Proměny - k lepšímu?

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Lady Apathy
512 příspěvků 29.6.13 16:17

Mělo to i šťastný konec:

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.13 23:16

@Giulietta Sice nevím, kdo to je, ale je to pěkná ukázka, jak za 5 roků zestárnout o 15 let.

Campanelle
1991 příspěvků 1.7.13 11:21

Jak udělat z obyčejné ženy „sexi dračici“

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.13 11:27

@Campanelle změnu paní potřebovala ale ten výraz je k nezaplacení :D

eless
1079 příspěvků 1.7.13 15:46

@Campanelle licenie dobre ale ten duckface je trochu slaby :D

Příspěvek upraven 25.08.13 v 07:41

andreama
228 příspěvků 1.7.13 20:44
@Anwen píše:
@Mandlík ano, je to tohle. A s tím žehlením/ kulmováním na malých dětech s vámi naprosto souhlasím.

Já si občas půjčím holčičky od sousedů a nakulmuju jim hlavičky, ale normálně to samozřejmě nenosí.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.13 20:48
:-)
darkLilith
46 příspěvků 14.8.13 19:17

Jedna bezkonkurenční psychoproměna z dílny Petrklíče:-)

http://www.petrklic.cz/…3-1374220834

Kay_Adams
1614 příspěvků 14.8.13 19:25

@darkLilith
Priznám sa, že tu http://www.petrklic.cz/…1292423l.jpg mám problém odlíšiť, kto je kto.

„Cítíme se luxusně! Snad se nám poštěstí zažít něco podobného ještě jednou.“

To proste musí byť recesia…

Bagheera
344 příspěvků 14.8.13 19:58

@Kay_Adams Doplňuju:
*Ve třech se to lépe táhne!
Paní Mirku, její dcery Míšu a Kateřinu čekal celodenní příjemně nabitý program, jehož cílem bylo nejen vybrané dámy proměnit, ale také zajistit, aby si celý den užily, odpočinuly si, nabraly energii a inspiraci, aby poznaly jak mít rády samy sebe, jak o sebe pečovat, relaxovat, oblékat se a sladit módní doplňky.
Proměna s Petrklíčem se uskutečnila přímo v salónu krásy LISIEN ve Frýdku-Místku. Dámy čekalo příjemné prostředí energie svíček, pozitivních nabíjejících karet a občerstvení, kde nesmělo chybět šampaňské s jahodami.

Tyto dámy jsme svěřily do péče kadeřnic a kosmetiček Salónu Lisien ve Frýdku-Místku, které v těchto ženách nalezly a vyzvedly jejich přirozený půvab. Posuďte sami, jak se tato proměna podařila. Hlavním úkolem salónu bylo sjednocení a oživení barvy vlasů a výraznější líčení. Firma Petrklíč oblékla dámy do nejnovějších podzimních trendů, které přináši záplavu rozmanitých vzorů.
Paní Mirka se cítila dobře v mladistvých kabátcích Mirka nebo Rudy. Dceři Kateřině slušely šatovky - výraznější kostkovaná Viki šatovka v kombinaci s halenkou Ada. Druhá dcela Míša našla zalíbení v šatech a kabátku v prodložené délce, které opticky prodlouží a zeštíhlí postavu.
„Cítíme se luxusně! Snad se nám poštěstí zažít něco podobného ještě jednou.“*
Připadají mi všechny tři jako nastrojené šedesátnice. Fakt nevím, kdo je máma a kolik jim má být.

eless
1079 příspěvků 14.8.13 20:09

Jedna hrozna, druha hrozna…

Příspěvek upraven 04.10.17 v 21:01

Anwen
704 příspěvků 14.8.13 21:57

@Kay_Adams chudák obočí…

Anwen
704 příspěvků 14.8.13 21:59

@Kay_Adams a ta poslední fotka mi nevím proč připomíná naše sportovce na loňské olympiádě

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.8.13 22:03

@Kay_Adams
tak toto je jedině na facepalm.

dneska jedna pecka za druhou. v tématu „vtipy související s módou“ ten sexy muž a tady toto…aaaaaa.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.13 06:43

Co je to za priserne klauny?

Kay_Adams
1614 příspěvků 15.8.13 07:03

@lioncity
ehm ehm,
„Firma Petrklíč oblékla dámy do nejnovějších podzimních trendů, které přináši záplavu rozmanitých vzorů.“

„Proměna… v salónu krásy LISIEN ve F-M. Dámy čekalo příjemné prostředí energie svíček, pozitivních nabíjejících karet a občerstvení, kde nesmělo chybět šampaňské s jahodami.“

SKôr vyzerá na zlet čarodejníc…

Nie, ja asi vážne nerozumiem.
Ono sa to niekoum naozaj _páči_? Ale tak, úprimne, že príde k tomuto šapitó a povie „Jej, trikolóra v dlažbovom prevedeni! To som vždy chcela!“
Alebo je to prostá rezignácia - „Mám 90kg+, tak si kúpim prvý stan, čo nájdem, a čierna je príliš smutná, tak vezmem tento psychedelický kubizmus, farbičky!“?

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.13 07:22

@Kay_Adams Naprosto beze srandy a bez přehánění musím říct, že můj první dojem byl: proč jednu ženskou vyfotili 3× vedle sebe? a vzápětí po (částečném) prozření: no to jsem zvědavá, jak se jim podaří je proměnit.

Nevěřím tomu, že TOTO někdo myslí vážně. To musí být nějaká forma Skryté kamery nebo nácvik silvestrovské estrády.

Garfie
4456 příspěvků 15.8.13 07:35

Mě přijde smutné, jak jsou z toho nadšené. Jak si připadají luxusně a jak se jim všichni věnovali…že je to třeba poprvé (a naposled) kdy si mohly užít takové to „někdo se o nás stará“ a takhle to dopadlo. A ony to navíc ani nevidí…nebo ano a o to hůř.

Bagheera
344 příspěvků 15.8.13 10:04

Mě by zajímalo, co jsou to „pozitivně nabíjející karty“. Jako nějaké ty hesla třeba na fotce kotěte: „Miluj se jaký jsi“??? Nebo jim tam někdo vykládal karty, že jako potkají pravou lásku? Anebo jim prostě nabili datovou kartu zdarma?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.13 10:35

@Kay_Adams, jojo cetla jsem, presne po sampanske s jahodami :D

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.13 10:37

@Bagheera Ty karty mě také zaujaly, ale já naopak prohlašuji, že to pro jistotu určitě vědět nechci.

catherinne
13515 příspěvků 15.8.13 10:49

Tipuju, že máti je ta nalevo. Holky, kdyby zhubly a prošly lepší proměnou, by snad vypadaly i dobře.

Robena
1257 příspěvků 15.8.13 10:52

@catherinne Matka ma podle me lepsi postavu, nez dcery :-)

Kay_Adams
1614 příspěvků 15.8.13 10:57

@lioncity
Za prvé to bola Bohemka, za druhé strkať do šampanského jahody je zvrhlosť.
I keď, ak to bola Bohemka, asi je to už jedno…

@catherinne
Stavím sa, že by dcéry vyzerali lepšie, ak by na sebe nemali strakaté šapitó. Vážne, toto by bolo peklo aj na 50kg modelke.

notrends
514 příspěvků 15.8.13 11:44

@MP alex ježišmarijá kdo to dělal? chudák holka

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek