Prostě spodní prádlo

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
malucia
113 příspěvků 6.11.15 12:13

@jancaa11
mám to doma úplně stejný, chodil by v tom až do roztrhání… ale věci na kolo musí být naprosto v cajku!

mrkev_v_zime
23 příspěvků 6.4.16 11:28

Nemáte někdo zkušenost s bavlněnými podprsenkami Calvin Klein? Konkrétně tyto dva typy:
http://www.lillywhites.com/…t-bra-429013
http://www.lillywhites.com/…p-bra-429075?…

Výrobce uvádí ve složení košíčku 90% bavlnu, zajímá mě, zda je tomu tak i uvnitř košíčku.
V teplých měsících umělinu na tělo nesnesu.

Případně kdyby měl někdo tip na bavlněnou podprsenku, nebo aspoň podprsenku s košíčky podšitými bavlnou ve velikosti dle mě běžné, dle konfekce nikoliv (70D či 65E)… Díky!

Kopretina23
1 příspěvek 15.8.16 09:56

Ahojte, já jsem úplný magor do podprsenek, mám jich doma opravdu plno. Pravda, většinou jseou krajkové, ale najdou se i nějaké jednobarevné a jedna s Hello Kitty :D Jinak už jsem se navzkla nakupovat tady všechno sedí jak má a ani po letech praní se mi nescvrkla. Nepočítám ty doby, kdy jsem 10 kilo přibrala, to se zazračně scvrklo všechno :D

fantomek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.17 10:10
Nákup spodního prádla

Ahoj. Já si poslední dobou oblíbila nákup spodního prádla z pohodlí domova a nakupuji na INTIMIA.CZ.

Oldyn
6401 příspěvků 27.3.17 10:18

@Kopretina23
@fantomek
Osm měsíců po sobě nevyžádaná reklama a moc to nezabralo, co? To naštve.

fantomek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.17 11:15

Reklama ne ale názor.

Oldyn
6401 příspěvků 27.3.17 11:40

@fantomek
Povídali, že mu hráli. 99% vašich příspěvků zde, je reklama na něco.

zuzanovka79
4 příspěvky 12.4.17 05:36

Ano, já také, na CK nedám dopustit. Stalo se mi snad jen jednou, že jsem musela jít podprsenku vrátit. Jinak vše - kalhotky i podprsenky sedí. Už mám svou ověřenou adresu, kde beru, a absolutně nejvíc mi vyhovuje tento střih.
Můj chlap taky už je rozmazlený značkou CK, brávám mu ty volné Ty kousky jsou setsakramentsky drahé, ale na tohle my si potrpíme. Trička si pak můžu koupit někde v obyč. obchodíku za pár kaček, to mi nevadí. Ale spodní prádlo potřebujem top ;-)

MICHALAE
1 příspěvek 17.10.17 11:46

Ahoj, ja nakupuji nejradeji u Chickie. Mají jak dražší tak levnější spodní prádlo. Navíc mají i Victorku. Jsou tam ochotny a když to jde, tak se snaží sehnat i to co právě nemají skladem. Poradí i s velikosti. A když uz vis co chces, tak mají i prehledny eshop. Ja doporucuju.
PS: Moje kamarádka má problem s malým hrudníkem a k tomu velká prsa (65F) a i ona nasla co hledala.

lanete
109 příspěvků 18.10.17 13:45

Obchod raději žádný doporučovat nebudu. V kolekci svatebního prádla jsem našla tento model. Opravdu nevím, zda bych se toho dokázala obléct bez pomici, abych se nezamotala - doufám že to prodávají s návodem!

Jarka2111111
1 příspěvek 4.1.20 10:56

Já nejraději Viktorku na www.pinkies.cz :) Super obchod za mě btw..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek