Psi v rybníce - když se koupete - nevážně:-)

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 23:21

@mikita.miki on by byl z vaseho cukani ho pomuchlat nadsenej…strasne miluje lidi a zeny zvlast..jinak mate pravdu..z tohohle nepadaji bobky ale hromady…

Sibyla
2646 příspěvků 5.3.13 23:21

@Johny Sixx Krásný! Mě mají psi rádi, vždycky mě očichávají, a já říkám: „Kočička, viď? Cítíš kočičku.“
@devushka-m Viděla jsem Sex ve městě? Jak jde Charlotte s hárající fenkou do parku, k té se žene kupa nejrozdílnějších psů a Charlotte nadšeně říká manželovi: „Vidíš? Už si našla své malé kamaráda!“ dokud si nevšimne, jak na ni skáčí. Samozřejmě z toho jsou splácaná štěňata.
Ondřej Neff taky vzpomínal, jak mu známá vykládala, že přišli ke štěňatům pitbull/jezevčík, přičemž pitbulka byla maminka. „To snad není možné, to nemohli dokázat“ žasl, a majitelka smutně přikývla: „Ale ano: na schodech.“

devushka-m
145 příspěvků 5.3.13 23:24

@Johny Sixx - je krásnej.

mikita.miki
1935 příspěvků 5.3.13 23:24

@Sibyla babiččina huskyna si takhle vcelku vehementně pořizovala štěňata s maltézákem… prostě na misionáře! ještě že v tu dobu už to s jejím háráním vzhledem k věku šlo dost z kopce, protože akt byl opravdu dokonán

devushka-m
145 příspěvků 5.3.13 23:33

@Sibyla - zrovna jsem na to tuhle koukala.. Ta fenka je nádherná, můj další psí favorit, hned po kokrovi.
První NAŠE hárání, to bylo úplně bez zájmů psů. Ani si ji nevšimli. Druhé, to už byla jíná písnička, ale potkávaly jsme jen samé amatéry, co nevěděli, JAK NA TO. To jsem se takhle courala s ní a jedním známým psem a jeho páníčkem, povídali jsme a já na ni pořád koukala, jako aby se nic nestalo a jen jsem se na pár vteřin otočila a koukám, on na ní a pohyby, naštěstí to byl nemotora a tak se nic nestalo.
Ale poslední hárání bylo peklo. Musela jsem ji opravdu hlídat, bylo to opravdu o štěňata.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 23:38

@devushka-m dekujeme=))

@Sibyla moje mama je lekarka a provozuje svou soukromou praxi v nasem dome kde horni patro obyvam ja s psiskem..nemame to oddelene zadnym zatarasem takze sem tam se pes sebere a proste se jde podivat do ordinace…pacienti uzho znaji a vedi ze neni zly..nejvic na tom je, ze jedna pani, ktera trpela mimo jine dost velkym strachem ze psu (ktery ji temer znemoznoval normalni zivot) a depresemi se po opakovanem kontaktu s nim obou veci zbavila…

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 00:04
@PartyLover píše:Madam… majitel psa platí městu každý rok nemalé poplatky, za to, že toho psa má a ty poplatky mají jít mimo jiné na to, aby v ulicích byl dostatek košů s nikdy nechybějícími sáčky - věřím, že kdyby toto město za ty peníze poskytlo, tak by se majitelům sbíralo o hodně líp.

No, tak jsme se zasmáli… a teď vážně: Madam, bydlím v lokalitě, kde se skví na každém rohu koš (+ neustále doplňované sáčky) na řečené exkrementy, ale chodníky i trávníky jsou poseté hovnama tak, že chůze po nich vyžaduje slalomovou techniku a vpravdě ostříží zrak… Vždycky na jaře beru foťák a nechutné obrázky zasílám na místní úřad a hygienickou stanici, což má za následek neprodlený úklid - aby za pár dní byl stav stejný, jako před ním.
Jsouc majitelkou buldočka, nejsem militantním odpůrcem psů, nýbrž páníčků=prasat/líných vší.

Co se hravých miláčků týče, naprosto chápu nezájem okolí o zřítelnici oka mého :-) respektive nezájem o přátelsky zablácené kalhoty a revizi nákupních tašek. Sama bych to nestrpěla ani od dvounohých zlatíček :-) Ale překvapivě se kolem nás vždycky utvoří zástup malých trpaslíčků, žadonících o schválení kontaktu… ještě se mi nestalo, že by se trpaslík (případně rodič) nezeptal. O náznaku násilí nebo útoku ani nemluvě… obě strany mají z kontaktu vždy nelíčenou radost :-)

666mahu
1490 příspěvků 6.3.13 00:22

Nerada se koupu v jednom bazénu/rybníce s cizími lidmi (v moři už to snesu), vyhovuje mi soukromý bazén, a tam psi nemusím. :-) Koupu je zvlášť.

@Johny Sixx (22:27), lidé se bojí víc majitelů než psů. Mám v oblibě velká plemena, ale radši si kontroluji majitele. :-)
Váš pes je fešák.

@Sibyla, můj muž se pracovně setkával s páníčkem krásné drahé dogy, který se těšil na ještě krásnější a dražší štěňata s podobným šampionem, a ona se mu spustila přes plot se sousedovic jezevčíkem. Majitel byl na mrtvici. :D

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 00:31

@666mahu dekujeme=)) jinak na tom strachu spis z majitelu asi neco bude…ale tady je to spis tak ze pan ma zrejme nejaky psychicky problem (podle me nejaky druh emocni deprivace) a tak kdyz vidi malyho hubenyho kluka na kterem je videt ze se moc mlatit neumi tak do nej proste jde

666mahu
1490 příspěvků 6.3.13 00:51

@Johny Sixx, lidé jsou různí, a je nutno s tím počítat.
Na psi nejsem odborník, ale myslím si, že od určité velikosti by měl být pes cvičený. Klidně bych to dala povinně jako řidičák. U bojových plemen je to složitější, problém bývá u pána. Netroufám si radit, jak získání bojového psa omezit.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 00:59

@666mahu muj pes cvicenej je! Sice ne klasicky na cvicaku a sem tam mame i dost ujety povely (treba ser na to, nebo hej zmetku) ale kazdopadne posloucha a dokonce ho odvolam v pripade, kdyz se mi rozbehne treba za srnou..

jako je pravda, ze vlastnicvi bojovyho psa ci jeho krizence bych opravdu nepovolil kazdymu, a zvlast ted, kdyz si tyhle psi porizuje dost vypatlancu jen proto ze je to in. Byl bych treba pro nejakou formu psychotestu, ktere by zjistili, za jakym ucelem si clovek takoveho psa hodla poridit. A zaroven bych ale skatulku bojovy pes urcite rozsiril i na dogy, buldogy, mastify, ovcaky a vlcaky…

666mahu
1490 příspěvků 6.3.13 01:13

@Johny Sixx, to nebylo na vás o výcviku, psala jsem obecně, svůj názor.
A že nejsem odborník značí i to, že dogy považuji za zlatíčka (žila jsem nějakou dobu v domácnosti s přerostlou dogou). Jen u nich už nelze, aby neposlouchali, 80kg nemá šanci táhnout ani silný muž natož já. :-)

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 01:24

@666mahu presne z tohohle duvodu bych dogy presunul do kategorie bojovych psu..a jeste bych teda mozna tuhle kategorii prejmenoval na psi vyzadujici zvysenou pozornost, dostatecny vycvik a urcitou fyzickou konstuituci majitele…zazil jsem kdyz si moje 150 cm vysoka 40 kgvazici kolegyne poridila argentinskou dogu..dokud to bylo stenatko tak to bylo dobry..jenze stenatko vyrostlo na uctyhodnych 78 kilo a slecna uz na nej nestacila…nakonec skoncil chudak vutulku…pribeh ma stastny konec nebot z utulku si ho vzal pan co tomu rozumi, ale mohl ho mit rovnou a pejsek mohl mit o spatnou zkusenost min…

Ayla
33 příspěvků 6.3.13 07:51
@Johny Sixx píše:
@666mahu muj pes cvicenej je! Sice ne klasicky na cvicaku a sem tam mame i dost ujety povely (treba ser na to, nebo hej zmetku) ale kazdopadne posloucha a dokonce ho odvolam v pripade, kdyz se mi rozbehne treba za srnou..jako je pravda, ze vlastnicvi bojovyho psa ci jeho krizence bych opravdu nepovolil kazdymu, a zvlast ted, kdyz si tyhle psi porizuje dost vypatlancu jen proto ze je to in. Byl bych treba pro nejakou formu psychotestu, ktere by zjistili, za jakym ucelem si clovek takoveho psa hodla poridit. A zaroven bych ale skatulku bojovy pes urcite rozsiril i na dogy, buldogy, mastify, ovcaky a vlcaky…

Ono není ovčák jako ovčák :) Tenhle je náš, má 6 kg a je to plemeno šiperka - nejmenší ovčácké ;)

JedovatéHádě
350 příspěvků 6.3.13 07:59

Jen nevím, jak si to představujete v praxi. ti velcí psi na povolení. Protože když kupujete psa, tak je štěně a je jasné, že na výcvik má nějaký ten týden čas, tudíž ten majitel se psem musí projít kontrolou až v určitém věku psa. Jenže-když to ten majitel nezvládne tak co se nakonec stane, že mu toho psa odeberou a dají ho utratit, nebo do útulku? Uvažujte do důsledku-tohle by bylo zhoršení situace a lidi by si ti psy kupovali stejně, nějak by to zřejmě obešli. A v útulcích by zustavalo vic psu, protože ta velká plemena by si nikdo nevzal, protože při představe, ze pak s nim budou muset na nejakou kontrolu výchovu, což i u starších psů je mnohem těžší-prostě důsledek takového zákona vidím spíš v tom, že v útulcích bude ještě víc psů.

Nehledě na to, že se mi nemusí líbit forma výcviků psů na cvičáku. To mi někdo bude nutit psa cvičit tak, jak nechci?

Televize strašně zkresluje, moderátoři jdou po senzacích. To, jak se situace zdá z televize je prostě diametrálně odlišné.

Tento zákon by zase trestal jen ty slušné chovatele.
Můj soused má například boxera, který je pode mě absolutně nevychovaný. Vzdycky když je na vodítku, tak se div neuškrtí, ale majitel ho zvládá. Je to jediný problémovejsi pes, o kterém jsem kdy ve svem okolí slyšela. Vsichni ostatní, vcetne majitelů pitbulů a bulteriérů mají perfektně vychované psí kavalíry.

Sibyla
2646 příspěvků 6.3.13 08:13
@Johny Sixx píše:
@666mahu presne z tohohle duvodu bych dogy presunul do kategorie bojovych psu..

Ano, dogu je těžké utáhnout, ale jinak není z nejnebezpečnějších. Neffovic rottweilera Barta jednou doga pokousala, a když vetovi řekli, jaká rasa to byla, odpověděl: „Tak to je dobrý, doga má prdlajs stisk.“

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 08:30

@JedovatéHádě
Souhlas, já mám např. plemeno, které na cvičák nepatří, úplně by se zkazilo. Pořídila jsem si tyto psy cíleně, s vědomím, jak je vychovávat a jaké mají vlastnosti. A tomu se musím přizpůsobit a psa, kterému absolutně nevěřím holt budu mít stále na vodítku. Ale vynutit výcvik na cvičáku, tak je tam obvykle veden, to bych raději psy neměla. Já mám psy celý život, první boxerka měla všechny zkoušky co vůbec šly udělat, prakticky mně vychovala obě děti, na další psy, které jsme pak v průběhu let měli jsme stačili sami, už sem nechtěla zažít ten příšerný dril některých přiblblých cvičitelů. A nikdy jsme neměli problém, a že to byli psi z útulku, týraní a zlomení, člověk by problémy očekával a nic. Je to jen a jen v majiteli, jak se ke zvířeti chová. Já říkám klidná rodina, klidný a vyrovnaný pes.
Ještě se vrátím ke koupání. Já svým psům na zahradu pořídila dětský bazén. Je ale zajímavé, že vždy se chodí smočit jen mladší pes, starší jen kouká. Když ten starší odešel, přišlo nové štěně a situace se opakuje, nyní ten služebně starší se koupat přestal a kratochvíli přenechal zase tomu mladšímu a jen se kouká. Zvláštní, že?
A nedá mi, abych reagovala na hárající feny. Mám za to, že majitel hárající feny si ji má hlídat sám, ne aby to vyžadoval na majiteli psa. Já sice chodím se psy jen do lesa, tak se to uhlídat dá, potkáme spíš srnky a kance, ale stačí, aby před náma prošla hárající fena a psi jsou jak splašení a procházka je naprosto šílená. Co potom, když je fena nablízku. My když měli feny, ve své dny prostě ze zahrady nešly.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 6.3.13 08:49

K velkosti psa vs velkosti majitela - zrovna vcera som sa snazila vyhnut sa asi 40kilovej starsej pani ktora na voditku tahala…ehm, ktoru na voditku tahal asi krizenec ovcaka, dogy a este niecoho podobneho. Dost vrcal a rozhodne nevyzeral, ze by mal v umysle nechat sa majitelkou obmedzovat :-D Jo, a pred par mesiacmi som zazila divenku podobnej vahy, ktora vencila dvoch stafordshirov. Pekny pes to je, to ano, a nemyslim si, ze su bojovi psi nebezpecnejsi ako obyc orech (vlastne skusenosti), ale tito stali obidvaja na napnutom voditku smerom ku mne, zaujali dost bojovy postoj a tlmenej vrcali. Ked som zastala, slecna si ich k sebe privolala a nejak ich udrzala, kym som presla okolo, ale sledovali ma, az kym som nezasla za roh. Netusim, co na mne bolo tak nesympaticke, rozhodne som im nepiskala do ucha, proste som isla okolo :-D

queenmargot
1106 příspěvků 6.3.13 09:06

Mě teda přijde na hlavu, aby hárající fena byla skoro měsíc zavřená jen na zahradě. Mám dvě fenky, jedna je kastrovaná (je to bígl, bez vodítka moc nechodíme neboť by pláchla po kdejaké stopě, takže tu je jasný důvod) a ta druhá kastrovaná není (kokršpaněl, má operované zadní nohy, nesmí přibrat ani mít štěňata, bere denně prášky, ani bych takto nemocného psa množit nechtěla) tu hlídám sama. V době kdy hárá je pouze na vodítku a vyhýbám se místům, kde by se mohl vyskytovat jiný pes. Když už tak psa od feny odháním sama, pokud je nesmírně dotěrný požádám majitele.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 09:33

@queenmargot
Je jasné, že když vyhledáváte klidná místa, tak to nevadí a fenu si sama ohlídáte, ale výš byl názor, že by si měli dávat pozor majitelé psů. Jinak my měli ohromnou zahradu.
Tady v okolí pobíhala často fena nezodpovědného majitele naprosto sama a bez dozoru. V tom případě je mi naprosto jedno, že ji můj pes obšťastní, má si jí hlídat.

queenmargot
1106 příspěvků 6.3.13 09:39

@cibetka 1: Každý majitel je za svého psa zodpovědný, tudíž je na něm jeho ohlídání.

Sailorette
1594 příspěvků 6.3.13 09:44

@queenmargot @cibetka 1 Ohledně toho hárání, u všech vchodů do parčíku, kde venčíme, je jasně napsáno, že psi tam mají být na vodítku. Samozřejmě to nikdo nedodržuje (stejně jako sbírání hovínek), takže chodím venčit v inkriminovanou dobu na odlehlý plácek, kam skoro nikdo nechodí, jinak by psi nedali mojí fence pokoj a venčení by bylo peklo. Nechat ji kastrovat jen proto, že nemám zahradu, to ani náhodou. Kdyby se pejskaři chovali podle daných pravidel, nebyl by problém (ale zas chápu, že chtějí nechat psy trochu vyběhat).

666mahu
1490 příspěvků 6.3.13 10:17

@Johny Sixx, @Sibyla, nemám zkušenost s argentinskou ten „můj“ byl německá doga. Bylo to štěně z útulku, tam ho okusovali ostatní psi, tak nějakou dobu trvalo, než nabyl sebevědomí, a pak to bylo zlatíčko. Neměl na vesnici psí přátele, částečně mu vyhovoval jen vlčák sousedů, na štěkající zbytek koukal s despektem. Asi proto, že mu zvířecí kamarádi scházeli, nosil si je domů v tlamě. Všechno, co se mu povedlo chytit - slepice, které prolezli od sousedů, malé ptáčky a ježky. Nikomu neublížil, jen po slepicích byl plný dům slepičího peří - bezva úklid. :-) Z legrace chodil strašit lidi k bráně, oparně se plížil podél zdi a vykoukl u brány, zvědavci okukující zámek se lekli, a pes byl na vrcholu blaha. :-) Vláčel mnou jen občas. Naštvaný byl jen jednou, a to měl v tlamě menšího staršího psa, ke kterému do rodiny přibyl. Malý (kokr) ho školil, a když velký dorostl, přestalo ho to bavit a malý to stále nechtěl pochopit, tak dostal školení na oplátku on. Ani jemu neublížil, nestiskl. Za to ten malý pokousal rodinu, která ho tahala velkému z tlamy.

Možná jsou bojová plemena nebezpečná víc v televizi, já zažila naštvaného blízko sebe 2-3×, a nebyl to příjemný pocit. Ublížit může leckterý pes. Někdy vinou majitele, někdy je to nešťastná náhoda. Raději se mám na pozoru před podezřelým psem i majitelem.

Ty velké psi mám moc ráda. Pravidelně potkávám paní s dcerou, každá má velkého psa, maminka chodí s tibetskou dogou, dcera má podobně velkého krátkosrstého psa (asi anglický mastif), oba jsou kliďasové a pohodáři. Vím ještě o jedné tibetské, jsou zlatíčka, a přesto je občas napadne vláčet své paničky. Ta druhá jednou smýkala svou paničkou po chodníku ve světlém kostýmku a pak si nad ni stoupla, protože ji bránila před cizím ratlíkem. :-)
Neapolský mastin je taky moc milý (teda až na ty šílené sliny).
Moje srdcovka jsou vlkodavové.

JedovatéHádě
350 příspěvků 6.3.13 10:30

@666mahu moji také, ale je to jen nesplnitelný sen :)

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 10:38

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:52

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek