Psi v rybníce - když se koupete - nevážně:-)

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 Další »
viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.3.13 21:44

@PartyLover netuším proč, ale po přečtení vašeho příspěvku z 21:30 mě náhle napadlo, že budete jistě z Brna. kouknu na profil a je to tak. tak nevím… je to špatně nebo dobře?:-)))

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 21:46

@PartyLover njn lesni zver to po sobe taky nesbira tak co s nima…

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.3.13 21:49

@Johny Sixx no coco? zakázat! nebo aspoň zdanit:-)

PartyLover
153 příspěvků 5.3.13 21:49
@Johny Sixx píše:
@PartyLover njn lesni zver to po sobe taky nesbira tak co s nima…

Potrestat majitele lesa. :-D

PartyLover
153 příspěvků 5.3.13 21:52

@viktorka_od splavu Netuším z čeho jste usoudila… :-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.3.13 21:55

@PartyLover to já právě taky vůbec nechápu:-)

PartyLover
153 příspěvků 5.3.13 22:01

@viktorka_od splavu Myslím, že jsem opravdu nenapsala nějakej typicky brněnskej výraz, takže vážně nevím. :-D Leda byste bydlela ve stejným baráku jako já a v mém příspěvku poznala „onu“ sousedku s nevychovaným psem ( upřesním : štěká furt a na všechno a ona dělá hluchou klidně i v 11 večer nebo v neděli v 6 ráno )…ale myslím, že takových sousedek se po celým Brně najde hodně. :-D Takže záhada..

evitkaa
12 příspěvků 5.3.13 22:02

@smrtonoška Mám podobně „příjemný“ zážitek. Je starý skoro 20 let, ale dech psa pronásledujícího mě na kole si umím vybavit i po letech. To jsem jednou jela sama na kole svůj oblíbený okruh a zastavila se po namahavem stoupaku u jedné samoty, abych se napila a trochu si oddechla. Do otevřených vrat usedlosti najednou přišel pes, dost blbě vyhlížející bullterier. Chvíli jsme na sebe mlčky koukali, najednou pes prudce vyrazil směrem ke mně. Ani na vteřinu jsem nezavahala, ze si chce třeba jen hrát, hopsla jsem na kolo a slapala jak o život pryč, nestihala jsem tam házet převody, psa jsem stále cítila pár centimetru od lýtka. Kdyby mi tenkrát ten sprint někdo změřil, bylo by to na medaily! Pes mě vydržel pronásledovat skoro kilometr ale já v šoku slapala jak robot těch kilometrů aspoň pět… Asi po půl roce jsem pak začala chodit s přítelem, který byl shodou okolností majitelem stejného plemene:-) No dovedete si představit, jak dlouho si u mě chudák pes získával důvěru, přitom to byl takový hodný hravý nouma. Je to prostě o výchově, neexistuje ani zla a hodná rasa, existuje jen člověk, který psa musí zvládnout aby neskodil okolí. Takže mě slušně vychování psi při koupání nevadí, nevadí mi ani kachny, žáby a jiná rybnikova havěť, mým dětem taky ne a tak milujeme koupání v našem kacaku na chatě, ve stínu briz a borovic, kde se běžně dva tři psici vyskytují. Mají totiž fajn majitele, tak to jsou fajn psici :-)

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 22:10

@evitkaa bulterieri jsou svou prirozenou povahou hodny noumove…to samy staffordi a pitbulove…si vemte co tomusi bejt za svinsvo v cloveku, ze z hodnyho trouby udela vychovou agresivni bestii…

JedovatéHádě
350 příspěvků 5.3.13 22:12

Já bych řekla že na diskuzních fórech je víc těch slušnějších rodičů/pejskařů proto, že se ti lidé o něco zajímají, proto přece pročítají fóra.

Jinak já venčím psa 5× denně, při čemž na velkou musí z toho 3×. Když bych to nesbírala, za chvílí by bylo na tom plácku dost málo zelených míst. Tudíž věřím, že většina sbírá a že jen těch několik málo pejskařů to kazí těm slušným. Alespon z toho, co vidím v okolí. Kdyby to všichni pejskaři nechávali na místě, bylo by tu k nechození.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 5.3.13 22:15

@PartyLover no právě, záhada:-)
ps: bydlím v domě plným kočkomilů, jediná pejskařka se nedávno odstěhovala (ne kvůli kočkám nebo sousedům;-) i se svým naprosto bezproblémovým, neštěkavým pejskem.

blacken
2464 příspěvků 5.3.13 22:16

Pro mě mají hodně společného pejskaři a lidé s dětmi. Obě skupiny si myslí, že všichni musí být maximálně nadšení z jejich pejska/dítěte a nepřipouští si, že ne každý je nadšený, když ho otravuje cizí pes/dítě. Občas chodím do parku a běžně se mi stává, že panička telefonuje nebo kecá s kamarádkou a pes se mi zatím prohání po dece. Aniž by ho kdokoliv okřikl. To samé děti. Psy mám celkem ráda, ale nemám potřebu cizích nevychovaných psů kolem sebe. Sem tam někdo háže psovi míček směrem k mému stanovišti - když mi pes přeběhne přes nohy, tak mě to opravdu naštve. Když na mě spadne oslintanej míček, tak mě to vyloženě vytočí. Takže pokdu se pes/dítě chová slušně a nevím o něm, tak mi to nevadí. Dokážu i pochopit, že ne vše se dá ovlivnit, ale vše má taky své meze. Venčit psa do rybníka - to jsem ještě neviděla a normální mi to nepřijde, to že do rybníka „lulaj ryby“ se mi jako argument nezdá:-D, koupat se ve stejné vodě, kde plaval pes mi nevadí.
Každopádně když je normální rodič/páníček, tak se dá vždy nějak dohodnout na kompromisu.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 22:27

Asi mozna to semmoc nepatri..ale trosku si postezuji…sel sem se svym padesatikilovym hovedem na prochazku a zrovna jsem ho ucil zanechani (sedni…zustan…odejit od nej par metru pes se nesmi hnout z fleku)..kdyz sem tohle udelal asi pocvrte, najednou se odkudsi vynoril pan, ktery me zacal hrube urazet (zhusta pouzival slovo zacinajici na c s hackem)..nakonec jsem z jeho proudu vulgarismu pochopil ze je to tim ze ma strach z meho bojoveho psa (je to cerny, ma to svaly..je to bojovy)..chtel jsem pana ujistit ze klidne muze mezimnou a psem prijit, treba ze jsem od psa vzdalen 10 metru protoze pes zustane sedet,,no zkratme to..na to pan proti me vybehl, chytil me za satek na krku prastil se mnou o betonovy sloup, diky cemuz mi pribyli krasne ctyri stehy na cele..a vite co delalmuj „bojovy od pohledu zly pes“? sedel na miste kde jsem ho zanechal a lizal si koule=)))

blacken
2464 příspěvků 5.3.13 22:33

@Johny Sixx Tak s mediálním honem na psy jsou lidi trochu zmatení a maj pocit, že je každej pes musí pokousat.
(Stejně tak se množí hrůza z toho, že má soused hada, kterej proleze záchodem do bytu jen aby jim sežral dítě a podobný radosti.)

Nicméně je to aspoň zářný důkaz, že je to opravdu zlý pes, když nechal páníčka oťukávat o sloup :-D

devushka-m
145 příspěvků 5.3.13 22:35

Psa máme dva roky a je fakt, že do té doby jsem si ani nevšímala, jak veliké množství psů se v mém okolí vyskytuje. Chápu, že kdo nemá rád psy, tak může mít pocit, že o psy nebo jejich bobky zakopává všude.
Trochu se oteplilo a v našem parku začíná přibývat dětí, psů a pěších na procházce. Tak naší fence skončila doba, kdy jsem ji tam pouštěla. Na volno bude jenom v blízkém lesíku. Po svém psu uklízím. A opravsu nechci, aby můj pes někoho jiného obtěžoval.
V parku jsou sice cedule se zákazem volného pouštění psů, ale v létě je porušuje prakticky každý druhý pejskař. Psi štěkají a lítají, do toho malé děti, no, mám psy opravdu ráda, ale tohle se mně nelíbí.
Volně pobíhající psy si užívám jako majitelka fenky hlavně v době hárání. Pes je někdy velice neodbytný a páníček, na kterého občas hystericky křičím do dáli, že si ho má chytit, že fena hárá, je na můj vkus v takových situacích i dost pomalý. Poslední hárání jsme narazili na jednoho šikulu, který šel tvrdě na věc a kdybychom nebyli dva na venčení, tak jsme ji neubránili, jaký to byl fofr.
Ještě jeden postřeh, malé a středně velké psy mají v parku páníčkové většinou na vodítku, velká plemena lítají volně. Jak mi řekla jedna majitelka takového telátka, on by mě stejně přetáhnul, tak ho raději pustím.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 22:38

@blacken je pravda, ze ac nemam televizi tak z reakcilidi na ulici vzdy bezpecne poznam kdy „nebezpecny pes bojoveho plemene napadl a zardousil napreosto nevinne decko ktere se na nej pomalu ani nepodivalo“..btw,,.jednou se dostal do TV pripad meho znameho jehoz pibul napadl sousedova syna…Kdybych veril tomu co se rika v TV tak uz bych mu asi ani nepodal ruku..realita vsak byla takova, ze napadeny hoch psa opakovane drazdil vyluzovanim vysokych zvuku a to i pote, co byl jak svym otcem tak majitelem psa upozornen, ze se to nedela…ovsem to uz v TV nerekli…tam rekli jen ze pes nemel voditko a kosik…

blacken
2464 příspěvků 5.3.13 22:44

@Johny Sixx No, ale na druhou stranu - takovým situacím by měl páníček předcházet právě aspoň tím vodítkem. Chápu, že děcka můžou zvíře neskutečně vydeptat, ale když je průšvih, tak to pak odnesou chovatelé psů.
Stejně tak nechápu volně puštěné psy ve stromovce v sobotu odpoledne, když jsou tam kvanta dětí (a matky 100m od nich). Pojem bojový pes moc neuznávám, ale zase je prostě fakt, že naštvaná čivava je někde jinde, než naštvanej pitbul. Asi bych svoje dítě nenechala přibližovat se k cizím psům. A stejně tak bych svého psa netahala někam, kde jsou děti.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 22:51

@blacken ono to cely bylo tak, ze oni dva spolu resili nejaky problem na spolecne chodbe domu..psisko tenkrat vybehlo tak si ho tam kamos u sebe nechal..v tom vysel syn souseda a zacal psovi piskat do ucha…v tomhle pripade bylo naprosto irelevantni jestli mel voditko nebo ne protoze ten pes by ho proste do tohop obliceje kousnul stejne…kosik ano, ten by neco vyresil…ale davejte vlastne doma svemu psovi kosik..byla to cele proste nestastna nahoda ve ktere mel kdyz uz nekdo vinu ten chlapec (on to pozdeji uznal i soud, ale je jasnem, ze to uz se v TV nereklo..tam rekli jen ze agresivni pitbul vybehl z bytu a kousnul desetileteho chlapce do obliceje)

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 22:53

Jinak cely zivot jsem mel nejakeho psa..samozrejme nasi rodice mi prvniho poridili jezevcika, abych na nej coby sestilety capart stacil..mezi nama neznam agresivnejsi plemeno nez jezevcik…ten muj nekolikrat pokousal i me=)))

blacken
2464 příspěvků 5.3.13 22:54

@Johny Sixx No jasně, ale stejně je třeba tomu maximálně předcházet - což třeba v tom parku dost majitelů větších psů nedělá.

Karoleenah
2322 příspěvků 5.3.13 22:56

@devushka-m Že fena hárá? To mi jako chcete naznačit, že nekřičíte „MY HÁRÁME!!!“? :D

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 22:58

@blacken jako predstava, ze pujdu po parku muj velky pes sto metru ode me…a me to nebude vadit je mi dost vzdalena…uz jednak proto ze se o nej docela bojim a v takovem pripade by mu klidne i nejaky clovek mohl ublizit a ja bych byl moc daleko na to mu pomoct…naucil jsem ho chodit u nohy kdyz je navolno..nebylo to snadne, ale kdyz poridim psa tak mu snad muzu venovat trochu casu…navolno uz ted teda skoro nechodime, protoze mi jeden myslivec (ten samy clovek co se mi podepsal na celo) slibil ze odstreli jak cokla tak me jestli nas jeste uvidi nekde kolem jeho baraku navolno, ale chodili jsme tak tri roky..

devushka-m
145 příspěvků 5.3.13 23:03

@Karoleenah - no, tak tohle mi taky občas ujede.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 23:07

Muj velky zly pes..prvni fotka tam je mu par mesicu na druhe zhruba dva roky a treti je aktualni

mikita.miki
1935 příspěvků 5.3.13 23:18

@Johny Sixx jééé, to je ňuňánek… to by i mě cukala ruka pomuchlat ho, mám strašně ráda velké psy, což se jaksi neslučuje s velikostí bytu, rozpočtem na kvalitní krmivo, počtem dětí, smýšlením muže… vlastně se to slučuje pouze s mojí touhou po nich. mimochodem u vás to si nebude igelitový pytlíček na sběr exkrementů, ale rovnou igelitka, takže vaši snahu naučit ho konat v křoví fakt chápu!!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek