Proměny - k lepšímu?

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
notrends
514 příspěvků 15.08.13 11:56

@Len
mi ale ta holka připadá po přeměně sexy. Má úplně jiný výraz a to se musí klukům líbit. Úplně vidím Pepu od vedle který s Máňou už ani nepočítal a najednou je to kočka která může mít i někoho z Prahy na nějakýho Pepu z dědiny se vykašle.

Eleanor Rigby
595 příspěvků 16.08.13 00:13

Přiznejme si, že petrklíčové dámy se za den k lepšímu proměnit nedaly. Prvním krokem něčeho takového by bylo poslat je domů, ať přijdou, až jim doroste obočí a vlasy, čili asi tak za půl roku.

Majka22
332 příspěvků 16.08.13 00:21
@Kay_Adams píše:
@lioncity
ehm ehm,
„Firma Petrklíč oblékla dámy do nejnovějších podzimních trendů, které přináši záplavu rozmanitých vzorů.“

„Proměna… v salónu krásy LISIEN ve F-M. Dámy čekalo příjemné prostředí energie svíček, pozitivních nabíjejících karet a občerstvení, kde nesmělo chybět šampaňské s jahodami.“

SKôr vyzerá na zlet čarodejníc…

Mně to připomíná nepodařený slet transvestitů :)) Velmi nepodařený, málokterý chlap, převlečený za ženu, by vypadal takto příšerně. Pokud se tak někdo ještě navíc nechá ve vší vážnosti veřejně fotit a vystavit = ztráta soudnosti. Raději bych věřila, že jde o recesi. Kéž by, přece jen v tak strašné podobě jsem ještě nikoho na ulici nepotkala. Ale možná mám jen štěstí :)

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 16.08.13 14:56

@Kay_Adams Wau! Ono je těžké být „šmrncovní“, když je člověk tlustý a ostříhaný na krátko. Ale toto je opravdu trága.

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.08.13 15:17

@Eleanor Rigby
chybějící obočí se dá domalovat i příčetně, až vypadá skoro reálně. ale musí se to umět.

tento makeup v ve válečných indiánských barvách komentovat nelze, ani květnatost jazyka jej neobsáhne…

Caralina
916 příspěvků 16.08.13 15:19

OMG fakt matka a dcery? A matka je která z nich?

eftcha
175 příspěvků 07.07.14 15:15

Povedená proměna, řekla bych:

http://www.prozeny.cz/…la-stylistka

Sépia
427 příspěvků 07.07.14 18:14

@eftcha kočka;-)

sinderella
90 příspěvků 09.07.14 12:00

Docela se mi líbí proměny v salónu Libora Šuly - zdá se, že nikoho zbytečně neokudlají a celkem rozumně pracují i s barvou.
http://www.liborsula.cz/…lne/promeny/

Olinka
2582 příspěvků 23.09.14 11:24

Ona Dnes nikdy nezklame, tam se objevují poklady - tady mám zhruba u půlky slečen pocit, že to je nějaká parodie. Druhá půlka se docela povedla. Nejvíc se mi líbí číslo 10, ale i 6, 7 a 11 vypadají po proměně lépe. U toho zbytku si nějak nejsem jistá. Některé účesy spíš zdůraznily ty nehezké rysy obličeje - např. 5, no a trojka, to je typická proměna strašidlo, k čemuž ještě příspívá šílenej make up.

Kay_Adams
1614 příspěvků 23.09.14 11:28

@Olinka
Neverím, že trojka nemala lepšiu „after“ fotku.
To jej museli urobiť naschvál.

take_five
532 příspěvků 23.09.14 11:29

@Olinka ta trojka je vážně děsivá… I čtyřka

Dragon fly
400 příspěvků 23.09.14 14:07

Mně se moc líbí fotky před. Je na nich vidět, jak jsou ty dívky/ženy rozdílné, krásně rozmanité. Většinou na fotkách před mají krásně výrazné oči. Ty proměny většinou tu rozmanitost zabíjejí, jakoby je unifikují. Líbí se mi hodně jen tři proměny - 8, 10 a 11, které ukazují, že dobrý střih účesu může zvýraznit hezké rysy a naopak (i když u proměny č. 8 bych nechala původní barvu vlasů). Ještě proměna 1 a 7 je taky pěkná slečně s číslem 7 to moc sluší na obou fotkách, barvy použité na nový účes, líčení a šaty, jí moc sluší - vypadá upraveně, ale o 5-10 let starší.

Obecně bych řekla, že mladým hezkým dívkám nejvíc sluší nic moc se sebou nedělat.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.14 20:41

@Dragon fly Mně přijde č. 8 naprosto děsivá, ty trčící červenooranžové chlupy jsou hrozné.
Vtipná je taky 1 - když s tím břichem nejde nic dělat, zakrejeme ho kloboukem.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek