Proměny - k lepšímu?

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.12 13:58

.

Příspěvek upraven 20.11.12 v 14:09

Curlygirl
1901 příspěvků 21.9.12 14:04

@GreatSusan haha, to je šílené.. já se takhle jednou zbavovala melíru (v podání okresní kadeřnice to byly slovy čtyři tlusté oranžové pruhy na hlavě, dva vpravo, dva vlevo od pěšinky). Pamatuji si, jak jsem s tím přišla. Máma nejdřív začla vyvádět, pak si to prohlédla a obrátila :-) měla slzy v očích hrůzou :-) S mámou jsme pak vymýšlely účesy :-) nakonec jsem chodila asi 2 měsíce se zasponkovanou přehazovačkou už od jednoho ucha.
Tím jsem skončila s barvami a kadeřnicemi :-) vlasy pravidelně zastřihuju sama tak, jak mi to ukázala kamarádka kadeřnice, naštěstí si to můžu dovolit se těmi kudrnami.

Ad Benefit - nezkoušela jste ty jejich pudrové stíny na úpravu obočí? Už takové sety dělá třeba i Lancome apod…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.12 14:06

).

Příspěvek upraven 20.11.12 v 14:09

Curlygirl
1901 příspěvků 21.9.12 14:09

Já mám zkušenost pouze s Benetintem - to je ten univerzální červený tint na líčka nebo i rty, kteří všichni adorují, a hrůza.. nešlo s tím vůbec pracovat a dělalo to fleky.. jinak jsem ale slyšela samá pozitiva. Mrkněte na Makeupalley, pokud jste tak ještě neučinila.

@Letefa píše:
@GreatSusan A máte ještě neco jiného od Benefitu? Slyšela jsem na to od jedné kamarádky samé superlativy, ale raději bych před takovou nemalou investicí slyšela těch dobrých zkušeností víc…
Letefa
716 příspěvků 21.9.12 14:11

@GreatSusan Ok, díky!

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.12 14:19

.

Příspěvek upraven 20.11.12 v 14:08

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.12 15:59

@Letefa Ja mám od benefit mascaru a som s ňou fakt spokojná, je to asi najlepšia mascara akú som doteraz mala. Řasy vyzerajú husté a krásne zatočené.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 23.10.12 13:41

A toto ste videli? http://www.prozeny.cz/…enili-satnik …nejak som stratila rec…

Mylady2
12413 příspěvků 23.10.12 13:51

@MP alex řekla bych že styling dělala umělkyně Lenka Kořínková:-D

Alhambra
861 příspěvků 23.10.12 13:51

@MP alex Hlavně ten poslední „model“ je teda něco. No, nenoste to, když vám to radí „odbornice“! :-(

janiiiv
781 příspěvků 23.10.12 19:29

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 23:54

linda147
61 příspěvků 23.10.12 19:52

Trochu s křížkem po funuse, se vrátím k tužkám na obočí. Pokud jste dosud nenalezly tu pravou, zkuste na obočí použít hnědé oční stíny. Paleta barev je neskonale širší.
Zkušenější vědí, že to tak dělají i některé vizážistky.
Pokud jsem v diskuzi zaspala, omlouvám se.

Linie
2020 příspěvků 23.10.12 20:01

Mám dojem, že ty odbornice většinou projdou jen nějakým víkendovým školením. Pokud nemají talent a samy se dál nevzdělávají, dopadá to s jejich zákaznicemi špatně.

janiiiv
781 příspěvků 23.10.12 20:12

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 23:54

Akitaken
4960 příspěvků 23.10.12 20:14

Máma taky jednou padla pod ruku „vizážistce“. To, co z ní udělala, se dá popsat jen vulgárně: stará k**a. Okamžitě to šlo dolů.

Já se k tomuhle nikdy propůjčovat nehodlám, lepší mít tuctový vzhled než radikální voživení, při kterém se modlíte, aby vás nikdo známý, než se té hrůzy zbavíte, nepotkal..

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.12 07:03

@Akitaken Nezbývá než souhlasit, 80% „vizážistek“ a kosmetiček nemá absolutně žádný vkus ani schopnosti a ani soudnost. Ono je to logické, vzpomeňte si co za „lumenky“ od vás ze základky šlo na kosmetičku ve chvíli, kdy vy jste odcházely na gympl, nebo na průmku - výsledek tomu v naprosté většině odpovídá. Tím chci všem schopných kadeřnicím, kosmetičkám a vizážistkám vzdát hold, nemáte to mezi těmi Pat&Matkami lehké.

Khajka
506 příspěvků 24.10.12 09:51

@Akitaken A mě návštěva u vizážistky pomohla. Šla jsem tam ovšem s tím, že chci jen určit barevný typ a naučit se líčit, nic jiného jsem si ani nezaplatila. Vizážistka byla příjemná, do ničeho mě necpala. Ono se už dalo dost poznat z toho, jak vypadala ona sama. Účel, s jakým jsem tam šla, to splnilo. Je asi důležité si před takovou návštěvou říct, co od toho chci, kde jsou moje hranice (kdyby mě někdo nutil do změny barvy vlasů, radikálně bych protestovala) a jak moc slepě budu „vizážistku“ následovat.

Curlygirl
1901 příspěvků 24.10.12 10:20

@Soňa3 naprosto souhlasím, tyhle povolání si z mého okolí opravdu volila ta slabší děvčata…

Nevylučuje to existenci dobrých a schopných, ale těžko je najít :-)

Mylady2
12413 příspěvků 24.10.12 10:27

@Curlygirl moje kosmetička má ekonomické lyceum;-)

Curlygirl
1901 příspěvků 24.10.12 10:33

@Mylady2 věřím, to je pak štěstí, když je dobrá a ještě je s ní řeč :-)

Prostě to asi bude jako v každém oboru, ne všichni jsou na špici… zrovna u těhle věcí to je ale dost „vidět“ :-)

Mylady2
12413 příspěvků 24.10.12 10:39

@Curlygirl je to tak;-) ráda si s ní povídám! Má super přehled a to né jen ve svém oboru;-)

Lála_druhá
471 příspěvků 24.10.12 10:41
@Curlygirl píše:
Vadí mi ale jednak fakt, že nový vzhled často musí být pro ženu, která není zvyklá si dělat účes ráno hodinu, neudržitelný.. To samé s líčením.. Líbilo by se mi, kdyby je naučili pár tipů a triků, co s vlasy a makeupem, jak to třeba dělají v What not to wear.. Tam se o tom pobaví a klidně nabídnou i low maintenance sestřih pro holku, která nechává vlasy volně uschnout a odmítá se s nimi patlat každé ráno…

Na to „stačí“ najít dobrou kadeřnici. Píšu stačí v uvozovkách, protože to není věc lehká a salóny pracující na „proměnách“ do této kategorie buď nezapadají, nebo jsou tlačeny k jinému způsobu práce. Já jsem to štěstí na kadeřnici měla - do puntíku splňuje můj hlavní požadavek: takový střih, aby se s tím ráno nemuselo nic dělat! (Ne že bych byla líná se učesat, ale 1. před sedmou ranní nikdo nemáme toho času nazbyt a 2. i když mám času habaděj, mám tak levé ruce, že výsledek bývá ještě horší než původní neupravený stav, bohužel.)

Curlygirl
1901 příspěvků 24.10.12 10:42

@Mylady2 to se máte! Já jsem ještě nikdy nebyla u nikoho, kdo by měl oboje - byl skvělý a byla s ním řeč… Většinou ty dámy něco plkají o nějakých seriálech, které ani neznám, případně jsou chtivé drbů (když jdu doma ve městě, odkud pocházím)… Nejhorší je, když to nestojí za nic a ještě plká :-) už jsem taky párkrát zažila…

Curlygirl
1901 příspěvků 24.10.12 10:44

@Lála_druhá já bohužel nenašla, až jednou si mně našla kamarádka z VŠ, o které jsem po letech náhodou zjistila, že si ještě bokem udělala výuční list, protože ji stříhání baví. Pak jsme se ale ztratily z dosahu, takže jsem momentálně opět na bodu nula a bojím se zkoušet, většinou to zvládám sama tak, jak mně naučila ta kamarádka před lety.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.12 10:50

@Mylady2 Já si právě myslím, že většina těch talentovaných a drobrých, co si za svoji práci můžou v klidu nechat dobře zaplatit se rekrutuje z řad středoškolaček a vysokoškolaček, původně vystudovaných v úplně jiném oboru, které ta práce prostě baví, zajímá je a mají na to evidentní talent. Co naplat, i v tomto oboru se musí zapojit hlava.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek