Půjčovny a bazary značkových luxusních kabelek a doplňků

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
real.blond
6688 příspěvků 22.05.13 21:12

@Karakas ja teda nevim, ale na dior.com butik v praze uvedeny je, navic kdyz mi chodi katalogy, tak chodi primo z parize a to jsem registrovana v praze

Karakas
343 příspěvků 22.05.13 21:29

@real.blond prave proto pisu sveho casu.
Bylo to pred 3mi lety. Mela jsem vyhlidly prsten Diorella, ale ve Vidni ho nemeli. Hledala jsem ho, kde ho maji a Praha na netu nebyla. Takze jsem byla obdarovana necim jinym, stejne krasnym. Pak jsem sla jednou Parizskou a vidim prsten ve vyloze a hrnu se dovnitr si ho zkusit. Bavila jsem se s pani prodavackou a rikam, jaka skoda, ze jsem je nenasla na webu a fakt tam nebyl uvedeny. Dokonce jsem jim psala na jejich web, ze chybicka se vloudila. Uz jsem ale nekontrolovala, ci to zmenili. Stejnou vadu na webu mela treba i DKNY. Taky jsem jim psala. Ja totiz v Praze neziju, takze to jsou takove moje nahodne prochazky.

real.blond
6688 příspěvků 22.05.13 21:32

@Karakas aha, ja se takhle nepidim, zda je butik na oficialnim webu

Příspěvek upraven 05.11.15 v 21:34

Karakas
343 příspěvků 22.05.13 22:32

@real.blond moje srdce pro Prahu porad bije. Taky me to mrzi. A taky me mrzi, ze jako by ti co provozuji tyto obchody, netlaci aby se o nich vedelo i mimo CR. Nebo ze to tak dlouho trva. To je taky mozny. Asi jsou na starosti dulezitejsi veci.
Me treba taky prekvapilo, ze prodavacka v Guerlain na CHamps Elysee nevedela, ze maji butik v Praze. Leta!!! Desne se hrdlila, ze jako otevreli v Moskve:-)) Myslela jsem, ze v tomhle by mohli byt kovani. A treba prodejna Esthee Lauder v Praze je, ale ve Vidni neni, coz me teda dost prekvapuje a stve.

Narcisa
100 příspěvků 23.07.13 20:40

@real.blond @vashtie @Mylady2 Tak jsem dostala informaci, jak je to s těmi štítky na kabelkách od Prady. Některé už se bohužel nevyrábí v Itálii, ale také v Turecku, Číně, a jiných zemích. Proto když je na kovovém štítku vevnitř kabelky napsáno PRADA Made in Italy, je kabelka vyrobena v Itálii, a pokud je tam napsáno PRADA Milano… No… Asi jsem s Pradou skončila, je to hnus :(

Mylady2
12413 příspěvků 23.07.13 20:45

@Narcisa :-D no tak to jste udělala velmi dobře.
Odkud je tato informace? Je to potřeba uveřejnit že ano.

Nicméně tyhle zaručené infa mluví pro LV!! Budu si asi tedy uz kupovat jen kabelky u něj…hihi

Narcisa
100 příspěvků 23.07.13 21:34

Kolegyně má sestřenici u Prady. Jinak mne zajímaly jen ty kovové štítky vevnitř (proč je někde „Milano“ a někde „Made in Italy“, nemám žádnou Pradu s koženým štítkem, tak nevím, jak je to u nich. Nevím, kolik kabelek se takto vyrábí, kde se které prodávají, ale každopádně mě to hodně mrzí - když si koupím italskou kabelku (ještě za tu cenu), tak prostě očekávám, že bude vyrobená v Itálii :(

O LV jsem už také začala uvažovat, vím, že mají kvalitnější kabelky, ale Prada pro mě dlouho byla srdeční záležitost ;)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.13 21:36

@Narcisa, ten zacatek- to zavani kvalitni UL.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.13 21:45
@Narcisa píše:
Kolegyně má sestřenici u Prady. Jinak mne zajímaly jen ty kovové štítky vevnitř (proč je někde „Milano“ a někde „Made in Italy“, nemám žádnou Pradu s koženým štítkem, tak nevím, jak je to u nich. Nevím, kolik kabelek se takto vyrábí, kde se které prodávají, ale každopádně mě to hodně mrzí - když si koupím italskou kabelku (ještě za tu cenu), tak prostě očekávám, že bude vyrobená v Itálii :(O LV jsem už také začala uvažovat, vím, že mají kvalitnější kabelky, ale Prada pro mě dlouho byla srdeční záležitost ;)

Sestřenice u Prady znamená cooo?:-))

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.13 21:46
@Narcisa píše:
Kolegyně má sestřenici u Prady. Jinak mne zajímaly jen ty kovové štítky vevnitř (proč je někde „Milano“ a někde „Made in Italy“, nemám žádnou Pradu s koženým štítkem, tak nevím, jak je to u nich. Nevím, kolik kabelek se takto vyrábí, kde se které prodávají, ale každopádně mě to hodně mrzí - když si koupím italskou kabelku (ještě za tu cenu), tak prostě očekávám, že bude vyrobená v Itálii :(O LV jsem už také začala uvažovat, vím, že mají kvalitnější kabelky, ale Prada pro mě dlouho byla srdeční záležitost ;)

A kovový štítek vevnitř fakt nemám, co na to sestřenice?

Narcisa
100 příspěvků 23.07.13 21:54

@vashtie To znamená, že pracuje u Prady, sice jako prodavačka, ale asi by měla vědět, co prodává, ne? ;) Buď máte vevnitř kovový štítek, nebo kožený, jeden z nich určitě máte.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.13 21:59
@Narcisa píše:
@vashtie To znamená, že pracuje u Prady, sice jako prodavačka, ale asi by měla vědět, co prodává, ne? ;) Buď máte vevnitř kovový štítek, nebo kožený, jeden z nich určitě máte.

Ano, ale teorie výrobě v Turecku, Číně apod…to je fakt UL

Narcisa
100 příspěvků 23.07.13 22:00

@vashtie Už chápete, co tím myslím?

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.13 22:01
@Narcisa píše:
@vashtie Už chápete, co tím myslím?

Chápu :-)

Mylady2
12413 příspěvků 23.07.13 22:01

@vashtie no hadry šijou v Turecku a myslím i v Číně…kožené zboží snad ne ;-)

Mylady2
12413 příspěvků 23.07.13 22:02

@Narcisa to jsem nikdy neviděla… Co je to za kabelku?

Narcisa
100 příspěvků 23.07.13 22:04

@vashtie Proč myslíte? Když se v Číně vyrábí Miu Miu i Prada Linea Rossa, tak už by mě to zas tak nepřekvapilo, kdyby tam přesunuli zbytek výroby. Každopádně se pokusím sehnat i jiný zdroj, hodně mě to zajímá.

Narcisa
100 příspěvků 23.07.13 22:07

@Mylady2 Prada Mini Pocket (BR2555)

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.13 22:07
@Narcisa píše:
@vashtie Proč myslíte? Když se v Číně vyrábí Miu Miu i Prada Linea Rossa, tak už by mě to zas tak nepřekvapilo, kdyby tam přesunuli zbytek výroby. Každopádně se pokusím sehnat i jiný zdroj, hodně mě to zajímá.

Co máte za kabelku?

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.13 22:08

A odkud?

Mylady2
12413 příspěvků 23.07.13 22:10

@Narcisa aha, google mi našel tohle… Nikdy jsem takovou kabelku neviděla. Není už starší?

Narcisa
100 příspěvků 23.07.13 22:14

@Mylady2 Ééé, ta barva je ošklivá :D Ano, je to ta nejstarší, kterou mám, ale byla zrovna po ruce.

Mylady2
12413 příspěvků 23.07.13 22:16

@Narcisa hmm a v těch novějších máte štítek jaký?

real.blond
6688 příspěvků 23.07.13 22:17

Proto mam jen lv a dior:-)))

Mylady2
12413 příspěvků 23.07.13 22:19

@real.blond no haha! Nebuď drzá :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek