Prý jsem tlustá

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.15 22:20

@elouzie Vyrobíme oslí můstek k postojům českých blogerín? :)

DRW
2039 příspěvků 12.01.15 22:34

Jste normalni stihla holka se zdravou vahou, pri Vasi vysce mate bmi 21,9, coz je na spodni hranici, pokud budete vazit o 4 kg mene uz se budete blizit k vaze, kt. by jste uz mit nemela. Jedine, co muzete udelat je zacit cvicit a vyrysovat jemne svaly, tj. zpevnit brisko a nohy, ale pozor to asi par kilo i priberete :)
A ta, co Vam to rekla Vam bud zavidi nebo si hoji svoje nizke ego.

elouzie
1059 příspěvků 13.01.15 11:10

@LCH to musím přidat moji oblíbenou slečnu z asosu. Už jsem jim psala, ať ji někdo opraví, že se asi rozbila :)

Sekhmet
1918 příspěvků 13.01.15 11:20

Zásadní problém s fishing for compliments je, že to nefunguje. Člověk, který má problém se sebevědomím (ano, @pianissimo, mluvím o vás), má tenhle problém zevnitř a zásahy z venku ho ovlivní jen v případě, že mu potvrzují jeho realitu (tedy „jsem tlustá“). Proto ho jedna blbá poznámka spolužačky rozhodí, zatímco tisíce komplimentů z Módního pekla sice malinko potěší, ale problém nevyřeší
autorce tématu: Nemáte problém s postavou, ale s vlastní hlavou. Jděte ho řešit

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.15 12:31

@Sekhmet Přesně.

@elouzie No, já tu předešlou našel pod heslem Křivé nohy, této však bylo spíše odpírano se vzdálit, ne?

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.15 12:38
WC style

@elouzie

Akitaken
4960 příspěvků 13.01.15 12:53

Vy s těma pózama naděláte.. copak se vám ještě nikdy nestalo, že jste chtěli urgentně na záchod, nebylo kam a ještě vás jak naschvál někdo zrovna fotil???

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.15 13:07

@Akitaken Ano a ještě slyším ty proslovy hochů se zrcadlovkou: "Jooo, běž do toho bejby, jsi skvělá, táááák, chceš mne, chceš mne…pojď, OMG, OMG póza, póza…vykruť tu nohu více do stran…jééé kam padáš???

elouzie
1059 příspěvků 13.01.15 13:53

@Akitaken @LCH no ale tahle slečna vypadá, že má přinejmenším akutní zánět močáku. A ty brýle v puse jsou taky jasný, protože když člověk kouká, kam čůrá, tak mu můžou docela jednoduše spadnout. A to byste přece nechtěla, že jo. Takže pojď bejby, čůrej! je absolutně rozumově odůvodnitelný :) narozdíl od těch děsných růžových šatů.

iga
1470 příspěvků 13.01.15 14:02

@LCH Čůrej sem - čůrej tam!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.15 14:03

A nejlepší je, jak ty holky hned začnou prskat, když jim člověk něco řekne. Jednou jsem v galerii napsala něco jako „příště prosím stůjte rovně“, což jsem považovala za velmi mírnou reakci na nožičky a la písmeno dzéta, a byl z toho jekot na celou stránku.

Oveeec
2060 příspěvků 1 inzerát 13.01.15 14:18
@Sekhmet píše:
Zásadní problém s fishing for compliments je, že to nefunguje. Člověk, který má problém se sebevědomím (ano, @pianissimo, mluvím o vás), má tenhle problém zevnitř a zásahy z venku ho ovlivní jen v případě, že mu potvrzují jeho realitu (tedy „jsem tlustá“). Proto ho jedna blbá poznámka spolužačky rozhodí, zatímco tisíce komplimentů z Módního pekla sice malinko potěší, ale problém nevyřeší
autorce tématu: Nemáte problém s postavou, ale s vlastní hlavou. Jděte ho řešit

Máte velikou pravdu, že to nefunguje u lidí s nízkým sebevědomím - ale pak jsou ještě lidi s vysokým sebevědomím, který asi potřebujou pořád slyšet to, co si sami o sobě s různou měrou oprávněnosti myslí, takže na každým kroku dělají sami sobě reklamu. Každopádně se mi zdá, že u nich to bohužel funguje až moc dobře.

Sekhmet
1918 příspěvků 13.01.15 14:49
@Oveeec píše:
Máte velikou pravdu, že to nefunguje u lidí s nízkým sebevědomím - ale pak jsou ještě lidi s vysokým sebevědomím, který asi potřebujou pořád slyšet to, co si sami o sobě s různou měrou oprávněnosti myslí, takže na každým kroku dělají sami sobě reklamu. Každopádně se mi zdá, že u nich to bohužel funguje až moc dobře.

Já si nemyslím, že lidé s vysokým sebevědomím potřebují, aby jim jejich dokonalost potvrzoval někdo z venku. Myslím, že takoví lidé jen pod pokličkou „vysokého sebevědomí“ (čti arogance a nafoukanosti) jen skrývají mindrák

Oveeec
2060 příspěvků 1 inzerát 13.01.15 15:00

@Sekhmet

Právě, taky si říkám. I když zase znám pár takových lidí a fakt si nemyslím, že mají mindrák. No ale kdo ví, že jo.

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.15 16:09

@stricc @elouzie @Akitaken Z místní galérie bych poskládal abecedu a pár vtipných stylů, jako třeba Raška style, kdy děvče díky kompozici a postoji vypadá jak na skokanském můstku.
Nejvíce mne dostávají ty, co si v PS dorovnávají škvíru mezi nohama tak, že kus amputují nebo stáhnou, druzí křičí „máš nádherné nohy“ a mne to evokuje už koncentrák. Myslím, že takové slečně spíše ubližují a zavání to PPP. Jenže co dělat, když přední návrhářka v ČR (alespoň tak vnímaná) řekne modelce 177/54, že má na sobě špeky…

Fuflík
248 příspěvků 13.01.15 17:43

Problém nejen na obrázku je chybějící hlava, zbytek jsou malichernosti.

elouzie
1059 příspěvků 13.01.15 18:20

@LCH zvrhlý je, že než mi naskočil význam PPP, napadlo mě PPPO :D

Campanelle
1970 příspěvků 13.01.15 18:59

Na rádiu Orion nabízí fiktivní květinářství testovanému chlapovi poslání kytice zdarma na adresu, jakou si určí.
To se pak třeba dozvíte, že se vašemu milovanému právě narodilo nemanželské dítě.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.15 19:08

@Campanelle To som raz počúvala a ten preverovaný chlapik nechal poslať kvety svojej sekretárke a keď žena začala vyčítavo plakať a rozčuľovať sa tak jej do eteru oznámil: zbal si veci a vypadni z mého bytu, ta krávo. :-D

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.15 19:19

@elouzie To není dobrá zkratka pro Peklo:)

Campanelle
1970 příspěvků 13.01.15 19:22

@Giulietta Ano, tak nějak to většinou končí. :))

elouzie
1059 příspěvků 13.01.15 20:37

@LCH to není pěkná věc obecně, ne jen pro Peklo

Jindrason
288 příspěvků 14.01.15 09:17

No ale pár dřepů a shybů každý den by vám neuškodilo :) Je rozdíl být vychrtlej z toho, že člověk nejí a nebo když na sobě maká.

pilotDodo
718 příspěvků 14.01.15 13:03

@Jindrason tohle nejspíš vychrtlost z toho, že člověk nejí, nebude. Už jenom proto, že slečna není vychrtlá, ale normální štíhlé postavy. Mám taky takovou a to proto, že jím normálně, až moc a přitom se nehýbu ;-) Takže myslím, že slečna jí úplně normálně a necvičí :-)

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.15 13:19

@pilotDodo Vrátil bych problém k lýtku a stehnu. Někdo s láskou k matematice by měl vytvořit dosazovací vzoreček, jež by to obsáhl a řešil.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek