Prodejci kosmetiky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pollies
2 příspěvky 4.5.15 13:45
Prodejci kosmetiky

Místo, kde se můžete podělit s Vašimi zkušenostmi s prodejci kosmetiky, prodejními weby a pod. Pišme zde, čemu se vyhnout a co lze doporučit. K založení mě vedla má neblahá zkušenost.

Reakce:
Pollies
2 příspěvky 4.5.15 13:56
Kosmetika Revital Cosmetic recenze

Zdravím, některé výrobky „přírodní kosmetiky“ Revital Cosmetic obsahují parabeny a minerální oleje (Tělové mléko s kolagenem, Pleťové mléko čistící). Dále mandlový masážní olej není čistě mandlový.

Příspěvek upraven 05.05.15 v 12:24

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.15 19:50

Za sebe muzu doporucit xparfemy.cz a chriscosmetics.cz. Velmi dobre zkusenosti.

trnk
316 příspěvků 14.5.15 18:07

Od Revital Cosmetic mám Eye lift serum a ač neobsahuje parabeny, tak moje oční okolí dráždí. Pravda, že s očními krémy mám problém - málo který snesu.

mo_hajkova
16 příspěvků 28.5.15 14:43

Každý život má smysl, ale smysl žít si musíme vytvořit sami. Trochu optimismu neuškodí
Mám velmi dobre zkusenosti s Biodermou, ale kamarádka si objednáva přes internet kosmetiku, krémy, spreje, tonik. Já jsem spokojená s Bioderma sebium hidra, a ona s kremém Hydoface, nevím který je lepší, záleží na pleť

le.milusova
9 příspěvků 3.10.16 17:02

Většinou objednávám z parfums a jsem spokojená :)

VeronikaBB
2 příspěvky 26.12.16 22:05

Za sebe můžu doporučit www.koreankosmetika.cz
Velmi dobré zkušenosti. Korejská kosmetika získává stále větší oblibu!

Příspěvek upraven 27.12.16 v 00:04

kocoureksuggy
499 příspěvků 26.12.16 22:24

@VeronikaBB
Hele, Verčo, neotravuj. Tady nic neprodáš.

tabusenka
7 příspěvků 25.10.17 10:05

Mám pár vybraných výrobků které kupuji stále dokola, nejčastěji Biodermu, Weleda, taky Saloos, Eveline, objednávám z notina. Občas když mám ve městě čas zabrousím do Yves Rocher

Leoontýnka
23 příspěvků 25.10.17 15:16

Já si docela často kupuju kosmetiku od mary kay, slečna chodí ke mě domů a pokaždé mi něco doporučí, hlavně se mi líbí, že mi pomáhá vybrat co ke mě fakt sedí a abych vypadala přirozeně:)

Bossygirl
619 příspěvků 25.10.17 15:34

@Leoontýnka A prosím Tebe, Leontynko, mohla bys mi napsat kontakt na tu hodnou slečnu, aby mi něco prodala a abych jí mohla udělat kšeft a aby mi to třeba nevyprodali! Tak děkan a SUPER.

Leoontýnka
23 příspěvků 25.10.17 16:06

@Bossygirl proč tak útočně? Jen jsem napsala svou zkušenost

vlm
4716 příspěvků 25.10.17 16:08

@Leoontýnka Ta úžasná slečna jste jistě vy osobně

Bossygirl
619 příspěvků 25.10.17 16:11

@Leoontýnka Ano. Dnes jste se zaregistrovala a hned nám píšete o značce, mmch nepříliš důvěryhodné, s podomním prodejem. Zavání to reklamou až hanba.

Leoontýnka
23 příspěvků 25.10.17 16:11

No to teda nejsem jako, kdybych to byla já tak bych tady už hodila nějaký kontakt abych z toho taky něco měla :D

Leoontýnka
23 příspěvků 25.10.17 16:13

Jojo, včera jsem si koupila konturku na rty v DM, šampon na vlasy od balea a potraviny jsme byli nakoupit v kauflandu :)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek