Psi v rybníce - když se koupete - nevážně:-)

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mylady2
12413 příspěvků 10.3.13 17:03

@Rosalyn ta paní nutila toho nebohého psíka;-)

continuity
5853 příspěvků 10.3.13 19:35

@Sibyla @Karoleenah

jo nase briardice taky shanela celou svoji smecku k sobe. akorat ona to delala uzasnym zpusobem - predbehla narusitele formace a postavila se celem k nemu. kdyz ji obesel, tak to zkousela znova. nikdy nekousala ani nebrechala. a kdyz nekdo ze smecky odesel bez slova jinou cestou, tak to hodne spatne nesla.

PartyLover
153 příspěvků 16.3.13 18:06
@kiwi píše:
No, tak jsme se zasmáli… a teď vážně: Madam, bydlím v lokalitě, kde se skví na každém rohu koš (+ neustále doplňované sáčky) na řečené exkrementy, ale chodníky i trávníky jsou poseté hovnama tak, že chůze po nich vyžaduje slalomovou techniku a vpravdě ostříží zrak… Vždycky na jaře beru foťák a nechutné obrázky zasílám na místní úřad a hygienickou stanici, což má za následek neprodlený úklid - aby za pár dní byl stav stejný, jako před ním.
Jsouc majitelkou buldočka, nejsem militantním odpůrcem psů, nýbrž páníčků=prasat/líných vší.Co se hravých miláčků týče, naprosto chápu nezájem okolí o zřítelnici oka mého :-) respektive nezájem o přátelsky zablácené kalhoty a revizi nákupních tašek. Sama bych to nestrpěla ani od dvounohých zlatíček :-) Ale překvapivě se kolem nás vždycky utvoří zástup malých trpaslíčků, žadonících o schválení kontaktu… ještě se mi nestalo, že by se trpaslík (případně rodič) nezeptal. O náznaku násilí nebo útoku ani nemluvě… obě strany mají z kontaktu vždy nelíčenou radost :-)
…ale Vy děláte, jak kdybych tady bojovala za „nesběr“, což není pravda. Já teda v takové lokalitě nebydlím a mnoho pejskařů také ne. Nevyvracím, že existují nepoctiví pejskaři, ale už hodněkrát jsem viděla ty poctivé nesoucí nadělení v pytlíku až bůh ví kam. Tak jsem jen podotkla, že by bylo dobré, aby bylo více košů se sáčky. Já si totiž myslím, že pejskařů jsou tři typy : a) poctivci na 100% - sbírající za všech okolností
b) poctivci na 50% - sbírají jen když vidí, že mají v dosahu koš
c) NEpoctivci - ti tu bohužel byli, jsou a budou…takže, můj příspěvek ukazující na problematiku nedostatku košů měl naznačit, že kdyby do některých lokalit bylo umístěno více košů, tak by bylo na trávnících a chodnících méně nadělení o ten počet padesátiprocentních poctivců…jestli to, co jsem teď napsala není dostatečně srozumitelné, tak se omlouvám - dnes jsem byla na sedmihodinovém přípravném kurzu pro přijetí na VŠ a místo mozku mám kaši. :-D
Messalinna
95 příspěvků 16.3.13 20:53

Psi mi nevadí. Mě vadí nechutní fakani. Ležíme na dece, vedle nás další rodina, matka, otec a dvě sádelnaté děti. Obtloustlej fakan vleze do vody, zařve na matku, že se mu chce ch. át a že se vych.. do vody. Matka jen líně zvedne hlavu od časopisu a kývne. V tu chvíli se mi chtělo zvracet… Já chápu, že se to ve vodě rozptýlí, ale představa, že plavu a loknu si vody (ano, stává se to) a do mé pusy se nahrnou bakterie z nějakýho tlustýho nechutnýho dítěte.. A přitom nebyl tak malej, mohlo mu být 11-12 let a záchody tam byly. Stokrát fuj.

PartyLover
153 příspěvků 16.3.13 21:12
@Messalinna píše:
Psi mi nevadí. Mě vadí nechutní fakani. Ležíme na dece, vedle nás další rodina, matka, otec a dvě sádelnaté děti. Obtloustlej fakan vleze do vody, zařve na matku, že se mu chce ch. át a že se vych.. do vody. Matka jen líně zvedne hlavu od časopisu a kývne. V tu chvíli se mi chtělo zvracet… Já chápu, že se to ve vodě rozptýlí, ale představa, že plavu a loknu si vody (ano, stává se to) a do mé pusy se nahrnou bakterie z nějakýho tlustýho nechutnýho dítěte.. A přitom nebyl tak malej, mohlo mu být 11-12 let a záchody tam byly. Stokrát fuj.

Souhlas. Já jsem zas v Chorvatsku viděla Čechy a ti měli s sebou cca roční dítě. To se vykálelo na karimatku a kam si myslíte, že to rodičové hodili? Jasně, že do vody…fuj!

Dianor
1 příspěvek 4.7.15 08:54

Omlouvám se ale musím se ozvat. Já třeba nemůžu pochopit to že někdo vidí mého psa a jde si ho okamžitě hladit aniž by se třeba zeptal. Pak se hrozně diví že na něj štěká a řve na mě že muj pes je agresivní i když se ve skutečnosti bojí. Nebo to že je pes uvazovaný u značky mezitím co jsem na 5 minut v obchodě. Někdo přijde a musí si nutně něco o tu značku opřít i když vidí že pes napíná vodítko aby byl co nejdál od něj a ocas má staženej mezi nohama.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek