Prodané peklo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
ugly.gizmo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.12 14:06

Klasika. Jasně, že jsou čtenářky naštvané. Módní peklo bylo založené na domáckém a důvěrném vztahu čtenářek k Adě. Což šlo teď do kytek. Lidé obecně nemají rádi změny a tohle je změna pořádná a nečekaná. Zatímco staré MP bylo svojí podstatou člověk-kamarád (obsahem i prezentací- ten spartánský design k tomu patřil), nové MP už je firma- neosobní, odtažitá a ve své podstatě nepřátelská. Zatímco dřív byly čtenářky (a čtenáři) určitým „elitním klubem“, tak teď se z nich stal prachsprostý produkt nebo surovina na které bude moct Webdio vydělávat. Protože to jeto, co dělají, ne? Jejich prostředkem k zisku není vytváření kvalitního obsahu, ale farming aktivity návštěvníků. Fun fun fun. V dnešní době jsou vztahy mezi poskytovateli obsahu a uživateli čím dál důležitější, často to bývá hlavní rozdíl mezi fenomenálním úspěchem a katastrofálním selháním. Začíná si to uvědomovat čím dál tím víc poskytovatelů obsahu a přizpůsobují tomu svoji strategii. Vždycky se ale najde někdo, kdo jde proti proudu. Uvidíme jak to dopadne.

verunka2201
8 příspěvků 21.4.12 17:10

Tak bych vám jen chtěla popřát, aby aspoň frekvence nových článků zůstala zachována.
Arome se taky měnilo pod záminkou toho, že Ada se nebude muset starat o technické věci a bude moct víc psát - a zatím od posledního článku uběhlo už měsíc a tři čtvrtě. :-/

julie
28 příspěvků 21.4.12 23:35

Měla jsem podobný problém jako JarkaJar.
Proč mám (nejen já) MP před jménem?

Sibyla
2646 příspěvků 22.4.12 00:36

Netuším, ale třeba to znamená Member of Parlament.

Eset
127 příspěvků 22.4.12 09:28
@MP Julie píše:
Měla jsem podobný problém jako JarkaJar.
Proč mám (nejen já) MP před jménem?

Taky jsem o tom MP přemýšlela. Kdyby se to dalo nějak odendat, tak by mi to nevadilo.)

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.12 10:16

Tak. Zhruba po týdnu musím říct, že se mi nové MP líbí o trochu víc, už jsem si asi zvykla. Co se mi ale líbí nejvíc, že tu teď máme trošku větší řekněme moc podílet se na jeho obsahu než jen za pomocí komentářů pod článkem a diskuze. Přibyla poradna, budeme tu snad mít ten „lookbook“, takže jak jak nové MP bude vypadat záléží tak trochu i na nás a to je dobré, ne?
PS. Doufám, že trucnady nikam neodejdete, mně by se po vás stýskalo :)

Admin Módnípeklo.cz
1150 příspěvků 22.4.12 18:30
@Eset píše:
Taky jsem o tom MP přemýšlela. Kdyby se to dalo nějak odendat, tak by mi to nevadilo.)

Máte to změněno.

pixie
232 příspěvků 22.4.12 18:59

Blondýna je sice dobrá, ale že by to byla adekvátní náhrada za peklo si nemyslím.

pixie
232 příspěvků 22.4.12 19:31
@mmichala píše:
Dnes doobeda sme sa na susednon fóre vo vlastníctve (správe) webdio od admina dozvedeli nasledovné:

"Ráno byl výpadek na serveru a stránky Arome.cz nefungovaly.

Co se týče reklam, je z nich placen provoz Arome.cz. Spotřební zboží získáte za peníze, na internetu lidé návštěvu stránek zaplatí tím, že na nich „strpí“ reklamu. Pokud si reklamu blokujete, je to totožné – jako byste si ze samoobsluhy odnášeli nákup bez placení. :think:

Tereza"

Špatný příměr, spíš bych to přirovnala k tomu, že přijdu do krámu s účelem nic si nekoupit, hodinu zdržuju prodavačku a pak odejdu. Sice to není fér, ale nikdo mi v tom nemůže zabránit. Přirovnání ke krádeži je hloupé.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.12 04:28

Barbucho, pro mě jsi taky inspirací a nemálo. A ještě Hedvika mi bude chybět, byla to taková moje podpora, když jsem měla pocit, že jsem se svým názorem jediná na světě. A Zelíčko, ani nevím proč, prostě na mě působí sympaticky :) barevně.
Tebe jsem si aspoň přidala na fb, zbylé jmenované neznám.
Fakt je, že jsem se nad pekelnými diskuzemi něco natrápila, ale vždycky byly inteligentní, zajímavé, jiné než na jiných ženských serverech. A já mám mezi kamarády samé chlapy, tak to bylo milé.

Neloučím se, určitě sem budu chodit dál aspoň číst. Ale do diskuze už asi skoro vůbec. Mizí lidé, co mě bavili, přibylo spoustu nových, použitelnost není zázračná. Prostě atmosféra diskuzí se změnila, ne že ne. Nekňourám :) věřím, že obsah bude stále stát za to. Jen se už asi budeme potkávat sporadicky. A věřím, že i jinde.

Laverne
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.12 08:13

Ado, já s Tebou v podstatě souhlasím, proti novému vzhledu a „prodanému peklu“ jsem zatím nenapsala ani čárku, ač se mi ani jedno z toho příliš nelíbí. Jen bys možná mohla (a já s Tebou) popřemýšlet, proč máš u svého příspěvku více palců dolů než nahoru …

Elm
126 příspěvků 23.4.12 10:16

Ani, já jsem Vás vždycky četla moc ráda. Tím, že máte některé názory jiné než většina, jste pro mě hodně zajímavá. A taky takový člověk vždycky hodně rozproudí diskusi :-). Stejně jako Vy vnímám změnu atmosféry diskusí, ale čekám jak se to všechno usadí. … Jo a děláte nádherné náušnice z říčních perel, jedny vlastním :-).

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.12 10:49

@Ani
Vy mi taky budete chybet, vzdycky jsme se uzasne pohadaly… Ackoliv si v podstate vubec nerozumime, tak to melo neco do sebe :-)
A jak to tak byva - na zaver se hezky shodneme, s Vasim poslednim komentarem naprosto souhlasim.

Nanynka_02
450 příspěvků 23.4.12 11:24
Ugly.gizmo: Přesně tak.

Celou dobu jsem si bláhově myslela, že Peklo je osobní blog. Do kterého Ada píše po večerech, z čirého entuziasmu, protože jak napsala „hnusnou a zlomyslnou kritikou oblečení z ulice chci oznámit čtenářům, že už mě nebaví apatie a strach z pozornosti, které poznamenávají vzhled lidstva v našich ulicích. Moje představa ideálního světa vypadá jinak a nedám pokoj, dokud ho nepředělám!“ Asi jako když si nějaký fanoušek Tolkiena založí stránky o Pánovi prstenů a s podobně postiženými lidmi si tam vykládají o elfech.

Teď si nadávám do naivek a smutně pozoruji, jak tu přibývají nablblé profilové fotečky a komentáře dosahují řádů stovek. Mně se líbilo, když tu bylo pár reakcí, ale zajímavých. Od lidí jako Alena Čechová nebo Velryba Grónská. :-(

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.12 12:26

Nanynka02: tak Alena Čechová nám dala pá ještě před změnou webu, poté co jí Ada v jedné diskuzi odpověděla, že ji její příspěvky nebaví, protože (cituji) jsou stejně o hovínku a ať klidně jde. Docela jsem na to čučela. Za sebe mohu říci, že ne vždy jsem s paní Čechovou na sto procent souhlasila, ale vždy když jsem v diskuzi zahlédla její nick, tak jsem si její příspěvek přečetla, protože mi její reakce přišly zajímavé. A narozdíl od Ady si myslím, že příspěvky Aleny Čechové o něčem byly.

Nanynka_02
450 příspěvků 23.4.12 12:33

Andrássy: já si to pamatuji, dokonce jí Ada napsala, že si koleduje o ban. To pro mě bylo jako rána do palice, protože její komentáře jsem četla vždycky s velkým zájmem.

modra_kocka
903 příspěvků 23.4.12 13:23
@Ada Pekelná píše:
Protože je to pořád dokola jedno a to samý a já s tím nemám trpělivost. To není povýšenost, prostě mě to nebaví a podle toho reaguju. Že v tom někdo zase hledá zpychnutí, aroganci a vzteklé čuby a potřebuje to prořešovat, to už zase celkem není můj problém. A ano, jestli se řešiči seberou a půjdou na jiný blog, nebude mi to vadit, spíš budu ráda, a je mi jedno, jak strašlivě arogantně u toho budu vypadat.

Chápu, že není příjemné slyšet kritiku na sebe nebo své „dítě“. Přesto si myslím, že takové reakce jsou přehnané. Podívej se na to takhle - jak mlčící většina, tak nemlčící menšina jsou tady proto, žes vytvořila blog, kde našli myšlenku, se kterou se ztotožňují, a obsah, který tuhle myšlenku podporuje. chodí sem proto, aby se vzdělali a občas přispěli svou troškou do mlýna. Krása MP nespočívá jen v Tvých článcích, ale i v diskuzích. Na rozdíl od většiny jsou totiž diskuze zde smysluplné, slušné a věcné. Samozřejmě, že to vždycky ujede stranou od tématu článku - takové diskuze prostě jsou, nebo ne? Nebudeš přece tvrdit, že s kámoškami u kafe diskutuješ vždy striktně u nastoleného tématu a přísně zařezáváš jakýkoli pokus přejít od drbání nového přítele Katky k novým šatům Klárky :)
Chápu, že se občas pokoušíš diskuze moderovat. Jen si nemyslím, že to děláš zas tak dobře, jak se asi domníváš.
Obecně ve zdejší komunitě převládá názor (a bylo by divné, kdyby tomu tak nebylo), že Módní peklo je mimořádný a velmi dobrý blog. Občas někdo něco zkritizuje - no a? Ty snad znáš nějaké dílo, knihu, web nebo snad člověka, který je/byl všeobecně oblíbený? Je opravdu potřeba kvůli tomu rušit diskuze, nabádat lidi, aby odešli, a říkat jim, že si jich nevážíš? Ona ani ta skvělá a báječná mlčící většina by tu bez diskutujících nebyla :) A jedno ze základních pravidel marketingu říká, že se nahlas ozve přibližně 1 člověk ze 100.

Prodané Peklo 2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.12 11:39
pro autorku

Možná, že se článku zde nedočkáme zas tak brzy, když Ada píše pro OnaDnes http://ona.idnes.cz/…-trendy.aspx?…

Nicméně Ado, nemáš pravdu v mnoha věcech. Musíš si uvědomit jednu věc: Máš blog založený a živý z toho, že jsem čtenáři chodí. Tzn - přestanou chodit - konec blogu. Z toho plyne, že bys mohla sestoupit z toho svého trůnu a naopak se začít chovat ke svým čtenářům (ze kterých máš nyní příjem) slušně.
Byla jsem jedna z té mlčící většiny, ale když jsem četla tvoje povýšené jednání nedalo mi to a napsala jsem. Pýcha je hrozná věc.

Ada Pekelná
973 příspěvků 24.4.12 13:16
@Nanynka02 píše:
Celou dobu jsem si bláhově myslela, že Peklo je osobní blog.

Byl. Ale všechno se mění a vyvíjí. I Módní peklo se posunulo od osobního blogu někam dál.

Nicméně Ado, nemáš pravdu v mnoha věcech. Musíš si uvědomit jednu věc: Máš blog založený a živý z toho, že jsem čtenáři chodí. Tzn - přestanou chodit - konec blogu.

Ale návštěvnost Pekla se po změně nesnížila, naopak, spíš se lehce zvýšila a předpokládám, že s rozšiřováním webu ještě poroste. Nevím, co pořád máte s tou pýchou. Říct, že odchod čtenářů nespokojených s novým Peklem webu nijak neublíží není arogance, ale suchý fakt. A že ten, komu se tu teď nelíbí, udělá nejlépe, když sem nebude chodit, konstatuji taky zcela bez emocí. Četla jsem v životě spoustu blogů, a když mě některý přestal bavit, tak už jsem tam prostě nešla.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.12 14:04

Moje představa ideálního blogu vypadá jinak a nedám pokoj, dokud ho nepředělám!

hedvika
275 příspěvků 24.4.12 14:36

On je prostě problém v tom, že my mluvíme o voze a Ada o koze. Ado, to že jsem odešla zrovna v době, kdy se měnil blog, je jen shoda okolností,je asi snazší říct, že tě tvoji věrní opustili proto, že se blog změnil. Ale kvůli tomu to tak podle mě nebylo. Když jsi na to byla upozorněna, vymluvila ses, že je to tu totiž pořád dokola, ale nelze míchat stížnosti na novou podobu blogu a odchod uživatelek kvůli vyjádření nesouhlasu s tvým chováním. To je věc druhá. Nechci mluvit za ostatní, ale já kvůli designu neodešla vůbec. Jak jsem psala už dřív, mě tu bavil především ten pokec s ostatníma. Tím, že jsi nám dala párkrát najevo, že ti naše komunikace není dost dobrá, že jsi nám mazala příspěvky a podobně… prostě to zkazilo význam toho, proč to tu bylo dobré. Alespoň pro mě. Každý den se sem mrknu, jak to tu probíhá, dosud jsem neměla důvod ani chuť se k tomu zase vyjadřovat, ale tohle mi už nedalo. Moc nechápu význam toho, proč se peklo změnilo na sociální síť, když tu neprobíhá téměř žádná diskuze. To to mohlo vážně zůstat při starém, když šlo jen o to, kolik lidí sem denně přijde a jestli se zvýší návštěvnost. Jak já to vidím, časem se sem některé dámy možná vrátí, časem sem přijde možná nová generace diskutérek, které to tu zase zvednou z diskuzního prachu, ale pokud uděláš to, co nám, historie se zopakuje a uživatelky zase odejdou. Peklo žít dál bude, o to strach nemám.Ale už teď je úplně jiné a to nemluvím o novém vzhledu a funkcích. Zrovna mně se líbily. Před chvílí jsem se dočetla o vyhazovu Aleny Čechové a to mě utvrdilo v tom, že sem už nechci přispívat. A asi jsi o to zřejmě nikdy nestála. A proč pořád mluvím o tom, jaká je škoda že se to tu změnilo? Proč tedy neodcházíme tak, jako ty jsi odešla z jiných blogů? Protože mě nepřestal bavit blog. O ten tu vůbec nešlo. Mě totiž štve, že jsem přišla o tu komunitu tady. Kdyby mě jen přestal bavit tvůj blog, tak už tu nejsem dávno, to ty holky mě tady držely. Tvé články jsou fajn, o tom žádná, ale to nebyl můj důvod častých návratů. Proto jsem se tu tolik ohrazovala proti tvému mazání komentářů. Protože to mi vadilo. Ztrácelo to tu význam. Proto taková vlna odporu.A proto sem stále chodím, aby mi neušlo, kam se holky přemístí. Jestli nikam, jsem už s tím smířená. Pomalu si odvykám, taky už bylo asi na čase. Takže ještě jednou, opustit blog je snadné, komunitu horší. Ale to ty asi nechápeš, vzhledem k tomu, že jsi řekla- včil slepice kvokejte, či jak to bylo přesně- jsi krásně vyjádřila, co si o té naší komunikaci myslíš. Nechci, abys nám byla vděčná za to, že jsme ti sem chodily a částečně(těžko říct jako moc, nebo jak málo) jsme byly trochu na vině tvého úspěchu. Ale stačilo by mi, kdybys nám tolik nezasahovala do diskuzí. A možná nás nenazývala slepicemi. Pokud ti vadí, jaké diskuze se tu vedou a ráda bys měla nějaké povznešenější, asi bys měla založit blog, který má také vznešenější téma.

Sibyla
2646 příspěvků 24.4.12 14:56
@gulietta píše:
Moje představa ideálního blogu vypadá jinak a nedám pokoj, dokud ho nepředělám!

Gulietto, držím všechny palce co mám! Taky bych to moc chtěla, ale netuším jak na to.

cryptoprocta
179 příspěvků 25.4.12 00:25
@hedvika píše:
On je prostě problém v tom, …

A Hedviko, už víš, kam se komunita přemístila? Souhlasím s tvým názorem, nepřispívala jsem do diskuzí skoro vůbec, ale moc mě bavilo číst příspěvky místních stálic :-( škoda.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek