Prostě spodní prádlo

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
MP Janka
838 příspěvků 23.8.12 09:47

Podprsenky kupují v BraExpertu a teď se chystám zkusit obchod Správná podprsenka. Podprsenky mám všechny od Frey, velikost 70HH, když se mi asi přes prázdniny podařilo schodit na 70H, takže budu muset zase vyrazit nakupovat.
Kalhotky kupuju v C&A, bavlněné v balení po více kusech nejlépe bez gumič s co nejméně znatelným leme kolem nohou abych, když jdu ke konim, nemusela hledat gaťky na ježdění.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 14:45

@veveru Ne neobjednávám, protože se bojím platby předem, natož někam do zahraničí a ještě nějak převádět z korun na libry. Nerozumím tomu a nebudu riskovat, že udělám někde něco blbě. Bych potřebovala někoho, kdo by mi to přímo ukázal na kompu, co kde jak kliknout a co napsat, když mi ukáže toto a tuto.

Mylady2
12413 příspěvků 23.8.12 14:51

@seznam? Nic nepřevádíš, jazyk jako mladá dáma jistě do té míry aby sis objednala kalhotky ovládáš a vůbec… Je to pohodlné:-)

veveru
401 příspěvků 23.8.12 14:55

@seznam.mih Jen mě to tak napadlo, teď jsem tam poprvé objednávala a čekám na balíček. A když jsi taky zez ( :-D ) Plzně, tak bychom mohly objednávat hromadně a dosáhnout na poštovný zdarma, protože já tam určitě ještě někdy objednávat budu, až vychytám správnou velikost :)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 14:59

@veveru No já už mám zkušenost s hromadnou objednávkou z jednoho fóra na lidé. cz. Nebyl problém, ale byla z prahy, tak mi to posílala ještě poštou. Jestli už máš zkušenost, tak bych byla pro. Bychom se mohli domluvit, až budu po výplatě v září :D novou podprsenku potřebuju jak sůl…

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 15:01

@Mylady2 angličtinu mám na úrovni B1, ale stejně si nejsem jistá, jestli je to opravdu správně. Kolikrát nevěřím ani tomu, že jsem opravdu zamkla dveře od bytu :D

Mylady2
12413 příspěvků 23.8.12 15:04

@seznam.mih Všechno je jednou poprvé;-)
Rena lange - sakra tak kalhotky v Sekáči to snad ani neeee;-) to jsem asi moc rozmazlená…ani kdyby existoval Sekáč victoria secret:-D

veveru
401 příspěvků 23.8.12 15:06

@seznam.mih No vidíš, takhle bys to měla lepší :-D Já teď napjatě čekám, jestli jsem objednala správný velikosti, v kamenných obchodech na sebe s obvodem 65 opravdu nic neseženu…

Olinka
2582 příspěvků 23.8.12 15:06

@seznam.mih Fakt se toho neboj (nevadí, že tykám? Jsi jedna z mých nejoblíbenějších diskutérek tady:-), jen je třeba mít povolené internetové platby - zařídíš si v bance, není to nic tragického a prý by to nemělo být ani nebezpečné z hlediska zneužití informací při nákupu - pokud tedy nakupuješ u ověřených eshopů, což Brastop stoprocentě je - už jsem objednávala asi 5×, za vrácené zboží peníze vždy vrátili (i když to někdy trvalo dýl) a ten výběr je fakt obrovský a ceny, zvláště v období slev, mnohem příjemnější než u nás. Jinak pokud máš ozkoušenou Freyu, neboj se jít ani do Curvy Kate, moje podprsenky jsou velikostně totožné - i když malinko jinak střižené.

veveru
401 příspěvků 23.8.12 15:08

@Olinka Curvy Kate jsem si zrovna objednávala, pokud tedy velikostně odpovídají, zkusím příště i Freyu :)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 15:13

@Olinka Ne já naopak tykání vítám. Akorát už mám zmatek v tom, komu můžu tykat a komu ne :) Já mám Zuno a mám takovej dojem, že to tam už rovnou jde, ale nevím nezkoušela jsem to a nechci to zbytečně riskovat :)
@veveru Tak potom dej vědět, jak jsi dopadla :)

veveru
401 příspěvků 23.8.12 15:18

@seznam.mih Provedu :) a pak se nějak domluvíme ;)

Normálnítřicítka
50 příspěvků 23.8.12 16:25

@Dahllie

Hurá, nejsem sama :-D Jsem na tom do posledního písmenka stejně ( 36JJ ). Taky kupuju na Barstopu nebo na Bravissimu a plavky jsem si teď kupovala na belle-lingerie.co.uk.

Rosalyn
925 příspěvků 23.8.12 17:23

Koukala jsem na brastop, ale to je od velikosti košíčků D dále. Nezná někdo nějaký poctivý eshop, kde mají menší velikosti? Podle toho údajně správného měření bych měla mít asi 70B.

alex_foster
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 17:40

Moje nejoblíbenější podprsenka konvenční velikosti 75A je překvapivě z Takka, s jemným vzorem a krajkou a nosila bych ji nejradši pořád. Co by mě ale zajímalo, kde sehnat ne příliš drahý, ale kvalitní podvazkový pás na celodenní nošení s tím, že si ho potřebuji vyzkoušet (tudíž ne e-shop)?

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 17:58

Mám myslím celkem nekomplikovanou velikost - 70C a moje nejoblíbenější značky jsou Lormar a poslední dobou hlavně Sielei. Dřív jsem měla docela problém s tím, že mi podprsenky moc neseděly a já pořád myslela, že to je jen velikostí, ale pak jsem zjistila, že klasický „trojúhelník“ mi nesedí. Teď si vybírám ty „korzetové“ (prodavačky jim tak říkají a toto označení jsem našla i na internetu).
http://www.ardore.sk/…1560---1.jpg

Pokud se jedná o ty lepší kalhotky, tak mám ráda krajkové od Lormar a z těch bezešvých nedám dopustit na Sloggi s vlnkovatým okrajem - nosím často tesilky a pod těmi je prádlo hodně vidět a tyhle jediné jsou opravdu neviditelné.
http://img.nejlepsiceny.cz/…f250x250.jpg
Na běžné nošení různé řetězce, žádný nepreferuji a tou tržničkou občas taky nepohodrnu :)

janiiiv
781 příspěvků 23.8.12 20:29

@Lama_z_Lana Myslela jsem, že tenhle střih je „Bardotka“ a korzetovou jsem si představovala s širším pruhem látky/krajky a větším počtem háčků. Ale já tomu rozumím jak koza petrželi :) Sielei jsem si kdysi koupila, tanga nosím výjimečně, takže ta jsou ok, podprsenka je hodně elastická, takže se časem vytáhla. Vypadá pořád dobře, ale nesedí mi obvodem, tak pořád zvažuju přešití, je mi jí líto úplně vyřadit, má dobrý střih do výstřihu.

Většinu podprsenek mám z Tezenis. Kalhotky různě, co mi padne do oka, převažuje bavlna a klasický střih. Podprsenky kupuju zásadně vyztužené - když jsem v Tezenisu, slintám nad typem níže (většinou to bývají nádherné kraječkové květinové kousky), ale to mi přijde fakt jen do postele, nechci chodit po ulici s úplně plochou hrudí :/ (mimochodem, mám tu vpravo dole, ale vyztuženou, a k tomu kalhotky a košilku)

DanielaS
5305 příspěvků 23.8.12 20:53
@alex_foster píše:
Moje nejoblíbenější podprsenka konvenční velikosti 75A je překvapivě z Takka, s jemným vzorem a krajkou a nosila bych ji nejradši pořád. Co by mě ale zajímalo, kde sehnat ne příliš drahý, ale kvalitní podvazkový pás na celodenní nošení s tím, že si ho potřebuji vyzkoušet (tudíž ne e-shop)?

Ja jsem prekvapive koupila naposled pevny podvazkovy pas v Lindexu, a stal nejake smesne penize, snad 250 korun. Poradne vysoky, zapinani na sest hacku, sponky sice plastove, ale namaham je dost a drzi, zatim pul roku. Ale ta znacka se jmenovala Generous, je to az od nejake velikosti vys, tak jsetli jste stihla, spadl by z vas.

ifoun
338 příspěvků 23.8.12 21:51

@Lama_z_Lana ať už se jmenuje jakkoliv, tak té paní na fotce je malá :)

real.blond
6690 příspěvků 23.8.12 21:56
@ifoun píše:
@Lama_z_Lana ať už se jmenuje jakkoliv, tak té paní na fotce je malá :)

Mala? Na mne to tak z fotky vubec nepusobi, muzu se zeptat, podle ceho jste to prosim poznala? Diky moc :)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 22:02
@real.blond píše:
Mala? Na mne to tak z fotky vubec nepusobi, muzu se zeptat, podle ceho jste to prosim poznala? Diky moc :)

Kostice ji končí v prsu. To je hodně špatně a spousta lidí to ani netuší. Je to akorát hezky uhlazený, aby nebylo vidět, jak moc jí nepadne.

Dahllie
2222 příspěvků 23.8.12 22:16
@Rosalyn píše:
Koukala jsem na brastop, ale to je od velikosti košíčků D dále. Nezná někdo nějaký poctivý eshop, kde mají menší velikosti? Podle toho údajně správného měření bych měla mít asi 70B.

spravnapodprsenka.cz tam jsou typy na všechny možné obchody ;-)

real.blond
6690 příspěvků 23.8.12 22:18

@seznam.mih zrejme se radim k lidem, kteri to netusi :( a kde by mela tedy spravne koncit? Na mne to prave vubec nepusobi, ze by ji koncila kostice v prsu.. mmm, asi se mam dost co ucit.. ikdyz, ted kdyz na to znovu koukam - myslite, v dekoltu, ze konci kostice v prsu? Nebo i z vnejsiho okraje?

Ems
1482 příspěvků 23.8.12 22:23

@real.blond na stránkách brastopu jsou docela pěkné ukázky jak má podprsenka vypadat když je správně velká…

real.blond
6690 příspěvků 23.8.12 22:26

@Ems Diky, uz koukam, jen se zorientovat :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek