Prodané peklo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
JarkaJar
432 příspěvků 19.4.12 08:10

Jako jedna ze skalních jsem už svůj internetový zadek zvedla. Napíšu ještě tenhle příspěvek, abych podpořila ty další, kteří jsou taky zklamáni vývojem událostí zde. Naštěstí nevím, co znamená slovo „prndání“, ještě jsem to neslyšela, ale můžu to odhadnout. Bohužel Ada neumí rozpoznat zklamané reakce a říká jim „trucovité“ a taky se ukázalo, že si svých příznivců moc neváží. Vadí mi i to, že lhala („nemám nic společného s Adou z Arome, mně parfémy smrdí.“) Myslela jsem si, že jí jde v první řadě o to, jak zlepšit smysl pro vkus v Česku a vážila jsem si jí jako člověka, který má formát. Na MP jsem měla ráda tu komunitu stálých návštěvnic i návštěvníků, z jejich komentářů jsem se občas poučila a občas zasmála nad vtipnými poznámkami. Byla to moc příjemná diskuse, zajímavá a slušná, zvlášť v porovnání s jinými internetovými diskusemi.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 09:02

Sibyla až zmení sposob prihlasovania tak tam idem za vami.

Sibyla
2646 příspěvků 19.4.12 09:41

Víte, mně se to rozleželo - pomalu, ale přece. Ona prodala blog, což znamená, že webdio chce, aby běžel a byl navštěvovaný. To je jejich svaté právo: nikdo nekupuje mrtvý web. Je tedy její povinnost ho udržovat živý. Při frekvenci jeden článek za deset dní jsme ten běh udržovaly my tím prndáním. A ještě jsme si vyčítaly, že chudinku Adu honíme, když se dovoláváme nových článků, ona to přece dělá čistě z lásky k věci, nemá povinnost nás zásobovat články! Hm.
Přitom, kdyby se otevřeně oznámilo: prodala jsem web, budou se tu vyskytovat soutěže a reklamy, asi bychom si trochu zabrblaly, ale přijaly bychom to jako nutné zlo, nekomentovaly bychom conversky ap. Summa summarum: ono se vyplatí hrát na rovinu.
gulietta: napsala jsem jí o změnu, zkuste to i vy další, třeba se to povede!

MP Barbucha
3716 příspěvků 19.4.12 09:47

@Sibyla Přesně tak.

Ada Pekelná
973 příspěvků 19.4.12 10:16
Pokud se Ada chce držet své image nelítostné ranařky, ok, ale tyhle holky s ní opravdu byly od začátku, podporovaly ji, bez nich by mě a spoustu dalších peklo zdaleka tolik nezaujalo.

A jakmile došlo ke změně, podpora vyletěla oknem. Věrného čtenáře si představuju jinak, než že při prvním náznaku změn začne vyjmenovávat, co všechno je špatně, protože se mu to nelíbí, a dramaticky odcházet. Proto se nezlobte, že si víc vážím té tiché většiny, která proměnu Pekla v klidu sleduje, případně píše mně a adminovi technické připomínky, než zdejšího kňouracího kroužku.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 10:26

@Ada Pekelná

no, ono jak uz bylo receno - c`est le ton qui fait la musique

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 10:40

ˇ… sorry, já teda nechápu, mám vás ráda, ale vám snad holky někdo UBLIŽUJE? Propána - za co chcete, aby vám bloggerka děkovala? Jsem tu, protože mě to baví, až přestane, po anglicku se vytratím.
Zatím vyčkávám dalšího článku… soutěž ani vítězky mě nezajímají.

Zoe
316 příspěvků 19.4.12 10:52
??

Že Ada prodala blog chápu, že tady bude více reklamy je logické, takový je život. Ale co mne naštvalo, že mi uveřejnili do diskuse ke „konferenci se sádrou“ jen půl příspěvku, a to nebyl nijak dlouhý. Uvidíme, co bude dál…

Mulina
12 příspěvků 19.4.12 11:02
@Mori píše:
Uf, reklamu teda blokuju a hrdě se k tomu hlásím! Porovnávání s odnášením rohlíků mě uráží. Kolik má Ada/webdio/kdokoli z jedné návštěvy stránky, když na tu reklamu navíc stejně nekliknu? Myslím, že jsem ochotná tolik zaplatit, pěkně rovnou, převodem nebo přes paypal. Zprovozněte placenou verzi bez reklam a pak se můžete pouštět do podobnejch analogií, do té doby NE.
Děkuji,
Mori

To by mě tedy zajímalo, kdo by platil kdyby se zprovoznila placena verze?:D:Dvětšina webů z největší části vydělávají na reklamě, takže pokud žádná reklama žádné weby:))

Darling Andrea
12 příspěvků 19.4.12 11:25

Já přeju Adě úspěch a jsem ráda, že její píle se vyplatila a ta práce s blogem ji přinesla odměnu. Módní peklo mě naučilo hodně věcí o látkách a módě. Nikdy mu za nepřestanu děkovat!
Nové změny se mi hrozně líbí. Samozřejmě chápu, že někdo není spokojen, ale opravdu musíte furt tak křičet? Když se mi na nějakém místě nelíbí, tak ho přestanu navštěvovat a dál to neřeším.
Nemám ráda tyhle ukňourané diskuze. Aďa Vám nic nedluží a i kdyby zavřela ze dne na den stránku, je to jen její rozhodnutí. S tím co sama vybudovala si může přece nakládat jak chce.

Elm
126 příspěvků 19.4.12 12:16

Já Adě taky přeju úspěch a Módnímu peklu děkuju za to, že mi pomohlo vymanit se z uniformity oblékání, naučila jsem se nebát se barev a vzorů, nosit i věci nestádní a netypické. Přesto si myslím, že každý čtenář má právo vyjádřit svůj názor ať ho druhý hodnotí jakkoli. Mě osobně by fakt zajímalo jak to, že jakmile MP změnilo vzhled svých stránek, začalo sem najdnou psát mnohonásobně víc lidí. Čím to je? Ten nárůst je vidět všude, ne jen na kontroverzních Diskuzích typu Prodané peklo :-). Dřív mi vyhovovalo, že jsem zvládala přečíst většinou všechny příspěvky Diskuse, přispívaly tam ženy a dívky, jejichž názory mě bavilo číst a hlavně mi celá Diskuse připadala taková komorní. Já sama jsem přispívala poměrně zřídka. Teď se to tu rozrostlo do mega rozměrů, že bych musela sedět na Pekle celý den, abych byla v obraze. Tak budu muset vymyslet nějakou novou taktiku jak to pojmout. Samozřejmě chápu, že Adin cíl je mít co nejvíc čtenářů a přispěvatelů, ale já se v tom už ztrácím.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 12:42

Darling no vzhľadom na to že „ukňourane diskuse“ nemáte rada,tak je prekvapivé že ste ju celú prečítala a ešte do nej aj prispela.
Elm ja mám pocit že nárast diskusii je zapričinený tým,že teraz niektorí otvoria stránku s diskusemi a prispeju do každej,bez ohľadu na to či k danej téme majú čo povedať,alebo nie. Hlavne že som sa vyjadril. Mala som to podobné ako vy s tým čítaním a prispievaním.

Eset
127 příspěvků 19.4.12 12:56

Peklo včetně diskuzí čtu dlouhodobě, ač do nich prakticky nepřispívám. Za sebe jenom chci říci, že je podle mě brzy kategoricky odsuzovat směřování „nového“ MP.

Katio
196 příspěvků 19.4.12 13:25

Já zvýšený počet reakcí chápu. Je nás tu asi spousta, co MP čte - a v poslední době držela čtenost spíš diskuse. Sice jsme moc nepřispívaly, ale rády čteme komentáře, protože jejich autorky mají co říct. Já sem například chodím také kvůli nim, protože chci číst reakce s obsahem a ne jen: „já taky/já ne/já nikdy..“, co se objevují pod články od doby, kdy se peklo stalo masově známým (nic proti tomu).
A dost mě mrzí, že potom, co jsme byly vyzvány psát ohlasy a návrhy na zlepšení, přijde z MP taková ublížená reakce.

Admin Módnípeklo.cz
1150 příspěvků 19.4.12 13:48
@Zoe píše: Že Ada prodala blog chápu, že tady bude více reklamy je logické, takový je život. Ale co mne naštvalo, že mi uveřejnili do diskuse ke „konferenci se sádrou“ jen půl příspěvku, a to nebyl nijak dlouhý. Uvidíme, co bude dál…

Napište mi, prosím, o jaký příspěvek se konkrétně jedná. Těsně po převodu na novou verzi se u některých starších příspěvku chybou stalo, že byly zkráceny. To je ale již opraveno. Prosím napište mi, určitě nešlo o zásah někoho z nás - pokud je někde chyba, tak to napravíme.

Doplnění: Váš příspěvek jsem nejspíš našel. Šlo o tu chybu, kterou jsem zmínil výše a již je to opraveno.

daagmara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.12 22:16

Drahá Ado, věrný čtenář je jako věrný manžel. Neni to pes u nohy, který slintá na každý tvůj povel, ale soudný člověk, který nemá zapotřebí arogantní chování. Když přesáhne únosnou míru, přestane být věrný. Je mi teď skutečně líto, že jsem na tento web osobně poslala nejméně deset kamarádek, který byly stejně jako já obvykle tichou většinou. Tichou většinu potřebuje jenom diktátor. Toho ale nepotřebuju já. Utržené peníze ti upřímně přeju. Věř ale, že to, že tě teď zvou na ples v opeře (já tam byla taky) neznamená, že jsi najednou lepší člověk.

ifoun
338 příspěvků 20.4.12 08:04

A Ada je jak věrná manželka, pravidelně nám chystá porci zábavy i vzdělávání. Starala se, aby MP fungovalo po technické stránce a my si to tu mohli užívat. Teď, když místo v malé garsonce bydlí ve vile, část věcí předala paní na výpomoc (kdo by chtěl furt leštit okna a řešit, že se někde nezobrazuje to a to, že…) a věrní manželé brblají, že kyselo je málo kyselý. Věrná manželka se snaží vysvětlit, ale když to nepomáhá, měl by to manžel zkusit třeba u sousedky…
Lidi neblázněte, zrovna se vyvíjí nový web, ale na základě změny barvy podkladu přece nejde odhadovat, že to půjde do kytek obsahově. Držím MP palce, ať je změna ve výsledku k lepšímu.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.12 10:33

@ifoun ta věta správně zní: kyselo je moc kyselé, bramboračka je moc bramborová. Přesně to mě včera napadlo jako dobrý příměr. Bílá je moc bílá… :-)

ifoun
338 příspěvků 20.4.12 10:37
@lilip píše:
@ifoun ta věta správně zní: kyselo je moc kyselé, bramboračka je moc bramborová. Přesně to mě včera napadlo jako dobrý příměr. Bílá je moc bílá… :-)

A jo, to je tak, když člověk píše ráno u kafe :)

modra_kocka
903 příspěvků 20.4.12 11:03
@Ada Pekelná píše:
A jakmile došlo ke změně, podpora vyletěla oknem. Věrného čtenáře si představuju jinak, než že při prvním náznaku změn začne vyjmenovávat, co všechno je špatně, protože se mu to nelíbí, a dramaticky odcházet. Proto se nezlobte, že si víc vážím té tiché většiny, která proměnu Pekla v klidu sleduje, případně píše mně a adminovi technické připomínky, než zdejšího kňouracího kroužku.

Ado, valíš několik věcí do jednoho pytle. Kámen úrazu je, že dlouhodobě mají tvé (občasné) příspěvky do diskuzí tendenci být čím dál arogantnější, povýšenější a nafoukanější. Na cokoli, co jen vzdáleně připomíná kritiku tvé osoby, reaguješ přehnaně podrážděně a automatický útočíš. Z brilantní dámy s úžasným citem pro jazyk a břitkým smyslem pro humor se stala zapšklá nepříjemná ženská - prosím pěkně, nehodnotím tebe, ale to, jak působíš. Tebe neznám a asi ani znát nechci.
Skupina, kterou opovrhuješ - tzn. ty/ti, kdo přispívali do diskuzí, tvému blogu zvedali návštěvnost a udržovali ho v chodu. Protože upřímně řečeno tvé články od Sportovní elegance měly spíše klesající tendenci.
Stesky na nový design a prodej MP jsou jen projev narůstající nespokoujenosti u určité částí čtenářů. Opět - nespokojenosti s tím, jak jednáš s lidmi (byť virutálně), kteří za tvým blogem a potažmo tebou opravdu stály. víš, Ado, doba se změnila, a fuckovat jakoukoli virtuální komunikaci prostě nejde. Je nutné si připustit, že každý vytváříme vztahy nejenv reálném světě, ale i v tom virtuálním. Jsou jiné, ale nejsou o nic méně kvalitní. chovat se jak vzteklá čuba a štěkat na foru, je asi tak stejně chytré, jako mlátit holí návštěvy ve svém bytě.

Kralovna Bitche
382 příspěvků 20.4.12 11:44
Asi tak

Jsem na tom podobně jako Zelitschko, peklo sleduju zhruba od toho pátého článku, jenom jsem dřív neměla potřebu přispívat do diskuzí.
Směr jakým se ubírá osazenstvo se mi nelíbí. Vůbec mě nenapadlo, že se to s prodejem pekla takhle změní, ale šokovala mě úroveň některých názorů, které se v diskuzích náhle objevily. Přirovnala bych to ke krátkodobým změnám vždy, když Ada hodila hovno do větráku.
Svatba, mimibazar a salon Brigita.
Ona tahle změna je vlastně taky takové hovno ve větráku.

Ada Pekelná
973 příspěvků 20.4.12 14:19
@modra_kocka píše:
Ado, valíš několik věcí do jednoho pytle. Kámen úrazu je, že dlouhodobě mají tvé (občasné) příspěvky do diskuzí tendenci být čím dál arogantnější, povýšenější a nafoukanější. Na cokoli, co jen vzdáleně připomíná kritiku tvé osoby, reaguješ přehnaně podrážděně a automatický útočíš.

Protože je to pořád dokola jedno a to samý a já s tím nemám trpělivost. To není povýšenost, prostě mě to nebaví a podle toho reaguju. Že v tom někdo zase hledá zpychnutí, aroganci a vzteklé čuby a potřebuje to prořešovat, to už zase celkem není můj problém. A ano, jestli se řešiči seberou a půjdou na jiný blog, nebude mi to vadit, spíš budu ráda, a je mi jedno, jak strašlivě arogantně u toho budu vypadat.

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.4.12 14:27

@modra_kocka Bohužel musím souhlasit s Tvým příspěvkem. Chci sledovat Módní peklo dál, nejsem jedna z těch demonstrativně odcházejících, prodej vítám, nemám jedinou připomínku k současné podobě (na toto jsem velmi nenáročná). Jakou mají stránky barvu atd je mi jedno. Už dlouho jsem si říkala, že by bylo fajn, kdyby Ada měla blog výdělečný a mohla se mu díky tomu víc věnovat a psát víc článků. To je přece pro nás, které to baví, jedině dobré, ne? Vyloženě jsem se těšila na komunitní podobu webu.
Kdo do tohoto byznysu aspoň trochu vidí, ten ví, že to rozhodně není záležitost nějakých lehce vydělaných miliónů, koho to nebaví, ten to dělat nemůže. Nevadily by mi komerční články, jasně vyznačené. Ale mám pocit že Ada svým defenzivním projevem obhajuje něco, co ani obhajovat nemusí.
A stejně jsem házená do ufňukaného pytle (kroužku). Držet hubu a krok a být tichou většinou, to nějak neodpovídá tématu Módního pekla, vzato přeneseně.
A co se týče hospodského rozpatlávání, tak od článku o kvokavých slepicích to už také vidím jinak. To bylo rozpatlávání na druhou a ne v komentářích, ale byl z toho přímo udělaný článek od Ady, která tady jinak toto velmi kritizuje.

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.4.12 14:32

Ado díky za vysvětlení, než jsem napsala svůj příspěvek, objevila se Tvá odpověď a můj předchozí příspěvek je tedy zbytečný..

Pinx
220 příspěvků 20.4.12 21:20

Já nevim, co se tady zase všechny (valná většina) zase stěžujete. Jak baby na trhu :D Každá modernizace je vždycky kritizována… Vezměte si jen ohlasy na Facebooku pokaždé, když se změní vzhled. Za chvíli ale po tom starém nikdo už ani nevzdechne. Prodala blog, no a? Píše se tam, že do obsahu se zasahovat nebude, úprava se týká jen vzhledu. Tak s těmi „zaprodanými Adami“ počkejte, až se to teda stane, pokud vůbec. Já myslela, že na Peklo chodí lidé optimističtí (trochu jízliví, dobře:), s patřičným nadhledem a otevřeností k novotám… A zatím tu všichni jen moralizují, jak je Peklo najednou zaprodané. Jestli to tady bude pokračovat nějak z kopce, tak uznám, a taky sem přestanu chodit. Jinak za sebe musím přiznat, že mě tenhle nový design přinutil se konečně registrovat a trošičku tak vystoupit z anonymity :D Tak se uklidněte, prndající báby :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek