Prožíváte make up?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Silver-Edged Axe
299 příspěvků 07.04.14 13:15

Lidí mají tendence „zamrzat“ v nějakém období, takže není od věci, když někdo blízký člověka třeba nenápadně popostrčí. Já jsem třeba taky roky žila v představě, že make-up se mě netýká, a že nejvíc mi jdou tmavě šedé stíny. No a až se zpožděním jsem objevila, že to tak tedy není. A to čtu MP a různé další stránky o tom, co se nosí a jak vypadat k světu.
Když dcera poradí matce, nevidím na tom nic špatného, stejně jako naopak. Akorát je třeba zvolit vhodnou formu a brát to jako návrh, ne jako příkaz.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.14 14:07

@Kammila
No já se přikláním k tomu, že mini v šedesáti opravdu ne, mám ráda eleganci a věk si klidně přiznám, ač se na něj jakkoli necítím. Ale já jsem obecně zastáncem elegantních délek i u mladších, je to kolikrát více sexy, než odhalená stehna. Pěkná postava se pozná i tak.

le.milusova
9 příspěvků 03.10.16 17:06

Každý den se musím namalovat. Aspoň si dát krém a make-up a trochu tvářenky.. To je prostě základ :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.16 17:08

@le.milusova Fakt ste trapná a zbabelá. Píšte pod povodným nickom.

AutumnVirus
310 příspěvků 03.10.16 17:57

@le.milusova
Také si pravidelně červením tváře, takový ten zdravý opálený tón od kořene nosu až po spánky. Ale nejsem si úplně jistá, jak s tím souvisí ten krém. To myslíte na boty nebo do dortu?

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 03.10.16 18:11

@le.milusova Já se každý den musím aspoň trochu natřít kůží od špeku, jinak to nemá ten šmrnc.

ema.emailova
86 příspěvků 10.10.16 21:13
transparentní pudr

Máte zkušenost? Můžete doporučit nějakou osvědčenou značku? Často na internetu v diskuzích čtu, že jsou moc světlé a člověk vypadá jako smrtka. Jsem docela snědá - opravdu se dokáže přizpůsobit i tmavšímu odstínu pleti? Díky za tipy

Ghost B.C.
3819 příspěvků 12.10.16 15:17

Hmm, já jsem se včera uzřela v zrcadle v obchodě (pod těmi příšernými zářivkami) a dosti ve mně hrklo - takový ten pocit, že dosposud osvědčený způsob líčení je najednou jaksi pasé. Nemáte nebo neokdážete mě na nějaké rady/tipy/triky, jak přetransformovat/upravit/zlepšit denní líčení?

Valentina7
118 příspěvků 12.10.16 15:23

@Ghost B.C. hodně udělá kvalitní makeup (+báze), konturovani licnich kosti (nosu, čela), tvářenka a rozjasňovač, upravené vyplněné obočí… těžko se radí, nevím jak se líčíte a co potřebujete :)))

Nugat
139 příspěvků 12.10.16 15:28
@ema.emailova
@ema.emailova píše:
Máte zkušenost? Můžete doporučit nějakou osvědčenou značku? Často na internetu v diskuzích čtu, že jsou moc světlé a člověk vypadá jako smrtka. Jsem docela snědá - opravdu se dokáže přizpůsobit i tmavšímu odstínu pleti? Díky za tipy

Používám od dermacolu a jsem moc spokojená. Makeup mám chanel a taky super.

pehot
713 příspěvků 12.10.16 16:57

@Ghost B.C. no a není to jen těma zářivkama? Pod tím snad nikdo nemůže vypadat extra dobře. Jinak souhlas s @Valentina7 . Hlavně jestli budete přidávat něco, na co doposud nejste zvyklá (bronzer, rozjasňovač…) doporučuju z počátku hodně lehkou ruku. Já si třeba v koupelně vždycka říkám, že ty barvičky vůbec nejsou vidět, tak ještě trochu přitvrdím, pak se kouknu na balkóně a zase to drhnu dolu:)

Ghost B.C.
3819 příspěvků 12.10.16 17:32

@Valentina7 Já vím, pmlouvám se, je to hodně obecný dotaz, jen mě napadlo, jestli se někomu nestal stejný zlom a neví, jak z toho ven :) Jsem momentálně zvyklá na kombinaci make-up+oči+tvářenka. Rtěnku téměř nedávám, mám křivou pusu, takže čím výraznější barva, tím víc to vynikne. Konturovat nekonturuji, určitě by to taky udělalo hodně, protože mám pořád takové dětsky naducané tvářičky, žádné „ostré“ linie. Kouknu, jak se s tím pracuje, děkuju.
@pehot Právě to zářivkami tentokrát nebylo, protože vždycky mě to líčení spíš uklidnilo, teď to bylo snad ještě horší, než bez něj :) Na lehkou ruku dám pozor, jsem totiž i hodně světlá, takže se to snadno přežene.

Já se teda omlouvám, že to asi popisuju jak hotentot, ale nebyla jsem zvyklá se nad tím nějak extra zamýšlet, protože doposavad to fungovalo tak nějak samo a teď si najednou připadám, že to bylo úplně blbě a jaksi nevím, co s tím provést.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek