Punčocháče a vše okolo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
zwedavka
1281 příspěvků 1.11.12 08:44

Nosím pánské termo spodky, „kukačku“ ignoruju, jenom ve spodkách se stejně nikomu neukazuju

skirtjeans0
77 příspěvků 1.11.12 10:11
@zwedavka píše:
Nosím pánské termo spodky, „kukačku“ ignoruju, jenom ve spodkách se stejně nikomu neukazuju

super, někdy je dobře, že věci nejsou tak, jak by měly být :-)

JanaIII
38 příspěvků 1.11.12 11:45
punčocháče i barevné

Já mám dobrou zkušenost s punčocháčema odsud http://www.puncochyeshop.cz/eshop/
Můj tip je na kvalitní italské jemné pevné silonky ve slušné škále barev http://www.puncochyeshop.cz/…-satin-vel-2#… Kdo je z Plzně, může využít rozvozu zdarma či osobního odběru. Tento web nabízí kvalitu za rozumnou cenu, mnohdy o dost rozdílnější s kamennými obchody.

Karoleenah
2322 příspěvků 12.11.12 18:44

Hlásím, že dnes jsem v rámci shánění doplňků k maškarnímu kostýmu zavítala do vietnamského obchodu s oblečením a neměla jsem to dělat! Objevila jsem tam totiž kout s punčocháčema a odnesla si dvoje, lahvově zelené za šedesát a antracitové s černým drobným „cikcak“ vzorkem za osmdesát korun, oboje tlusté neprůhledné, tak 100-120 DEN. Jsem ohromena a mít s sebou víc peněz, odnesu si odtam doživotní zásoby, z jednobarevných tam měli ještě šedé, hnědé, tmavomodré a myslím že i bílé, ty vzorované měli i s proužkama a takovou velmi drobnou decentní zebrou, taky ve více barvách. A to jsem se radši nekoukala do kategorie pletených o regál níž. No, to, co jsem potřebovala na kostým, jsem tam samozřejmě nesehnala… :D

opona
147 příspěvků 12.11.12 18:56

@Karoleenah zelené nutně „potřebuju“. Snad mají u nás Vietnamci stejného dodavatele:-)

janiiiv
781 příspěvků 12.11.12 21:36

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 22:29

Karoleenah
2322 příspěvků 12.11.12 22:23

@janiiiv Tsá, za to, jak jste mi vyfoukla ty punčocháče z Intersparu vám mám něco prozrazovat? :D Klíčová adresa je Meta na Pionýrské, ale pozor na velikosti, M-L jsou sotva M, lepší brát vždycky větší. U těch co jsou značené jako one-size je to risk, ale třeba ty co tam mají teď (mé zelené za šedesát) pruží opravdu značně. A spěchejte, už dnes jich tam nebylo bůhvíkolik. ;)

janiiiv
781 příspěvků 12.11.12 22:50

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 22:29

Lennita
145 příspěvků 13.11.12 08:28

Zhanam hrubsie puncochace, min. 60DEN nepriehladne vo farbach petrolejova a hrdzavooranzova. Vie mi niekto poradit konkretny obchod najlepsie v Bratislave? Nemam velmi cas chodit po obchodoch a objednavat z e-shopu si netrufam pokial nemam vyskusanu a overenu znacku. Najlepsie do 10eur za kus. Dakujem za kazdu radu.

Blair
359 příspěvků 15.11.12 16:55

Souhlásím, punčocháče od vietnamců mám taky několikery, daleko lepší a levnější než např. Z CA, ty měly žmolky po pár nošení (vyprání).

opona
147 příspěvků 15.11.12 18:24

Tak opet maji v Lidlu puncochace-60DEN za 49.90.Maji cerne, tmave hnede, tmave fialove, navy a antracitove.

Karoleenah
2322 příspěvků 15.11.12 18:31

@opona Díky za upozornění, máte je? Koukám na netu na příslušný leták a píšou sice 60DEN, ale podle obrázku bych řekla tak půlku, vypadají hodně průsvitně, tak teď nevím, jestli pro ně zaběhnout nebo ne…

opona
147 příspěvků 16.11.12 07:26

@Karoleenah mě ten obrázek v letáku taky vyděsil, ale tolik průhledné nejsou.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 12:54

Docela dobré punčocháče mají i v Kiku (i když je to jinak hrozný obchod). Já jsem tam koupila zateplené dýňové barvy za 79 Kč. Ještě jsem je netestovala, ale co se týče výhřevnosti, asi to bude extra třída, zevnitř mají takovou chlupatou fleeceovou vrstvu… Měli tam taky levandulové, nějaké modré, šedé, hnědé a černé myslím.
Pěkné barvy mají teď i v Tezenisu, tam jsem zase sehnala vínové 60 DEN taky za 79 Kč…
Na seznamu jsou teď tmavě zelené (jedlové), ale už jsem se zařekla, že víc jak stovku za punčocháče nedám, takže uvítám tipy (Brno).

opona
147 příspěvků 16.11.12 14:20

@smrtonoška V Kiku jsem po punčocháčích pokukovala už hodněkrát, ale u nás mají v zajímavých barvách akorát legíny:-( Jinak pár punčoch jsem tam taky viděla, ale už dražších a docela fádních…žádná dýňová…:-( Ale třeba mají teď nové zboží?

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 14:25

@opona Bylo to v Kiku ve Futuru v Brně a punčocháčů (i legín) tam měli celkem dost. Na takovém tom stojanu i jen tak pohozené v regálech. Ale možná se to liší obchod od obchodu.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 18:12

Dneska jsem koupila v Tchibu termo-puncochace, maji 100 den a zevnitr upravu, ktera pripomina jemny fleece. Jsou moc prijemne a myslim, ze v nich bude opravdu teplo. Takze, kdo hleda neco tepleho - vzhuru do Tchiba :-)

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 18:48

@GreatSusan Tam jsem včera byla (ovšem v Brně), bylo tam narváno, vřískající a pobíhající děcka - nechápu, jak si tam někdo mohl v tom bordelu pít kafe, já si pohodovou kavárnu představuju jinak… Nicméně jsem hrdinně prošmejdila celý obchod, ale punčocháče ani jedny. :( Na regálu jenom nějaké legíny. Asi je to taky pobočka od pobočky, nebo byli vybrakovaní po nájezdu pekelnic :D.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 18:53

Překvapuje mě, že na punčochy chodíte k zatracovaným vietnamcím. Já momentálně zjistila, že mám tři perdele punčoch, ale nemám žádnou pořádnou sukni :D mám jednu červenou, ale jednu a tu samou mě nebaví nosit pořád a v obchodech jsme žádnou pořádnou neviděla. Když jsem něco zajímavého viděla, tak mi to sedlo prapodivně - předek mě hrozně tlačil do břicha, zatímco na zádech jsem měla klokaní kapsu, že by se tam vešel fotbalovej míč. Tohle mi dělá nejen u sukní, ale i u kalhot.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 18:54

@smrtonoška
ja je koupila dneska navecer v samoobsluze za rohem :-). Krome tech termo puncochacu meli i jine, takove silnejsi „pletene“, baleni po dvou v cerne a sede barve. Nekoupila jsem je, protoze bych upotrebila jen ty cerne, ale pekne byly oboje.

Karoleenah
2322 příspěvků 16.11.12 18:58

@opona Tak zpětně děkuju za tip na ten Lidl, sice jsem tam šla až dnes po obědě, takže se v regálu třepaly čtvery punčocháče a dvoje podkolenky, ale jedno z toho náhodou byly právě ty tmavomodré, které jsem chtěla a navíc v mé velikosti, takže jsem měla štěstí. A fakt nejsou tak průhledné jako na letáku, mám radost. :)

@smrtonoška Kik jako zdroj punčocháčů mě nenapadl, díky za tip, dýňová barva zní extrémně lákavě, nevím nevím jestli si zítra neudělám výlet do Futura, pokud jste mi tam ovšem nějaké nechala. :D Škoda, že už vám nemůžu dát tip na ty tmavozelené, byla jsem dnes omrknout toho vietnamce, od kterého je mám já (a jsou fakt skvělé!), ale žádné tmavozelené už nemá, jen černé, šedé, hnědé a bílé. Ale já to tam chodím kontrolovat pravidelně, tak kdyby doplnil zásoby, pípnu…

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.12 19:11

@Karoleenah Děkuji, nicméně asi si budu muset teď dát chvíli pauzu s kupováním punčocháčů, můj přítel už dostává při každé zmínce o nových punčocháčích kopřivku :D

Jinak k tomu Kiku nejsem si jistá, jestli ty moje dýňové nebyly náhodou poslední pár, docela jsem tam musela pro ně hrabat.. ale možná se tam kdyžtak znovu objeví.

Alikea
31 příspěvků 16.11.12 19:42

V Kiku jsem si ony zateplené koupila (v černé barvě) a nemůžu si je vynachválit - s ohledem na jejich původ to bylo docela překvapení, ale opravdu krásně hřejí a za tu cenu :D

Adivey
182 příspěvků 19.11.12 19:23

Dnes jsem při čekání na vlak zabloudila do Kiku a našla tam termolegíny a punčocháče. Říkala jsem si, že se o to s Vámi tady musím podělit, ale koukám, že jste napřed a už o nich dávno víte. Punčocháče měli za 79,–- černé, tmavomodré, světlejší modré a fialové. Termolegíny (dražší, asi 150) měli i dýňové, tmavší červené, černé a několik odstínů modré.

buble
57 příspěvků 19.11.12 20:08

.

Příspěvek upraven 08.10.16 v 23:10

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek