Psi v rybníce - když se koupete - nevážně:-)

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
bestia
2300 příspěvků 5.3.13 20:59

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:04

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.3.13 21:02

@mikita.miki on z toho vyroste, a ještě vám to bude líto. maminka vždycky říkala, že hodné dítě je podezřelé, asi s ním něco není v pořádku. děti prostě binec dělají, čilé, zdravé a zvídavé děti extra velký binec - zní to blbě, ale těšte se z toho:-)

waw
336 příspěvků 5.3.13 21:03

@bestia Občas si ten sáček s pokladem schovám ve křoví vedle cesty a vezmu ho do koše až na zpáteční cestě (abych to nemusela nosit dvě hodiny v lese). Nesmí mě u toho ovšem nikdo vidět :-D

mikita.miki
1935 příspěvků 5.3.13 21:03

@viktorka_od splavu to je ta útěcha, která mi způsobuje ten podivný výraz ve tváři, když za ním někde prchám, nebo ho vleču… říkám si totiž onu mantru: neboj, vyroste z toho, neboj, vyroste…

tv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:03

@PartyLover To by mě taky zajímalo, proč platím poplatky za psa. Nemám pouze jednoho, navíc za dalšího psa se platí více, než za prvního. Bydlím na vesnici, takže žádné koše ani sáčky tady nejsou, případné hromádky žádný „sběrač“ určený obcí nesbírá. Exkrementy sbíráme a dáváme na hnůj. Když tedy platím ty poplatky-mám je sbírat do kyblíčku a nosit na obecní úřad, aby to zlikvidovali? Tento poplatek mě mimořádně rozčiluje a opravdu nechápu, proč jej musím platit-i tak pes stojí poměrně dost peněz.

PartyLover
153 příspěvků 5.3.13 21:07

@bestia Když nedokážete rozumně protiargumentovat, tak nechápu Vaši drzost, tvrdit, že argument někoho jiného je jen výmluva. Já „za vlastní“ sbírám taky, i tak to nemám KAM vyhodit ( nevím jestli Vy to víte, ale k úklidu exkrementů je potřeba i koš, nejen sáček ;-) ) Jinak nechápu, proč se se mnou hádáte, já jsem neřekla, že nesbírat je správné, ale že kolikrát nám to město moc neulehčuje ( a mělo by, za ty prachy )…a koše umístěné po „pár metrech“? LOL…

bestia
2300 příspěvků 5.3.13 21:08

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:04

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:10

@mikita.miki Ja si teda v situácií ktorá hrozí spratkoidným či nevycválaným chovaním nesmierne vážim aspoň viditelnej snahy a záujmu rodiča situáciu riešiť či mierniť. A podvedome radšej znesiem horšie chovanie dieťaťa ktoré rodič usmerňuje než omnoho miernejšie prejavy „rastúcej individuality“ ktoré nechá rodič bez povšimnutia..

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.3.13 21:11

@mikita.miki je zdravej, je zdravej, je zdravej;-)
naše mami je vůbec zvláštní, spíš nás ve vylomeninách podporovala, ne teda v běhání do silnice nebo dělání ostudy v obchodě, ale třeba v lezení na stromy atak - když ostatní matky šílely, ona volala: šikovná, lez vejš!:D (a to jsem byla poměrně bezproblémový dítě, takže nemyslím, že by se mě takhle chtěla zbavit;-)

Woey
135 příspěvků 5.3.13 21:12

@PartyLover Jenom pro info - poplatek ze psa má regulační charakter. Město nemusí za tento poplatek udělat pro pejskaře vůbec nic! Jde jen o to, aby si lidé rozmysleli, jestli budou mít jednoho psa nebo tři. (Já si taky myslím, že by se ty peníze měly používat na služby pejskařům, ale realita je bohužel jiná…)

Jinak já mám velkého psa a rozhodně nechci, aby někoho obtěžoval, stejně jako nechci, aby někdo obtěžoval nás (psi nebo děti), pokud se dopředu nedomluvíme. Je to prostě všechno o lidech. Stejně tak s těmi exkrementy.

PartyLover
153 příspěvků 5.3.13 21:13

@bestia Takže máte psa? Stalo se Vám někdy, že měl průjem? A zvedla jste to poctivě? :-D

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:15

K tem exkrementum..ja se musim priznat ze jsem pomerne linej to sbirat a taky mam slabej zaludek a predstava hovna v ruce byt pokryteho igelitem mi jej snadno zvedne..takze sešm Ronnieho naucil chodit srat do krovi=)))

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:16

@PartyLover na tuhle situaci se da rict jediny..oh shit=)))

bestia
2300 příspěvků 5.3.13 21:16

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:03

Sibyla
2646 příspěvků 5.3.13 21:16
@mikita.miki píše:
@MP alex pravda je že lidi na to kašlou a i když 50% pejskařů bude sbírat, pořád riziko šlápnutí do,,štěstíčka,, bude velké. jednou sme s chlapem počítali, kolik průměrně psů se vyskytuje na sídlišti, kde sme tehdá bydleli. vycházelo to na 1500 psů.

A paradoxní je, že čím lepší čtvrť, tim víc štěstíček. Bydlela jsem v ošklivé části Žižkova, kde skoro nikdo psa nechoval, pak jsem se přestěhovala na Vinohrady se spoustou zámožných milovníků psů - a ejhle: štěstíček jak naseto! Ne, v tomto velebím kočky s jejich záchůdky: mají v nich dřevěné peletky, které po použití pálím v kotli, takže, na rozdíl od Kateřiny Jacques, topím biomasou. :-)

PartyLover
153 příspěvků 5.3.13 21:18
@bestia píše:
@PartyLover ak sa chcete hadat, najdite si niekoho ineho ;)
trik na pozbieranie prujmu uvitam a myslim, ze nielen ja. podelte sa

Vy jste tady ten nejpoctivější sběrač přece… :-P

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 5.3.13 21:20

No, ono na tom nasom sidlisku je to zlozite. Ked vidim babicku s dvoma barlami, ktora sa ledva vlecie, a popri nej beha nieco-ako-labrador, tak neviem, co si mam mysliet o sudnosti… (a nie, nebudem chodit a zbierat hovienka po jej psovi, pardon). Zial, je tu takych viac, a do toho par „majstrov sveta“ (tzn chlapi okolo 40, ktori kupili psa deckam, a teraz ich teda milostivo chodia aspon vyvencit, ale aby po nich nieco zbierali, to teda jako ne). Ano, viem, ze je problem v ludoch, ale to ho v mojich ociach nezmensuje, a stale na to budem nastvana presne rovnako a bude mi to pripadat rovnako absurdne.

Konvalinka
244 příspěvků 5.3.13 21:20

@PartyLover Už toho necháme, navzájem se nepřesvědčíme. Zajímalo by mě, kde se berou všechna ta hovínka, když na internetových fórech je zásadně všichni uklízejí a psy mají vychované tak, že nikoho neobtěžují. Nekritická úcta ke psům spočívá už v tom, že bývají dáváni na roveň dětem a podle toho se s nimi zachází. Tady můžeme diskutovat pořád dokola a stejně se neshodneme. Ale nebojte se, nejsem zlá a protivné psy netrávím, jenom je tiše trpím a naivně sním o tom, že někdy nastane doba, kdy mě přestanou obtěžovat. Jdu spát a bez ironie přeju všem pejskařům ať si užijí hodně radosti, ale ať prosím při svých hrátkách myslí i na nás, kteří nejsme ze skákajících psů nadšení.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:21

To je raminek damy, vam asi nedoslo, ze nevencim sveho psa v Praze ale na melem meste, kde opravdu neni problem jit na louku a tam nechat psa vykalet do krovi kde to nikomzu nevadi

mikita.miki
1935 příspěvků 5.3.13 21:21

@Sibyla vzhledem k tomu, že abych mohla s peletkami topit, musela bych si udělat vývod na komín z panelákové zdi a sousedi by asi neděkovali, používám klasický,,kočkolit,, ale i ten když se nedá do igelitu, rozkládá se myslím vcelku dobře. já ho strkám do tašek z globusu, tam vím jistě, že se rozkládají, zabalila jsem do nic na zahradě ořechy a zůstaly mi jen ořechy :-D

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:22
@Johny Sixx píše:
K tem exkrementum..ja se musim priznat ze jsem pomerne linej to sbirat a taky mam slabej zaludek a predstava hovna v ruce byt pokryteho igelitem mi jej snadno zvedne..takze sešm Ronnieho naucil chodit srat do krovi=)))

Křoví nekřoví, sbírat se má. Tohle je lepší promyslet před pořízením psa. Musíte počítat s tím, že po něm bude potřeba sbírat houna. Nesběrači hází špatné světlo na poctivé kynology, nemám je kvůli tomu ráda.
Edit: že chodíte na louku za město jsem četla až poté. V přírodě samozřejmě také nesbírám.

Příspěvek upraven 05.03.13 v 21:27

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:27

@uživatel sbirat se ma…ve meste..na chodniku na asfaltu (tady sbiram a riskuji, ze pridam kacenku, ktera by mi na tom chodniku asi vadila vic) ale proc sbirat v prirode pod stromy mezi podrostem, kde se o to lejno do nekolika dnu postaraji rozkladaci a dest?

PartyLover
153 příspěvků 5.3.13 21:30
@Konvalinka píše:
@PartyLover Už toho necháme, navzájem se nepřesvědčíme. Zajímalo by mě, kde se berou všechna ta hovínka, když na internetových fórech je zásadně všichni uklízejí a psy mají vychované tak, že nikoho neobtěžují. Nekritická úcta ke psům spočívá už v tom, že bývají dáváni na roveň dětem a podle toho se s nimi zachází. Tady můžeme diskutovat pořád dokola a stejně se neshodneme. Ale nebojte se, nejsem zlá a protivné psy netrávím, jenom je tiše trpím a naivně sním o tom, že někdy nastane doba, kdy mě přestanou obtěžovat. Jdu spát a bez ironie přeju všem pejskařům ať si užijí hodně radosti, ale ať prosím při svých hrátkách myslí i na nás, kteří nejsme ze skákajících psů nadšení.

A kdo tady koho přesvědčuje? Tak ještě jednou - i já si myslím, že sbírat by se mělo.. na tom se tedy shodneme. A pokud Vám vadí pouze to, že mám radši psy jak děti - tak nebojte ani já děti netrávím. :-) Říkala jsem od začátku, že všechny skupinky k sobě mají být ohleduplné. Btw. Já jsem si taky na mateřských fórech přečetla, že všechny uživatelky do jedné mají hodné a tiché děti - taky by mě zajímalo, proč denně vidím a slyším vyvádět rozmazlené děti. Jinak já se přiznám, že se psem chodím do lesa a tam teda fakt nesbírám. Ale vychovaný je - nemám ráda ani psy pokud nejsou vychovaní ( jednoho takového má moje sousedka ).

mikita.miki
1935 příspěvků 5.3.13 21:33

@PartyLover @Konvalinka nakonec bych to asi uzavřela tak, že projevy rozmazlenosti a nevychovanosti jak psů, tak dětí souvisí především s tím, kdo na dítko či psa kouká.

PartyLover
153 příspěvků 5.3.13 21:35

@Johny Sixx ten kdo Vám dal mínus evidentně nesnáší všechnu lesní zvěř. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek