První dáma - oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
blacken
2449 příspěvků 12.05.13 13:06

Podle mě co se makeupu a vlasů týká, vypadala lépe předtím. Takže v tom vidím radikální zásah stylisty… Stejně tak šátek - taky jsem si říkala, že jí moc nesedí. Podle mě je tak nejistá, že si nechá poradit cokoliv a někdo se na ní vyřádil.

Ale fakt nechápu, co je pořád špatného na černé. Proč by se měl někdo oblékat barevně, když se mu to nelíbí? Neřeknu, kdyby chodila ve žluté, jako Dan Nekonečný… to by mohlo být nevhodné :-D Ale černá je univerzální barva… Neočekávám od první dámy, že bude módní ikonou. Stačí mi, když bude oblečená vkusně a vhodně pro danou příležitost - což zatím úplně neklape… (ale zase když si vzpomenu na některé kreace D. Havlové, tak si říkám, že to vybrousí)

bassetlady
89 příspěvků 12.05.13 22:52
@gudrun píše:
No me stacilo co predvedl jeji manzel vcera. Timto uz nechci vydet nic!!!Nic! Nic!

no ale ta čeština… :-/

MP Maggie
995 příspěvků 12.05.13 22:54

@bassetlady Huš s tím do gudrun vlákna. Tam se na tebe sesypou její fanynky, protože to se u gudrun zásadně nekritizuje:-)

Demode
1951 příspěvků 12.05.13 22:55
@Lola píše: … i to obočí by pak nebylo tak nápadné.

„Mámo, zamažte jí to obočí!“

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.13 08:23

Je mi svým způsobem sympatická, ale zdá se mi na ní špatné všechno - vypadá o 5-10 let starší než je a proto jí do padesátnice+ stylizují (a ještě blbě). Podle mě by pro začátek měla trochu zhubnout a ztmavit si vlasy, pak jiný účes i make-up a pak by se snad i oblečení vybíralo lépe. Něco mi ale říká, že si prostě nechce nechat poradit.

profesorka
90 příspěvků 28.08.18 08:20
kde ji uvidíme?

V poslední době se veřejně nevyskytuje, asi si nepřeje publicitu, ale musím napsat, že se mi v blond vlasech nelíbí.

VeronikK
1099 příspěvků 28.08.18 08:45

@blacken třeba ta vínová jí dělá lepší službu https://www.zeny.cz/…at-3727.html

profesorka
90 příspěvků 04.09.18 10:25
první den školy

Když byla naše první dáma s .p.prezidentem na vítání prvňáčků, měla na sobě černé kalhoty+top a delší bílé sako. V ypadá to, že buď ona nebo někdo jí blízký čte naši diskusi, kde jí bylo toto doporučováno.

misionářka
291 příspěvků 04.09.18 20:39

@profesorka A podle týchž fotek zdá se, že už snad tou „první nevimco“ nebude dlouho.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek