Prstové boty (VIbram FiveFingers)

Fotoalbum tématu (26) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Reklama

Bossygirl
619 příspěvků 18.01.18 13:29

Vzpomínám si na Zitu Kabátovou. Vyprávěla, jak ji režisér Slavínský posílal při filmování přezout se slovy:„Nechoď mi v těch placákách, vypadáš jako kachna. Podpatky dělají krok!“ U mě je to tedy pravda na 100 %. Jsem mrňavá s těžším „podvozkem“ a boty bez podpatku nosím výhradně do přírody a na delší pochody. Jo a v létě na chalupě.

Anička dušička
16 příspěvků 18.01.18 14:02

@DRW Ale ja nemám vadu chodidiel, mám úplne normálne nohy, ktoré sa však nedokážu pohodlne dostať do topánok, ktoré sú moderné (čiže úzke). Úzke topánky ma totiž (logicky) neskutočne tlačia.

Ľudia nie sú podľa formičky. Nezmestia sa všetci do toho, čo je aktuálne vnímané ako krásne.

Viem, že barefootky nie sú elegantné (napísala som to v mojom úplne prvom komentári v tejto téme), viem, že sa nehodia ani do divadla, ani k bizniss štýlu (aj to som už písala). Obujem sa aj elegantne, ak to situácia vyžaduje (aj to som už…)
(Nevysvetľovala by som dokola, keby tu nepadali protiargumenty, ktoré som sama uviedla skôr.)

Tak ešte jeden obrázok - obkreslila som prstovú časť lodičiek, ktoré boli fakt drahé, a nechala som si ich, pretože občas potrebujem aj nejakú spoločenskú obuv.
A obkreslila som prstovú časť mojich súčasných topánok z obrázku vyššie.
A moju nohu (stála som len na pravej).

Myslím, že je to dostatočne názorné.

Yello
8 příspěvků 19.01.18 19:19

@Anička dušička vyjadřovala jsem se k five fingers foot…

Matěj2206
7 příspěvků 22.01.18 22:41
@Josefínaa píše:
@Matěj2206
Ahoj Matěji, my jsme pochopily, že je ti patnáct a napsals to po příchodu z diskotéky. Neřeš to. Choď si po horách v čem chceš, my si dál budeme chodit v těch všech děsných botách, lodičkama počínaje a teniskama/kozačkama konče. Jen občas si vezmi boty vhodné ke konkrétní situaci. Ušetříš si tím divné pohledy i prekérní situace.

No další chytrý člověk…nechci urážet tvou inteligenci ale všichni děláte jak kdyby záleželo jen na věku…sice mi je patnáct ale to znamená že něco pro svoje zdraví udělat nemůžu nebo co. A to je právě to že to lidi nechápou tak se na vás všichni čumí jak s prominutím debilové. Mě je to jedno ať se na mě každý dívá. měli by řešit nejdříve sebe. :-)

Bossygirl
619 příspěvků 22.01.18 22:46

@Matěj2206 My tady Matěji všichni čumíme na ty boty jak debilové, zkus to raději někde jinde.

Matěj2206
7 příspěvků 22.01.18 22:49
@Bossygirl píše:
@Matěj2206 My tady Matěji všichni čumíme na ty boty jak debilové, zkus to raději někde jinde.

No já to budu zkoušet kde chci. Ale vy se díváte na normální věc jak na nevím co.

Bossygirl
619 příspěvků 22.01.18 22:53

@Matěj2206 Tak dobrou noc, Matýsku.

Josefínaa
429 příspěvků 24.01.18 17:46
@Matěj2206 píše:
No další chytrý člověk…nechci urážet tvou inteligenci ale všichni děláte jak kdyby záleželo jen na věku…sice mi je patnáct ale to znamená že něco pro svoje zdraví udělat nemůžu nebo co. A to je právě to že to lidi nechápou tak se na vás všichni čumí jak s prominutím debilové. Mě je to jedno ať se na mě každý dívá. měli by řešit nejdříve sebe. :-)

Tak laskavě neurážej ničí inteligenci. Že nosíš hnusoboty a naletěl jsi povídačkám o jejich úžasných vlastnostech a vlivu na zdraví, spíš vypovídá o té tvojí. A že se lidi čumí? Aby nečuměli, už o nich dávno vědí své. To jen jeden patnáctiletý hoch chtěl vypadat zajímavě a ještě k němu informace o zdravém obouvání nedorazily.

Matěj2206
7 příspěvků 24.01.18 18:48
@Josefínaa píše:
@Matěj2206 píše:
No další chytrý člověk…nechci urážet tvou inteligenci ale všichni děláte jak kdyby záleželo jen na věku…sice mi je patnáct ale to znamená že něco pro svoje zdraví udělat nemůžu nebo co. A to je právě to že to lidi nechápou tak se na vás všichni čumí jak s prominutím debilové. Mě je to jedno ať se na mě každý dívá. měli by řešit nejdříve sebe. :-)
Tak laskavě neurážej ničí inteligenci. Že nosíš hnusoboty a naletěl jsi povídačkám o jejich úžasných vlastnostech a vlivu na zdraví, spíš vypovídá o té tvojí. A že se lidi čumí? Aby nečuměli, už o nich dávno vědí své. To jen jeden patnáctiletý hoch chtěl vypadat zajímavě a ještě k němu informace o zdravém obouvání nedorazily. :-)…no určitě. zase řešíte jen ten věk…jsi vtipná…fakt moc chytrá:-)(ironie)

Josefínaa
429 příspěvků 24.01.18 19:02

@Matěj2206
Matýsku, tady není zvykem diskutující urážet. Mohl bys dostat ban. Až budeš komunikovat normálně, nikdo tvůj věk řešit nebude. Zatím nám ho příliš servíruješ.

Pocit chladu
111 příspěvků 24.01.18 19:19

@Anička dušička ja mam grecku nohu a FF topanky nosim..su dost elasticke a prisposobia sa. V patprstakoch inac zaberaju svaly a takisto aj prsty…co v inych topankach nie…je to ale neprenosna skusenost, kto FF nikdy na nohe nemal..tak len trepe:-)

Jo a 15 uz davno nemam

Matěj2206
7 příspěvků 24.01.18 19:31
@Josefínaa píše:
@Matěj2206
Matýsku, tady není zvykem diskutující urážet. Mohl bys dostat ban. Až budeš komunikovat normálně, nikdo tvůj věk řešit nebude. Zatím nám ho příliš servíruješ.

A zase to samé"-)

Matěj2206
7 příspěvků 24.01.18 19:34
@Pocit chladu píše:
@Anička dušička ja mam grecku nohu a FF topanky nosim..su dost elasticke a prisposobia sa. V patprstakoch inac zaberaju svaly a takisto aj prsty…co v inych topankach nie…je to ale neprenosna skusenost, kto FF nikdy na nohe nemal..tak len trepe:-)Jo a 15 uz davno nemam

Konečně chytrý člověk.:-)

Josefínaa
429 příspěvků 26.01.18 22:42

@Matěj2206
Končím. Vést s tebou smysluplný dialog je nad moje síly. Howg.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Reklama

Váš příspěvek

Ralph Lauren oslavil neskutečných 50 let v módní branži

Ralph Lauren na newyorském týdnu módy oslavil 50. výročí svého... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama