Puchýře po balerínkách, co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.12 19:18
@gulietta píše:
@jumbee fuj:-)

Co je na tom „fuj“? Mně přijde fuj nechat ten puchýř být, aby se rozedřel, zanesla se do něj kdovíjaká infekce a pálilo to ještě dva dny.

marca
450 příspěvků 2.7.12 21:13

Díky, už jsem si říkala, že mám divné nohy, když v teplejším počasí nemůžu chodit v balerínách. Já bych radila líp si vybírat boty, ale to skončíte u hnusosandalů nebo jako já u Riekerů co vypadají lehce důchodcovsky.

Charlene
282 příspěvků 2.7.12 23:15

Puchýře propichuju (tou metodou s nití), okolí to nikdy nechápalo. Ale vzhledem k tomu, že vojáci na tůrách taky propichují (taky s nití) nějak čekám, že to bude potom bolet málokoho :) Horší je, že se mi ty mrchy přestaly dělat a tvoří se rovnou mozoly a otlaky. Otlaky bolí jak deset čertů a mozoly jsou neestetické (nějak ty žlutý ztvrdlý místa na tá bílo-fijalový kůži září).

sarah123
2137 příspěvků 9.7.12 23:16

@Hanc.xxx ony se totiz nemaji strhavat, maji se peclive nalepit a pak cekat, dokud samy neodpadnou - naplast v miste vlhkeho puchyre zgelovati a prilepi se na nej. Obcas delam akorat to, ze mista, kde se od uz zdrave kuze naplast odlepuje a vypada nevzhledne, ustrihnu. V zadnem pripade nestrhavat, ponicila jste si uz hojici se kuzi.

Eskarína
29 příspěvků 10.7.12 08:18

Jak předejít puchýřům nevím, ale v léčení se mi v poslední době osvědčila kalciová mast. Vždycky když přecházím na jiné sezónní boty dělají se mi puchýře na malíčcích, achilovkách, zespodu na chodidle, na hranách paty…Takže když se mi udělá puchýř, na noc ho propíchnu a namažu „kalciovkou“ do rána přestane bolet a ta volná kůžička se jakoby přilípne zpět, takže nepřekáží a nedrhne a za čas až se puchýř zahojí tak kůžička upadne. Funguje je to i na otlaky.

Lála_druhá
471 příspěvků 10.7.12 09:34
Rada lékárníka :-)

Coby odborník bych poradila hydrogelové náplasti na puchýře. Už tu byly zmíněny Compeed (ty mají pravda reklamu), Cosmos, ale velmi dobré dělá i Urgo, cenově dostupné zase Viacell. Velikosti jakož i tvary jsou fakt všecky možné vzhledem k tomu, že je více výrobců. Zajděte do lékárny a otravujte tak dlouho, až vám objednají nějaké přesně na míru :-)
Taky tu pár lidí psalo o tyčince od Compeedu, tak je fakt skvělá na předcházení puchýřům. Mám vyzkoušeno, pořídila jsem naší slečně, běhala v balerínách celý červen naprosto v pohodě (ačkoli poprvé bez použití tyčinky to bylo o fousek a byla taky opuchýřovaná). (Proč běhá ve vedrech v balerínách a ne v sandálech, to by bylo opravdu na dlouhé vysvětlování - kdo má doma teenagerku, možná pochopí.)

lipo
303 příspěvků 9.9.12 13:08
Gramatické okénko

Moc se omlouvám, ale mně to trhá oči úplně jako podpadky. Túra, manikúra, pedikúra.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek