Proměny uživatelek aneb před peklem a po pekle

Fotoalbum tématu (47) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
0zero7
4458 příspěvků 21.6.14 18:22

@sandrinn @CandyKendall
Az Ted jsem to tady zahlidla. Dekuju.
Candy, ze lesana? Ty vlasy byly desny haha.
Nikdy vic!

Stuclinka
166 příspěvků 11.7.14 20:50

@Esmee
Tyjo, ty první fotky, vy jste sama o sobě moc hezká, takže vám neuškodí ani pitomej účes a divně střižené kalhoty, ale když si to spojím se současnými fotkami! No, taky mám za sebou ledacos…

Hwi
440 příspěvků 12.7.14 17:43

Já vlastně nemám pocit, že by se moje oblékání nějak výrazně změnilo, ale když koukám na fotky, rozdíly tam jsou. V první řadě si hlídám koukající ramínka, začala jsem nosit třeba lodičky a ostříhala jsem si vlasy (ačkoli to jsem údělala v první řadě kvůli touze vrátit se k vlastní barvě s naivní představou, že to odroste z mikáda rychleji - vypadá to hrozně, ale za chvíli už budu v polovině a zařekla jsem se, že to vydržím! :D) Také jsem oželela některé dost prapodivné kreace, viz druhá fotka (teď nechápu, jak jsem si to vůbec mohla oblíct. :D) Myslím, že pro dost lidí budu pekelná i teď, ale na některé kousky oblečení jsem doslova úchylná (třeba dlouhé sukně) a nedokážu je přestat nosit. Přikládám tedy pro pobavení pár fotek, moc toho neříkají, ale je tam vidět určitý posun - minimálně už nevypadám tolik jako lesana. :D První dvě „před“, druhé „po“. :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.14 17:46

@Hwi jé, mně se děsně líbí ta první fotka před :-)

Okavango
117 příspěvků 12.7.14 18:03

@Hwi jé, mně zase ta druhá před :-)

Příspěvek upraven 13.07.14 v 11:36

Hwi
440 příspěvků 12.7.14 18:20

@stricc To je na Eiffelovce, bylo to moc fajn. :D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.14 18:22

@Hwi to věřím. Ale vlastně se mi líbí všechny a přemýšlím, jestli se náhodou od vidění neznáme.

Hwi
440 příspěvků 12.7.14 18:27

@stricc Je to klidně možné, jsem z Prahy… třeba Vás potkávám a nevím o tom. :D

Majka22
332 příspěvků 12.7.14 18:31
@Hwi píše:
Já vlastně nemám pocit, že by se moje oblékání nějak výrazně změnilo, ale když koukám na fotky, rozdíly tam jsou. V první řadě si hlídám koukající ramínka, začala jsem nosit třeba lodičky a ostříhala jsem si vlasy (ačkoli to jsem údělala v první řadě kvůli touze vrátit se k vlastní barvě s naivní představou, že to odroste z mikáda rychleji - vypadá to hrozně, ale za chvíli už budu v polovině a zařekla jsem se, že to vydržím! :D) Také jsem oželela některé dost prapodivné kreace, viz druhá fotka (teď nechápu, jak jsem si to vůbec mohla oblíct. :D) Myslím, že pro dost lidí budu pekelná i teď, ale na některé kousky oblečení jsem doslova úchylná (třeba dlouhé sukně) a nedokážu je přestat nosit. Přikládám tedy pro pobavení pár fotek, moc toho neříkají, ale je tam vidět určitý posun - minimálně už nevypadám tolik jako lesana. :D První dvě „před“, druhé „po“. :)

Mně se velmi líbíte včetně nádherné barvy vlasů (respektive hlavně díky těm vlasům) na druhé fotce. Dokonce mi na ní připomínáte nějakou čarovnou bytost z fantasy příběhů :) Do pekla bych Vás nezařadila. Největší peklo je usedlost, nuda a šeď. Za toto prohlášení si jistě vysloužím hodně červených ramínek :)

Meow
189 příspěvků 12.7.14 19:00

@Hwi Na té druhé „před“ jste nádherná. Vlasy, sukně… jestli tohle byla Lesana, tak teda super Lesana :D

Hwi
440 příspěvků 12.7.14 19:18

@Majka22 Moc díky. :) Občas přemýšlím, jestli jsem neudělala chybu, že jsem je ostříhala a přestala barvit, ale už jsem z toho každoměsíčního dobarvování byla unavená a měla jsem chuť na změnu. Navíc jsem používala hennu, se kterou je to patlání ještě o něco složitější. :)
@Meow Hehe, děkuju. :D

Majka22
332 příspěvků 12.7.14 19:43

Hwi: pokud mám být upřímná, tak mně jste se v té hennové barvě líbila víc než na poslední fotce, ale může to být fotkou. Nicméně jste pěkné děvče celkově, tzn. asi můžete mít vlasy jakékoli. Však uvidíte, jak se budete cítit „změněná“. K henně i dlouhým vlasům se můžete přeci vrátit, respektive časem Vás možná donutí šediny. Já jsem nedávno na hennu přešla, sice ne na čistou, na červené vlasy jsem neměla odvahu vzhledem k věku. Hlavně jsem zjistila, že mne to hennové tvoření a patlání nesmírně baví :) Je to pro mě radost, takže hennové směsi dávám celkem často, vlasům to i prospívá :)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.14 20:13

@Hwi Mne se taky libite, pripominate mi nejakou hippie zenu 70.let a vas partner s vami koresponduje, takovy G. Harrison, coz je mi sympaticke. Jako lesana na me nepusobite.

MP Maggie
995 příspěvků 12.7.14 20:35
@Majka22 píše:
Za toto prohlášení si jistě vysloužím hodně červených ramínek :)

Tohle prohlášení je spíš na ránu. Věty ve stylu já si tady píchnu do těch usedlých pekelnic jsou nudné, otravné a cyklicky se opakující.

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.7.14 22:05

@Hwi
mně se fakt moc líbíte na třetí fotce, ty vlasy jsou dokonalé. i balónky :-)

a být vámi, tak hennuju, tak barva vám skutečně sluší.

Šošanah
1224 příspěvků 12.7.14 22:27

@Hwi Jsou to moc pěkné záběry (šikovný fotograf) a sluší Vám to na nich. Pokud jde o změnu barvy vlasů, nemyslím, že to tady můžeme nějak zvlášť posoudit (takže se určitě nemusíte znepokojovat, jestli jste udělala dobře). První fotka je vůbec černobílá, u druhé, ta je fakt krásná, působí i celkový dojem, slunce ve vlasech a tak. Tři první fotky Vás neukazují zblízka, takže toho není tolik vidět. Jen prostě pěkná dívka s pěknými vlasy, kdyby byly třeba černé (na těch fotkách), slušelo by Vám to zřejmě taky.

gummybee
4596 příspěvků 12.7.14 22:40

@Hwi ta fotka s balonky je boží!

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.14 00:05

@Hwi Nejvíc se mi líbíte asi na druhé fotce před. Ta barva-nebarva na poslední fotce vám nesluší.

Hwi
440 příspěvků 13.7.14 13:16

@Kokoska1 Ona ta poslední fotka hlavně vůbec neodpovídá skutečnosti, je to celé takové barevně posunuté, holt mobilní foťák, no. Taky čekám, že se s tou barvou ještě trochu něco stane teď v létě. Až to vyšisuje sluníčko, mohlo by to být lepší. :)

Jinak díky všem za reakce. :)

Majka22
332 příspěvků 13.7.14 13:51
@MP Maggie píše:
Tohle prohlášení je spíš na ránu. Věty ve stylu já si tady píchnu do těch usedlých pekelnic jsou nudné, otravné a cyklicky se opakující.

Takže trefa do černého, když tak zuříte, že byste mě i zbila ;) Přitom to bylo myšleno jinak, ale radši to nerozvíjejme. Mohl by vzniknout hezký flame :)

Cagot
88 příspěvků 24.9.14 12:49

Více takových lesan!

Cagot
88 příspěvků 24.9.14 12:50

Ale ty paneláky ji dost kazej…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.14 12:52

@Cagot třeba tam bydlí. A přece si kvůli fotce nezbourá barák ;)

Cagot
88 příspěvků 24.9.14 14:29

No jo… když ale některý baráky jsou fakt peklo…

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek