Prostě spodní prádlo

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Rezyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.12 22:29

Podprsenky: Úpavan, Spoltex. Velikost košíčku mám poměrně velkou, a většina zahraničních modelů mi nesedí. Kalhotky většinou také české značky (např. Andrie apod.), obyčejné, hladké a bavlněné s malou příměsí lycry. Je mi to pohodlné.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 04:21

@real.blond Správně má kostice kopírovat prso, takže kostice mezi prsama by měla doléjhat k hrudníku mezi prsama tak, aby se neopírala o prsa, jako je to přímo na fotce. A i kostice z vnější strany přiléhají k prsu. Říká se, že nejideálnější je, když kostice končí někde ve středu podpaždí. Na fotce je vidět, že se kostice opírá o prso, ale je to tak vyhlazený, že si člověk myslí, že to tak má bejt. Člověk si tím může zadělat na zdravotní problémy (prý) co setýče opírání ksotic o prso. Důležitý je hlavně určit správný a těsný obvod pod prsy. Čím větší má žena prsa, tím víc je zde tuten požadavek žádanej. nejrozšířenějším nešvarem je právně velikánskej obvod (hubené a štíhlé ženy nosí často velikost 75B. Pro srovnání já nosím 70GG-I (podle podprsenky) a pod prsama mám 82cm a přes prsa 107 (zhruba právě se neměřím) a štíhlé ženy by v klidu mohly nosit klidně 65 někdy i 60, ale to je už pro drobné slečny.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 06:42

Podle mě tam trochu mate to, že mezi kosticí a košíčkem je „odvětrávací“ proužek :)

Atlacoya
2790 příspěvků 24.8.12 08:18

Podprsenky kupuji v Tchibo, protože mají nastavitelná ramínka (dají se nosit normálně, křížem na záda a některé i bez ramínek) a celkově i sedí. Barvy mám černou, bílou, teď jednu tělovou a jenu narůžovělou.
Kalhotky jsem dřív kupovala v C&A, nosím jen klasické bavlněné bez krajek. Jenže v C&A mají teď buď bombarďáky, nebo tanga, tak kaklhotky kupuju už jen u vietnaců. Překvapivě vydrží stejně jako ty z C&A a jsou s veselými obrázky.
Teď budu vypadat jako blbec, ale proč nosí LadyPapajka a některé další kalhotky na noc?

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 09:25

@Atlacoya Také jsem zvědavá, proč kalhotky na noc. Možná v létě místo pyžamových? Gynekoložka mě kdysi upozorňovala, že je to prý velmi nezdravé, že máme přes noc větrat… tak asi ano.
Jinak se zpětně omlouvám za tu hlášku „nenapíšu, sledujte průběh diskuse“ v jiném vláknu - já to myslela spíš tak zvesela (nebo lépe - ve smyslu koukejme, jak se to tam vyvine), ale mohlo to vyznít přezíravě - nemyslela jsem to tak. Hezký den!

Příspěvek upraven 24.08.12 v 17:01

veveru
401 příspěvků 24.8.12 15:43

@seznam.mih Hlásím, že už dorazil balíček z Brastopu :) No jsem úplně nadšená, podprsenky nádherně sedí, spokojenost obrovská. Mám radost jako malá :-D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 16:02

@veveru Tak to ráda slyším tak kdy plánuješ další nákup? :D

veveru
401 příspěvků 24.8.12 16:05

@seznam.mih Napíšu ti vzkaz ;-)

janiiiv
781 příspěvků 29.8.12 21:33

Dámy, mám na vás zvídavou otázku. Před časem jsme se s kamarádem dostali na zajímavé téma, a to soupravy spodního prádla. Konkrétně on jako muž řekl, že mu připadá divné, když vidí slečnu v prádle a má jinou podprsenku a jiné kalhotky. Jak to máte vy? Kupujete si sady? A nosíte je pohromadě?

menhet
51 příspěvků 29.8.12 21:40

Mám problém, aby mi podprsenka seděla, konečně jsem narazila v Tescu na jeden druh, co mi sedí, tak ten jsem koupila.
Kalhotky obvykle koupím, když mě nějaké zaujmou barvou nebo vzorem, případně pokud potřebuju nějakou speciální barvu.
Sady nekupuju, já pak mám tendence si to nechávat stranou na speciální příležitosti, které nepřichází.

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.12 21:46

Kalhotky Victoria's Secret. Vždycky nějaké obyčejné hladké tělové, protože mám dost sukní, které prosvítají, ale většinu různě barevných… Puntíky, proužky, kraječky, prostě veselost :). Podprsenky se mi shání špatně, málokterá mi sedí. Mám dvě dražší (1500 jedna) na běžné nošení + dvě nebo tři obyčejné látkové na doma atp. A pokud potřebuji nějakou konkrétní barvu, klidně ji sháním v Tescu :).

Dahllie
2222 příspěvků 29.8.12 22:30

@janiiiv Nekupuju, reps. minimálně, příjde mi nepřiměřený dávat víc jak 200,– za jedny kalhotky, které jsou většinou ještě z materiálů, které mi nevyhovují.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.12 22:32

@Dahllie nechápem, na podprsenku je to materiál ktorý Vám vyhovuje, ale ten istý na kalhotkách nie? Nerýpem, vážne ma to zaujíma, ja mám totiž len súpravy.

Dahllie
2222 příspěvků 29.8.12 22:38

@gulietta Kalhotky potřebuju jen čistě balvněné, jiné materiály mi nevyhovovaly, jak se víc zapaří a jsou míň savé trpěla jsem na různé vyrážky. U podprsenek problémy nemám.

DanielaS
5305 příspěvků 29.8.12 22:44

Mam pocit, ze kalhotky k soupravam stoji mnohonasobne vic nez samostatne. To bych se nedoplatila. A teda zas tak casto se do pradla nesvlekam, aby to nekoho mohlo poburovat. Kdyz to u lekare hrozi, soupravu si z marnivosti vezmu. Uznejte ale, ze v kalhotkach je jine mikroklima nez v podprsence a chce to jine materialy.

Atlacoya
2790 příspěvků 29.8.12 22:56

@gulietta Mám to podobně jako Dahllie, ono přeci jen se mi prsa nepotí tolik jako zadek a klín, čili nevadí, když je podprsenka z poněkud méně prodyšného materiálu.

Maracujaa
26 příspěvků 29.8.12 23:14

Na to, že moje horní rozměry by klidně mohly existovat i bez opory:-), mám docela bohatou sbírku. Poslední dobou hlavně z Intimissimi, když si vemu svou velikost a „svůj“ střih, ani bych nemusela zkoušet. Mám ráda prádlo čisté, bez známek opotřebení a v Intimissimi se ve slevách dá nakoupit za příjemné ceny, tak ho můžu často obměňovat. A potom zn. Leilieve, tu mám ozkoušenou, tak si troufnu i v e-shopech. Barvičky rozmanité, spíš tlumené (vede černá, modrá a mechově zelená, která mi jde k pleti:-)), převážně krajka, ale i hladké. Na čem ale trvám, je bavlněné podložení košíčků. Když si představím tu umělinu v H&M, Fishbone a spol., ježí se mi chlupy:-)) Zpravidla nosím soupravy, pokud to nejde, snažím se aspoň o soulad - pro svůj dobrý pocit.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.8.12 23:30

@janiiiv Nikdy v životě jsem neměla žádnou soupravu. Důvod je zcela jednoduchý - jsem ráda a šťastná, když naleznu svojí podprsenku pro mě, která však může stát až 1500. Většinou v průměru tak 700. Už to je docela nad můj limit a kupovat k tomu kalhotky v podobné cenové relaci mi přijde uhozené a hlavně kalhotky střídám mnohem častěji, než podprsenky a mému příteli je naprosto šumák, co mám na sobě - on to ani nezahlídne :)

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:11

Soupravu mám všeho všudy jednu :D. A to jen proto, že mě k tomu přemluvila maminka, zřejmě měla v té době pocit, že se chystám brzy vdávat :D. A to je Selmark, azurová s kroužky :).
Když jsem si kupovala kalhotky, tak jsem se snažila jich pár sladit i k těm podprsenkám, které už mám. Ale zbytečně to neřeším. Když potřebuju černou podprsenku kvůli černému tričku a tělové kalhotky kvůli světlé sukni, nevidím v tom nic strašlivého :D.

Curlygirl
1901 příspěvků 30.8.12 10:30

@janiiiv já sady nekupuji, nemám snad ani jednu, ale mám vlastně jen dvě barvy prádla (černá, bílá), stylově stejné (krajka nebo hladké), takže si kupuji jen tohle a pak to prostě nakombinuju, aby to bylo stejné nebo aspoň podobné. V tomhle jsem konzervativní a když to mám jinak tak se cítím celý den blbě, ale zrovna můj partner to, myslím, neřeší a nepozastavuje se nad tím.

Příspěvek upraven 31.08.12 v 14:37

Rhaenys
23 příspěvků 30.8.12 11:33

Mám to jako @seznam.mih, taky jsem ráda, když vůbec seženu podprsenku, a kalhotky k ní jsou většinou hodně drahé, navíc mi připadá, že jsou často umělé, a to si prostě nekupuji, takže ne, soupravy nemám, ikdyž mi to docela i vadí, nějakou bych ráda měla..

Rosalyn
925 příspěvků 30.8.12 16:14

Já vlastně jednu soupravu mám. Nedávno jsem si koupila v Lidlu podprsenku a dvoje kalhotky (tmavě modrá s bílou kraječkou). Je to ze směsi bavlny, polyesteru a elastanu. Mně podprsenky z Lidlu stačí, mám malá prsa, takže mi stačí 75A, i když bych měla mít správně 70B.

Cala
5 příspěvků 2.9.12 22:32

No, já se svou velikostí 60 (!) G+ jsem zatím našla jedinou podprsenku, co mi sedí od Freyi a to jsem ještě musela trochu zhubnout, abych se do toho G vešla. No, kupila jsem si je rovnou ve třech barvách (tělová, černá a červená - k té jsem si pozděj přikoupila i kalhotky, tehdy pro nového přítele…No, moje druhá sada v životě:-) ). Smutné je, že každá vyšla na 1200,– a to je pro studentku, kterou ještě podporují rodiče, docela pálka. Ale střídám je, na sport a na doma nosím starší, nevyztužené (na nich mě štve, že prsa stáhnou dolů a to už u tak velkých prostě nevypadá dobře, navíc mají obvod 65 a já jsem se donedávna strašně divila, proč jsou tak strašně vytahané) a tak doufám, že mi nějaký ten rok vydrží. Chtěla bych si jednou zajít do Le Chatonu, abych viděla, co na mě pí. Konarovská najde :-)
A kalhotky buď z tržnice (ale bavlněné) nebo Andrie (když jde mamka nakoupit pro sebe, vždycky mi pár vezme), ty jsou velice pohodlné, doporučuju.

Dahllie
2222 příspěvků 2.9.12 22:35

@Cala V Le Chatonu nenajde nic. Nemá ani malé obvody ani velké košíčky. Miřte rovnou do Správné podprsenky nebo do BraExpertu

Cala
5 příspěvků 2.9.12 23:05

Oh. Tak to děkuju za informaci. Mám trochu problém s objednáváním přes internet, přece jenom je pro mě dost důležité si ji pořádně vyzkoušet. Jinak pro Pražandy s většími vnadami doporučuju Dolly na Kamenické u Strossu, právě tam jsem objevila kouzlo obvodu 60 a paní majitelka(?) ráda poradí…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek