Prostřeno!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 14:57
@notrends píše:
Ale mně toto téma diskuze připadá jako nevhodné obecně. Lidi jsou různí, a jak vidíte v pořadu Prostřeno jsou většinou s nižších sociálních vrstev, nemají rozhled, obecné povědomí o umění, vkusu, etiketě získávají z Blesku nebo TV NOVA. Proto není na místě je kritizovat ale říci si, takoví lidé tady taky žijí. Buďte nad věcí, akorát že bohužel tito občané chodí hojně k volbám a pak to tak u nás vypadá.

Vývoj po volbách mě nikterak nerozrušuje.. vás ano? Zdá se mi, že to mohlo být i horší (těžko by např. pan KS kritizoval stav na ministerstvu práce a soc. věcí, který způsobili jeho vlastní koně).

JedovatéHádě
350 příspěvků 14.3.13 15:14

Já bych řekla, že lidé účinkující v relity show nejsou reprezentativní vzorek spíš pro to, že se tam hlásí jen exhibicionisti. Já bych měla třeba pokušení přihlásit se třeba do trosečníka, nebo do prostřena, kdyby u toho nebyla televize :D jen tak, jako výzvu, ale to zfilmování je samo nejdůležitější, takže jsem se smířila s tím, že nikdy nebudu na nějakém ostrově pokousaná písečnýma muškama a řešit, jestli mě vyhodí a jestlipak bych neměla víc makat na imunitě :D

Karin
3948 příspěvků 14.3.13 15:22

@stric : ano, zdá se, že Troška opravdu není žádný blbec…
Nečetla jste náhodou rozhovor s ním v Reflexu?
Je to poměrně kontroverzní umělec, alespoň v mých očích, ale určitě to není režisérský ťulpas, který nic neumí. Matně si vybavuji jeho film o studentech, tuším Zkouškové období… Když to srovnám s Kameňáky, je to jako kdyby to natočil někdo úplně jiný. A nebo si vezměte Rusalku v jeho režii… a opět, když se kouknu třeba na Doktora od jezera hrochů, tak… tak mám pocit, že Trošku prostě nechápu :D Vůbec si ho netroufám hodnotit jako režiséra, protože jeho jednotlivá díla jsou tak neskutečně odlišná, že se tam naprosto nedá najít jediný společný prvek, jenž by se dal zobecnit… Rozhodně se nedá říct, že by byl mizerný režisér. Podle některých prací je dokonce velmi dobrý. Já se jen nějak nedovedu vžít do myšlení člověka, který umí odvádět velmi slušnou práci, ale přitom nemá problém, resp. nestydí se pod svým jménem natočit odbytou ubohost a netají se tím, že je to čistě pro prachy, protože to lidi baví… Kdybych se pohybovala ve světě filmu, možná bych to pochopila. Něčím se člověk asi živit musí…

stric
762 příspěvků 14.3.13 15:26

@JedovatéHádě Já myslím, že to jde ještě dál. Protože se dělá nějaký konkurs a exhibicionistu, co ale zároveň bez potíží zvládá nejrůznější situace, rovnou vyřadí. Naopak si nechají exhibicionistu, co má sklony k hysterii, agresivitě, projevuje se nějak podivínsky, protože o sehranou partu slušných lidí, co prostě vyřeší zadaný úkol a půjde domů, zájem nebude.
Nevím teda, jak to chodí u těch her na přežití, tam se možná vybírá trochu jinak, nemám představu, co všecho tam vlastně dělají.
No a až se okouká i tohle, tak další fáze bude něco jako Hunger Games ;)

pabylka
1045 příspěvků 14.3.13 15:29

Ja som to párkrát videla a najtrapnejšie mi prišlo ako účinkujúci chodia hostiteľovi po byte a ohovárajú všetko možné…to je fakt hroza.
Predstava, že by mi niekto cudzí vliezol až do spálne…brrr.

stric
762 příspěvků 14.3.13 15:31

@Karin Mečetla, ale ano, je to tak. Já taky věřím, že se mu ty výtvory nedělají nějak samovolně mimo kontrolu. On by mi byl vlastně i sympatický právě tou snahou zdůrazňovat české tradice, myslím, že to není póza, ale že to myslí vážně.
Jenže…

Karin
3948 příspěvků 14.3.13 15:47

@stric : co se týče těch českých tradic, tak se mu povedlo Slunce, seno… tedy hlavně ty dva první filmy. To je geniální pomník českému národu, jak řekla jedna moje známá. A já vyrostla na vsi, takže musím uznat, že ty filmy jsou krutě přesné. Vystřelila bych to na dývku do vesmíru, mimozemšťani by získali o Češích přesný obrázek :D (jo, trošku nadsázka, ale fakt jenom trošku).

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 16:38
@Karin píše:
@stric : co se týče těch českých tradic, tak se mu povedlo Slunce, seno… tedy hlavně ty dva první filmy. To je geniální pomník českému národu, jak řekla jedna moje známá. A já vyrostla na vsi, takže musím uznat, že ty filmy jsou krutě přesné. Vystřelila bych to na dývku do vesmíru, mimozemšťani by získali o Češích přesný obrázek :D (jo, trošku nadsázka, ale fakt jenom trošku).

Je pravda, že první dvě Slunce sena… jsou z Troškových řachand bezkonkurenčně nejstravitelnější: nedořečených vtipů a narážek, které si musel divák sám najít a domyslet, tam byl relativně solidní počet, a nějaké to filmové umění také příležitostně vykouklo. Rozdíl mezi Sluncem senem a Babovřeskami pěkně ilustruje jméno postavy faráře. Slunci senu stačil Otík, v Babovřeskách už to musí být Šoustal. Ale přesto bych těm nebohým mimozemštanům jako vzorek české vesnice poslala raději Vesničku mou, střediskovou. Podlé mé zkušenosti zobrazuje český venkov naštěstí přeci jen věrněji.

stric
762 příspěvků 14.3.13 16:57

@Lola Souhlas
@Karin Slunce, seno, dejme tomu. Já jsem měla na mysli spíš pohádky a třeba i ty operní inscenace. Hlavně u těch pohádek mě to rozčiluje. Zatím nevyužitá a zajímavá předloha, OK. Výprava a obecně úsilí do zpracování vložené, OK. Právě ten důraz na tradice, OK. Výsledek: hrůza. Čert vem Babovřesky, já mu nejvíc zazlívám Čertovu nevěstu, protože takhle strašlivě zabít původní vynikající předlohu, to chce opravdu výjimečný talent

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 17:08

Jak dopoledne opakují ty starší díly Prostřeno, tak nedávno tam byla paní s napletenými copánky a nechávala si říkat módní návrhářka. Tak mě napadlo, nebyla-li to Brigita. Bohužel jméno jsem nezachytila, viděla jsem jen kousek.

Kay_Adams
1614 příspěvků 14.3.13 18:06
Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 18:23

@Kay_Adams „Tvrdí, že se k ní zákaznice rády vracejí, tvůrčí práce ji moc baví.“
Yes!!! :D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 20:30
@Campanelle píše:
@Desirée tady http://www.iprima.cz/…ka-vincurova

Tak soutezici by radsi tiramisu z pomazankoveho masla, ja jsem vedela, ze me nezklamou…ikdyz to je jen stripek do mozaiky…pomoc!!!

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 14.3.13 20:34

Pro mně byl zajímavý týden, kde vařila supertupá blondýna Nikol. Tu omlouvalo jejích 17 let. A v pátek vařil nějaký chlap co si hrál na machra a byl tááák trapný a všechny urážel…Trochu jsem se styděla, že zrovna oni jsou zástupci Libereckého kraje :-) Nejlepší z toho týdne byl soutěžící co vařil jako první - shodou okolností Slovák :-D Liberečáci se ukázali jako největší protivové :-)

http://www.iprima.cz/…ol-bartosova

edit: přidání odkazu

Eila
166 příspěvků 14.3.13 21:37
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 21:56

@JedovatéHádě ja furt rikam, ze jedina reality show, kam bych se prihlasila, je ta, co v ni jedou kolem sveta… jenze takovou by bohuzel ceske televize nezaplatily:)

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.13 13:38

Na prostřeno jsem dřív koukal. U nás všichni rádi a s chutí vaří, tak jsem se těšil na nějaké recepty, že si ti lidé, když jdou do té televize, připraví to nejlepší. Alespoň tak bych to asi chtěl já, nepřipadat si za ňoumu s pudinkem s přesnídávkou a piškotama (i když to mam rád :D )… no po asi druhé sérii jsem zjistil, že ty recepty teda žádné skvosty nejsou, i tak mi koukat na to jak lidi vaří baví. Co bylo horší, že stále více prostoru dostávali osobní spory, konflikty a „šmejděníčko šmejdění“, které mi přijde jako vrchol sprostoty (opravdu mě dorazil díl, kdy jedné soutěžíci vlezli do šuplíku kde našli vibrátor, což se samozřejmě u jídla ještě rozmázlo a samozřejmě objevilo v „telce“).

Hřebíček do rakve a cedulku „UŽ NIKDY“ to dostalo, když jsem zjistil, že většina produktů TV Prima jsou poloinscenace a spousty těch konfliktů a zápletek je vytvářeno naprosto uměle, jen aby divák dostal „krev“.

Je to trapné, nevkusné a do obýváku si to znovu už nepustím, protože se za to stydím.

Dammy
1672 příspěvků 15.3.13 14:52

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 15:31

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.13 15:26

@Maravelo Ten díl s vibrátorem jsem naštěstí neviděla. Asi bych se z toho hodně dlouho vzpamatovávala. (Pokud to teda nebylo nahrané a slečna/paní nedostala za to zaplaceno.)

Do Prostřeno bych nešla už jen kvůli tomu šmejdění. Co je komu po tom, jak kdo bydlí, s kým a co má v ložnici na poličce nad postelí… o koukání do šuplíků nemluvě, to je vyloženě drzost. Do mé ložnice smí kromě mně jen jediný člověk.

Ale bohužel je hodně lidí, kteří by si za 50.000 nechali i koleno vrtat.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.13 15:30
@Dammy píše:
Cože, vážně??? :-OEdit: To mi naprosto vyrazilo dech, já bych je snad žalovala. To je prostě přes čáru

A teď si ještě představte, co by našli, kdyby rozmontovali záchodovou mísu…

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 15.3.13 15:39

Já pořad prostřeno znám z francouzské televize a věřte mi, že tam je to o něčem úplně jiném…Takže si říkám, že ten hnůj z toho děláme opravdu my Češi…
Francouzi víc chválí, nelezou nikomu do šuplíků, nevaří z gothaje a pomazánkového másla…to samé, když byl u nás týden z Austrálie - od čechů, co tam žijí - kvalita a úroven nesrovnatelná.
Ze začátku jsme přemýšlela že bych se přihlásila, ale mně by to asi začalo brzo štvát a třeba to co bylo předminulý týden za účastnice to bych nevydržela…

Rosalyn
925 příspěvků 15.3.13 15:44

@VeronikaProsteNika Jak se jmenuje ta francouzská verze?

Edit: Našla jsem si to na wiki, červenoramínkovači. ;-)

Příspěvek upraven 15.03.13 v 16:47

Khajka
506 příspěvků 15.3.13 16:07

@VeronikaProsteNika Co jsem viděla slovenské Bez servítků či jak se jmenuje, tak mám taky pocit, že bylo normální, mnohem kvalitnější a ještě se i domnívám, že snad ani nesoutěží o finanční výhru, ale to nevím jistě.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.13 16:24

@VeronikaProsteNika Neřekl bych my češi, ale ta televize. Prostě je tu taková móda všechny krmit bulvárem a předkládat to jako zdravý způsob života. Na druhou stranu si říkám vždycky, kdo ty lidi vychoval nebo kolik jim zaplatili, když jim přijde normální lézt lidem do skříní :-(

Jinak co se toho „pomocníka“ týče, předpokládám, že to bylo nahrané. Pokud by se mi už taková trapná nehoda stala, jistě bych nedovolil odvysílání. Ať tak či onak, je to smutné co v 6.00 člověk vidí v televizi a v pořadu který si hraje na „cook and lifestyle“ (uvádím anglicky, protože se jedná o specifickou kategorii, která je spíše známá v zahraničních médiích pod tímto názvem).

JedovatéHádě
350 příspěvků 15.3.13 16:43

@Maravelo Teď je otázka, jestli před tím nemuseli podepsat nějaký papír, že to, co se natočí, mají právo použít.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek