Psaníčka i na běžné nošení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Madlenka007
17 příspěvků 01.08.12 10:22

Já psaníčka nosím celkem často. DOcela mě otravovalo stěhování dokladů atd. z kabelky do kabelky, tak psaníčko putuje z kabelky do kabelky taky (samozřejmě je takové pracovní, hodně odolné :-D) a když jdu jenom tak, popadnu pouze psaníčko a nemusím si kontrolovat řidičák, mobil apod…

Osmikraska
670 příspěvků 02.08.12 16:35
@Dáma_s_hranostajem píše:
spíš pořádné „psaní,“

:D No to jste mě pobavila:-D

Osmikraska
670 příspěvků 02.08.12 16:37

@Harmonika
Když už to psaníčko koupíte, na večer s holkama na víno ho vyzkoušejte. To mi neříkejte, že na posezení v restauraci musíte mít nutně s sebou deštník, vodu a spoustu malovátek. Nevim, proč vám do toho kecám, ale přijde mi to škoda, že si ho nechcete vzít:-)

Pohlednice
35 příspěvků 02.08.12 20:15

Dnes jsem si SH koupila psaničko - přírodní (hovězí)kůže - takže jednoznačně pro běžné nošení ANO.

Harmonika
244 příspěvků 10.08.12 20:22
@Osmikraska píše:
@Harmonika
Když už to psaníčko koupíte, na večer s holkama na víno ho vyzkoušejte. To mi neříkejte, že na posezení v restauraci musíte mít nutně s sebou deštník, vodu a spoustu malovátek. Nevim, proč vám do toho kecám, ale přijde mi to škoda, že si ho nechcete vzít:-)

To je dobře, že mi do toho kecáte, protože tím mi dáváte nový úhel pohledu, otevíráte obzory. Už se pilně po psaníčkách poohlížím a těším se, až narazím na to „pravé“. Přemýšlela jsem a mám další využití - často chodím za kamarádkou na kafe k ní domů, která bydlí 15 minut chůze ode mě, takže k ní nosím jen mobil, kapesník, klíče (a naopak mám kabelku až moc prázdnou a vadí mi to). Tam to psaníčko využiju stoprocentně.

Karin
3945 příspěvků 14.08.12 10:39

Mám dvě. Jedno společenské, to jsem měla akorát na svatbě. A jedno na běžné nošení, to jsem měla venku jen párkrát, na zkoušku. Abych definitivně zjistila, že prostě nejsem typ ženy, které stačí malá kabelka na pár drobností :D

firefly
527 příspěvků 15.08.12 00:46

Teď jsem si jedno takové skoro A4 psaníčko pořídila. Psaníčka se mi moc líbí, ale do většiny se mi nevejde bohužel ani základ (peněženka, mobil, klíče, papírové kapesníčky, zrcátko). Zatí zkouším, ale myslím, že to bude tak, že bude maximálně když půjdu s někým na kafčo, celý den ho nosit v ruce, to by mě asi kleplo. Ale je to moc škoda, kdyby mi psaníčka stačila, nosila bych je ohromně ráda.

Bugatti
4084 příspěvků 15.08.12 09:17

Malá kabelka na pár drobností stačí. Taky jsem dřív nosívala velkou tašku a v ní kdeco, vešel se i menší nákup. Jednou za pár týdnů jsem v ní „uklidila“ a vysypala drobky. Pak mne okolnosti přinutily vzdát se těžkých tašek, i kabelka s deštníkem, půllitrovou lahví s vodou a pár drobnostmi pro mne byla těžká a po půlhodině bych ji s chutí někde odložila a dál šla bez ní. Nejprve putoval ven velký diář, pak láhev s pitím a deštník. Nakonec jsem zakoupila pidikabelku, vejde se jen peněženka, mobil, kapesníky, klíče, rtěnka a skládací taška na případné nákupy. A nakonec jsem zjistila, že vše ostatní jsou zbytečnosti, bez kterých se obejdu. Psaníčko na den nosím, ale má možnost připnout popruh.

Linie
2020 příspěvků 15.08.12 09:55

Bugatti - souhlas. Také nosím jen malou kabelku „na pošťáka“, abych měla volné ruce. Ty velké kabely svádějí k tomu, že do nich dáte všechno možné a také to tam zapomenete a nosíte několik dní. Oběd, deštník, noviny apod. nosím zvlášť v tašce.

wiwi
38 příspěvků 29.08.12 09:26

Ja som maniak na listové kabelky, mám ale tú výhodu, že jazdím celý deň autom takže všetko potrebné mám tam (dáždnik, nejaké to oblečenie, a pod.). Chce to len trochu zvyku, zo začiatku som aj ja mala pocit, že mi stále niečo chýba.
Toto leto som si kúpila jeden nádherný skvost v Zare. Priatel okomentoval, že vyzerá ako prerastení peračník ale k správnemu oblečeniu nakoniec jeho úžasnosť uznal. Je dosť veľká na všetky potrebné veci a zmestí sa tam aj pár zbytočností. Listovky podla mna každej žene dodajú šmrnc (už len to ako tú kabelku nosí a drží) a všimla som si, že aj muži v mojom okoli mi tento trend velmi chvália :D!

Nitty
112 příspěvků 31.08.12 21:35

Abych nebyla OT v jiných diskuzích, tak to píšu sem.
Zahlédla jsem pár příspěvků o psaníčkách z ebay, tak poslušně hlásím, že jsem podobné viděla teď v Gate. Nedovolím si odhadnout, jaká je to kvalita, ale měli je tam ve třech barvách.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.12 21:59

No nevím, ale myslím si, že aspoň půl litrová flaška obyčejné vody a skládací deštník do kabelky patří. Často mám ve městě žízeň a mít pití při ruce je vždycky lepší. Deštník pokud nechci zmoknout jako že já mám štěstí na neočekávané deště. Moje taška, když jdu do práce, obsahuje voňavku, peněženku, mobil, oběd, deštník, vodu, balzám na rty, žvýkačky a dvě látkové tašky na případné nákupy. Nevím, jak bych to vše nosila v psaníčku :)

MP Vladenka
1307 příspěvků 23.05.14 10:16
Kam na ně

Znovu oživím tuhle diskuzi, protože otevírat nové téma mi přijde zbytečné. Všimla jsem si, že většina pekelnic považuje psaníčko k šatům prakticky za nutnost. Je to fakt tak? Neumím si představit, že se mi tam vejde mobil, peněženka, klíče, kapesníčky a případně přítelova peněženka a mobil. Pořídila jsem si šaty hodlám je nosit občas do práce a začátkem července v nich jdu kamarádům na svatbu (se zahalenými rameny, je to v kostele). Běhám po Praze, všude vidím prodávat barevné kabelky různých materiálů, ale psaníčka ne. Kam na ně chodíte? Radši bych pořizovala „naživo“ než přes internet, a to i kvůli barvě, aby ladila k šatům. I přes poptání často nic v krámech nic nenacházím a případně je mi vnucována velká dámská peněženka.

Harmonika
244 příspěvků 24.05.14 16:20

@MP Vladenka Dlouho už jsem žádné nekoupila, ale pamatuju si, že před časem měly velká psaníčka (taková ty obálková) různých barev v sekáči Jane Bond. Mají tam teď opravdu mnoho šatů, tak předpokládám, že i menší barevné kabelky (když ne psaníčka) by mohli mít v nabídce, a tu možná užijete i na běžné nošení než právě psaníčko. Barevná menší kabelka na léto (která je přesto větší než psaníčko) bude super. Zkrátka psaníčko je fajn, vypadá k šatům moc hezky, ale praktičtější je spíš kabelka, když vyberete nějakou pěkného tvaru bez všemožných ozdob, vůbec bych se nebála vzít si ji k šatům… PS: Vámi vybrané šaty jsou nádherné!!

Karja
4837 příspěvků 24.05.14 17:02

@MP Vladenka Dám trochu OT, k těm Vašim šatům, opravdu je nutné mít zahalená ramena na svatbu v kostele? Já mám střihově velmi podobné šaty jak Vy, se silnými ramínky a tápu tápu, jestli něco přes ramena je vážně nutnost.

Edit:Jo a jsem svatebčan ne nevěsta:-D

MP Vladenka
1307 příspěvků 25.05.14 14:23

@Karja Raději ano, cítíla bych se divně, kdyby tomu tak nebylo. Přece jen je to kostel, oni jsou silně věřící a navíc čekám, že tam bude chladno.

Janagi
2 příspěvky 30.03.15 14:21

Náhodou „kancelářské“ psaníčka jsou super věc.

1. Jednak je moc lidí nenosí a jsou proto originální,
  2. jsou bezva, když potřebuji vyběhnout jen s mobilem a pár drobnostmi na kafe či pracovní oběd,
  3. a navíc jsem objevila takové, které mají odepínatelný řetízek pro nošení přes rameno, takže když chci, mám ho jen v ruce a když potřebuji uvolnit ruce, připevním raz dva řetízek.
  4. Navíc ty 3 co mám, jsou velké tak akorát, aby se mi vešly do větší kabely nebo mi jedno leží v práci v šuplíku.

PS: A nejlíp se mi vybírá tady na Kancelář snů .

Bara06
2039 příspěvků 30.03.15 16:07

@Janagi … kancelářskÁÁÁ psaníčka…

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek