Proměny - k lepšímu?

Fotoalbum tématu (34) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 21:52
unkulinka
9 příspěvků 27.10.12 21:59

Já se toho nijak nezastávám, je fakt, že jednu z těch dam znám také id vidění a je fakt, že bohužel takhle chodila normálně.. :-/ je to spíš realita českých žen od sporáků a neřekla bych že je to tak, že se předtím mají,,neupravit" spíš je smutný, že takhle upravené budou po proměně max týden a pak je to zase přestane bavit a přejdou do svého strereotypu…

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 22:02

U mých pacientů je to běžné ( myslim to, nepřijít bez omluvy)a přiznám se, že když sedím odpoledne a 4 po sobě bez omluvy nepřijdou, jsem pěkně naštvaná. Pak si lidé stěžují na dlouhé objednací doby

bestia
2300 příspěvků 27.10.12 22:10

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:26

radbuza
82 příspěvků 27.10.12 22:21

Často na mě ty proměny působí hodně podobně. Hůře potom než před tím. Ta reklamní fota (tedy samozřejmě správně bez reklamy) na mě púsobí podezřele, většina žen na fotce před je v pozici shrbené, přikrčené. Troufám si tvrdit, že kdyby je fotil před změnou profi fotograf jednou tak, aby vypadaly blbě a jednou tak, aby vypadaly co nejlépe, tak výsledek bude prakticky totožný, jako s celou proměnou.

continuity
5853 příspěvků 27.10.12 22:36

@bertulka to je fakt strasne, to jsem myslela, ze alespon k bilym plastum maji lide trochu ucty. no jo, slusnost nase kazdodenni.

Klotylka
568 příspěvků 28.10.12 20:46

Proměny které sem dala Unkulinka jsou první, které se mi opravdu líbí. Všechny. Líbí se mi použité barvy vlasů i oblečení.
Jinak myslím, že ženy na ty proměny chodí právě pro to nakopnutí a pro rady jak na to. Když je proměna povedená, asi se to snaží udržet, ne?

LaalaB
787 příspěvků 28.10.12 22:01

@Klotylka To asi bude tím, že jestli jsem to dobře pochopila, tak to jsou proměny dělané pro toho člověka a ne pro časopis nebo pro televizi.
Kdysi nám jedna poměrně známá vizážistka říkala, jak hrozně nemá ty časopisové proměny ráda. Že paní přijede v tom nejlepším co má na sebe, oni to z ní s odporem strhají, krásně ji učešou a namalujou a oblíknou do něčeho (v lepším případě) šmrncovního. Jenže po vyfocení to z ní zase svlíknou a paní se musí zase navlíknout do toho, o čem teď už ví, že jí to moc nesluší a navíc v tom s tím účesem a makeupem vypadá dost podivně. Takto paní přetrpí cestu vlakem domů, makeup jí vydrží do večera, účes možná do druhého dne, ale už nikdy si asi podobný účes ani makeup sama nevyrobí. Chvilku to vydrží a pak se objedná ke kadeřnici, ať jí tu hlavu „spraví“, aby jí to zase pasovalo k tomu starému oblečení, kterého má plnou skříň.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 22:21

@bertulka
muj nemecky zubar bezne uctuje poplatek (docela drahy) za nedostaveni se. Ceka se u nej minimalne, max. treba 5 minut, ale kdyz prijdete pozde, tak se muze stat, ze Vas uz nevezme - proste by to narusilo jeho dalsi program a nastvalo dalsi pacienty. Nevim ale, jak dalece by to bylo aplikovatelne i v Cechach.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 28.10.12 22:43
@GreatSusan píše:
@bertulka
muj nemecky zubar bezne uctuje poplatek (docela drahy) za nedostaveni se. Ceka se u nej minimalne, max. treba 5 minut, ale kdyz prijdete pozde, tak se muze stat, ze Vas uz nevezme - proste by to narusilo jeho dalsi program a nastvalo dalsi pacienty. Nevim ale, jak dalece by to bylo aplikovatelne i v Cechach.

já takovou zubařku měla na Vysočině, neúčtovala sice poplatek za pozdní příchod, ale po objednání na určitý čas jsem čekala max. 5 minut a dvakrát jsem byla svědkem situace, kdy pacient přišel pozdě, domáhal se urgentního ošetření aj. a dr. suše sdělila, že už se dvakrát objednal a buď se nedostavil vůbec, nebo o hodinu později - tj. už ho neošetří a ať si hledá jiného lékaře. já jsem tedy chronický nedochvilník, ale k ní jsem chodila vždy včas:-))) zřejmě když se chce, tak to jde i ve zdravotnictví. naopak vím o lékaři v ČR, který účtuje několikatisícové poplatky za návštěvu (nikoliv za konkrétní výkon) a jeho pacienti jsou ochotni sedět v čekárně třeba dvě hodiny a platit… to mi hlava nebere.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 22:51

@viktorka_od splavu
mozna, ze kdyby vic zubaru najelo na techniku „jak se do lesa vola, tak se z nej ozyva“, tak by se zkratily i ty cekaci doby. Osobne vubec nechapu, ze se nekdo objedna u doktora a neprijde tam, hanba by me fackovala a stydela bych se tam znova objednat.

pehot
713 příspěvků 28.10.12 23:13

@GreatSusan @viktorka_od splavu @gulietta moje zubařka si za absenci (neomluvenou i omluvenou méně než 24hod. před termínem objednání) a za zpoždění víc jak 15min. účtuje 600,–. Hygienistka 1000,– a gynekolog rovnou přeobjednává na dobu, až bude mít dotyčná skutečně čas.
Nepřijde mi to nic divného a mít svou ordinaci, zavedu to taky. Jejich čas je drahý a můj též - nechci vysedávat v čekárně kvůli opozdilcům.

Karoleenah
2322 příspěvků 28.10.12 23:25

@GreatSusan Můj zubař tohle dělá běžně, jednou jsem přišla o asi deset minut později a dostala jsem vynadáno a kartičku s novým termínem. :) Taky se u něj vůbec nečeká, jen výjimečně, obvykle když mu tam přijde v deset skuhrat nějaký „akutní případ“, i když má jasně stanoveno, že ti akutní mají chodit hned ráno od sedmi. Naopak moje bývalá gynekoložka byla v tomto příšerná, běžně se u ní čekalo klidně hodinu, z toho půlku v převlékací kabince, v životě se mi nestalo, že bych šla na řadu v tu dobu, na kterou jsem se u ní objednala. Jinak byla skvělá, ale kvůli tomuto jsem ji nakonec vyměnila, na tohle jsem prostě neměla nervy, nehledě na to, že jsem stejnou dobu čekala i když jsem si šla jen pro recept. Uf.

catherinne
13518 příspěvků 28.10.12 23:26

@pehot ale to jde aplikovat asi jen u doktora, protože tam je velký předpoklad, že přijdete zase. Nedovedu si to představit ve službách. Navíc u nás to dělají spíše nová klientky. Ty letité vždy zavolají. U některých dochvilných, když 5minut nejdou vím, že se něco přihodilo nebo na to vážně úplně zapoměly.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 23:32

@Karoleenah ja som teda ten predchadzajúci komentár zmazala, lebo je OT a ja mám už napomenztie, ale zvedavosť mi nedá. Čakáte v prezliekacej kabínke? Ja ku gynekologovi idem oblečená, do kabínky idem až po tom čo si s ním „pokecám“. Po vyšetrení idem znova do kabínky a rozhovor už zase prebieha tak, že som kompletne oblečená. Chcete povedať, že sa vyzlečiete už pred vstupom a rozhovor vediete nahá?

pehot
713 příspěvků 28.10.12 23:32

@catherinne Jak často se Vám stává, že někdo nepřijde (přijde s velkým zpožděním)? Mě by to šíleně vytáčelo, já mám na všechno časový plán :) a jakmile mi ho někdo naruší, jsem nepříčetná.

Karoleenah
2322 příspěvků 28.10.12 23:39

@gulietta :D No, u této gynekoložky to fungovalo tak, že po příchodu do ordinace nejdřív sestra změřila tlak, případně odebrala krev, atakdále, pak si pacientka šla do kabinky odložit, po příchodu do ordinace hned hupsnula do křesla, doktorka spáchala vše potřebné, pak se šla pacientka obléct a ještě se pak do ordinace vrátila, aby si s doktorkou podebatovala o svém zdravotním stavu a tak. Kvůli tomuto přebíhání taky všude po ordinaci a čekárně visely plakátky s doporučením chodit na prohlídku v sukni. No jak říkám, z medicínského hlediska skvělá doktorka, ale organizačně naprosto mimo.

catherinne
13518 příspěvků 28.10.12 23:40

@pehot to se těžko posuzuje, 3 měsíce ne a pak třeba 2× za 14dní. Když je to melír na tři hodiny, tak by mě trefilo. Ale jsou to jen ty nové zákaznice. Z těch stálých mi to dělá jedna, je objednaná na barvu a střih, to jsou 2hodiny práce a 4hodiny před tím mi zavolá, že má moc práce a nestihne přijít. Chudinka. Ta mě štve, protože to je skoro při každém objednání. A nemám tu drzost ji poslat někam.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.12 23:47

@Karoleenah tak to mám fakt dobrého lekára. Do kabínky sa ide z ordinácie lekára, nie sestry a je dva kroky od lehátka. Asi kúpim doktorovi pri najbližšej príležitosti fľašu Martelu. :-D

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 08:43

Mně se stalo jen jednou, že na mě kadeřnice zapomněla. Byla jsem objednaná jako první ten den, a ona prostě přišla do práce pozdě, protože si myslela, že první zákaznice je až ta po mně. Byla jsem na infarkt, ale ona z toho chudera byla tak nešťastná, až jsem myslela, že to s ní sekne. Omlouvala se horlivě a nabízela mi, že mě jako kompenzaci učeše zadarmo. Samozřejmě jsem zaplatila plnou částku, protože jsem viděla, že je jí to skutečně líto, a nikdy předtím (ani nikdy potom) se jí to nestalo.

Curlygirl
1901 příspěvků 29.10.12 15:41
nové evropské směrnice pro kadeřníky

Cituji z tohoto článku:
http://www.novinky.cz/…odpatky.html …A povídání si s klientem už nebude dobrovolné, ale ze strany kadeřnic a kadeřníků povinné, aby zajistili mentální pohodu zákazníků…

Máme se na co těšit :-)

666mahu
1490 příspěvků 29.10.12 16:16

Chodím ke kadeřnici asi 20 let jednou za 4 týdny (vyjímečně za 5,6). Snažím se chodit všude včas, stejně tak ke kadeřnici, ale i tak se mi občas stane, že se o 5, 10 min. zdržím. Vždy se omluvím a stejně tak mám pochopení, když se občas zdrží kadeřnice o 5, 10 min. se zákaznicí přede mnou. Taky se mi omlouvá. Mám za ta léta 3. kadeřnici, měnila jsem je, když odešly na mateřskou. Když jsem nemocná, omlouvám se co nejdříve, abych kadeřnici zbytečně neblokovala termín (stejně to dělám všem lidem), ale občas se stane, že jsem ruším ten den ráno.
Jednou se mi stalo, že jsem ke kadeřnici přišla ve správný čas o den později. :-))
A jednou, když mi nevycházel termín dovolené s mou kadeřnicí, mě moje kadeřnice, po domluvě, poslala ke kolegyni. Ta kolegyně mě nechala hodinu čekat, několikrát mi řekla, že už to bude, a když to po hodině stále vypadalo nejméně na 20 min., odešla jsem vzteky bez sebe. Dodnes si pamatuju, že syn měl ten den narozeniny. :-)) Paní u kasy se mi omlouvala a později i majitelka salonu. Jestli se mi omluvila ta kadeřnice, si nepamatuju.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 17:32
@Curlygirl píše:
Cituji z tohoto článku:
http://www.novinky.cz/…odpatky.html …A povídání si s klientem už nebude dobrovolné, ale ze strany kadeřnic a kadeřníků povinné, aby zajistili mentální pohodu zákazníků…Máme se na co těšit :-)

TOTO!!! je krystalicky čistá a zcela dokonalá ukázka toho, jak funguje Evropská unie. Tento spolek má sice značný potenciál, ovšem řešení zcela fundamentálních otázek společné energetické, vojenské a ekonomické politiky by bylo moc složité, tak pojďme se raději s vážnou tváří zachránců planety věnovat normalizování užvaněnosti kadeřníků a nekompromisnímu pronásledování pomazánkového másla na souši, ve vzduchu i pod vodou - bruselští píáristi už přijdou na způsob, jak to prodat veřejnosti jako efektivní způsob boje za vymýcení dětské obrny nebo záchranu deštných pralesů.

P. S. Stále ještě doufám, že výše uvedený odkaz na novinky je jen hoax.

KKristýna
473 příspěvků 29.10.12 17:36

@Lola Haha, ale od nás z města pochází jistý europoslanec, který si jednou takhle povídal s našim třídním a nadšeně mu líčil, jak vymýšlejí kvótu na to, jak moc mají být zahnuty banány! Fakt nekecám. Takže až přijde tahle pitomost, tak se nedivte.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.12 17:37

@KKristýna haha tie banány sú overený hoax.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek