Prostě spodní prádlo

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Moir
2620 příspěvků 3.9.12 10:17

@janiiiv sady nekupuju, kalhotky mám převážně tělové barvy, z praktických důvodů, podprsenky barvami hýří (tělová se také najde), navíc podprsenku obvykle neperu po jednom nošení, zatímco kalhotky samozřejmě ano, takže by těch kalhotek do sady muselo být mnoho a vzhledem k tomu, že kupuji sice prádlo ve výprodeji, nicméně drahých značek, kdy i snížená cena kalhotek je třeba deset liber, takže mám zcela vyhovující (krásné, pohodlné) kalhotky z Primarku kus za 1 libru

@Cala Dolly je prý děsně předražená, zkuste opravdu spíše obchod Správné podprsenky, nebo Braexpert

Ayla
33 příspěvků 3.9.12 10:55
@seznam.mih píše:
Když potřebuju podprsenku, to je za trest. Mám velikost 70H,. takže objednávám buď z astratexu, nebo u nás v Plzni je jeden krám v sedláčkově ulici (kousek od sekáče), kde prodávají velikosti od 65 až do J. Akorát je to docela drahé, ale na prodavačku si nemůžu stěžovat. Když jsem tam byla někdy prvně, tak jsem jen řekla, že sháním podprsenku a nabídla mi hned, že by mi mohla být tak ta 70 a zkuste si tyhle podprsenky a většinou to byli velikosti od G po I, co mi nabídla. Všechny mi teda nebyly, ale vybrala jsem si. Odtamaď jsem koupila béžovou podprsenku, která ještě pořád drží (ale už je pěkně nošená a vytahaná a hnusná…) a pak mám doma bezramínkovou (!!!) podprsenku vystuženou. Sedí nádherně. Obojí značky freya velikost 70GG. Taky mám od nich plavky.
Co se týče spodního prádla, tak nejradši kupuju bavlněné sady třeba z Tesca, nebo jinde, pokud se vyskytne akce. Zrovna bych potřebovala dokoupit nová spodní prádla, tak kdo ví nějaké akce na bavlněné kalhotky v nějakém balením, sem s tím :D taky mám nějaké to pěkné prádlo pro přítele, akorát že ty jsem koupila jednou z nouze (nebudu psát proč.) a nebyli špatný, ale na denní nošení bych to nedala. Zas tak příjemné nejsou.

V Sedláčkovce mají prádlo strašně předražené… mám velikost 75 G a první padnoucí prádlo byla Freya od nich za 1350,–. To už nikdy více, objednávám odtud: http://www.belle-lingerie.co.uk/ vždy freyu nebo i freya plavky ve velikosti 34 G a zatím bez potíží. I reklamaci u zdeformované spony na plavkové podprsence uznali bez potíží, poštovné cca 50 Kč,– no nádhera :D ve výprodeji se tam dají koupit pěkné podprsenky Freya i za 500,–, což je pro mě doslova svátek. Takže se toho objednávání vůbec neboj(te) vykaní a tykání zde mě mate ;)

real.blond
6690 příspěvků 19.9.12 18:59

Pekne prosim - doporucite mi obchody (nejlepe kamenne), ve kterych maji pekne podprsenky (ne sportovni) bez kostic a jineho vyztuzeni? Nejlepe neco ne uplne jednoducheho, klidne krajecky, atd. Muzou byt i drazsi. Mne prijde, ze maji snad vsude vse s kosticemi nebo hodne vyztuzene/pushup a pokud ne, tak jsou to casto „asexualni“ podprsenky nebo ultrasportovni. Diky moc!

Rosalyn
925 příspěvků 19.9.12 19:03

@real.blond Možná Etam.

real.blond
6690 příspěvků 19.9.12 20:02
@Rosalyn píše:
@real.blond Možná Etam.

Etam ma slusny vyber na internetu - nebo mel, ted maji stranky ve vystavbe, myslim, ale v kamennem obchode v Brne vyber techto podprsenek, nic moc :-(

veveru
401 příspěvků 20.9.12 12:06

Hlásím, že na Brastopu je akce - při dnešním nákupu nad 30 liber sleva 7 liber, zítra a pozítří sleva 5 liber a v neděli 3 libry. Stačí zadat kód TREE :)

Mischura
336 příspěvků 20.9.12 16:08

Pro informaci, VS uz otevrela ohromnou pobocku na New Bond Street v Londyne, je to naproti obchodnimu domu Fenwick.

Mylady2
12413 příspěvků 20.9.12 16:13

@Mischura Ooooooo takže v Londýně už dvakrát;-) boží

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.12 13:20

Otázka pro ty, které objednávají z brastopu: Povolily vám podprsenky (popř. za jakou dobu)? Mám jednu obyčejnou černou z Tesca a ta drží, ale ty drahé z obchodu z prádlem mi povolily strašně…

Curlygirl
1901 příspěvků 21.9.12 13:24

@real.blond napadá mně Miss Sixty, DKNY…

veveru
401 příspěvků 21.9.12 13:30

@jumbee Já jsem objednávala teprve nedávno, takže svoji zkušenost ještě říct nemůžu. Před objednáváním jsem si ale pročetla stránku bra4fan, kde jsou recenze různých podprsenek právě z brastopu. Už nevím, u které podprsenky přesně to bylo, ale u značky Curvy Kate se holky zmiňovaly, že obvod je i po roce pořádně pevný.

Dahllie
2222 příspěvků 21.9.12 16:34

@jumbee Je důležité se podívat i na složení a podíl elastanu. I když ani to není vždy na 100%. Kdysi jsem měla jednu českou od Timo, tu jsem mohla po měsíci vyhodit. Teď mám Curvy Kate Emily a drží dobře (a že má co držet :-D 36JJ), Flirtelle mi držela taky docela dlouho, Freya to samé. Ale ono je i relativní, co je dlouho, při mojí velikosti je životnost prádla tak čtvrt, maximálně půl roku, protože se mi vahou vytahají košíčky.

Veselý Puntík
223 příspěvků 21.9.12 22:09
Kalhotky

Já se zamilovala do kalhotek značky Gina http://www.bexy.cz/…alhotky-2226. Jestli tuším správně, je to česká značka. Kalhotky jsou krásné, barevné, neskutečně pohodlné, z měkoučké bavlny s pružnou příměsí. Jiné už si nekupuji. Tanga nenosím, krajky taky ne, sady jsou nepraktické, a navíc ty kalhotky jsou šíleně umělé. Z umělých materiálů se mi na zadku dělají pupínky :D, takže preferuju prodyšné pohodlí :)Moje ségra zase miluje jeden konkrétní typ kalhotek z Rosmanna - Bellinda Brazilian Minislip http://www.e-bellinda.cz/…y-brazilian/. Občas na ně mají slevu jen za 73 Kč, takže je vždycky kupuji do zásoby a už tradičně je ode mě dostává ke všem narozkám a Vánocům :)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.12 22:17

@Veselý Puntík mate tu stranku vyzkousenou? Myslim www.bexy.cz. Je spolehliva?

Veselý Puntík
223 příspěvků 21.9.12 22:25

@GreatSusan To nemám, to jsem tam dala odkaz jen pro ilustraci. Kalhotky Gina se dají koupit v menších obchodech s prádlem jako třeba Andrie a tak. Já osobně si je kupuji vždy o číslo větší, mám ráda pohodlíčko :) Ale jak jsou pružné, vůbec nepadají a drží. Nevytahávají se a barevně jsou stálé řekla bych.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.12 22:31

@Veselý Puntík o cislo vetsi kupuju taky, to jejich cislovani je dost zahadne, zrejme pocitaji jen s hubenyma zakaznicema. A kvalita je vyborna, jsou v podstate vecne :-)

chinin
2788 příspěvků 24.9.12 14:55

Angel, Brno, Moravské nám. 4 (vedle kina Scala).
Skvělý výběr - prodávají několik značek prádla, a jako „bonus“ majitelka/prodavačka, která perfektně poradí.

@real.blond píše:
Pekne prosim - doporucite mi obchody (nejlepe kamenne), ve kterych maji pekne podprsenky (ne sportovni) bez kostic a jineho vyztuzeni? Nejlepe neco ne uplne jednoducheho, klidne krajecky, atd. Muzou byt i drazsi. Mne prijde, ze maji snad vsude vse s kosticemi nebo hodne vyztuzene/pushup a pokud ne, tak jsou to casto „asexualni“ podprsenky nebo ultrasportovni. Diky moc!
real.blond
6690 příspěvků 27.9.12 22:15

@chinin Diky za doporuceni:) bohuzel nejsem z Brna a dostanu se tam spise o vikendu, kdy je centrum mesta zavrene.. Nicmene jsem nakoukla do HM a byla jsem prijemne prekvapena! Snad tam budu uspesna a kvalita spodniho pradla nebude tak katastrofalni jako kvalita ostatniho zbozi.. Ikdyz, co bych za tu cenu cekala..

Mylady2
12413 příspěvků 27.9.12 22:18

@real.blond já si kupuju v HM basic podprdy;-) mám dvě nude a jednu černou;-) stály cca 400,– kus… Řekla bych ze jsou poměrně kvalitní… Nic se nepáře a peru v pohodě v pračce. Toš tak.

real.blond
6690 příspěvků 27.9.12 22:24

@Mylady2 Tak to je super:) ja moc rada nakupuju kalhotky v HM, ale ja mam desnou spotrebu, jak nekde neco leze nebo se pare, hned likviduju, ale s podprsenkama nemam zkusenost, tak jsem zvedava, zanedlouho udelam nalet, snad budu uspesna:)

0zero7
4458 příspěvků 9.10.12 22:03

Zajimave tema. Spodni pradlo nakupuju rada, nekdy je to teda spis za trest. Nemam rada vycpane nebo jakkoliv vyztuzene podprsenky, takze vetsinou hladke a kosticemi, nebo krajka. Daji se koupit I poloprusvitne z hladkeho materialu. To vypada dobre a pod trickem nerusi krajka. Balkonovy strih mam nejradsi. Pokud mozno cerne nebo barevne. Telovou vlastnim jednu pro pripad kdy opravdu jina vzit nejde.
Kalhotky musi byt bokove a pohodlne. Nemam rada presprilis latky na zadku. Treba Calvin Klein je na moc velkej zadni dil umelec! Taky to vypada opticky hur. Triumph je fajn, ale jen na podprsenky. Dona Karan na dobry pradlo. Betsey Johnson taky. Victoria's secret je dobra, pokud to neni vycpane. Tech ale maji vetsinu.
Kanadska znacka Blush je super. Nektere italske pradlo. V cesku jsem chodivala na kalhotky do Tezenis, maji fajn strihy.
Soupravy jen pokud jsou kalhotky strihove hezke. Podprsenka je priorita. Pokud jsou kalhotky jak na babicku tak to nedavam :)

Taky jsem jednu dobu resila kde koupit hezke pradlo treba pod saty aby to nebyl vulgarni korzet atp. Nakonec mam tohle a par dalsich kousku a spokojenost.
http://www.victoriassecret.com/…dy-very-sexy?…

Aranel
935 příspěvků 10.10.12 07:06

@0zero7 Jenom se blbě zeptám, promiňte. Jak se dá dosáhnout balkonového střihu bez vyztužení?

0zero7
4458 příspěvků 10.10.12 08:05
@Aranel píše:
@0zero7 Jenom se blbě zeptám, promiňte. Jak se dá dosáhnout balkonového střihu bez vyztužení?

To teda neni vubec blba otazka, protoze ono se jich moc nevyrabi. Vetsinou ma kosicek par svislych svu a vnitrni a vnejsi latku nebo krajku. Obcas taky muze byt malicko vyssi nez klasicka balconette podprsenka. Ale da zabrat nejake takove vubec na trhu najit. Vetsina ma vyztuzeni. Mam asi dve co maji tak 1,5 mm vrstvu vyztuzeni, ale radeji mam uplne bez. Dobre to sedi a nevypada to jak po babi (jsem 70DD nebo 75DD, zalezi na vyrobci).

0zero7
4458 příspěvků 10.10.12 08:15

Myslela jsem neco na tento zpusob, mivaji i vic svu

DanielaS
5305 příspěvků 10.10.12 10:18
@0zero7 píše:
Taky jsem jednu dobu resila kde koupit hezke pradlo treba pod saty aby to nebyl vulgarni korzet atp. Nakonec mam tohle a par dalsich kousku a spokojenost.
http://www.victoriassecret.com/…dy-very-sexy?…

Je to v sekci Sleepwear :-) Ja jsem body s integrovanou podprsenkou uz vzdala, uz tak je problem najit tu spravnou kombinaci obvodu a kosicku podprsenky, jeste aby k tomu sedela i delka a pas… Nemozne.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek