Proměny uživatelek aneb před peklem a po pekle

Fotoalbum tématu (47) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Marbuša
245 příspěvků 30.5.14 07:57

Na peklo chodím tak rok a půl. Nosím víc sukni a šaty, už se v obchodech nekoukám po tričkách ale spíš po halenkách, a když vidím hezky oblečenou slečnu/paní, přemýšlím, jestli čte MP. Víc utrácím. Ale dát sem fotku se asi hned tak neodhodlám…

Garfie
4456 příspěvků 30.5.14 08:29

@0zero7 Ty lososové šaty jste sem už někdy dávala, ne? Jinak urban lesana je super! :-D Právě jsem si definitivně potvrdila, že nechat se ostříhat byl výborný nápad!

Já jsem hledala nějaké pekelné fotky, ale mám jich zatraceně málo. Hlavně jsem zaskočená, že si třeba pamatuju šaty na závěrečnou prodlouženou v tanečních, které jsem v tom věku považovala za peklo…a teď po dvaceti letech se mi zdají půvabně jednoduché :-) Ale když všichni kolem měli hezčí!!! :-D

sandrinn
961 příspěvků 30.5.14 08:33

@0zero7 Hmmm…kočka, i před 10 lety… a hlavně mi přijde, že jsi od té doby v obličeji vůbec nezestárla!

budox
619 příspěvků 30.5.14 13:29

Mě přijde docela zajímavé, jak se během roku změnilo peklo samé

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.14 14:18

@budox A to jak?

Kralovna Bitche
382 příspěvků 31.5.14 00:18

Skvělé téma. Chtěla jsem sem nahodit nějaké moje předpekelné fotky, ale nemám žádné civilní k dispozici. Všechny fotky, co jsem našla jsou v kostýmech (i když pravda, v některých jsem chodila i v civilu).

Jak už tady psalo více lidí, po objevení pekla jsem zařadila do šatníku více šatů a sukní. A začala jsem taky koukat na materiály. Ale abyste nebyli úplně ochuzeni o nějaké pobavení, přikládám fotku, kde na sobě mám kostým, ve kterém jsem chodila občas i do školy. Ale tohle bych nenazvala předpeklím, jako spíš pubertou.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.14 11:11

@Kralovna Bitche super fotka. Peklo ani předpeklí nikde nevidím

Morže
1094 příspěvků 31.5.14 13:07

Chtěla jsem vyhrabat nějaké fotky z předpekla a z pekla, ale zjistila jsem, že jsem byla krásná i před peklem tak nic :D

Né kecám :) Akorát před peklem jsem se neodvažovala nosit víc to, co bych si opravdu přála a nelíčila se. Dneska mě docela dost zajímá make-up, ale kvůli absenci normální skříně to s oblečením není takové, jak bych si přála. Za ty dva měsíce by to mohlo být lepší :) Nicméně nutně potřebuji puntíkaté retro šaty :D

yako
3225 příspěvků 31.5.14 13:43

@Morže puntíkaté retrošaty jsu skvělé - nedávno jsem si jedny koupila a nemůžu se jich nabažit.

Morže
1094 příspěvků 31.5.14 13:49

@yako Přiznejte se prosím kde a za kolik a v jaké barvě? Přemýšlím, že bych nějaké pořídila z Ebay…

yako
3225 příspěvků 31.5.14 14:03

@Morže Náhodou jsem na ně narazila v Tescu v Hradci, když jsem šla skrz z parkoviště na střeše. Černobílé. Nechtěla jsem nic kupovat, ale byla jsem vytočená a já když se naštvu, tak kupuju boty :)… jako že mi všichni můžou… No a boty jsem nemohla sehnat - klasické černé lodičky (už mám) Všechny mi padaly. Tak jsem si je zkusila (ty šaty)a musela je vzít. Bratru za šest stovek asi. Dost univerzální - jako letní šaty, ale jdou i ke kabátu, na jednání a tak.. Ale v tomhle tématu se můžu přiznat i k tomu že jsem nosila vintage zelenobílé puntíkaté šaty už před patnácti lety s vintage žlutými střevíčky - možná se dokopu i přihodit fotku - musím naskenovat a stěhuju kancelář, takže mám skener někde v krabici, tak to teď udělat nemůžu.

dost_bot
2071 příspěvků 31.5.14 15:29

Asi si častěji lakuju nehty na rukou, ale nevím, jestli a nakolik to má přímou souvislost s peklem…

1Potkanice
1 příspěvek 2.6.14 15:23

Jedno místo, rozdíl 3 roky. Sandále, pánské koupací kraťasy, lezoucí ramínka, tunely a jako bonus účes čtyři v jednom (oranžová, červená, vyholená blond a zespoda dredy) :-D Všechno šlo pryč, snad jen oblíbené letní barvy zůstaly.

Marbuša
245 příspěvků 2.6.14 15:31

Myslela jsem si, že plastová ramínka se nelíběj jenom mně a jinak je to v pořádku. Díky Peklo! Už vím, že to v pořádku skutečně není:-)

celebrian
521 příspěvků 4.6.14 07:09

@1Potkanice No, teda páni, to je proměna. Člověk by Vás skoro nepoznal na poslední fotce :-).

Marmotta
26 příspěvků 18.6.14 21:06

Před objevením pekla jsem chodila stále hooodně sportovně, jakože softshell i do města, do práce a tak. Jediné kalhoty rifle. Okolo 30 jsem si (bez vlivu pekla) pořídila několikery neriflové kalhoty a k nim pár svetříků, ale v životě by mě nenapadlo jít ve všední den do práce v sukni nebo šatech - to jsem měla vyhrazené do divadla, na kongresy… No a teď před 40 (a po objevení pekla)jsem zjistila, že je možné bez újmy na zdraví běžně nosit sukně, halenky a boty na podpatku. Více se dívám na ostatní, co mají na sobě. Sama se sobě více líbím. Jediné, čemu jsem ještě nepřišla na chuť, je líčení.
Na to, abych sem dala fotku, ale asi nemám své nové sebevědomí ještě dost pevné. Nebo možná časem, ale určitě bez hlavy.

CandyKendall
1177 příspěvků 19.6.14 10:48

@0zero7 JUPÍÍÍÍ! První Vaše foto, na kterém se mi nelíbíte! A to lesana. Jste důkazem toho, že u vlasů neplatí „čím delší, tím lepší.“
Ty vlasy, co máte teď, jsou super - dlouhé, ale pořád účes, není to taková ta délka jen pro délku. Tam si člověk všimne vlasů a pak Vás, zatímco teď jste prostě krásná charismatická ženská, u které si člověk všimne… všeho.
Ale jinak stejně vůbec nejste pekelná, v lososových šatech jste vyloženě krásná!

Osmikraska
670 příspěvků 19.6.14 12:56

@Diankenstein
Vy jste zpět na pekle?? Super!

antox
288 příspěvků 19.6.14 14:23

@Esmee
Po těch příspěvcích na první stránce tématu mi přijde, že „po MP“ jste za každé okolnosti stejná, i když šaty jsou různé. Nic mě na vašich dřívějších fotkách nepobuřuje. Akorát mi to přijde, že jste teď zbytečně zaškatulkovaná.

osmina
22 příspěvků 20.6.14 14:04

Já začala nosit šaty. Objevila jsem jejich pohodlnost, pokud jsou z nemuchlavé látky - do auta na delší cesty ideál. Nějakou dobu mi ale trvalo najít správný střih na mou postavu, k tomu pomohly články i postované obrázky a různé odkazy na e-shopy v diskuzi. Na MP chodím druhý rok (dlouhodobý neregistrovaný kolemjdoucí) a nevím jestli k tomu přispělo i Peklo, že je větší nabídka šatů v obchodech. Předtím jsem byla vyloženě kalhotový typ.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.14 15:14

@osmina nedovedu si představit, jak by peklo mohlo přispět k větší nabídce šatů v obchodech, ono něco dodává? Nemám představu, kolik lidí se tu tak denně motá, ale tak kdyby se pět set návštěvnic pod vlivem pekla dopustilo náhlého prozření a získání odvahy a koupilo si nějaké ty šaty (jinde než v Anglii), tak to přece nic není. Zkrátka je léto, prodávají se letní hadry

osmina
22 příspěvků 20.6.14 15:30

@stricc MP, samozřejmě nic neprodává, ale třeba se více ženských ptá na šaty, tak obchodníci reagují, šaty se prodávají i zimní. Nevím, jaká je návštěvnost pekla, ale po zadání „modni“ do vyhledavače naběhne jako první MP. Těch 500 návštěvnic jste odhadla vy, možná je to víc, možná míň.

Rybushka
437 příspěvků 20.6.14 15:32

@osmina není to spíš tím, že jste dřív po šatech tolik nekoukala?

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.14 15:33

@osmina tak dejme tomu víc, stejně je to podle mě málo, ale to je nejspíš úplně jedno. Nikdy jsem se na šaty v žádném běžném krámě ptát nezkoušela, tak nemůžu posoudit, jestli jich najednou mají víc včetně zimních. Třeba máte pravdu

osmina
22 příspěvků 20.6.14 16:00

@Rybushka je to možné, ale např. do Tesca chodím pravidelně, ale různých šatů F&F je tam teď nejvíce za celou dobu. Už v zimě tam byla i dost široká nabídka šatů z pleteniny.

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek