Prožíváte make up?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Silver-Edged Axe
299 příspěvků 06.04.14 15:33

@MP estate Tady se se zlou potážete, sem chodí hodně dam ve věku vaší maminky.

ajatar
672 příspěvků 06.04.14 15:37

.

Příspěvek upraven 01.12.15 v 08:21

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.14 16:02

@MP estate to zle podala, ale ja jej trochu rozumiem. Nebyť mojej rady, tak sa moja mama stále líči ako v 80-tych rokoch. Nič som jej nevyhadzovala, proste spolu normálne komunikujeme a tak nejako to prišlo, že som ju párkrát nalíčila a veľa si z toho zobrala. Nikdy ju kozmetika nezaujímala, kľudne pripustí, že o tom vie menej ako ja a pred kúpou nového krému sa ma spýta na názor (nie na dovolenie! :) ).

MP estate
150 příspěvků 06.04.14 16:12

Ano vyhodila som jej ten acnekolor a ako som pisala sli sme kupit novy…pomohla som jej s vyberom a aj ho zaplatila ako darcek za to, ze som jej ten acnekolor vyhodila. Moja mama nerada vyhadzuje veci, takze je mi jasne, ze ak by neletel do kosa, tak by ho mozno este tajne pouzivala :-)

Kazdopadne prosim necitajte medzi riadkami a nedomyslajte si nejake arogantne chovanie voci mojej mame, mame spolu velmi dobry kamaratsky vztah, je medzi nami rozdiel 20rokov…Zacina mi to tu pripominat diskusie na omlazeni a podobnych forach :-(

Gräfin
2642 příspěvků 06.04.14 16:36

@MP estate a co jste vybraly?

Mylady2
12413 příspěvků 06.04.14 16:59

@MP estate jste hodná dcera!

Kammila
467 příspěvků 06.04.14 17:23
@MP estate píše:hlavne som si uvedomila, ze maminka sa asi pomaly dostava do veku starsi generace, ktora ma tendenci vsem verit, ze to s ni mysli dobre… no hold budem ju musiet vic hlidat…acnekolorom to zacne a skonci na prednaskach smejdu s predrazenymi hrncami atd.

Jeste mi sice par let do veku vasi maminky chybi, ale uprimne - rict neco takoveho o me ma dcera, riskuje facku bez ohledu na svuj vek. Toto dovede vypustit preziravy hulvat a nikoliv nekdo (cituji vas) „s kamaradskym vztahem matka-dcera“

Gräfin
2642 příspěvků 06.04.14 17:25

@Kammila kliiiiid, jaká matka, taká katka, aneb co si vychovala, to má

Messalinna
94 příspěvků 06.04.14 17:45

@Kammila @Gräfin @ajatar - dámy, děláte z komára velblouda.
@MP estate to myslela s maminkou dobře, nevidím žádné arogantní chování vůči mamce nebo že si dovoluje něco, co nemá. Pokud se její maminka nevyzná a používala by něco, co by na její pleť mohlo mít negativní dopad, vůbec nevidím nic špatného na tom, že dcera, která se vyzná, jí poradí.

MP estate
150 příspěvků 06.04.14 19:17

@Gräfin nakoniec sme spolu vybrali hydratacny make up od La-Roche Posay Toleriane na suchu a citlivu plet, maminka si zatial pochvaluje.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.14 22:08

Ono taky záleží, jak se to řekne. Kdyby dcera přišla „Mami, všimla jsem si, že používáš na obličej… To na tvou pleť není dobré, protože… Pojď, sjedeme do města a vybereme spolu něco lepšího. Tohle vyhazuju a za to ti koupím jiný“ - tak bych se asi nezlobila.

Jordaan
8747 příspěvků 07.04.14 10:21

@Kokoska1

a kdyz vedle toho zmini, ze Vas ted bude vic hlidat, protoze uz jste ve veku (celych 52, takovy stari!), kdy zacinate byt az moc duveriva?

Zebra33
2038 příspěvků 07.04.14 10:36

@Kokoska1 - ja svou matku, 53 let, nekomentuju, ale nenapadne smeruju. Tu ji daruju k Vanocum decentni ocni stiny, tu nejaky slusny parfem (od kamaradek dostava pravidelne ruzne lacine picifuky, opravdove to esence pekla). Uz jsme takto zvladly odbourat treba noseni modrych ocnich stinu, coz se mi docela ulevilo. Jak ma moje matka jinak docela vkus, tak ty modre ocni stiny mela nejak zafixovane asi jeste z dob sveho mladi, kdy to frcelo, a nosila je dodnes. Dokonce mela v tasticce snad ctyri ruzne odstiny modrych stinu a dve tuzky! No, jsem zvedava, na cem se zaseknu ja :D. Treba mi v mych padesati bude dcera vycitat, jaka jsem nemozna, ze porad nosim ty syte ruzove rtenky :D

Kammila
467 příspěvků 07.04.14 10:39

@Kokoska1 @Jordaan me tedy obzvlast nadzvedla poznamka, ze ji musi hlidat pred predrazenymi hrnci. Myslim si totiz, ze blbost a naivita muze byt pritomna i v mladem veku

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.14 11:44

@Jordaan @Zebra33 @Kammila Že jsem alergická na akce typu „hrnce“ a že jsem zatím natolik příčetná, abych někomu nenaletěla, to ví dcera dobře, hlídat mě nemusí. Kosmetiku si taky vzájemně neřešíme, napsala jsem to jen jako příklad, jakým způsobem podaná výhrada k něčemu mému by mě nenaštvala.
Kdyby ona měla opravdu silné výhrady a nelíbilo se jí něco, co používám, určitě bych dala přednost společnému nákupu, radě a vlastnímu výběru podle jejího názoru nebo nějakému kompromisu, než aby mi „nenápadně“ podstrkovala něco, co se líbí jí a mně třeba nemusí úplně oslovit.

Příspěvek upraven 07.04.14 v 11:47

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.14 11:44

@Zebra33
Jsem starší než vaše matka, a stále doufám, že mne dcera nesměruje a nemyslí si, že jsem naprosto out. Začínám se bát, až přijde na návštěvu, třeba už to začne. Pak už mi zbývá jen provaz, to bych fakt nevydýchala.

Morže
1094 příspěvků 07.04.14 11:48

Na druhou stranu dámy - kdo jiný by vám mohl říci, že to, co nosíte, už není v dnešní době moc dobrý?

Kammila
467 příspěvků 07.04.14 11:50
@Morže píše:
Na druhou stranu dámy - kdo jiný by vám mohl říci, že to, co nosíte, už není v dnešní době moc dobrý?

třeba mají/máme vlastní odhad a cit. Občas se zázraky stávají :-)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.14 12:00

@Kammila
Máte dojem, že když dáma v letech chodí dobře oblečená a nalíčená, je to zázrak? Já mám poslední dobou na ulici pocit, že by potřebovala občas hodně poradit a nasměrovat i mladá děvčata.

Kammila
467 příspěvků 07.04.14 12:11

@cibetka 1 to bylo myšleno ironicky, protože já znám kupu dobře oblečených i nalíčených dam v letech. Je to ale možná dáno prostředím, ve kterém se pohybuji - to přiznávám.
Naopak mě mnohdy omývá při pohledu na mladší ročníky a zrovna nedávno jsem to od jedné schytala v galerii, když jsem napsala svůj názor :-)
EDIT: aby bylo jasno - jsem v kategorii 45+ i když tedy nevím, co považujete za dámu v letech

Šošanah
1224 příspěvků 07.04.14 12:19

Mně je úplně přesně těch 52 a konstatuji, že jsem mnohem obezřetnější a informovanější než ve svých dvacátých či třicátých :) a manipulaci obvykle poznám už od dveří (narážka na hrnce). Tím ale netvrdím, že se nemohu změnit, víc mi zatím nebylo.
Ale uznávám, že člověk má tendenci si zajet koleje a je dobré, když má nablízku někoho, komu na něm záleží. To je hezké.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.14 12:34

@Kammila
No vy jste ještě mladice :)
No a já už pomalu budu ta dáma v letech, i když popravdě nějak se na to necítím, ale mini už nějaký pátek nenosím, nebojte.

Kammila
467 příspěvků 07.04.14 12:44

@cibetka 1 jsem si vědoma toho přívalu červených, ale zastávám názor, že mini/skinny/cokoliv je otázkou postavy nositelky, nikoliv věku.

Oldyn
6156 příspěvků 07.04.14 12:45

Tak s mamkou je to v pohodě, většinou se ptá, jestli to nemá moc obtáhlé, dlouhé, krátké. Horší je to s její mámou, ta si pustila domů někoho od levné energie a zamotala tak hlavu celému baráku. :D Argumentuje tím, že pán říkal, že je od elektrikářů.

Zebra33
2038 příspěvků 07.04.14 13:02

@Šošanah - tak, tendence si zajet koleje. To podle me plati bez ohledu na vek, ale s vekem bych rekla, ze se tendence nevybocovat ze zajetych koleji zvetsuje :). Kdyz se vratim k modrym ocnim stinum, tak mamu treba nikdy ani nenapadlo, ze by si mohla kupovat jinou barvu stinu, protoze ty modre jsou proste ty „jeji“. Pak ji darujete nejakou jinou barvu, ona prijde nadsena, jak ji to zensky na cviceni chvalily a sama si pak jde koupit nejake „nemodre“ stiny. Totez treba lak na nehty. Nikdy si nehty moc nelakovala, pak jsem ji na oslavu padesatin nalakovala na prani nehty mym cervenym lakem a opet ji zensky chvalily, jak ji to sekne. Ja mam pro pripad sebereflexe MP, mama ma me. I kdyz treba do obleceni ji nekecam, maximalne kriticky zhodnotim, kdyz se zepta.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek