Proměny - k lepšímu?

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
modra_kocka
903 příspěvků 22.4.13 21:02

@Bugatti ano, ohledně Vídně a oblékání naprosto souhlasím. Jezdím tam docela často a už několik let, takže vím.
Přiznám se, že ceny v odkazu mi nepřišly nijak vysoké. Vesměs se všechno pohybuje mezi 400 a 1200 korunami (výjimky jsou oběma směry - levnější i dražší). Chápu sice, že pro část žen jsou takové částky trochu vysoké, ale na druhou stranu - nemyslím, že na tržnici pořídí výrazně levněji.
Ale hlavně jsem původně chtěla říct, že se nedá myslet za všechny a neexistuje něco jako „průměrná teplota v nemocnici“ (to je z jednoho starého vtipu), a jediné, co je v takovém případě důležité, je Váš vlastní názor. Proč říkat, že to není inspirace, když pro Vás osobně je? To, že to není nic pro Boženku z vedlejší vesnice (obrazně řečeno), Vás přece vůbec nemusí zajímat. Nelze vyhovět všem.
Souhlasím s tím, že obecná osvěta je potřeba, ale na to jsou jiné články a třeba i weby jako MP. Nelze přece říct - tak, a teď nebudeme fotit nic pro inspiraci, a budeme dělat obecnou osvětu pro všechny - někdo už tyhle základy zná, někdo nezná. Tento článek byl prostě zaměřený na něco jiného, než informace o materiálech a střizích.

Bugatti
4086 příspěvků 23.4.13 00:16

@modra_kocka Mne tam právě upoutaly krajkové šaty 4 299 Kč, top s vodou 2 399 Kč, kalhoty s páskem 2 550 a další. Zkombinované to je sice pěkně, nicméně je to pustá reklama, nic víc. Ty věci si dokážu ve stejné, ne-li lepší kvalitě pořídit za poloviční cenu.
Naproto souhlasím s Atlacoyou.

Majka22
332 příspěvků 11.5.13 17:20

Tato proměna snad ještě nebyla. Jde se současnou módní vlnou (ombre barvy se vesele prodávají už i v našich drogeriích, pokud jsem si všimla) Že by mě to nadchlo, se říct nedá. Možná jsem moc konzervativní.

K předchozím příspěvkům: byla bych pro, aby se fotografie před proměnou pořizovaly opravdu ve stavu, v jakém klientka přijde, tj. včetně líčení, nikoli vytváření co nejhoršího původního vzhledu. Ale pak by se mohla naplno projevit nesmyslnost většiny „krášlících“ zásahů :)

Betty J.
2031 příspěvků 11.5.13 17:33

@Majka22: Ta slečna něco provedla a místo deseti dnů v obecní šatlavě si vybrala tento alternativní trest?

Majka22
332 příspěvků 11.5.13 17:48

Betty J.
nožné to je :) Ale na Facebooku si proměnu slečně pochvaluje a doporučuje dál :o Netuším, zda je to stejné kadeřnictví, nějaká pobočka - název je identický, ale v britské verzi mě fascinují účesy kadeřnic. Málem mě ranila mrtvice: http://www.hairextensionsglasgow.com/meet-the-team
(Webová stránka působí tak profesionálně a slibně, pak člověk klikne na fotky personálu a je vymalováno. Profesionalita je v prachu)

Ale třeba tato proměna se mi výjimečně líbí, dost mne překvapilo ponechání brýlí, to nebývá zvykem. Ale hlavně tu není drastická změna barvy a střihu vlasů.

Roseline
2319 příspěvků 11.5.13 18:36

@Majka22
No mně se tedy tato proměna také nelíbí. Líčení bych zvolila jiné, ale to se dá snadno napravit. Vlasy jsou na tom hůř. Vypadají velmi nepřirozeně. Nezdá se mi ani střih, ani barva. Kdybych ji potkala normálně, asi bych to považovala za odrosty (a i ten odstín je na fotce takový žlutý).

Roseline
2319 příspěvků 11.5.13 18:45

Přiznám se, že mě docela láká navštívit vizážistu a stylistu a pobavit se s profesionálem o tom, co dělám dobře a co špatně. Klasickou proměnu ne, na vlasy bych si sáhnout nenechala a ve svém stylu se cítím dobře, takže bych chtěla spíše doladit detaily. Ale většina těchto odborníků na mě prostě přes média nedělá dobrý dojem.

Len
490 příspěvků 11.5.13 20:37

@Roseline
Souhlasím, taky se mi ta proměna moc nelíbí. Popravdě se mi ta slečna líbí nejvíc na levé fotce… Ta žlutá barva mě tam dost děsí. Nejsem zastánce sundavání brýlí pro focení, ale slečně by podle mě prospělo brýle vyměnit za nějaké subtilnější; takhle jí zbytečně oči „padají“ dolů.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.13 16:54

@Betty J. Šatlavu bych napařila tvůrci toho zvěrstva. Takhle někomu zničit vlasy, to je děs.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 08:13
@Majka22 píše:
Betty J.
nožné to je :) Ale na Facebooku si proměnu slečně pochvaluje a doporučuje dál :o Netuším, zda je to stejné kadeřnictví, nějaká pobočka - název je identický, ale v britské verzi mě fascinují účesy kadeřnic. Málem mě ranila mrtvice: http://www.hairextensionsglasgow.com/meet-the-team
(Webová stránka působí tak profesionálně a slibně, pak člověk klikne na fotky personálu a je vymalováno. Profesionalita je v prachu)Ale třeba tato proměna se mi výjimečně líbí, dost mne překvapilo ponechání brýlí, to nebývá zvykem. Ale hlavně tu není drastická změna barvy a střihu vlasů.

Jo tak „team“ je fakt síla. Přeškolenej tatér a dvě Mařky Kropáčkovic i s typickou nadváhou (asi sedavé zaměstnání nebo co, dokážete si představit, co musí kadeřnice co stojí celý den, sežrat, aby vypadala takhle? Neznám žádnou tlustou kadeřnici, všechny co znám jsou buď štíhlé nebo střední postavy, protože je to trochu fyzicky namáhavé povolání), jó ty věděj, co je trendy.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 10:33

@Matka Vlčice Ale no tak… Michelle tedy vypadá divně s fialovýma lokýnkama, ale že by byly nějak tlusté, to tedy nejsou.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 10:54
@Kokoska1 píše:
@Matka Vlčice Ale no tak… Michelle tedy vypadá divně s fialovýma lokýnkama, ale že by byly nějak tlusté, to tedy nejsou.

Na tak mladé holky teda jsou.

Pirek
7060 příspěvků 13.5.13 10:56

@Majka22
Cože?! JXD dělá jako bokovku ve Skotsku kadeřníka?!

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 11:01
@Pirek píše:
@Majka22
Cože?! JXD dělá jako bokovku ve Skotsku kadeřníka?!

jo tak to mě taky napadlo, ničemu bych se nedivila..

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 11:28

@Matka Vlčice jste dobrá, že z fotky končící pod prsy poznáte tlustou postavu. Moje kadeřnice má taky vyvinutější poprsí, ale k tomu útlý pas a vyloženě hubené nohy. Rozhodně bych o ní neřekla, že je tlustá. Ale jak myslíte.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 11:30

@Kokoska1 to já spíš usuzuji podle těch paží.

belmonte
65 příspěvků 16.5.13 07:46

Další úžasná proměna k „lepšímu“ z pro ženy:
http://www.prozeny.cz/…na-kamaradek

janiiiv
781 příspěvků 16.5.13 16:29

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:21

Kemia
421 příspěvků 29.6.13 08:37

Vypadá jak namazaná krémem na boty.

andreama
228 příspěvků 29.6.13 09:04

Tu chci vidět za dvacet let!!!

Anwen
689 příspěvků 29.6.13 12:53

@Modo Diino a nejlepší je ta ' proměna' malé holčǐky kterou oblékli do šatiček, přidali legíny aby to bylo pohodlné a na nohy obuli pohodlné gumové boty - růžové crocs…
Odkaz nemám jelikož nevím jak se z aplikace youtube dává, ale pokud máte zájem hledejte pod ' proměna malé Terezky '

Mandlík
36 příspěvků 29.6.13 12:58

@Anwen : http://www.youtube.com/watch?… předpokládám, že toto :-D Pořádá HnutiZaLepsiOblekani…tak jo no:-D

Edit: Jinak mě v tom videu vytočili už v momentě, kdy jí začali žehlit vlasy…možná jsem úzkoprsá, ale to je jedna z věcí, kterou bych na dětech zakázala.

Anwen
689 příspěvků 29.6.13 14:27

@Mandlík ano, je to tohle. A s tím žehlením/ kulmováním na malých dětech s vámi naprosto souhlasím.

Chany
928 příspěvků 29.6.13 15:24
@andreama píše:
Tu chci vidět za dvacet let!!!

Za dvacet let bude vypadat jak indiánská babička. A možná, že ještě dřív…;)

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek