Prožíváte make up?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
notrends
514 příspěvků 07.03.14 12:59

Díky, taky jsem zkoušela na makeup ale to jak jsem to rozmazala bylo o ničem, zkusím vklepat ale v koutcích to moc nejde, holt to chce asi trochu času a cvik.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.14 13:42

@notrends Zkuste se podívat na blogerku Petru (PetraLovelyHair). Líčení rozumí, hodně se mu věnuje a zde má přímo video o nanášení korektoru.
http://www.petralovelyhair.com/…-zpusob.html

Morže
1094 příspěvků 09.03.14 13:28

Z korektorů mi zatím nejvíc vyhovuje Fit me od Maybelline na rozjasnění očního okolí a na zakrytí pupínků zase od Catrice a jeho kamufláž. korektorem na oči vklepávám za pomocí prstu a na pupínky s kamufláží používám štěteček a neroztírám, ale vťupkávám.

Aranel
935 příspěvků 09.03.14 20:18

Je lepší používat tvářenku s make-upem, nebo se dá i bez? Přijde mi, že na holé kůži tolik nedrží, ale pleť mám celkem bez vad, tak necítím potřebu vždycky aplikovat i make-up.

Coraline
1980 příspěvků 09.03.14 20:37

@notrends já použïvám Dermacol make-up cover a ten i když ho normálně rozmažu, kryje jak ďas a zůstane, kde má, až do odlíčení. Takové ty tekuté korektory mi přijdou poti němu akorát srandovní a po paty mu nesahal ani Benefit Erase Paste…

Coraline
1980 příspěvků 09.03.14 20:42

@Aranel bez make-upu je lepší tvářenka krémová, nebo ideálně nějakej,,stain" kterej se zažere do kůže - třeba Benetint, nebo jsem měla i nějakej od Essence, byl dobrej, ale byla to limitka (Twilight :D). Při použití pudrový tvářenky by mohlo pomoct přeprášit ji fixačním pudrem. Taky není tvářenka jako tvářenka pokud jde o výdrž… A svoje udělá i štětec si myslím :).

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.14 21:36

@Coraline A jaký volíte odstín? Světlejší než make-up nebo co nejvíce podobný?

Coraline
1980 příspěvků 10.03.14 15:22

@ještěřička jestli myslíte ten Make-up Cover, tak já mám ten úplně nejsvětlejší, v obchodech většinou ani není, objednávala jsem ho z netu. Jestli je ale světlejší, než make-up, to si nejsem jistá, jsem vyloženě bledule, make-up používám Revlon Colorstay - taky nejsvětlejší odstín a ten je fakt jak stěna :D. Ale z hlediska logiky bych volila spíš lehounce světlejší odstín, přecijen ty kruhy jsou tmavší než zbytek pleti, tak aby se to vyrovnalo. A ono pak taky záleží, do jaké barvy ty místa pod očima jsou - jestli spíš do hněda, červena, modra, fialova - a pak hledat korektor s podtónem komplementární barvy, aby to neutralizoval. To říkám ale jako pouhou teorii, pokud chce někdo dosáhnout čisté nirvány v korekci nedokonalostí, já to zase tolik neprožívám :D.

plummy
126 příspěvků 03.04.14 14:56

@Esmee mám podobný problém nájsť dostatočne svetlý make up, ktorý by kryl (mám mierne nedostatky v T-zóne) a zároveň by nebol oranžový…najlepší bol zatiaľ jednoznačne astor affinitone, ale najsvetlejší odtieň pred pár rokmi prestali vyrábať…poradíte prosím, aký používate vy?

Esmee
4418 příspěvků 03.04.14 15:09

@plummy Já používám Caviar Dermacol Long Stay, odstín č. 1, létě odstín č. 2.

dost_bot
2071 příspěvků 03.04.14 21:40

@plummy LaRoche Posay, Unifiance Creme Satin, odstín 01 v zimě a 02 v létě. Jsou hodně světlé, ale hlavně chladně béžové, ani do žluta, ani do oranžova, ani do růžova. Výborné.

Krakorec
52 příspěvků 03.04.14 21:51

Ač jsem zkoušela kde co, vždycky z toho byly dřív nebo později jen tváře rozežrané ekzémem. Tak chodím bez líčení a občas s flekatým obličejem. Sem tam zaznamenám udivené pohledy typu „jak tohle může dopustit v dnešní době dokonalých make-upů“.. :-)

v-r-t-u-l-e
47 příspěvků 05.04.14 22:56

Chtěla bych se ještě vrátit k tomu, jestli make-up pleti prospívá, nebo ne… Aknecolor je tónovaná krémpasta, která se kupuje v lékárně, a opravdu ho kožní doporučují na denní nošení, má v sobě nějaké hojivé látky, a zároveň pleť chrání před znečištěním jako krém. Ale funguje jen u mastné aknózní pleti, kdy je všechno ostatní kvůli jejím projevům podružné :-) Dnes ho používám jako korektor pod BB krém, přímo na jednotlivé „tečky“ :-), má takovou tuhou konzistenci, že nanášení BB krému vydrží, ale ještě jde předtím slušně rozmazat do ztracena. Večer po odlíčení jsou zrána vyrašené potvory suché a přes noc se často úplně zahojí.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.14 23:10
@v-r-t-u-l-e píše:
Chtěla bych se ještě vrátit k tomu, jestli make-up pleti prospívá, nebo ne… Aknecolor je tónovaná krémpasta, která se kupuje v lékárně, a opravdu ho kožní doporučují na denní nošení, má v sobě nějaké hojivé látky, a zároveň pleť chrání před znečištěním jako krém.

Tu som aknecolor nečakala ani omylom. Mala som pocit, že je to „pubertálna“ masť. Nikdy som sa nestretla s dospelou ženou čo by to používala.

real.blond
6688 příspěvků 05.04.14 23:34

@Giulietta tak ja jsem dospela a mam ho doma :D co je na tom spatne?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.14 23:38

@real.blond Vobec nič, len som skonštatovala prekvapenie nad acnecolorom v tejto rubrike makeup. Nepovažovala som ho za makeup. Idem chrápať, tuším mám dnes erupcie na mesiaci a moje posty vyznievajú útočne.:-) Dobrú noc.

Mylady2
12413 příspěvků 05.04.14 23:40

@Giulietta máš měsíčky? :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.14 23:43

@Mylady2 Ále čerta stareho, ale moje „čitateľky“ asi áno. :-D

real.blond
6688 příspěvků 05.04.14 23:46

@Giulietta tak ja ho za makeup nepovazuju take, nejsem sebevrah :D

v-r-t-u-l-e
47 příspěvků 06.04.14 00:02

Já to psala jen v souvislosti s tím, že nějaký make-up může mít léčebné účinky - jasně, není to klasický make-up na opatlání celého obličeje, ale jak jsem psala, já ho používám lokálně jako korektor. Když mi pomáhá, co na tom, že je určený primárně pro puberťačky? :-)

MP estate
150 příspěvků 06.04.14 09:16

Holky moja mama - 52 rokov, sucha citliva plet so sklonom k cervenaniu ma minule dostala, ked sa mi pochvalila, ze jej kolegyna v praci poradila super make-up Aknecolor. Vraj super kryje…no skoro som odpadla…tak som jej ho hned vyhodila do kosa a sli sme kupit make-up vhodny na jej plet…a ked som sa jej pytala, kolko rokov ma ta kolegyna, co jej to poradila, tak vravela, ze je rovnako stara ako ona…nastastie ten aknekolor pouzivala asi 2 tyzdne…obcas je dobre prehrabat nasim matkam kosmeticku tasticku…mozno zostanete zdesene rovnako ako ja…

mesicek.na.hnoji
66 příspěvků 06.04.14 14:15

Aknecolor je určen jen na postížená místa, není vhodný jím natírat celý obličej. Obsahuje clotrimazol, což je antimykotikum - látka proti plísňovým infekcím. Je to přímo léčivý přípravek, jako make-up se nemá používat.

MP estate
150 příspěvků 06.04.14 15:11

@mesicek.na.hnoji no to ja samozrejme viem, ale prekvapilo ma, ze starsia generacia si mysli, ze je to super kryci make-up. To ze im brutalne vysusuje uz tak suchu a citlivu plet neresi…a hlavne nechapem, co chcela ta moja maminka na pleti zakryt…na akne v jej veku rozhodne netrpi :-)

Gräfin
2642 příspěvků 06.04.14 15:17

@MP estate je vaše matka svéprávná? Kdyby se mi někdo začal hrabat v kosmetické taštičce a měl k tomu poznámky, tak se se zlou potáže.

MP estate
150 příspěvků 06.04.14 15:27

:-) no svojpravna myslim, ze je hehe…v kosmetickej tasicke som sa jej samozrejme len tak nehrabala…mala ju polozenu v kupelni na policke a ten aknecolor z tej tasticky trcal…tak ma to zaujalo…ale mate pravdu, chvilami som rozmyslala, ci je normalna :-))) hlavne som si uvedomila, ze maminka sa asi pomaly dostava do veku starsi generace, ktora ma tendenci vsem verit, ze to s ni mysli dobre… no hold budem ju musiet vic hlidat…acnekolorom to zacne a skonci na prednaskach smejdu s predrazenymi hrncami atd.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek