Prodloužení k podprsence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Audrey.Piper
412 příspěvků 4.1.13 20:08

Tak může se stát, že u oblíbené drahé podprsenky se zapínání rozbije (třeba ho rozkouše pes, true story, vlastní zkušenost), pak je našít tam tohle prodlužování jako náhradu za původní celkem dobré řešení. Ani není poznat, že tam bývalo jiné.

Příspěvek upraven 04.01.13 v 20:17

Audrey.Piper
412 příspěvků 4.1.13 20:16

@Lenka M. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má doma psí kusadlo nenechavý. :D

Janulejana
1 příspěvek 17.2.20 14:55
Prodlouzeni k podprsence

Ja to zrovna shanim..pokud je to o par centimetru-ne desitky tak je to pohldlnejsi.mam treba kosicky mensi a vetsina podprd se dela jakoby primerene hlavne tech levnych. takze sehnat 90 az 95 B nic moc. Mozna v drahem pradlu.ale mne prijde skoda penez utracwt za podprsenku stovky az tisice..to radsi vrazim penize jinde. Takze radsi koupim levnou i taky peknou a nastavim obvod. Apropo jsem se hecla jednou kozpila drahou kolem 1000 a nevidim v ni zadny rozdil az teda na ten pasujici obvod..tak pridelam kousek vzadu na levnou a mam klid…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek