Promoce! Co obléct k téhle sukni?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
qeenb
1 příspěvek 20.9.17 13:42
Promoce! Co obléct k téhle sukni?

Zdravím všechny!

Mám doma tuhle sukni a ráda bych si ji vzala jako doprovod na promoci. Bohužel k ní ale nemohu sehnat (a pořádně ani nevím jaký) vršek. Nemáte nějaké doporučení? Jen bych ráda dodala, že mám velká prsa a úzký pas, takže nic volnějšího na mě nevypadá dobře. Pokud vás něco napadá, budu šťastná, zatím to totiž vypadá, že budu muset zvolit jiné šaty.
Předem děkuji za reakce.

Lucie

Reakce:
Bossygirl
619 příspěvků 20.9.17 15:57

@qeenb Přiléhavé body v bílé, modré barvě i o odstín světlejší či tmavší než na sukni a přes něj krátké rovné sacko, otevřené, knoflík u krku, klidně 3/4 rukávy, barva modrá v tónu sukně maximálně nude nebo bílá. Rozhodně lodičky, nude nebo modré, kabelka do ruky podobných barev.

Ruth A.
1 příspěvek 20.9.17 17:50

Na promoci má většina lidí tmavší oblečení, takže budete vynikat, ať už si vezmete cokoli :)

Zezinek
31 příspěvků 21.9.17 07:54

Tak sukně je nádherná, mohu se optat, odkud ji máte? :)

lucitom
9 příspěvků 21.9.17 10:10

Překrásná sukně, taky by mě zajímalo odkud ji máte :)

Jinak souhlasím s Bossygirl taky bych k tomu volila přiléhavé body a sáčko a doplnila to hezkou decentní bižutérii :)

Beruska13
173 příspěvků 25.9.17 11:20

Bílá zavinovací halenka a perly na krk

Bossygirl
619 příspěvků 25.9.17 15:46

@Beruska13 Obavam se, že zavinovací halenka by v kombinaci s tímto střihem sukně zbytečně přidávala kila a porušila siluetu. Perly by mi připadaly asi nudné ke světlému outfitu, obecně pravé perly je třeba zvážit pečlivě, nehodí se běžně ke všem materiálům, mladou tvář mohou zbytečně„postaršit“.

lindika23
4 příspěvky 25.9.17 16:28

Přiléhavou bílou halenku, body nebo košili a navrch sáčko? Mrkněte jestli třeba v Orsay by Vás něco nezaujalo, mají tam do modra docela výběr.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek