Proč ženy nosí vysoké podpatky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
prazak1992
1 příspěvek 11.12.20 06:10
Proč ženy nosí vysoké podpatky?

Dobré ráno, rád bych se zeptal na tuto otázku aniž by to znělo jakkoliv úchylně, i když se mi to pravděpodobně nepovede :D
Zajímalo by mě proč ženy nosí vysoké podpatky? Cítíte se v nich atraktivnější? Dodávají vám sebevědomí? Líbí se vám ten klapot? Chcete dohnat výšku? Nebo..?
Nevěřím, že je to pohodlné nebo snad ano?
Mě, jako klukovi, se líbí pohled na ženy na podpatcích. Když bych i já měl být konkrétnější, tak se mi líbí ty dlouhé nožičky, vystrčená prdelka, sebevědomá chůze.. Je to prostě přitažlivé. I když pár centimetrové podpatky se mi naopak vůbec nelíbí, přijdou mi zbytečné. Musí mít aspoň 7-8 cm. Klidně i na platformě, ale zase ne extrémně vysoké, max 15 cm. Jak to máte vy? Líbí se vám podpatky na jiných ženách? Jak vysoké rády nosíte?
Moc děkuji za komentáře

Reakce:
Puffin
357 příspěvků 11.12.20 07:36

@prazak1992 Mladý muži, obávám se, že tento způsob komunikace patří do jiné společnosti.

Eleanor Rigby
686 příspěvků 14.12.20 16:52

Vysoké podpatky patří na střevíce námořníka, pořádného pořeza s tetovaným bicepsem a dásní prázdnou od kurdějí. Slouží totiž k pevnému zaháknutí do šlupny při lezení po takeláži.
Na pohlaví nezáleží, nějaké ty statné námořnice, co mají víc kérek než zubů, se jistě najdou taky.

nylons6
64 příspěvků 16.12.20 09:37

Jo kamaráde, tady s takovou otázkou těžce narazíš :-))
leda bys je chtěl jen trochu popíchnout :-))
za podobný dotaz máš hned na krku exorcistu :-))))

zwedavka
1240 příspěvků 16.12.20 09:44

Existuje spousta specializovaných webů pro lidi s konkrétními libůstkami, doporučuju položit dotaz tam.

nylons6
64 příspěvků 16.12.20 09:51

Kolega se zřejmě jen chtěl zeptat na názor široké, neprofesionální věřejnosti.
na spec. webech se relevantní odpovědi nedočká! :-))

zwedavka
1240 příspěvků 16.12.20 10:23

Široká neprofesionální veřejnost o fetiších asi debatovat nebude.

nylons6
64 příspěvků 16.12.20 14:28

Jaký zase fetish? přečtěte si znovu první část přízpěvku „prazaka“ na co se ptá :-))

Oveeec
2759 příspěvků 18.12.20 00:44

@nylons6 Možná, že kdyby v tom „přízpěvku“ nebyla ta prdelka a patnácticentimetrová platforma, mohl se prazak něco dozvědět a nikdo by si o něm nemyslel, že je fetišista.

nylons6
64 příspěvků 18.12.20 13:52

@Oveeec noo, i kdyby na krásně byl, tak nemá nárok na odpověď?? :-))

Birdonawire
620 příspěvků 18.12.20 15:13

@nylons6 „Narok na odpoved“ tady nema nikdo. :-D

nylons6
64 příspěvků 19.12.20 13:38

@Birdonawire ámen :-)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek