklo, že by se nám všem kouřilo z počítačů. :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek