Proč vlastně chodíte na Módní peklo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
quisque
5 příspěvků 15.8.14 18:49

Chodím sem asi tři roky, nikdy jsem necítila zvláštní potřebu se zaregistrovat, ale moc jsem chtěla použít to tlačítko Moje oblíbené diskuze, tak teď už můžu do aleluja :D.
Nejraději mám diskuze, kde je největší pravděpodobnost OT, většinou je to nejzajímavější. Při akutní potřebě oddychu od všech intelektuálních a pseudointelektuálních činností se ráda v duchu pohorším nad pekelnými úlovky a baví mě číst trefné a někdy jedovaté poznámky na účet různých podob nevkusu.
A vzhledem k tomu, že trávím čas převážně mezi muži, chci si přečíst,,po čem ženy touží„, jaké mají názory (jak jsem vypozorovala, většinou ne nepodobné těm mužským, což mě zvláštním způsobem uklidňuje).
Díky tomu, jak pestrá směsice diskutujících se zde shromažďuje, je Peklo nevyčerpatelná studnice (,,)moudrosti(“) a úhlů pohledu na témata sahající od olizování použitých lžiček až po nadužívání antidepresiv.
Móda mě až tolik nezajímá, nějak podstatně pouze haute couture, ale tu si nemohu (a asi nikdy nebudu moct) dovolit, tak se aspoň někdy pokochám obrázky.
Mám tady své oblíbenkyně, mnohdy jsou to dámy, se kterými moc často nesouhlasím, ale umí své názory inteligentně podat, což je na internetu jev zřídka vídaný, nebo alespoň ne převládající - i v tomto je MP nadprůměrně kvalitní plkárna, kterou pro mě zatím má smysl číst. Články už beru spíš jako takový příjemný, ale postradatelný doplněk.

šťastná13ka
1446 příspěvků 16.8.14 13:12

Při četbě foodblogů jsem měla neustále chuť něco vařit a hlavně péct. Na Pekle se kochám tím, co si - až nebudu socka na mateřský ;-)- jednou taky koupím. Po tom se aspoň tolik nepřibírá.
PS: Zajímalo by mě, kolik dlouholetých tichých pozorovatelek, mezi které jsem se doteď řadila i já, se kvůli této diskuzi zaregistrovalo a přispělo. Jak to tu pročítám, přijde mi, že dost.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.14 13:49

@šťastná13ka Zrovna jsem se chtěla zeptat na totéž. Docela mě překvapilo, že zrovna tohle téma vedlo k hromadnému přihlašování mlčících entit :-)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.14 13:58

@stricc
Mám také v úmyslu stát se mlčící entitou. Jen vědět, jak se to dělá.

Kwí
101 příspěvků 16.8.14 13:58

Já sem chodím z různých důvodů, jedním z nich jsou samozřejmě čtivé články „Z ulice“ :D Ale jinak mě baví číst diskuze, a taky prohledávat galerii, kolikrát tam najdu inspiraci, ale někdy (zvlášť u těch prvních outfitů, když vidím to hodnocení) si řeknu: „Tak takhle asi ne“ :D Dlouho jsem byla takový ten tichý pozorovatel, ale nedalo mi to, ovšem ne primárně kvůli tomuhle vláknu :)

šťastná13ka
1446 příspěvků 16.8.14 15:00

@stricc Zevšeobecňovat si netroufám. V mém případě to bylo tak, že jsem četla Peklo, pak začala občas nakukovat do diskuzí, přičemž intenzita šmírování se postupně zvyšovala, ale s registrací jsem váhala (proč vlastně bych se zrovna já měla registrovat, co bych sem asi tak psala, už takhle je to žrout času…), až jsem narazila na tohle vlákno a davové šílenství zapůsobilo… Takže teď bych měla ještě běžet do přiznání a tam na sebe naprášit, že jsem stádní typ :-D

Erinka.X
68 příspěvků 16.8.14 15:35

O MP vím už nějaký ten rok. Dřív jsem sem chodila hodně zřídka. Hlavně proto, že mi některé články přišly hodně přehnané. Vítala jsem spíš poučné články, kde byly různé rady. Co se týče kritiky, tak jsem někdy souhlasila, někdy nesouhlasila. Spíš mi ale vadil styl kritiky. Nebyla jsem ani registrovaná. Nyní jsem se nově registrovala a začala sem chodit pravidelně. Stále nejvíc vítám články, kdy se dozvím různé zajímavosti. Navštěvuji sekci „Peklo radí“, kde se snažím poradit či říct jen svůj názor. No a někdy se jen podívám, v čem jsou někteří schopni vyjít na ulici (často nevím, jestli se smát nebo brečet). Nezastávám názor, že džíny jsou zlo, sama je mám a chodím v nich. Ale také mám ráda šaty a sukně a elegantnější módu. Nejsem perfektní, takže i mně se občas povede nějaké faux pas. Ale… nikdy mě nepotkáte s viditelnou podprsenkou, neuvidíte na mně různě zařízlé oblečení apod.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.14 15:36

@šťastná13ka :-D to je dobrý. Mě už začaly napadat všelijaký konspirační teorie, ale tohle zní docela logicky

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.14 15:37

@Brunhilde bez šance ;)

Erinka.X
68 příspěvků 16.8.14 15:41
@Brunhilde píše:
Nechodím sem.

Tak jsem asi blbá… Ale co tu tedy děláte, když sem nechodíte? Na tuhle diskuzi jste přišla náhodou? Podle Vašeho hodnocení uživatele to vypadá, že jste tu pečená vařená…

Po čase edituji… Byl to takový menší pokus, kolik červených ramínek schytám. :-)

Příspěvek upraven 04.09.14 v 10:20

Betty J.
2031 příspěvků 16.8.14 16:12

@Erinka.X: tady se nadějete věcí…

Karja
4837 příspěvků 16.8.14 16:24

Já vzpomínám na ty časy tak dva roky dozadu, kdy peklo mělo starý vzhled a já neznala diskuzi. To byla balada. Vždycky jsem čekala až se objeví článek, byl tam, uvařila jsem si k němu kafe a byl to božský relax. Po objevení diskuzí je to pro mě mor, strávím tu až příliš moc času.
Jo a pamatuji si snad na první článek zde na MP o outfitu Gábiny Dvořákové, byl celý ironický a já nechápala, jestli to autorka myslí vážně nebo ne:-D.

TyrionLannister
147 příspěvků 16.8.14 16:26

Tak mám trochu provinilý pocit, že jsem to registrování nějak způsobila svým prvním prohlášením v této diskuzi. A zas na druhou stranu, když nás bude víc, nebudeme se bát vlka nic ;)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.14 17:42

@Erinka.X
Moc to řešíte, dělám si z toho legraci. Uvolněte se.

Iv_Sm
1504 příspěvků 16.8.14 17:57

Ako poznamenal moj partner - keby namiesto chodenia na MP pisem tu rigoroznu pracu, o ktorej uz tak dlho hovorim, tak mam tie tituly uz aj dva… ma pravdu :P

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.14 21:33

@Iv_Sm MP mi opravdu prodlouzilo psani dizertace. O kolik nechci radsi vedet…

alka33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.14 23:57

@catherinne
je to pravda, potvrzuji :-) :-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.14 00:03

@alka33 Když chcete komentovat něco, co bylo před x stránkami, je dobré kliknout na „Citovat“, aby bylo jasné, k čemu se váš komentář vztahuje. Ono se vám to natáhne do vašeho příspěvku a můžete to třeba částečně odmazat, když se chcete vyjádřit jen k jedné větě apod. Svůj koment pak píšete za poslední hranatou závorku vtaženého textu.
Neberte to jako výtku, spíš radu k usnadnění orientace na Pekle.

Demode
1951 příspěvků 3.9.14 01:05
@Oldyn píše:
@bosorkáňa
Ramínka neřešte, v anonymní formě nemají vůbec žádnou hodnotu. Jo kdyby se admini chtěli pekelnicím pomstít a naráz zveřejnit který nick Vám to červené dal, tak to by bylo takové peklo, že by se nám všem kouřilo z počítačů. :D

No to by nastala taková mela, že by spadnul server, takže to admini z pudu sebezáchovy neudělají. Škoda :-) :-)

Go-lightly
3429 příspěvků 3.9.14 08:44

Mě tu baví diskuse. Někdy.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.14 17:09

Mě přitahuje to vysoce sofistikované prostředí, včetně doporučení kvalitní četby…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek