Punčocháče a vše okolo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Barbuchaa
219 příspěvků 7.12.12 18:38

V Tescu mají ve slevě F&F punčocháče. Jsou tlusté bavlněné za 120 kč, s „pleteným“ vzorkem, barvy tuším béžová, šedá, hnědá. Mám ty samé z loňska, nosím je ve větších mrazech + silonky pod ně (nemůžu se totiž zbavit dojmu, že ty teplé trochu koušou, ale se silonkami je to OK). Přežily několik praní a vypadají stále k světu.

marina.x
10 příspěvků 14.12.12 10:41
Adivey
182 příspěvků 14.12.12 12:48

@marina.x Hmm, cena dobrá, ale je to koupě zajíce v pytli. Koupím si poukázky a pak si jdu vyzvednou, co na mě zbyde. Nevím jestli to riskovat.

Karoleenah
2322 příspěvků 28.12.12 00:37

V F&F už jsou celkem výrazné slevy i na punčochy, punčocháče a tyhle věci, já tam (v brněnském Tescu na Dornychu) dnes koupila lila punčocháče 40 DEN za jednatřicet korun, mají tam i 60 DEN tmavomodré, šedé, žluté a malinové a pak nějaké 100 DEN legíny, všecko v ceně cca do stovky… ale mizí to rychle. :)

Sailorette
1594 příspěvků 16.4.13 14:27

Nemáte někdo zkušenost s punčochami z Lindexu? Odpovídá tabulka velikostí? Mám tam jedny vyhlédnuté, ale nechce se mi zas vyhodit dvě stovky jako se to už stalo mockrát.
Jinak jsem si v F+F koupila punčocháče, které měly být odolné proti roztrhnutí, rozervala jsem je hned při druhém oblékání po wc (byly dost těsné, ale šly navléknout v pohodě). Ve stejné velikosti jsem tam zakoupila i chladivé, ty se naopak během dne dost vytahaly, takže jsem měla u kotníků varhánky, ale alespoň se neroztrhly. Samozřejmě nechladily, ale to se dalo čekat. Oboje punčochy zkrátka úplně nanic.

notrends
514 příspěvků 16.4.13 14:53

@Jetthro zkuste toto, já tu nakupuju ponožky
http://www.sockshop.co.uk/?…

ariesek67
277 příspěvků 16.4.13 19:35
Aries

Nekupujte žádný Lindex Aries dělá skvělé punčocháče i punčochy nejsou sice asi moc barevně rozvinuté, ale mě stačí tělové a černé. Možná dělají i jiné barvy, to však neřeším.

xIvet
272 příspěvků 18.4.13 10:49

Nevíte prosím některá z Prahy, kde koupím ty punčocháče bez špíčky? Na tom Kačerově v budce? :) Potřebovala bych na zítra, takže eshop je pro mě pasé. Budu vám vděčná za tip, díky.

Khajka
506 příspěvků 18.4.13 11:04

@xIvet Tak Marks a Spencer - aspoň doufám, že je v současnosti mají.

xIvet
272 příspěvků 18.4.13 11:35

@Khajka Fakt? Ten mám za rohem a vůbec by mě nenapadl. Děkuji moc!

Moir
2591 příspěvků 18.4.13 11:42

@xIvet včera jsem je za 75 Kč koupila v Rosmannovi (tj. té drogerii), třeba budete mít štěstí

xIvet
272 příspěvků 18.4.13 11:45

@Moir Tak tu mám v dosahu taky, skvělá zpráva :) Asi jsem se měla nejdřív podívat, než se ptát, ale myslela jsem si, že takové punčocháče moc běžné nejsou. Díky!

Moir
2591 příspěvků 19.4.13 15:36

@xIvet dneska v Rosmannovi další dvoje (balení dvoje za cenu jedněch), dále zaznamenány ťapky „bez špičky“ a podkolenky se stejnou úpravou, ceny 50 až 75 Kč. Bohužel vzhledem k nastalé změně počasí velikost M takřka k nenalezení.

xIvet
272 příspěvků 19.4.13 16:07

@Moir Jéé děkuji! Já jsem včera úspěšně ulovila díky vám v Rosmannovi na Budějovické za těch 75 Kč. Měli poslední dvoje v S, tak jsem si je vzala všechny a zrovna M tam měli hromady. :) Ale teda žádné dvoje za cenu jedněch jsem nedostala, za to měli 10% slevu na všechno, takže nezůstalo jen u silonek. Ťapky a podkolenky jsem viděla taky, ale ty nebudu potřebovat.

rohlíková
82 příspěvků 6.10.14 09:44
Stahovací punčocháče

Kde v běžných obchodech koupit punčocháče se stahovacím efektem na břicho?

meejja
391 příspěvků 6.10.14 10:29

@rohlíková já je kupuju v M&S. Extrémně stahovací nejsou, ale zpevní…

rohlíková
82 příspěvků 6.10.14 11:16

@meejja moc díky vyzkouším.

Sailorette
1594 příspěvků 6.10.14 11:20

@rohlíková F+F (Tesco), mají asi tři druhy, ty Magic jsou opravdu stahovací a navíc k plochému břichu dělají pěkný zadek. Horní lem je volný natolik, že drží, ale nezařezávají se do špeku.

rohlíková
82 příspěvků 6.10.14 13:54

@Sailorette také děkuji.

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 19:43

@Sailorette jsou ty puncochyz F&F i matne?
Resp. Kde koupit matne, neviditelne a stahovaci puncochy?

ruzofka
49 příspěvků 16.10.14 12:25

Dámy nevíte některá, kde sehnat, nejlépe v Praze, klasické nylonové punčochy na podvazky? Mám jedny vydražené z ebay (pravé poctivé z nějakých 60.let) a jsem z nich nadšená. V eshopu jsem našla pouze toto http://www.timea.cz/…-15-d882.htm a nejsem si jistá, jestli to bude to pravé. Takže ocením jakoukoli osobní zkušenost.

ruzofka
49 příspěvků 20.10.14 09:28

@Adivey Díky moc, blogy nesleduji, ale tenhle je super

višeňka
148 příspěvků 20.10.14 09:32

@ruzofka Podívejte se na www.mojepuncochy.cz, mají tam celkem výběr nylonových punčoch. Mám od nich CLIO 602 BAS PRESTIGE. Na nohách vypadají krásně, jsou příjemné na dotek, ale jsou o něco kratší, než mnou oblíbené Sindy. Nosím je příležitostně do společnosti. V Praze zkuste obchůdek na Žižkově u nákladového nádraží.

DiorkaFidorka
287 příspěvků 20.10.14 09:48

Nevíte někdo třeba o nějakém blogu, jehož uživatelka hojně používá barevné (spíše netransparentní) punčocháče? Hledám inspiraci na nějaké neotřelé variace. Děkuji.
Jinak můžu doporučit značku Aries - od podzimu nosím i pod kalhoty jejich 70 deniérů a paráda - nesjíždí, dobře drží, příjemný pocit a zdravotní efekt. Měla jsem i 140 deniérů, ale to je člověk zpocený jen když se do toho navlíká :-) Doporučení na ně jsem dostala přímo o masérky, ke které jsem chodila na lymfatické masáže. Třeba to někomu pomůže.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek