Psi v rybníce - když se koupete - nevážně:-)

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 23:28

@blacken muj pes posloucha, odvolam ho, na feny neskace…neutika mi…ale je mi ho lito ve chvili, kdy jdeme po chodniku, na ktery se pred tim podepsalo x fen a on to cucha…si predstavte, ze prochazite uzkou chodbou a ze vsech stran stoji nazi sexy muzi a vy se na ne nesmite skoro ani podivat, pritom byste tolik chtela..proste neprijde mi fer, ze mnozi majitele fenek svou nevedomosti ty psi proste drazdi…nebo takhle umoznuji svym fenkam je drazdit…

blacken
2464 příspěvků 6.3.13 23:45

@Johny Sixx To je trochu divné přirovnání :-D Nicméně ano, chápu, že to psa dráždí. Ale zase taky pochopím, že chtěj jít fenu normálně vyvenčit - případně stejnou trasou jako vždy - to už je na jejich uvážení. Ale každopádně se nesmí pes odtrhnout od majitele a zdrhat pryč. To pak není vychovanej pes a má být na vodítku.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 23:50

@blacken strasne sem premyslel k cemu to prirovnat, nebot u lidi jsou sexualni podnety prece jen na zaklade jinych smyslu nez cichu, takze v zenach ani v muzich opravdu nevzbuzuje choutky treba zapach moci druheho pohlavi jako u psu. A pro ty lidi, kteri chteji haravou fenu normalne vyvencit, myslite, ze je takovy problem navliknout ji stare bavlnene kalhotky s vlepenou vlozkou projit se s ni, kalhotky sundat na dobu nutnou k vycurani a opet je nasadit? moje babi to tak dela…

blacken
2464 příspěvků 6.3.13 23:58

@Johny Sixx No, osobně mi teda přijde na palici dávat feně kalhotky i na venčení, jen proto, že někdo má pocit, že jeho pes trpí. Mimochodem - to co psi cítí, kalhotky stejně nezachytí. Pokud fena nedostane i plenu na zachycení moči, tak jsou kalhotky naprosto zbytečné.
Jasně, taky nevidím důvod producírovat se s háravou fenou kolem psů. Ale osobně bych taky nechodila venčit jinam/jinak, jen bych se vyhla setkání s jinými psy.

(A to přirovnání mi přišlo divné spíš proto, že lidi mají sebeovládání :-D)

Lettie
426 příspěvků 7.3.13 00:02

@Johny Sixx Tak ono by stacilo psovi dat voditko a bylo by po problemu.
Sama mam psa i fenu, oba vystavni, vycvicene, pes je kryci, takze moc dobre vi, co se po nem kdy chce a kdyz fena hara, mam doma postavenou obri vystavni klec /plemeno mam male/ a stridam tam chvili psa a chvili fenu, aby ji nechtene nenakryl. Nastesti pes neni trouba, vi, ze kdyz nesmi, tak nesmi, tak si jen lehne ke kleci a touzebne zira, ale nic vic.

bestia
2300 příspěvků 7.3.13 00:22

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:03

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 00:46

@bestia nemel…kdyz sem byl malej nasi meli vlcici, to sem mel jezevcika a toho nejak vlcice nezajimala. Vsichni moji psi byli kluci, nevim proc, protoze si stene nevybiram podle pohlavi…

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 00:50

@Lettie ja ho na voditku mam, on sice chodi pri noze, ale jednak je mi vyhrozovano usmrcenim me i psa v pripade, ze bychom navolno potkali jednoho cloveka a jednak se lidi min boji kdyz vidi, ze si to tele vedu na provesenem spagatu. Ja spis resim to, ze hara-li se vice fen, resim dost casto prujmy, zvraceni a jine travici obtize…a vite z ceho? Z toho jak olizuje z chodniku ty kapicky po haravych fenach.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 00:51

@blacken lide maji sebeovladani (a pes ma pana, ktery toto sebeovladani supluje) ale stejne by vas takova situace aspon mirne vydrazdila…

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 01:02
@Johny Sixx píše:
Ja spis resim to, ze hara-li se vice fen, resim dost casto prujmy, zvraceni a jine travici obtize…a vite z ceho? Z toho jak olizuje z chodniku ty kapicky po haravych fenach.

Ale no tak…

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 01:19

@uživatel samozrejme to neni z tech kapicek ale zrejme z necistot co na tom chodniku jsou…no mozna je to nahoda, ale pokazde, kdyz je neklidny protoze v jeho okoli hara vice fen, tak k tomu ma vetsinou nejakou formu zazivacich obtizi…

blacken
2464 příspěvků 7.3.13 01:51

@Johny Sixx Nemyslím si. Ulička nahých chlapů by mě nechala dost zásadně v klidu :-D Každopádně i lidi se orientujou pachem (jen ne moči). Když s tím má pes problém, tak změňte trasu Vy a je po problému.
Jinak měla jsem psa i fenu - a rozhodně nebyly žádné takové problémy. Při venčení teda psa nenechám oblizovat kde co, takže ani tady problém nebyl. Řeknu „fuj“ a je to.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 02:07

@blacken vite s tim zmenenim trasy jamam dost zavazny problem, neni to mozne, protoze moji ulici, park ktery je k ni prihly a zelene travnate pasy u chodniku si snad vybrali majitele harajicich fen a malych ustekanych smetaku jako misto mezinarodnich srazu..a je to tak silene, ze jedna pani mi harajici biglini chodi vencit skoro na zahradu (se slovy, ze ona se svymi kyclemi nemuze chodit daleko a kdyz mi pes nici drapy dvere, mam mu je nechat odstranit)

queenmargot
1106 příspěvků 7.3.13 08:23

@Johny Sixx : ačkoli mám feny, plně vaši situaci chápu, sama v období, kdy ta nekastrovaná hárá se snažím, aby jiné psy zbytečně neprovokovala. Vím jaké to je, kamarádka má totiž psa i fenu, takže ten prochází úplně podobnými stavy jako ten váš, akorát teda méně často (nechutenství, průjmy a očurá co kde může a to je prosím vychovaný a má lovecké zkoušky). Ono je to těžké, je to však všechno na toleranci a majitelích. Majitelka onoho bígla je docela sobecká a pokud má problémy s kyčlemi nechápu, že si vůbec takového psa pořizovala.

TinkaH
920 příspěvků 7.3.13 09:19
@Johny Sixx píše:
@blacken strasne sem premyslel k cemu to prirovnat, nebot u lidi jsou sexualni podnety prece jen na zaklade jinych smyslu nez cichu, takze v zenach ani v muzich opravdu nevzbuzuje choutky treba zapach moci druheho pohlavi jako u psu. A pro ty lidi, kteri chteji haravou fenu normalne vyvencit, myslite, ze je takovy problem navliknout ji stare bavlnene kalhotky s vlepenou vlozkou projit se s ni, kalhotky sundat na dobu nutnou k vycurani a opet je nasadit? moje babi to tak dela…

Tak vaše babi to tak dělá zcela zbytečně, protože pes cítí harající fenu i přes kalhotky, plenky, vložky. Pokud by necítíl, nemohli bychom psy používat pro vyhledávání lidí z trosek, protože to by znamenalo, že má čich na prd stéjně jako člověk.

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 10:38
@Johny Sixx píše:
@uživatel samozrejme to neni z tech kapicek ale zrejme z necistot co na tom chodniku jsou…no mozna je to nahoda, ale pokazde, kdyz je neklidny protoze v jeho okoli hara vice fen, tak k tomu ma vetsinou nejakou formu zazivacich obtizi…

Průjem bude spíš klasicky z nervozity, těžko by se pes přežral výtoku a prachu. Kalhotky nejsou vůbec k ničemu. Za prvé háravé fenky učurávají tak často, že by určitě měly hned nakropeno a za druhé, jak tu již někdo zmínil, pes to cítí stejně dobře s nebo bez. Kalhotky jsou jen ochrana interiéru před skvrnami. Když má majitel fenu na vodítku a nesnaží se vyloženě dlohodobě producírovat před pološíleným psem, ale jen kolem projde, není mu přeci co vytknout. Fenka se také potřebuje projít. Pokud vám pes v době hárání ničí vybavení bytu, nezkoušel jste zvážit možnost kastrace? Pejska máte křížence, takže na chov stejně není, třeba by to bylo řešení.

JedovatéHádě
350 příspěvků 7.3.13 11:03

Už jsem to nedokázala dočíst celé, snad nebudu duplikovat. Ale když vaši psi tak trpí kvůli hárajícím fenám a majitelé hárajících fen zase kvůli nevychovanýn nadržencům, chcete vůbec, aby ti vaši psi měli štěňata? Majitelé fen musí brát ohledy na majitele psů- Co takhle brát ohled na vlastního psa? Pokud neuvažujete o rozšíření rodiny, proč je nevykastrujete? U fen to jednak zabraňuje mnoha dalším zdravotním problémům. A vaši psi nebudou muset rozškrabávat podlahy. jak by vám bylo, kdyby vám nějak váš třeba kamarád bránil v tom, po čem nejvíc toužíte?(tak, že jste schopní rozdrápat podlahu) Po sexu, nebo po dítěti? Ono je to vykastrování, zvlášt pro muze dost citlivé téma, ale představte si to sami. „Nikdy žádný sex, po kterém toužíte že se můžete zbláznit“. Není lepší „nikdy žádný sex, který už vás nezajímá“?
Ano, je to operace. Je to nepříjemné, má to rizika. Ale to je třeba dát na misku vah s tím, jak sexuální chování vašich zvířat ovlivnuje jejich zivot(NE TEN VÁŠ!). Z toho, co tu popisujete někteří, se divím, že necháte ty vaše partáky takhle trpět. teda jestli jen nepřeháníte.

Plus rada- přivázat cizího psa ke stromu a odejít…
Zbláznili jste se? A co když ho majitel nenajde, nebo co když je to zatoulaný pes? To tam má třeba chcípnout hlady? A kdo u sebe nosí špagát, aby v takové situaci psa přivázal, doufám, že jsem jen ten vtip nepochopila.

Příspěvek upraven 07.03.13 v 11:05

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 11:03

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:53

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 11:12

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:53

mikita.miki
1935 příspěvků 7.3.13 11:14

@JedovatéHádě když oni muži jsou schopni bránit orgán i kocoura, který mu chvíli předtím stříknul nálož přímo na oblek pověšený na ramínku ještě z čistírny,, přece mu JE nebudeš fikat,,, a výraz měl stejný, jako bych to hodlala udělat na něm :-D a to mluvíme o kocourovi, psa chlap bere ještě víc… chlapsky!!! :-D já osobně jsem pro kastraci psů, ale i naši na mě koukali divně, proč jako

JedovatéHádě
350 příspěvků 7.3.13 11:14

@Fretkodlak Jak říkám, znamená to dát na misku vah. Určitě je zbytečná kastrace psa, který má s háráním at už svým, nebo cizím skoro nulový, nebo jen malý problém, ale to, o čem se zde dalo dočíst bylo v mých očích dostatečné. Jestli je to pravdivé, nebo jen nadnesené pro efekt diskuze, to už je samozřejmě jiná.

mikita.miki
1935 příspěvků 7.3.13 11:15

@Fretkodlak ona ta změna povahy probíhá i u koček, ovšem tam je to poněkud méně řešeno, já znám pouze pohodové vykastrované feny a psy

JedovatéHádě
350 příspěvků 7.3.13 11:22

Přijde mi zkrátka úsměvné chtít po ostatních, aby změnili své chování (což si myslím, že venčení i hárající feny je normální chování) jen proto, že můj pes se může zbláznit (což je taky váš problém).

A argumentace typu- když fena hárá, tak psa neodvoláte je prostě taky debilní. Ano, plemena jsou různá, ale pokud mám zkušenost, že pes utíká, musím ho mít na vodítku. Třeba na tom megadlouhém, ale nedá se jinak. Já zrovna jsem pro to, aby psi měli ve městech místa, kde je můžu nechat proběhat, to že člověk i když má psa vychovaného musí chodit po městě s náhubkem a s vodítkem na krátko mě taky štve. Ale musím za každou cenu zabránit tomu, aby můj pes kohokoli ohrožoval, či obtěžoval. I když mě to může připadat jako hloupost. Někomu vadí jen to, že se mu pes otře o nohy, někomu vadí jen těsná blízkost. A někomu zkrátka vadí, že neumíte odvolat svého psa, i když jeho fena hárá. Vy máte za psa zodpovědnost. A divit se paní, co má bígla co sotva chodí, že jej nechodí venčit někam jinam je prostě taky na palici.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 11:27

Není to tak, že ty kalhotky spíš zabráněj nechtěnýmu nakrytí, než zápachu?
Občas se prostě stane, že se hárající fena potká s volně pobíhajícím psem… a pak bych řekla, že by měla být spíš starost majitele feny, aby případnému zprznění své milované zabránil. Nakonec v případě štěňat bude mít on ty podvraťáky na krku, ne?

waw
336 příspěvků 7.3.13 11:30

@kiwi Malá technická - jak se fena s těmi kalhotkami vyvenčí?

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek