Prodané peklo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
daagmara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 20:42

Až se někam hnete, dejte nějak vědět - ze zvyku sem chvílemi nahlídnu, jestli náhodou neuvidím známé jméno, ale už je to ztráta času. Taky mě těšilo, že sem chodily inteligentní bytosti s nadhledem - ukázalo se, bohužel, že Ada je sice inteligentní, ale nadhled nemá.

Sibyla
2646 příspěvků 25.4.12 21:02

Vyskytujeme se u Protivné blondýny na fóru, ale ještě se to tam nerozběhlo - články jsou zajímavé, ale přihlašování je tam strašně komplikované a to myslím brzdí.

daagmara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 21:17

Díky, přemístím se taky. Doufám, že už nepatří taky stejným provozovatelům :-))) na druhou stranu je ale prima, že mi po večerech zbávý víc času na práci.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 21:21

proboha holky - myslete si o Adě a pekle a o všehomíru CO CHCETE, ale nesnažte se popisovat a hodnotit něčí pohnutky, myšlení, osobnost a neraďte, co „by měla udělat, měla si uvědomit“. Z tohohle analyzování na dálku mám vždycky akutní alergickou reakci … i když to není adresováno mně. Stačí to jen číst. už mě prsty svrbí delší dobu. Jestli chcete zažít fakt ukázkovou sektářsko-totalitně nechutnou svévoli a cenzuru adminů, pobuďte chvíli na Modrém koni - tam mazali profilovky, když jsme neměli avatara jak fotku do pasu - nic jiného se nedovolovalo. Stovkám z nás, co jsme poukazovali na nesmyslná pravidla zablokovali účet nafurt.

Příspěvek upraven 20.05.12 v 21:35

daagmara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 21:26

No, lilip, mě je vcelku nakonec úplně jedno nový design i admini, ale vážně nemám zapotřebí Adiny pohrdlivé reakce typu „prndání“, a „klidně si bežte, kam chcete“. Chodila jsem se sem setkávat s virtuálními přáteli a takhle se hostitel chovat nemůže. Nicméně howgh, domluvil jsem, mějte se tu krásně, pokud vám tohle chování nevadí. Přeju Adě přesto ze srdce úspěch a respektuju, co vytvořila a kolik času tomu věnovala.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 21:52

dagmaro - ovšem host také ne - aby vykládal hostiteli, co by měl, neměl, jaký je a není a měl by být atd. Takovému hostu pak nejde než říct - když ti můj chlebíček nechutná, moje zábava nebaví, tak tě nenutím ho jíst. Ada s námi mluví stejným stylem, jakým píše články - a který nás bavil,ne? Když se to týká nás, tak se cítíme dotčené . :-)) uvědomujete si ten paradox? Dokud se strefovala do ostatních, tak to bylo OK.

Mám internetový prodej, vymýšlím, vyrábím - zákazník můj pán, udělám pro něj cokoliv, živí mě. Jsem profík. Ovšem jak dokážou některé zákaznice „pindat“ vymejšlet si fakt krav..ny, chtěj „tuhle tašku, ale takhle a takhle předělanou, jako má tamten“ - tyhle rozmary z rozmaru, kňuchání z blbosti a nekonečné dopisování prostě taky utínám rezolutně: prodávám tohle, berte to nebo kupte někde jinde.
Zkuste se na situaci podívat z druhé strany. Prosím.
Nedělám nkomu advokáta, ale tahle situace je třeba pro mě ohromně zajímavá.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 22:02

@lilip
jiste, Ada ma svuj styl, kterym mluvi k ostatnim. Kdyz ty ostatni mluvi stejnym stylem k ni, tak je to najednou spatne, pindani, knuchani a vymejsleni kravin.

Pro me je tahle situace taky zajimava (i kdyz nejspis z jinych duvodu), ale uprimne receno - uz me taky dost unavuje.

daagmara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 22:03

Vidíš, lilip, baví mě diskuse s tebou, i když jsem se už na to chtěla vykašlat. A ten rozdíl je v tom, že se zajímáš o to, co povídám, a neříkáš, že prndám. A není tak úplně pravda, že nás všechny bavily Adiny články. V některých poslední dobou hodně drsně ulítávala a byla zlá, což se odrazilo i na komentářích k diskusi. Promiň, lilip, teď to neutínám, že nechci diskutovat, ale že už fakt musím pracovat.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 22:24
@daagmara těšilo mě… taky ještě pracuju. :-)
ifoun
338 příspěvků 25.4.12 23:20

Dost mě baví, kolik lidí sem chodí psát, jaká je to tragédie… a že toto je opravdu jejich poslední příspěvek :-p
Souhlasím s @lilip - buď se vám to líbí, nebo holt někdo jinde… navíc Ada mi nepřišla o nic víc drsná než diskutérky samotné. Upřímně - mám vlastní fórum (nijak se netýká módy), občas se najde někdo, kdo má potřebu mě informovat, že už přispívat nebude… fakt nemám energii to řešit, prostě nechceš, nepiš… a to znám skoro všechny i osobně. Není to o aroganci, jen má člověk mnohem více starostí než někoho, kdo je s něčím nespokojený. Možná je to kruté vůči skupině „skalních příznivců“, ale je to tak. Takže hlavně klid a nohy v teple.

Ada Pekelná
973 příspěvků 25.4.12 23:28

(Kňuchání si přidávám do slovníku, krásné slovo :) )

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 23:35

však já ještě nějaké novotvary vymyslím :-) na Pana Ramínka jsem taky hrdá.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 23:37

Neberete to všichni nějak strašně vážně?

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.12 23:38

Beru vážně to, že mi právě zmizela celá diskuse pod článkem o jarních virech, jakoby neexistovala :-), asi chytila bacil a chcípla. Ha

honza
403 příspěvků 26.4.12 04:21

Lilip:
„Mám internetový prodej, vymýšlím, vyrábím – zákazník můj pán, udělám pro něj cokoliv, živí mě. Jsem profík. Ovšem jak dokážou některé zákaznice „pindat“ vymejšlet si fakt krav..ny, chtěj „tuhle tašku, ale takhle a takhle předělanou, jako má tamten“ – tyhle rozmary z rozmaru, kňuchání z blbosti a nekonečné dopisování prostě taky utínám rezolutně: prodávám tohle, berte to nebo kupte někde jinde.“

Toto mi nedava zadny smysl. Na jednu stranu pises, ze jsi profik, vyrabis (kabelky?) a „udelas pro zakaznika cokoliv“ a vzapeti zakaznice knuchaji, kdyz by od tebe chtely neco predelat, vyrobit na zakazku. Najednou uz to neni udelam pro zakaznika cokoliv, nybrz „prodávám tohle, berte to nebo kupte někde jinde.“

WTF?!

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.12 10:59

@MP honza nemám zakázkovou výrobu a prodej, pouze sériové, univerzální a již odzkoušené výrobky a nic společného s módou -

Příspěvek upraven 14.07.12 v 20:47

chekotay
411 příspěvků 26.4.12 11:39

Mně slovo „Kňuchání“ přijde spíše mazlivé, než nějak pejorativní. Ale já jsem přeslazený romantik. :-D
Paní tohoto webu, přeji Vám mnoho úspěchů - držte kurz, držím pěsti!
Vám ostatním připomínám základy života na Internetu:
1. Admin má vždy pravdu
2. Když nemá admin pravdu, platí bod 1.

petaTom
29 příspěvků 30.4.12 01:33
mainstream nebo undergound?

Přiznejme si to, že už od prvopočátku pekla si všichni stěžují: „Kdyby si tak tuhle radu vzalo víc lidí k srdci a nemuseli jsme se koukat na otřesné sandály, džínomor atd.“ Teď má peklo opravdu hodně čtenářů a doufejme, že i velký vliv alespoň na tu část populace kterým není móda úplně ukradená. Proto se mi chování „původních zakladatelek diskuzí“ jeví jako čistý alibismus, protože už si nemohou mezi sebou postěžovat jak jsou ti ostatní lidé strašní. Musí bohužel začít akceptovat i jiné názory a rozvoj webu o jiné aplikace než pouhá diskuze pod články.
To, že má Ada vlastní názor a neleze všem do zadku (ani těm Už-sem-nikdy-ani-nepáchnu teroristům), není nic špatného, naopak si cením, že se aktivně zapojuje do diskuze/poradny. Přeci jenom nemůžete srovnávat vztah zákazník-prodejce s tím že na blog chodí lidé zásadně proto, že se jim libí názory/osobnost/perspektiva daného bloggera.
Peklo zatím je a doufejme i dlouho bude protipól k opravdu komerčním a nejnavštěvovanějším webům jako onaidnes, moda.cz, krasa.cz apod., které stojí za .....

JD06564
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.12 12:28
:)

mě se to líbí, sleduju to tady asi dva roky (sice mi nešlo se původně přihlásit, tak jsem nově zaregistrovaná) a podle mě se nic nezměnilo, jen jsem musela utlumit tu bílou barvu.. celkově je to přehlednější, články stále vtipné a poučné. Akorát si na ně musím o chvíli déle počkat..

lucope
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.12 14:47

Podle me je super, kam to s timhle webem dotahla a pokud za to nasledne jeste dostala zaplaceno tim lip. A pokud se vam tu nelibi, tak sem jednoduse nechodte a hotovo:)

Atlacoya
2728 příspěvků 20.5.12 17:35

Nedivím se, Ada má s některými články opravdu hodně práce a tak je pro ni jistě příjemnější, když za jejich zveřejnění něco dostane. Zatím tady velké změny nepozoruji, jen ty conversky se mi nezdály. Ale Ada poznamenala, že Peklo bylo prodané asi půl roku před tím, než se to tady zveřejnilo a nikdo nic nepozoroval. Že u článků o barvách nebyla kritika materiálů? To je tady u každého druhého, snad nevadí, když se to pro jednou vynechá. Ostatně se o tom v obchoďácích přesvědčujeme sami.

lilmarleen
62 příspěvků 20.5.12 20:17

Vy jste jako náctileté holky. Takovouhle diskuzi jsem viděla naposledy na facebooku mezi dvěmi holčinami, kterým bylo kolem čtrnácti, takové ty drama queens. Vytváříte problém, hrajete si na ublížené a nepochopené, zkrátka osudem týrané ženy, které jsou nositelkami pravdy. Je mi moc líto Ady, že si tyhle bullshits musí číst.

ahoj.nazdar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.12 16:24

Na to, že jste po prodání Módního pekla ohlašovali exodus k Protivné blondýně, to tu více než žije, zatímco fórum PB skomírá.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek